En İyi 7 WordPress Proje Yönetimi Eklentisi

En İyi 7 WordPress Proje Yönetimi Eklentisi
0 1.358

WordPress web siteniz için iyi bir proje yönetimi eklentisi mi arıyorsunuz?

Proje yönetimi eklentileri, projelerinizi doğrudan WordPress panonuzdan düzenlemenize yardımcı olur. Bu eklentileri kullanarak projelerinizi ve ekip üyelerinizi yönetmek çok kolay hale gelir. Bu, özellikle şirketiniz uzaktan çalışmayı barındırıyorsa geçerlidir.

Proje yönetimi eklentileri yalnızca verimliliği artırmakla kalmaz, aynı zamanda üretkenliğinizi artırabilir ve çok fazla zaman kazandırabilir.

Bu makalede, size aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi proje yönetimi eklentilerini anlatacağız. Ancak ondan önce, işletmeniz için bir proje yönetimi eklentisi kullanmanın faydalarına bir göz atalım.

Proje Yönetimi Eklentisi Kullanmanın Yararları

İşletmeniz için bir proje yönetimi eklentisi kullanmak, aşağıdakiler dahil çeşitli avantajlara sahip olabilir:

  • Ekip üyelerinize görev atamanızı kolaylaştırmak
  • Görevleri planlamak daha sorunsuz bir süreç haline gelir
  • Ekip üyeleri arasında iletişim ve işbirliği yapmak organize ve zahmetsiz hale gelir
  • Projelerinizin ilerlemesini izlemek inanılmaz derecede basit hale geliyor

Bunlar, bir proje yönetimi eklentisi kullanmanın sadece birkaç avantajıdır. Tahmin edebileceğiniz gibi çok daha fazlası var.

Şimdi, WordPress siteniz için kullanabileceğiniz en kullanışlı proje yönetimi eklentilerinden 7’sini paylaşacağız.

1. WP Project Manager Pro

En İyi 7 WordPress Proje Yönetimi Eklentisi

WP Project Manager , görevlerinizi kolayca yönetmenizi sağlayan güçlü bir proje yönetimi eklentisidir. Sizin için çalışan bir ekibiniz varsa, ekibinizin her bir görevi için harcadığı zamanı izlemek için kullanabilirsiniz. Daha verimli hale getirmek için giriş seçeneklerini başlatmanıza, durdurmanıza, duraklatmanıza ve özelleştirmenize olanak tanır.

Pano tarzı görev yönetimi seçeneği ile görevler oluşturabilir, yönetebilir ve bunları ekibinize atayabilirsiniz. Eklenti ile birlikte gelen etkileşimli görev takvimi, görevlerinizi günlük, haftalık ve aylık olarak izlemeyi kolaylaştırır. Ayrıca, üye rollerini yönetmek ve ekip arkadaşlarınız için proje çapında tartışmalar oluşturmak için de kullanabilirsiniz.

2. Panorama

En İyi 7 WordPress Proje Yönetimi Eklentisi

Panorama , kolay yönetim için projelerinizi görselleştirmenize izin veren başka bir güçlü proje yönetimi eklentisidir. Görevlerinizin ilerlemesini anlamak sizin ve ekibiniz için de kolaydır.

Otomatik ilerleme hesaplamasıyla görevleri alt görevlere ayırmak, yeni görevler atamak, tamamlanmamış projeleri işaretlemek, faturalar göndermek, bütçe ve giderleri yönetmek ve daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz. Panorama, müşterilerinizin projelerinin ilerleyişine hızlı bir şekilde göz atmaları için harika seçenekler sunar. Daha iyi iş deneyimi için bunu kontrol panelinizdeki diğer mevcut eklentilerle de entegre edebilirsiniz.

3. Projectopia

En İyi 7 WordPress Proje Yönetimi Eklentisi

Projectopia , ekibiniz ve müşterilerinizle iletişim kurmanızı kolaylaştıracak başka bir proje yönetimi eklentisidir. Bu eklenti ile işle ilgili tüm işlerinizi tek bir yerde organize edebilirsiniz. Bu eklenti, müşterilerinizi kontrol panelinizden yönetmek istiyorsanız özellikle yararlıdır.

