Listify: Çok Yönlü WordPress Listeleme Teması

0 1.412

Listify, çevrimiçi listeleme işinizi yerel veya küresel olarak yönetmek ve para kazanmak için etkili bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız idealdir.

İster oteller, restoranlar, emlak veya turizm fırsatları için aranabilir bir liste oluşturmak isteyin, Listify kendi çarpıcı çevrimiçi listemenizi veya listeleme sitenizi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sunar. Listify’ın neler sunduğuna bakalım.

Kolay kurulum

Listify’ı yüklemek, WordPress yükleyicisini kullanarak son derece basittir ve gerçekleştirdiğiniz her adımda sizi yönlendirecek kapsamlı bir kılavuzla birlikte gelir. İşlem sırasında web sitenize yardımcı olacak gerekli ve önerilen eklentiler hakkında bilgilendirileceksiniz. Kolay düzenleyicimizi kullanarak kendi giriş web sitenizi oluşturabilir veya demo içeriğini tek bir tıklamayla yükleyip başlayabilirsiniz. Sadece birkaç dakika içinde başlayabilirsiniz!

Listify: Çok Yönlü WordPress Listeleme TemasıTamamen Özelleştirilebilir

Modern bir işletmenin başarılı olması ve Listify’ın bu bölümde son derece iyi puan alması için modaya uygun ve modern tasarım kadar önemli. Listify, web sitenizin profesyonel görünmesini sağlayacak modern ve temiz bir tasarıma sahiptir ve tasarım tamamen duyarlı ve retina mobil ve tablet kullanan ziyaretçileriniz için sorunsuz bir deneyim sunmaya hazırdır.

Tema sonsuz tasarım seçeneğine sahiptir ve web sitesini temanın stil kitiyle markanıza uyacak şekilde çok basit bir şekilde şekillendirebilirsiniz. Düzen, sayfa tasarımı, vurgulanacak listeler, menü, resimler, renk teması, tipografi vb. Gibi tüm özellikleri WordPress özelleştiricisinin içinden kolayca özelleştirebilirsiniz.

WPBakery tarafından sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, temanızın görünümünü değiştirmeyi çok basit ve sorunsuz hale getiriyor. İstediğiniz kadar tasarımla uğraşabilir veya demo tasarımı ile basit tutabilir veya stil kitinin şık tasarımlarından seçim yapabilirsiniz.

Liste Yönetimi

Dizin listelerinizi nasıl yönettiğiniz üzerinde tam kontrole sahipsiniz. WordPress panonuzdaki listeleri oldukça basit bir işlemle ekleme seçeneğiniz vardır . Listify ayrıca, web sitenizin ziyaretçilerinin bir ön uç formu aracılığıyla bir tane göndermelerini veya sitenizde zaten var olan bir listeyi talep etmelerini kolaylaştırır.

WooCommerce ile entegrasyon, kullanıcılardan giriş talep etmek veya bir giriş oluşturmak için ücret almanıza olanak tanır. Listeleri kategoriler, konum ve liste türlerini kullanarak düzenleyebilirsiniz ve her liste istediğiniz kadar ayrıntılı olabilir ve başlık, resimler, işletme konumu, çalışma saatleri, telefon numarası, web sitesi URL’si, sosyal medya bağlantıları vb. Web sitenizde hangi bilgilerin göründüğü ve nasıl göründüğü hakkında son sözü söyleyeceksiniz.

Listify: Çok Yönlü WordPress Listeleme TemasıSon kullanıcı deneyimi de eşit derecede pürüzsüz ve daha esnektir. Örneğin New York’ta kiralık evler arıyorsa, bölgeyi belirleyebilir ve çeşitli kriterlere veya öne çıkan olanaklara göre filtreleyebilir. Bireysel sonuçlara tıklamak, söz konusu girişle ilgili arka uca girilen ayrıntılı bilgileri gösterir. Tema, aranan bilgileri sunmak için şık, etkileşimli bir filtreleme sistemi ve çarpıcı bir tasarım kullanıyor.

