2019’Un 9 En İyi WordPress Bakım Modu Eklentileri

0 1.687

Yakında en iyi sayfa eklentileri mi arıyorsunuz? Blogunuz veya web siteniz geliştirme sürecinde olduğunda, ziyaretçilerinize yakında gelecek olan bir profesyonel sayfasını göstermeniz gerekir. Bu şekilde, geri dönüp web sitenizi hazır olduklarında ziyaret etmeyi öğrenecekler.

Bu yazıda, en iyi bakım modlarından bazılarını ve çok yakında sayfa eklentilerini paylaşacağız.

WordPress için Bakım Modu -Çok Yakında – Nedir ve Neden İhtiyacınız Var?

2019'Un 9 En İyi WordPress Bakım Modu Eklentileri

WordPress için yakında gelen bir eklenti, tek bir kod satırına dokunmak zorunda kalmadan, yakında bir sayfa hazırlamanızı kolaylaştırır. Bu eklenti, kullanıcıların bir site, blog ya da bir ürün olup olmadığına bakılmaksızın kullanıcıları heyecanlandırmak için yakında bir sayfa hazırlamak için kullanışlıdır.

Bunun avantajı, potansiyel müşterilerin e-posta adreslerini toplamaya başlamanıza ve ilk günden itibaren SEO’da bir başlangıç ​​yapmanıza yardımcı olmasıdır.

WordPress Bakım Modu Nedir?

WordPress bakım modu, web sitenizde bakım için kullandığınızda etkinleştirebileceğiniz bir moddur. Bu mod, sitenizdeki yeni bir özelliği dağıtmak, bir eklentiyi etkinleştirmek, WordPress çekirdeğini güncellemek gibi birkaç idari işle ilgilenmeniz gerektiğinde kullanışlı olur. vb sitenin performansını etkileyecektir.

WordPress’i bakım moduna sokarak, hedef kitlenize sitenizin bozuk olmadığını, zamanlanmış bakım için geçici olarak kapalı olduğunu söyleyebilirsiniz. Bu şekilde saygınlığınızı ayakta tutabilir ve hatta arama motorlarına sitenizin şu anda planlanmış bakım için uygun olduğunu bildirebilirsiniz, böylece SEO’nuzu olumsuz yönde etkilemez.

WordPress’i Bakım Moduna Nasıl Koyabilirim?

WordPress, WordPress çekirdeğini güncelleme gibi yönetimsel görevleri gerçekleştirdiğinizde otomatik olarak etkinleştirilen yerleşik bir bakım modu özelliği ile birlikte gelir.

Varsayılan bakım modu mesajı sıkıcı görünüyor; bu durum “Zamanlanmış bakım için kısaca kullanılamıyor. Bir dakika sonra tekrar kontrol edin. ”

WordPress’i birkaç saat bakım moduna almak istiyorsanız veya yalnızca varsayılan bakım modu mesajını özel bir sayfa ile değiştirmeniz gerekiyorsa, bir WordPress bakım modu eklentisi kullanmanız önerilir.

WordPress için 9 En İyi Çok Yakında Eklentileri

Yakında en yakın olanlardan bazılarına ve WordPress için bakım modu eklentilerine bir göz atalım.

1. TohumProd

2019'Un 9 En İyi WordPress Bakım Modu Eklentileri

SeedProd piyasadaki en iyi sayfa ve bakım modu eklentisidir. İnanılmaz derecede kolay arayüzü ve gerçek zamanlı oluşturucusu sayesinde anında profesyonel sayfalar oluşturmanızı sağlar. Ayrıca yakında yer alan sayfanızı kişiselleştirmek için yerleşik tasarımları özelleştirebilirsiniz. Yaklaşık yarım milyon ücretsiz arka plan görüntüsü, 750’den fazla Google Fonts ve yakında çıkacak sayfa temalarıyla birlikte geliyor.

