Jupiter Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesi

0 1.108

568Jüpiter her türlü web sitesine uygun çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Bu Jüpiter tema incelemesinde, özelliklerine bakacağız ve kullanıcılar için ne kadar uygun olduğunu göreceğiz.

Jupiter Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesiJüpiter WordPress Tema Hakkında

Jüpiter WordPress teması Themeforest pazarında mevcuttur. Gelişmiş WordPress temaları konusunda uzmanlaşmış bağımsız bir dijital ajans olan artbees tarafından yaratılmıştır. 2008 yılında kurulan şirket, bugüne kadar üç WordPress teması ve 21 grafik tasarım öğesi yayınladı.

Jüpiter en çok satan WordPress temasıdır. 119.000’den fazla müşteri tarafından satın alınmıştır. Themeforest’te haftanın en çok satanlar listesinde yer almaktadır.

Web’deki en iyi dijital deneyimleri tespit eder, izler ve yeniden yaratırız. Çok çeşitli kullanıcılar için üst düzey tasarım çözümlerini, mükemmel kullanıcı arayüzlerini ve kesintisiz kullanıcı deneyimlerini seviyoruz ve üretiyoruz.

-arbees ekibi

Jüpiter Temasının Özellikleri

Jüpiter, her türlü WordPress destekli web sitesinde kullanılmaya uygun olduğu anlamına gelen çok amaçlı bir temadır. Kullanıcıların birinci sınıf bir WordPress temasından görmek isteyecekleri esnekliği ve kolaylığı sağlamak için çok çeşitli özelliklerle birlikte gelir. Jüpiter temasının temel özelliklerinden bazılarına göz atalım .

Artbees Jupiter WordPress temasını iki proje için kullanıyorum. WordPress acemi olarak bile kullanımı kolaydır.
Birçok özelliğe ve özelleştirme olanaklarına sahiptir. Tasarım şık ve modern görünüyor ve daha eşsiz bir yapı sergiliyor. Başka bir çözüme geçme planım yok.

-Oliver Sauter

Özel Şablonların Düzineleri

Jüpiter tema düzinelerce önceden yüklenmiş ve kullanıma hazır şablonların esnekliği ile birlikte geliyor. Bu şablonlar işletme, yaratıcı, eğitim, yemek, sağlık, kişisel ve mağaza olmak üzere 6 ana kategoride dosyalanmaktadır.

Jupiter Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesiKullanıcılar, sitelerine daha yakın bir kategoriden bir şablon seçebilir ve daha sonra bu şablonu birkaç tıklamayla uygulayabilir. Bu şablonların her biri tamamen yeni bir tasarıma ve düzene sahip olup, kullanıcılarına sitelerinin tasarımı ve görünümü için geniş seçenek sunar.

Sayfa Oluşturucuyu Sürükle ve Bırak

Jüpiter tema yerleşik bir sürükle ve bırak oluşturucu ile birlikte geliyor. Tuval üzerindeki öğeleri seçip sürüklemeniz ve istediğiniz yere bırakmanız yeterlidir. Bu, kullanıcıların sayfaları için kendi düzenlerini oluşturma konusunda büyük güç sağlar. Ayrıca kişiselleştirmeyi daha kolay ve oldukça esnek hale getirir. Jüpiter, piyasadaki en iyi WordPress sürükle ve bırak sayfa oluşturucusundan biri olan en yeni Visual Composer ile birlikte geliyor.

Yönetici Paneli – İnsanlar İçin Yapılan

Çoğu premium WordPress temaları ile birçok özellik. Bu özellikleri yönetici panelinden yönetmek, yeni kullanıcılar için oldukça karmaşık hale gelir. Jüpiter, insanlar için yapılmış bir sezgisel ve kullanımı kolay yönetici paneli ile birlikte geliyor. Sitenize kolayca içerik eklemenizi ve karmaşık seçenekler paneliyle uğraşmadan her yönü özelleştirmenizi sağlar.

