Bridge Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesi

0 1.338

Themeforest’ta sunulan çok amaçlı çok güzel premium WordPress temaları var ve Bridge, aralarında en popüler olanlardan biri. Bu Bridge tema incelemesinde, özelliklerine, esnekliğine ve kullanım kolaylığına göz atacağız.

Bridge Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesiBridge Teması Hakkında

Bridge , tema pazarından alınabilecek çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Dijital bir tasarım ajansı olan Qode Themes tarafından yaratılmıştır. Qode temaları 2013 yılında kuruldu ve o zamandan beri 15 WordPress teması yayınladılar.

Kısa bir süre içinde, Qode Temaları, 5700’den fazla satışla, tema ormanlarında güç seçkin yazar rozeti kazandı. 2 milyon ABD dolarından fazla eşya sattılar. Şirketin şu an 38 çalışanı var ve hızla büyüyorlar.

Bridge WordPress teması en popüler ürünüdür. Müşterilerden aldığı övgülerle 118.000’den fazla kez satın alındı.

Bridge Temasının Özellikleri

Üstün birçok WordPress teması gibi, Bridge de birçok özellik içerir. Kullanıcıların, kodlama bilgisi olmadan hemen hemen her türlü web sitesi oluşturmalarını sağlamak. Bazı özelliklere bir göz atalım.

24 Benzersiz Düzen

Bridge teması, kullanıcıların bir tıklamayla dağıtabilecekleri düzenleri kullanıma hazır 24 ile birlikte geliyor. Düzenler klasik, portföy, blog, ızgara, sol menü, bir sayfa, tam ekran, açılış sayfası ve mağaza kategorilerine ayrılmıştır.

Bridge Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesiHer düzen, web siteniz için esnek bir tasarım kümesi sunar. Bu düzenlerden herhangi birini kendi gereksinimlerinize göre kullanabilirsiniz. Tüm düzenler tamamen kişiselleştirilebilir ve yerleşik araçları kullanarak her şeyi değiştirebilirsiniz.

376+ Benzersiz Demo

Köprü çok amaçlı bir tema olarak tasarlanmıştır. Neredeyse akla gelebilecek her türlü WordPress sitesinin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Bu hedefe ulaşmak için, kendi tasarımı ve içeriği ile 100’den fazla benzersiz demo ile geliyor.

Kullanıcıların diğer premium temalarla karşılaştığı en yaygın şikayetlerden biri, sitelerinin gördükleri demoya benzememesidir. Bridge teması ile sadece tek bir tıklamayla tam olarak demo gibi bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Tüm tasarım ve demo içeriği web sitenize yüklenecek. Şimdi yapmanız gereken tek şey içeriği kendinizle değiştirmek ve başlatmak için hazır bir web siteniz olacak.

Tam Ekran Arka Planlar ve Paralaks Etkisi

Bridge teması, web sitenizdeki arka plan resimlerini nasıl kullandığınız konusunda tam kontrol sağlar. Bir tam ekran arka plan görüntüsü kullanabilir, üstbilgiyi özelleştirerek büyük bir görüntü kullanabilirsiniz. Harekete geçirme düğmelerini başlığa yerleştirin. Bu esneklik, yerleşik düzenlerin ve gösterimlerin çoğuna yansır.

Bridge ayrıca sayfalarınıza Paralaks katmanları eklemenizi sağlar. Bu bir sayfaya görsel bir derinlik verir ve daha etkileşimli ve ilgi çekici görünmesini sağlar. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları etkilediğinden bahsetmiyorum bile.

Ücretsiz Eklentiler Dahil

Bridge teması, temanızla birlikte verilen iki premium WordPress eklentisiyle birlikte gelir. Bu eklentiler Görsel Besteci ve Katmanlar Kaydırıcısıdır.

Görsel Besteci, en popüler WordPress sürükle ve bırak sayfa oluşturucusundan biridir. Basit bir sürükle ve bırak editörü kullanarak istediğiniz her tür sayfa düzenini kolayca oluşturmanıza olanak sağlar. Görsel Besteci son derece güçlü ama inanılmaz bir başlangıç ​​seviyesine sahip.

