11 En İyi WordPress Giriş Sayfası Eklentisi

11 En İyi WordPress Giriş Sayfası Eklentisi
0 848

En iyi WordPress giriş sayfası eklentilerini mi arıyorsunuz?

WordPress giriş sayfanız, web sitenizin yönetici alanına açılan kapıdır. Güvenli hale getirmeniz gerekiyor, ancak yetkili kullanıcıların kolayca oturum açmasına da izin vermelisiniz.

Bu yazıda, kullanabileceğiniz en iyi WordPress giriş sayfası eklentilerinden bazılarını paylaşacağız.

WordPress Giriş Sayfasının Güvenliğini ve Görünümünü İyileştirme

Varsayılan WordPress giriş sayfası, tüm WordPress sitelerinde aynı görünür. Çok sade ve sitenizin stilinden veya markasından hiçbir şey içermiyor:

WordPress Giriş

Belki bir üyelik sitesi işletiyorsunuzdur . Belki de WordPress sitenize giriş yapan birden fazla kişi vardır. Her iki durumda da, giriş sayfasını özelleştirmek en iyi uygulamadır. Bu, iyi görünmesini ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaratmanızı sağlar.

Ayrıca, WordPress güvenliğinden ödün vermeden oturum açmayı mümkün olduğunca sorunsuz hale getirmek isteyebilirsiniz .

En iyi WordPress giriş sayfası eklentilerinden bazılarına göz atalım. Bunlar, oturum açma deneyimini ve web sitenizin güvenliğini artırabilir.

1. SeedProd

11 En İyi WordPress Giriş Sayfası Eklentisi

SeedProd , en iyi WordPress teması ve açılış sayfası oluşturucusudur. Herhangi bir kod yazmadan tamamen özel web sitesi sayfaları oluşturmanıza olanak tanır.

SeedProd, varsayılan WordPress giriş sayfanızı dönüşümleri artırmak için tasarlanmış kişiselleştirilmiş bir giriş sayfasına dönüştürmenize izin veren bir giriş açılış sayfası şablonuyla birlikte gelir.

İşte SeedProd’dan özel bir WordPress giriş sayfası şablonu:

11 En İyi WordPress Giriş Sayfası Eklentisi

SeedProd’u ayrıca diğer ürünlerinizin çapraz tanıtımını yapan özel oturum açma sayfaları oluşturmak, mevcut kullanıcılara bağlılık indirimlerini göstermek, yeni ürünler tanıtmak ve daha fazlasını yapmak için de kullanabilirsiniz.

Giriş sayfaları, birçok işletmenin kullanmadığı gizli bir gelir fırsatıdır. Çevrimiçi bir mağazanız veya üyelik siteniz varsa , bu eklenti siteniz için bir zorunluluktur.

2. WPFormları

11 En İyi WordPress Giriş Sayfası Eklentisi

WPForms , en iyi WordPress form oluşturucu eklentilerinden birisidir. Ve güçlü kullanıcı kaydı ve oturum açma eklentisi ile birlikte gelir.

WPForms, yalnızca birkaç tıklamayla özel kullanıcı kaydı ve oturum açma formları oluşturmanıza olanak tanır.

Bu formları WordPress sitenizin herhangi bir yerine eklemek kolaydır. Ayrıca, kullanıcıların kaydolmak için ödeme yapmaları için ödeme formları olarak kullanabilirsiniz.

3. Theme My Login

11 En İyi WordPress Giriş Sayfası Eklentisi

Theme My Login , özel WordPress giriş sayfaları oluşturmak için popüler bir eklentidir. Kullanıcıların yönetici alanına erişmeden WordPress sitenize kaydolmasına izin vermek için de kullanabilirsiniz.

Sitenizdeki herhangi bir sayfayı giriş, kayıt ve ‘şifremi unuttum’ sayfaları olarak kullanabilirsiniz.

4. Temporary Login Without Password

11 En İyi WordPress Giriş Sayfası Eklentisi

Temporary Login Without Password, kullanıcılara bir hesap oluşturmadan erişim vermenizi sağlar. Geçici oturum açma için bir son kullanma tarihi veya saati ayarlayabilir veya istediğiniz zaman silebilirsiniz.

WordPress geliştiricilerine sitenize erişim izni vermeniz gerekiyorsa bu iyi bir seçenektir . Onlar için kalıcı bir hesap oluşturmanıza gerek yoktur.

5. Shield Security

11 En İyi WordPress Giriş Sayfası Eklentisi

Shield Security çok amaçlı bir eklentidir. Siteniz için bir dizi yararlı güvenlik özelliği gerçekleştirebilir.

Varsayılan olarak, WordPress, birden çok kez yanlış parolayı denerlerse kullanıcıları kilitlemez. Shield Security, oturum açma girişimlerini sınırlamanıza ve kaba kuvvet botlarını otomatik olarak engellemenize olanak tanır.