 

Bu eklenti , ziyaretçilerinizden gelen e-posta adreslerini toplamak ve sitenizin resmi başlangıcından önce bir ilişki kurmaya başlamak için otomatik olarak yanıtlamak için MailChimp , Drip , ActiveCampaign vb. Dahil olmak üzere en popüler e-posta hizmetleriyle bütünleşir Ayrıca bir şifre koruma seçeneği de sunar, böylece müşterilerinize erişimi sınırlandırarak yalnızca istediklerinizi görüntülemelerini sağlar.

2019'Un 9 En İyi WordPress Bakım Modu Eklentileri

SeedProd, ziyaretçilerinizin web sitenizi Facebook, Twitter, Pinterest vb. Sitelerinde paylaşmalarını sağlayan basit bir sosyal paylaşım özelliğine sahiptir. Çok dilli destek ve GDPR uyumluluğu vardır, böylece kendi gizlilik politikanızı kolayca oluşturabilirsiniz.

Fiyatı: yıllık 29,60 $.

2. EZP Coming Soon

2019'Un 9 En İyi WordPress Bakım Modu EklentileriEZP Çok Yakında basit bir yakında geliyor sayfa eklentisi. MailChimp, Constant Contact , vb. İle entegrasyon yoluyla web sitenizin ziyaretçilerinden e-postaları toplar . Tam ekran videoları, Google Yazı Tiplerini, profesyonel arka planları ve daha fazlasını destekler.

2019'Un 9 En İyi WordPress Bakım Modu Eklentileri

Yakında çıkacak diğer sayfa eklentileri gibi, beta sürümleriniz için müşterilere erişimi de sınırlamanıza yardımcı olur. Ayrıca, web sitenizin ne zaman müsait olacağını kullanıcılarınıza tam olarak bildirmek için bir geri sayım sayacı vardır. Kullanıcılarınız web sitenizi sosyal medya platformlarında da paylaşabilirler.

Fiyatı: yıllık 14,95 $.

3. Under Construction Page

2019'Un 9 En İyi WordPress Bakım Modu Eklentileri

Adından da anlaşılacağı gibi, yapım aşamasında sayfa yakında, açılış sayfaları ve yapım aşamasında sayfa eklentisi. Kolay arayüzünü kullanarak hızlı bir şekilde gelecek sayfa veya açılış sayfalarınızı hızlı bir şekilde başlatmanızı sağlar. Yakında sayfanızı tasarlamak için 150’den fazla sayfa şablonu vardır.

Yapım Sayfası altında sayfa oluşturmak için acemi dostu bir sürükle ve bırak oluşturucu ile birlikte gelir Ek olarak, trafiğinizin kaynağını izlemek için bir bağlı kuruluş ve trafik izleme özelliği içerir.

Fiyat: ömür boyu 69 dolar.

4. Coming Soon WP

2019'Un 9 En İyi WordPress Bakım Modu Eklentileri

Yakında WP mükemmel bir bakım modudur ve çok yakında sayfa eklentisidir. Genel tasarıma gelince size zaman kazandıracak sayfalar yakında gelecek için güzel temalar vardır. Bu temaları işletmenizin markasına uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz, böylece ziyaretçiler web siteniz yayınlandıktan sonra kafanız karışmaz. Tonlarca ücretsiz resim, profesyonel temalar, sezgisel tasarım öğeleri ve daha fazlasıyla birlikte gelir.

Web sitenize erişimi yalnızca müşterilere kısıtlamanıza olanak tanır. Yakında Gelecek WP otomatik cevaplayıcıları, CRM yazılımlarını , web seminerlerini ve diğer pazarlama yazılımlarını desteklemektedir . Web sitenize daha hızlı yüklemek için kullanımı kolay ve optimize edilmiştir.

Fiyat: yıllık 29 ABD doları.

5. IgniteUp

2019'Un 9 En İyi WordPress Bakım Modu EklentileriIgniteUp yakında ücretsiz geliyor ve bakım modu sayfa eklentisi. Sınırsız tasarımlara sahiptir ve yakında gelecek sayfanızı bir sonraki seviyeye taşımak için harici şablonlarla çalışır. Kolay arayüz ve yerleşik temalar sayesinde, yakında çıkacak sayfanızı birkaç tıklamayla ayarlayabilirsiniz.

