CSS Hero WordPress Tema Özelleştirme Eklentisi

0 1.066
Herhangi bir kod yazmadan temalarınızın CSS’sini düzenlemek ister misiniz? CSS Hero, canlı bir önizleme kullanarak herhangi bir WordPress temasının CSS’sini doğrudan ön uçtan düzenlemenizi sağlayan premium bir WordPress eklentisidir. Bu CSS Hero incelemesinde, özelliklerine, performansına ve kullanım kolaylığına göz atacağız.

CSS Hero Nedir ve Nasıl Çalışır?

CSS Hero , WordPress destekli web siteleri için güçlü bir görsel CSS editörüdür. WordPress sitenizin görünümünü kolay grafik kullanıcı arayüzü ile canlı önizleme modu kullanarak özelleştirmenize olanak sağlar . Kodlama veya herhangi bir CSS veya HTML bilgisi gerekmez.

WordPress kullanıcılarının çoğu web geliştiricileri değildir. Bu kullanıcılar, sitelerinin görünümünü düzenlemek veya özelleştirmek için fazla CSS / HTML bilmiyor. Temasında bir şeyi değiştirme seçeneği yoksa, ne kadar küçük veya kolay olursa olsun, onlar buna yapışır.

CSS Hero , herhangi bir WordPress kullanıcısının web sitelerinin görsel görünümünü kod yazmadan özelleştirebileceğini iddia ediyor.

Bunu söyledikten sonra CSS Hero’ya bir göz atalım.

CSS Hero İncelemesi: Avantaj ve Dezavantajları

Artıları

CSS Hero kullanmanın birkaç avantajına göz atalım.

 • Sitenizin görünümünü şişkinlik olmadan özelleştirin
 • İşaretle ve tıkla özelliği, stilinizi ön uçtan düzenlemeyi kolaylaştırır
 • Kolay geri alma ve yineleme seçenekleri
 • Entegre cihaz modları
 • Temel fiyatlandırma planı bile kutu içerisindeki tüm özelliklerle birlikte gelir

Şimdi, CSS Hero’nun birkaç sınırlamasını görelim.
Eksileri

Eklentiyi bir kerelik ücretle sonsuza kadar kullanabilseniz de, bir yıl sonra güncellemeler istiyorsanız lisansı yenilemeniz gerekir.

Öncelikli destek sadece en pahalı plan olan Lifetime Pro ile kullanılabilir.

CSS Hero ile Kolay WordPress Tema Özelleştirme

CSS Hero ile ilgili ilk ve en dikkat çekici şey kullanım kolaylığı. Eklentiyi kurduktan ve etkinleştirdikten sonra web sitenizin ön ucunu ziyaret edin.

Web sitenizin ön ucunda bir CSS Hero düğmesi göreceksiniz. Üzerine tıklamak CSS Hero arayüzünü genişletecek ve temanızı her zaman görünen canlı önizlemeyle özelleştirmeye başlayabilirsiniz.

CSS Hero WordPress Tema Özelleştirme EklentisiCSS Hero’daki görsel editör kullanımı çok kolaydır. İşaretçiye tıklayın ve web sitenizdeki herhangi bir öğeye tıklayın. CSS Hero CSS sınıflarını yükleyecek ve özelleştirmeye başlayabilirsiniz.

Özelleştirebileceğiniz tüm öğe özellikleri düğme olarak görüntülenir. Metin, arka plan, kenarlık, boyut, kenar boşluğu, dolgu vb.

Boyutları, değerleri ve CSS ile yapabileceğiniz hemen hemen her şeyi artırmak veya azaltmak için düğmeler, kaydırıcılar ve kolay kontroller vardır.

CSS Hero ile Her Zaman Herhangi Bir Noktaya Geri Dönün

Bir web sitesini özelleştirirken, bir şey deneyebilir ve beğenmeyebilirsiniz. Önce birkaç şey deneyebilir, ardından ilk yaptığınız değişikliğe geri dönmeye karar verebilirsiniz.

CSS Hero WordPress Tema Özelleştirme EklentisiCSS Hero , yaptığınız değişikliklere kolayca geri dönmenizi ve geri almanızı sağlar. Hangisini daha çok beğendiğinizi görmek için farklı durumlara da göz atabilir ve sonra bunları etkinleştirebilirsiniz.

Bu özellik, sadece farklı şeyler denemek isteyen yeni başlayanlar için harika bir yardımcıdır. Bir şey beklediğiniz gibi sonuç vermezse, her zaman geri dönme seçeneğiniz vardır.

