2018-2019 Fotoğrafçılar için WordPress Temaları

0 2.538

Yüzlerce çok amaçlar için tasarlanmış WordPress temaları var. Çok farklı amaçlara hizmet ediyor. Bir site tasarımını kendi başlarına taşıyabilen bazıları bile vardır. Ama bir fotoğrafçı, tasarımcı ya da görsel sanatçı olarak, sizin için göze çarpan temasına ihtiyaç duymazsınız, yaptığınız sanatsal çalışmaları ve fotoğrafları son kullanıcılara iyi aktaramazsınız.

Fotoğrafçı, tasarımcı ya da görsel sanatçılar için aratırdık ve sizlerin işini en iyi yansıtacak WordPress temalarını listeledik.

1. Vega

2018-2019 Fotoğrafçılar için Wordpress Temaları

Vega ile anasayfa için tasarlanmış çok farklı şablonlardan seçim yaparak size en anlatan modeli beliryebilirsiniz. Filtrelenebilir portföy işlevselliğinin yanı sıra 11 farklı galeri düzeni şablonu içerir. Ayrıca, galerinizin veya portföyünüzün bir araya getirildiği şekilde yaratıcı kontrol sağlayan bir içerik oluşturucusu da vardır.

2.Total

2018-2019 Fotoğrafçılar için Wordpress Temaları

Total teknik olarak çok amaçlı bir tema olsa da, yerleşik ve gelişmiş bir portföy tasarımı vardır. Tema, en yaygın medya formatlarını (resim, galeri, ses, video) destekler ve sayfa yerleşimleri, ön taraftaki sayfa oluşturucu sayesinde tamamen özelleştirilebilir. Kaydırıcıları, belirtme çizgileri, düğmeleri, grafikleri, galerileri, haritaları ve daha fazlasını kullanarak tasarımınızı oluşturun.

Toplam tema 40 + daha fazla ​​demoları, üst bilgi ve alt bilgi oluşturucu, premium sürgü, yüzlerce özelleştirici seçeneği, SEO dostu kod ve WooCommerce dahil olmak üzere popüler eklentiler ile uyumlu çalışmaktadır.

3. Pronto (Ücretsiz)

 

2018-2019 Fotoğrafçılar için Wordpress Temaları

Pronto, fotoğrafçılar, tasarımcılar ve diğer reklam öğeleri için tasarlanan ve basit bir portföyü hızlı bir şekilde oluşturulması için tasarlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır Pronto . Tema, posta eklemek, özel bir logo yüklemek, galerileri eklemek ve temanın tasarımını değiştirmek için kolay seçenekler yani canlı tasarım düzenleme içerir.

4.Visia

2018-2019 Fotoğrafçılar için Wordpress Temaları

Visia, varsayılan olarak ana sayfada çok çekici bir kaydırıcıya sahip tek sayfalık bir temadır. Ancak, ana sayfadaki düzeni diğer, aynı derecede çekici şablonlardan birine değiştirmeyi de seçebilirsiniz.

Sürükle ve bırak galeri oluşturucu ve resimlerinizi özel olarak kırpmanızı sağlayan bir araçtır. Bu web site yükleme hızlarını daha hızlı hale getirebileceği anlamına gelir.

5. GK Portfolio (Ücretsiz)

2018-2019 Fotoğrafçılar için Wordpress Temaları

Daha geleneksel bir portföy stili temasıdır. Görsel içeriğinize yoğun bir şekilde odaklanırken, aynı zamanda kullanıcıların daha eğitimli göz atmalarına yardımcı olmak için resimlere görünür etiketler eklemek gibi seçenekler de sunar.

6. DarkRoom

2018-2019 Fotoğrafçılar için Wordpress Temaları

Bu fotoğrafçılara yönelik tam ekran temadır. Seçtiğiniz resimleri web sitenizin tamamının gerçekten önemli kılan şık bir anasayfa sunar. Birkaç farklı anasayfa şablonundan seçim yapabilirsiniz; tek bir görüntü, kayan resim ve hatta videoyu arka plan olarak ayarlayabilirsiniz. Web sitenizin tam ekran arka planı olarak görüntülenecek bir YouTube veya Vimeo videosu veya kendi kendini barındırılan bir video dosyası ekleyebilirsiniz. Temanın portföy tasarımı, şık ve çok içerik odaklıdır.