Jupiter Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesiÇevrimiçi Mağaza Kolaylaştırıldı

Jüpiter teması , WordPress web siteleri için dünyanın en popüler e-ticaret platformu olan WooCommerce ile tamamen uyumludur. Jüpiter, dükkanınız için kullanabileceğiniz şablonları kullanmaya hazır. Bu, çevrimiçi mağazanız için şaşırtıcı derecede güzel tasarımları kullanmanızı sağlar. Arka uçta Jüpiter, ürün döngüleri eklemeyi, ürün eklemeyi ve satış üretmeyi kolaylaştırır.

Portföy Yönetimi

Jüpiter, portföy içeriği türü için kullanıma hazır destekle geliyor. İnanılmaz derecede güzel portföy şablonlarından birini tasarım ve düzen için kullanabilir ve ardından gereksinimlerinize göre özelleştirebilirsiniz. Yönetici tarafında, Jüpiter, WordPress yönetici panelinden portföy öğeleri eklemeyi ve yönetmeyi kolaylaştırır. Tema ayrıca kullanabileceğiniz üç farklı portföy stilini de içeriyor.

100+ Kısa Kod

Kısa kodlar, WordPress sitenize öğe eklemek için daha kolay bir yol sağlar. Çoğu WordPress temaları düzinelerce kısa kodludur, ancak Jüpiter, kutudan çıkartabileceğiniz 100’den fazla kısa kodlu yeni bir düzeye çıkarır. Kısa kodların çoğu, kısa kod üreticisinden erişebileceğiniz kendi kişiselleştirme seçenekleriyle esnektir.

Üst bilgi ve Arka Plan Düzenleyicileri

Başlıklar ve arka planlar herhangi bir siteyi ilginç ve güzel kılar. Jüpiter, yenilikçi bir başlık özelleştirici kullanarak başlıkları özelleştirmenizi sağlar. Ayrıca tam ekran arka plan görüntüleri ve sınırsız renkler kullanmanıza izin verir.

Sadece bir hevesle satın aldı. Başlık gerçekten de SÜPER özelleştirilebilir. Tema çerçevesindeki yükseklik ve her şey CSS’ye eklenmeden dokunmadan.

-AndyHoodified, Themeforest kullanıcısı

Çeşitli Özellikler

Yenilikçi, modern bir WordPress teması olan Jüpiter, bir gerçeklik haline gelmek için sayısız imkan sunuyor. Bu harika tema ile kullanabileceğiniz birçok özellik var.

 • 228 Demo
 • 81 Blog stilleri
 • 14 Özel aletler
 • 10 Özel gönderi türleri
 • 1600+ Simgeler
 • Adobe Typekit Entegrasyonu
 • Tam sayfa kaydırma slayt gösterileri
 • RTL desteğiyle hazır çeviri
 • WPML uyumlu
 • Tamamen mobil duyarlı

Belgeler ve Destek

İster başlangıç ​​seviyesindeki bir WordPress kullanıcısı olun, isterse deneyimli bir uzman olun, herkesin şimdi ve şimdi yardıma ihtiyacı var. Bu nedenle kapsamlı dokümantasyon ve destek seçenekleriyle birlikte gelen bir tema satın almak çok önemlidir. Jüpiter 100’den fazla makale içeren bir dokümantasyon sitesine erişim ile birlikte geliyor. Belgeler, adım adım talimatların anlaşılması kolay olan temanın her bir özelliğini açıklamaya özen göstermektedir.

Jüpiter, başlamanıza yardımcı olmak için 20’den fazla öğreticiye sahip bir video öğretici kitaplığı ile birlikte gelir. Lisanslı bir kullanıcı olarak, geliştiriciden yardım alabileceğiniz temanın premium destek forumuna da erişebileceksiniz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen bizi Twitter ve Facebook’ta takip edin. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize bir yorum yazarak bize bildirin.

 

96%
İyi

Kusursuz Tema ve Sayfa Düzenleme Aracı

 • Özellikler
 • Performans
 • Kullanım Kolaylığı
 • Fiyatlandırma
 • Destek
Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.