Listify: Çok Yönlü WordPress Listeleme TemasıEk özellikler

Tema, etkili listeleme web siteleri oluşturmanıza yardımcı olacak inanılmaz özelliklerle doludur. Tema, gereksiz araçlar, özellikler ve işlevsellik ile sizi ezmeden, işi tamamlamak için yeterince fazla zengin özellik sunmayı başarıyor.

Son derece esnek tema, bir emlak kiralama listesinden çocuk aktivite listelerine ve hatta bir iş portalına kadar çok çeşitli amaçlar için kullanılabilir.

Listify, ziyaretçinizin geçerli konumunu tespit ederek kullanıcılarınıza sezgisel bir arama deneyimi sağlamak ve alakalı sonuçlar sunmak için Coğrafi Konum teknolojisi ile çalışır.

Kayıtlı kullanıcılar, web sitenizde, giriş yaptıkları sırada kontrol panelindeki kullanıcılar tarafından görülebilecek girişlere yer işareti koyabilir.

Tema, arama motorlarının anahtar kelimeleri seçmesine ve web sitenizi SERP’de daha yüksek sıralamanıza yardımcı olacak GTmetrix PageSpeed ​​Puanında% 97 puan almasına olanak tanıyan Arama Motoru Optimizasyonu ile tamamen optimize edilmiştir . Ayrıca, çevrimiçi listeleme SEO optimizasyonu için ek WordPress SEO eklentilerini kullanabilirsiniz.

Temanın işlevlerini, ek güçlü özellikler sağlayan FacetWP, Yerçekimi Formları, İletişim Formu 7 , WooCommerce Rezervasyonları , WooCommerce Abonelikleri vb.Gibi ek eklentilerle kusursuz entegrasyonla genişletmek için geniş bir kapsam vardır .

Para Kazanma Seçeneği

Tema, web sitenizden para kazanmak için tam esneklik ve çeşitli farklı yollar sunar. Kullanıcılardan bir giriş oluşturma veya talepte bulunmalarını talep edebilir veya aylık ücret almak için bir abonelik modeli kullanabilirsiniz. Gelir elde etmenin diğer bazı yolları –

  • Girişleri özel yapın ve kullanıcıları görüntülemek için ücretlendirin
  • Reklam alanları sağlayarak reklam geliri elde edin
  • Kullanıcılardan rezervasyon veya randevu almak için ücret alma
  • Öne çıkan veya doğrulanan listeler için daha fazla ödeme alın
  • Kullanıcıların erişimini ücretlendirmek için web sitesinin tamamını özel yapın

Fiyatlandırma ve Destek

Listify için normal bir lisans 69 dolardan geliyor. Bu fiyata Astoundify’daki geliştiricilerin 6 aylık desteği dahildir. Ancak, fazladan 21,38 ABD doları öderseniz bu destek süresini 12 aya uzatabilirsiniz. İstediğiniz bazı işlevler için premium bir eklenti satın almanız ve ücretsiz bir eklenti kullanmanız gerekebilir.

Temayla birlikte gelen kapsamlı belgeler, kurulum, özelleştirme ve gelişmiş işlevlerin tüm yönlerini kapsar. Buna ek olarak, Astoundify ekibi bireysel sorularınıza yanıt vermek için hazır olacaktır. Astoundify ayrıca tüm Listify tema kullanıcılarına tüm Xtendify hizmetlerinde özel% 20 indirim sunar .

Listify, etkileyici bir özellik seti ile de mükemmel görünümlü çok yönlü bir WordPress Listeleme temasıdır. Son derece özelleştirilebilir tema, çok çeşitli amaçlara hizmet eden çevrimiçi bir listeleme oluşturmak için harika bir araç olabilir.

Duyarlı bir düzene sahip çağdaş tasarım, web sitesinin geniş bir kitleye hitap etmesini sağlar. Listify teması, başarılı bir çevrimiçi listeleme işini yönetmek için iyi bir çözüm olabilir.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.