Layers Slider, harika CSS animasyonları ve 3D efektleriyle güzel görüntü kaydırıcıları, video kaydırıcıları oluşturmanıza olanak sağlayan premium bir WordPress kaydırıcı eklentisidir.

Diğer WordPress Eklentileriyle Entegrasyon

Premium bir WordPress teması satın alırken kullanıcılar için en büyük endişelerden biri, kullanmak istedikleri eklentilerden biriyle çalışıp çalışmayacağıdır. Bridge , kutudan çıkan ücretsiz ve ücretli WordPress eklentileri için tam destekle geliyor.

Bridge Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesiDünyadaki WordPress siteleri için en popüler e-ticaret platformlarından biri olan WooCommerce ile tamamen uyumlu. Bridge, WooCommerce dükkanınızı devralacak ve hiç çaba sarf etmeden güzelce sergileyecek dükkan şablonlarını kullanmaya hazır olarak geliyor.

Bridge teması, çok dilli web siteleri oluşturmak için bir WordPress eklentisi olan WPML ile de uyumludur. Ayrıca, Gravity formları, 7 numaralı iletişim formu ve Google Haritalar için de stiller içerir.

Mega Menü

Köprü teması, web sitenizin gezinti yapısını oluşturmanın sezgisel yollarıyla birlikte gelir. Ayrıca Mega Menüler oluşturmak için yerleşik desteğe sahiptir. Kullanıcılar hem standart hem de mobil menüleri özelleştirebilir. Aynı zamanda geniş veya normal alt menüler de oluşturabilirsiniz. Simgeli veya simgeleri olmayan geniş bir menü düzeni seçme seçeneği bile vardır. Ayrıca geniş menünün sütunlarından birine widget ekleyebilir ve istediğiniz düzeni oluşturabilirsiniz.

Çeşitli Özellikler

Bridge teması, sadece standart özellikler grubundan çok daha fazlasını sunuyor. Söylediğimiz gibi, bir güç merkezi ve her tür web sitesi için yeterince esnek olacak şekilde tasarlanmıştır. Bridge temasıyla bulduğunuz bazı özellikler.

 • 600+ Google Yazı Tipleri
 • 80+ Kısa Kodlar
 • Tam RTL desteğiyle Tercüme Hazır
 • Yerleşik Portföy, Galeri, Görüşler
 • Duvar ızgara düzeni
 • Yapışkan başlık
 • Eylem düğmelerine çağrı
 • CSS 3 animasyonları
 • Ajax sayfa geçişleri
 • Infographics ve sayıcılar
 • Font Awesome ve Font Elegant simge paketleri
 • Sosyal düğmeler
 • Tam ekran arama
 • Tam ekran menüler
 • Ve daha fazlası…

Belgeler ve Destek

Premium bir WordPress teması satın alırken aranacak en önemli şeylerden biri dokümantasyon ve destek seçenekleridir. Bridge teması kapsamlı belgelerle birlikte gelir. Web sitenizi kurma hakkında adım adım talimatlar içeren ayrıntılı makaleler içermektedir. Ayrıca temanın hemen hemen her özelliğini kullanmak için talimatlar içerir.

Ayrıca, nasıl hızlı bir şekilde başlayabileceklerini görmek isteyen kullanıcılar için gittikçe büyüyen bir dizi video eğitimi de bulunmaktadır.

Profesyonel uzman desteği geliştiriciden alınabilir. Resmi destek forumu aracılığıyla yardım etmeye istekli, iyi eğitimli ve çok yetenekli bir ekibe sahipler.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen bizi Twitter ve Facebook’ta takip edin. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize bir yorum yazarak bize bildirin.

94%
İyi

Kusursuz Tema ve Sayfa Düzenleme Aracı

 • Özellikler
 • Performans
 • Kullanım Kolaylığı
 • Fiyatlandırma
 • Destek
Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.