Bir teklif veya potansiyel müşteri formu oluşturmak, müşteri panosu eklemek, fatura göndermek ve daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca Stripe, PayPal ve 2Checkout ile yapılan ödemeleri de destekler. Ayrıca, farklı eklentiler kurarak özelliklerini genişletebilirsiniz.

4. Upstream

En İyi 7 WordPress Proje Yönetimi Eklentisi

Upstream , projenizi WordPress panonuzdan yönetmenize olanak tanıyan ücretsiz ama güçlü bir proje yönetimi eklentisidir. Bu eklenti, ekibinizin ve müşterilerinizin projelerinizin ilerlemesini izlemesini sağlar.

Ekip üyeleri, kendilerine atanan tüm görevleri görebilir. Otomatik ilerleme izleme özelliği, tüm ekibi neler olduğu konusunda bilgilendirir. Ekip üyeleri ayrıca fikirleri, sorunları paylaşmak, işbirliği yapmak veya genel olarak projeyi tartışmak için tartışma dizisini kullanabilir.

Müşteriler projeyi ön uç proje görünümünden takip edebilir. Arka uçtan bakabilmeleri için bir giriş sayfası da oluşturabilirsiniz. Müşteri panosuna iletişim bilgileri, logo, adres ve daha fazlasını içeren müşteri ayrıntılarını ekleyebilirsiniz. Bu şekilde, gerektiğinde ekipten herhangi biri ona erişebilir.

Bunun dışında Upstream, projeleri, müşterileri, kilometre taşlarını, görevleri, dosyaları ve hataları ve daha fazlasını etiketlemek için genel özellikler sunar. Eklenti, geliştirici dostudur ve birden çok dile çevrilebilir.

5. Panorama Lite

En İyi 7 WordPress Proje Yönetimi Eklentisi

Panorama Lite , projenizi WordPress panonuzdan kolayca yönetmenizi sağlayan ücretsiz ancak zengin özelliklere sahip bir proje yönetimi eklentisidir. Ayrıca müşterilerinize projenizin ilerleyişinin görsel bir göstergesini vermenize de olanak tanır.

Bu eklenti, diğer üçüncü taraf eklentilerle gerçekten iyi çalışır, böylece özelliklerini kolayca genişletebilirsiniz. Panorama Lite, herhangi bir proje için geçen süreyi ve yapılması gerekenlere göre tahmini tamamlanma tarihini otomatik olarak hesaplar.

Bu şekilde, siz ve ekibiniz her zaman programın ilerisinde mi yoksa gerisinde mi olduğunuzu bileceksiniz.

6. Kanban

En İyi 7 WordPress Proje Yönetimi Eklentisi

Kanban , projenizin ilerlemesini yönetmenizi ve izlemenizi kolaylaştıran güçlü bir proje yönetimi eklentisidir. Bu eklenti ile çalışmanızı tek bir yerde kolayca organize edebilirsiniz. Bu, odaklanmanıza yardımcı olur ve üretkenliğinizi artırır.

Eklenti, müşterilerinizi bir görevin ilerlemesi ve tamamlanması hakkında bilgilendirmenizi sağlar. Bu eklentiyi dünyanın her yerinden çalışmak için kullanabilirsiniz. Telefonunuzda veya tabletinizde görevleri kolaylıkla oluşturmanıza, güncellemenize ve kontrol etmenize olanak tanır.

7. SmartyPants

En İyi 7 WordPress Proje Yönetimi Eklentisi

SmartyPants , çok büyük bir uzak ekibiniz olsa bile görevlerinizi kolayca yönetmenize yardımcı olabilecek güçlü bir proje yönetimi eklentisidir. İşinizin ilerlemesini izlemek, varsayılan dosyalar ile klasör şablonları oluşturmak, projeleriniz için roller atamak ve yönetmek ve çok daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz.

Ekip üyelerinizi döngüde tutmak için genel bir mesaj eklemek, metin mesajı uyarıları oluşturmak vb. İçin de kullanabilirsiniz. Diğer çeşitli güçlü özelliklerle bu eklenti, diğer eklentilerle mükemmel bir şekilde çalışır ve tüm WordPress temalarıyla uyumludur.

Bunlar deneyebileceğiniz en iyi proje yönetimi eklentilerinden bazılarıdır.

 

prestashop desteği

WordPress Desteği

WordPress desteği ile çevrimiçi stenizi bir üst seviyeye taşıyın!

SAYFAYI ZİYARET EDİN

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.