CSS Hero ile Mobil Test ve Özelleştirme

CSS Hero , web sitenizi farklı cihazlarda ve ekran boyutlarında kolayca önizlemenizi sağlar. Aynı kullanıcı arabirimini kullanarak sitenizin mobilde nasıl göründüğünü de düzenleyebilir ve özelleştirebilirsiniz.

CSS Hero WordPress Tema Özelleştirme EklentisiBir web sitesini farklı cihazlarda test etmek ve ön izlemek yeni başlayanlar için zordur. Mobil duyarlı WordPress temalarında değişiklik yapmaktan bahsetmiyorum bile .

CSS Hero, sitenizin mobil görünümünü önizlemenizi ve düzenlemenizi mümkün kılar. Sitenizin mobil görünümünü düzenlerken aynı özellikleri ve kullanım kolaylığını elde edersiniz.

WordPress Temaları ve Eklentileri ile CSS Hero Uyumluluğu

WordPress için binlerce WordPress eklentisi ve teması bulunmaktadır. Bu temaların ve eklentilerin bazıları WordPress geliştirme için en iyi standart uygulamaları takip etmiyor olabilir .

CSS Hero’nun Performansı ve Çeşitli Özellikleri

CSS Hero , tüm modern web tarayıcılarında çalışır. Bu kullanır JavaScript ve diğer modern web geliştirme teknolojileri. Şaşırtıcı bir şekilde, kullanıcı deneyimi çok yumuşak ve eski bir Linux makinede kullanıldığında bile cüretkar bir davranış hissetmedik.

Yukarıda bahsettiğimiz önemli özelliklerin yanı sıra, CSS Hero çok daha fazlası ile geliyor.

 • Renk Seçici aracı, istediğiniz yerden renk seçmenize olanak sağlar
 • CSS Hero değişikliklerinizi küçültülmüş bir CSS dosyasında dışa aktarın
 • Degradeler, kutu gölgeleri vb. Gibi karmaşık CSS özelliklerini kolayca kullanın
 • 600+ Google Fonts için yerleşik destek
 • Temanın varsayılanlarına kolayca sıfırlayın

CSS Hero Sizin İçin Doğru Çözüm mü?

CSS Hero, tüm kişiselleştirme ihtiyaçlarınız için kesinlikle herkese uygun tek bir çözüm değildir. Dalış yapıp eklentiyi satın almadan önce, hayatınızı kolaylaştırabilir mi, görmek biraz zaman alır.

CSS Hero’yu satın alırsanız …

 • Varolan temanızın görünümünü (stilini) kod yazmadan kolayca özelleştirmek istiyorsunuz
 • Mesajınızı kısa kodlarla karıştırmak istemezsiniz
 • CSS’yi hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirmek isteyen bir geliştiricisiniz
 • Sayfa oluşturucu eklentinizle birlikte CSS’yi özelleştirmeniz gerekir
 • Mevcut CSS dosyanızı kodlamak istemezsiniz.

CSS Hero’yu satın almayın

Çok sayıda yeni özelliğe sahip, özel yapım bir bağımsız sayfa oluşturmanıza olanak sağlayan bir eklenti arıyorsunuz. Veya varsayılan WordPress editörünü yepyeni bir yazıyla değiştirmenize izin veren bir eklenti istiyorsanız.

Bu durumlarda, bunun yerine bir sayfa oluşturucu eklentisini düşünebilirsiniz .

CSS Hero için Fiyatlandırma ve Destek Seçenekleri

CSS Hero WordPress Tema Özelleştirme EklentisiCSS Hero , üç fiyatlandırma planı olan ücretli bir eklentidir. Onların başlangıç ​​planı yıllık 29 dolar olarak geliyor ve tek bir site için geçerli. Prim planı yıllık 59 ABD Doları olarak fiyatlandırılmıştır ve bunu 5 sitede kullanabilirsiniz. En iyi planı yılda 199 dolar olan profesyonel ve 999 sitede kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Hero Inspector adlı bir eklenti eklentisi ile birlikte geliyor.

Tüm planlara bir yıllık prim desteği ve güncellemeler dahildir.

Bilet tabanlı bir sistem kullanılarak destek sağlanır. CSS Hero ayrıca, sorunları kendi başlarına çözmek isteyen kullanıcılar için özellikle yararlı olan kapsamlı belgelerle birlikte gelir.

CSS Hero kullanmanın ne kadar kolay olduğu bizi gerçekten çok etkiledi . Çok sezgisel olan güzel bir basit dağınıklığı olmayan bir arayüze sahiptir. Kutu dışı deneyimi mükemmel, söz verildiği gibi çalışıyor. Fiyatlandırma seçenekleri çok makul ve belgeler oldukça geniş ve iyi yazılmış.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.