7. Marble

2018-2019 Fotoğrafçılar için Wordpress Temaları

Marble’ın varsayılan anasayfası harika görünen kusursuz bir mozaik düzenine sahiptir. Ancak, dergi stili de dahil olmak üzere beş farklı şablonun yanı sıra, metin yazarlığı ve hizmetler hakkında konuşabilen daha geleneksel bir ajans tarzı anasayfası da vardır.

Marble ayrıca, benzersiz galerileri veya diğer sayfaları kolaylıkla oluşturabilmenizi sağlayan sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Ayrıca yerleşik bir portföy tasarımı ve tema bir fotoğraf / baskı / diğer mağaza web sitenize entegre etmeyi mümkün kılan WooCommerce ile uyumlu çalışır

8. PhotoPro

2018-2019 Fotoğrafçılar için Wordpress Temaları

Benzersiz bir portföy düzeni için PhotoPro’yu deneyin. Yatay kaydırma anasayfa galerisi etkileyici bir açıklama yapar. Daha sonra, tüm görüntüleriniz için bir kaydırıcı veya duvar düzeni seçerek, flexslider’lar ekleyerek, önceden belirlenmiş 4 tema düzeninden birini seçerek, bir lightbox stili seçerek ve daha fazlası için alt galeriler oluşturmak için olanak tanır.

9. Thumbs Portfolio (Ücretsiz)

2018-2019 Fotoğrafçılar için Wordpress Temaları

Bu, aynı şekilde çalışan başka bir ızgara tarzı temadır. Aradaki fark, Thumbs Portfolio’nun biraz daha minimalist, belki de temiz galeri ızgarası sayesinde görsel içeriğe biraz daha fazla odaklanmasıdır.

10. Lens

2018-2019 Fotoğrafçılar için Wordpress Temaları

Lens’in varsayılan anasayfası, sol taraftaki menü ile tam sayfa mozaik tarzı bir galeridir. Ancak bunu bir kaydırıcı, tam ekran kaydırıcı, portföy, tam genişlikte tek görüntü ve daha fazlasını seçebilirsiniz. Ayrıca, renk temalarını değiştirebilir ve tema seçeneklerinde diğer tasarım detaylarını değiştirebilirsiniz.

Lensi rekabette öne çıkaran bir şey de, yerleşik animasyon geçişlerine sahip olmasıdır. Dolayısıyla, web sitesinde gezinirken, herhangi bir şey yüklenmeden önce bir bağlantıyı tıklattığınızda sadece beyaz bir ekran görmek yerine, çekici bir görsel geçiş olanağı vardır.

Aynı zamanda WooCommerce ile uyumlu bir şekilde, resimlerinizi, baskılarınızı veya başka şeyleri doğrudan web sitenizdeki WordPress Dashboard’undan yönetilen bir mağazaya entegre etmenizi mümkün kılar.

11. Zyra

2018-2019 Fotoğrafçılar için Wordpress Temaları

Zyra, tam ekran fotoğraf temasıdır ve varsayılan anasayfa sol taraftaki menüde kaydırıcıdır. Diğer temaların çoğundan farklı olarak, Zyra sayısız farklı anasayfa şablonu sunmaz, ancak standart olanı olduğu kadar iyi görünmektedir.

Renk şeması tema seçeneklerinden tamamen özelleştirilebilir ve tüm sayfalar için video desteği vardır. Anasayfa kayan resim veya galerideki ilk parçayı bir video haline getirebilirsiniz. Zyra ayrıca WooCommerce’i de destekliyor, bu yüzden bir online mağaza oluşturmak çok kolaydır.

 

WordPress kurulumunu ve gerekli işlemleri yaptım ama yardıma ihtiyacım var diyorsanız “WordPress Kurulum ve Destek Hizmeti” sunan WPKurulum ile iletişime geçebilirsiniz.
Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.