İnceleGo, site içeriği olarak açık kaynak kodlu altyapılar ve web teknolojisiyle ilgilenen  kullanıcıları hedeflemektedir. İnceleGo okuyucuları genel olarak açık kaynak kod ile kurulan kurumsal ve blog sitesi sahipleri, web teknolojiye meraklı kullanıcılardan oluşmaktadır. Özellikle WordPress altyapısı kullanan site sahipleri yaşadıkları sorunlar, tema aramaları ve eklenti ihtiyaçları doğrultusunda yaptıkları aramalarda ihtiyaçlarını karşılayacak reklamcılık türleri uygulamaktayız.

Sponsorlu İnceleme

İnceleGo ürün ve hizmet incelemesini tarafsız kalarak ele almakta ve o doğrultuda yazıya dökmektedir. Kabul etmediği ürün ve hizmeti ücreti ne olursa olsun incelemesini yapmıyor ve sitemizde yayınlamıyoruz.

Sponsorluk hizmetlerimiz:

WordPress Tema İncelemesi
WordPress Eklenti İncelemesi
Web barındırma hizmeti İncelemesi
PrestaShop Tema İncelemesi
PrestaShop Modül İncelemesi
VPN Uygulama ve Programları İncelemesi

İnceleGo yazı sayfalarında yer alan 300 e 300 pixel ve 72 DPI çözünürlükte logonuz veya görseliniz, yazılar içerisinde yer alan 728 e 90 pixel ve 72 DPI çözünürlükte hazırladığınız  görseliniz ve hazırladığınız tanıtım yazısı içerisindeki görseller için link çıkışı en az 3 ay veya kalıcı link olacak şekilde reklam ve sponsorluk anlaşması yapmaktayız.

Reklam Formu ile Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak reklam türünü ve ayrıntılarını bize ileterek en kısa zamanda bilgi sahibi olabilirsiniz.