2019'Un 9 En İyi WordPress Bakım Modu EklentileriZiyaretçilerinizden e-posta adreslerini toplamak için popüler e-posta pazarlama hizmetleriyle bütünleşir Ayrıca, kullanıcıların web sitenizin ne zaman başlatılacağını bilmeleri için geri sayım sayacı ile özel bir karşılama mesajı eklemenizi sağlar.

Fiyat: ücretsiz!

6. WP Maintenance Mode

2019'Un 9 En İyi WordPress Bakım Modu EklentileriWP Bakım Modu güçlü, ücretsiz bir bakım modu sayfa eklentisidir. Yakında sayfa şablonları geliyor, böylece kullanıcılara kolayca yeni ürün veya web sitenizin lansmanı hakkında bilgi verebilirsiniz. Ayrıca, kullanıcılarınızı belirli sayfalara yönlendirmek için açılış sayfası şablonları da içerir.

Diğer özellikler bir geri sayım sayacı, iletişim formu , abonelik formu, çoklu site desteği ve sosyal medya simgelerini içerir. Bu oluyor SEO için optimize edilmiş , herhangi bir WordPress teması ile çalışır ve renkler, yazı tipleri, arka planlar, vb değiştirebilir böylece tamamen özelleştirilebilir

Fiyat: ücretsiz!

7. Easy Coming Soon

2019'Un 9 En İyi WordPress Bakım Modu EklentileriEasy Coming Soon ücretsiz bir WordPress yakında sayfa eklentisi geliyor. Başlık ve geri sayım sayacı ile web sitenize yakında bir yakında sayfa hızlı bir şekilde eklemek için kullanılabilir. Hangi WordPress temasını kullanmaya karar verdiğiniz önemli değil, Easy Coming Soon onunla çalışacak.

Yakında sayfanızı standart ziyaretçilere gösterirken, giriş yapan kullanıcılar web sitesine arka planda erişebilir. Öğeleri sürükleyip bırakmak için dahili bir düzenleyiciye sahiptir. Bu eklentiyi kullanıyorsanız, yakında gelen sayfanızı oluşturmak için herhangi bir profesyonel kodlama becerisine ihtiyacınız yoktur.

Fiyat: ücretsiz!

8. Coming Soon

2019'Un 9 En İyi WordPress Bakım Modu EklentileriYakında geliyor sayfalar için profesyonel bir WordPress eklentisi. Web sitenize çok yakında bir sayfa ekler, ziyaretçilerden e-posta adresleri toplar, sosyal beğenileri ve paylaşımları alır ve ziyaretçileri web sitenizin başlatılmasıyla ilgili güncellemek için bir geri sayım sayacı görüntüler.

Yakında sayfalar için önceden oluşturulmuş şablonlara sahiptir. Öğeleri eklemek ve sayfanızı tasarlamak için sürükle ve bırak oluşturucuyu kullanabilirsiniz. Tamamen duyarlı ve kullanıcıların yakında gelecek sayfayı diğer URL’lerden görebilmeleri için yönlendirme modunu destekliyor.

Fiyat: yıllık 39 dolar.

9. Maintenance Mode

2019'Un 9 En İyi WordPress Bakım Modu EklentileriBakım Modu, web sitenize bakım modu sayfaları eklemek için premium bir WordPress eklentisidir. Web sitenizde arka uçta özel olarak çalışmanıza izin verirken, ziyaretçilerin yakında ziyaret edebileceği güzel sayfalar görüntülenir. Ziyaretçilerinizin web sitenizin ne zaman hazır olacağını bilmelerini sağlamak için bir geri sayım sayacı da ekleyebilirsiniz.

Yakında sayfalara gelecek 6 duyarlı şablonlar vardır. Kullanıcılarınızı çekmek için şık tipografi ve Google Fonts entegrasyonu sunar. Ayrıca, web sitenizi paylaşabilmeleri için birden fazla sosyal ağla da bütünleşir.

Fiyatı: yıllık 23 $.

Umarız bu makale en iyi bakım modunu bulmanıza ve çok yakında sayfa eklentileri edinmenize yardımcı olur.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.