Ayrıca yorum spam’ını durdurmak , otomatik WordPress güncellemelerini kontrol etmenize yardımcı olmak ve daha fazlasını yapmak için özelliklere sahiptir.

6. Nextend Social Login

11 En İyi WordPress Giriş Sayfası Eklentisi

Nextend Social Login , kullanıcıların Facebook, Google veya Twitter kullanarak WordPress sitenizde oturum açmasına olanak tanır. Bu şekilde daha hızlı giriş yapabilirler. Siteniz için ayrı bir şifre oluşturmaları gerekmez.

Eklentinin kurulumu ve kullanımı kolaydır. Kayıt olduktan sonra kullanıcıları belirli bir sayfaya göndermek için özel bir yeniden yönlendirme URL’si ayarlayabilirsiniz. Facebook, Google veya Twitter profil resimlerini sitenizde avatar olarak da kullanabilirsiniz.

7. WordPress Persistent Login

11 En İyi WordPress Giriş Sayfası Eklentisi

WordPress Persistent Login , WordPress oturum açma sayfanızdaki ‘Beni Hatırla’ onay kutusunu otomatik olarak işaretler. Normalde, oturum açma sırasında bu kutuyu işaretlemezseniz, tarayıcı penceresini kapattığınız anda WordPress oturum açma bilgilerinizi unutacaktır.

Eklenti ayrıca, giriş sayfasını her ziyaret ettiğinizde varsayılan giriş durumunu bir yıl uzatır. Bir üyelik sitesi işletiyorsanız, bu ayarlar kullanıcılarınız için de geçerli olacaktır.

Tek bir tıklamayla kullanıcıları WordPress yöneticinizden çıkış yapmaya zorlamanıza olanak tanır. Sitenize giriş yapan toplam kullanıcı sayısını izleyebilirsiniz.

8. Login Customizer

11 En İyi WordPress Giriş Sayfası Eklentisi

Login Customizer, WordPress tema özelleştiriciyi kullanarak kendi özel oturum açma sayfanızı tasarlamanıza olanak tanır.

Diğer yöntemleri kullanarak giriş sayfasını değiştirebilirsiniz. Ancak, birçoğu kod eklemenizi gerektirir. Özel Oturum Açma Sayfası Özelleştirici sizin için çok daha kolay hale getirir.

9. Simple History

11 En İyi WordPress Giriş Sayfası Eklentisi

Simple History , kullanıcı girişleri de dahil olmak üzere WordPress sitenizdeki kullanıcı etkinliğini izlemeyi kolaylaştırır. Web sitenizi korumak için kullanışlı olan basit ve anlaşılması kolay bir temel kullanıcı etkinliği günlüğü tutar.

Eklenti, bir kullanıcının ne zaman oturum açtığını ve oturumları sırasında ne yaptığını görmenizi sağlar. Ayrıca ne zaman çıkış yaptıklarını da görebilirsiniz.

10. Password Protected

Şifre korumalı

Password Protected, tüm WordPress sitenizi kolayca parola korumalı hale getirmenize olanak tanır. Yöneticilerin ve oturum açmış kullanıcıların görüntülemesine izin verebilirsiniz. Başkalarıyla paylaşmak için bir ana parola da oluşturabilirsiniz.

Adım adım talimatlar için, kullanıcı kaydı olmadan WordPress sitenizi nasıl parola ile koruyacağınızla ilgili kılavuzumuza bakın .

11. LoginWP

GirişWP

LoginWP , kullanıcıları giriş yaptıktan sonra web sitenizdeki herhangi bir sayfaya yönlendirmenizi sağlar. Bu yönlendirmeleri kullanıcı rollerine ve yeteneklerine göre ayarlayabilirsiniz.

Bireysel kullanıcılar için bir yönlendirme ayarlamak için de kullanılabilir. Sitenizin farklı bölümlerinde çalışan birkaç kişi varsa bu yararlı olabilir.

Eklenti ayrıca, kullanıcı kayıt formları için yönlendirmeler ayarlamanıza da olanak tanır. Bu, yeni kayıtlı kullanıcıları düzgün bir şekilde karşılamanıza, onlara bir sonraki adımla ilgili talimatlar vermenize veya onlara bir teşekkür notu göstermenize olanak tanır.

En İyi WordPress Giriş Sayfası Eklentisi Hangisidir? (Uzman Seçimi)

SeedProd’un en iyi WordPress giriş sayfası eklentisi olduğuna inanıyoruz . Yalnızca birkaç tıklamayla özel oturum açma sayfanızı oluşturmanıza olanak tanır ve yeni başlayanlar için kolaydır.

Bu makalenin, web siteniz için en iyi WordPress giriş sayfası eklentilerini bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. .

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.