Flatsome: WordPress Çok Amaçlı WooCommerce Teması

0 1.521

Flatsome’un geliştiricisi olan UX Themes, Themforest’ta en çok satan WooCommerce e-ticaret temasıdır.

Flatsome’un rekabette gerçekten bir avantajı var mı? Flatsome’un WooCommerce mağazaları için sunduğu özellikler nelerdir?

Bunlar, bu Flatsome tema incelemesinde cevaplamaya çalışacağım bazı sorular. Hadi okuyalım!

Flatsome hakkında

Flatsome 2013 yılından bu yana yaklaşık edilmiş ve üzerinde en çok oy alan (ve, en çok satan) temalarından biridir etmiştir ThemeForest . Aslında, ThemeForest 4.8 / 5 derecesine sahip 131.000+ satışıyla WooCommerce için ençok satan temadır.Flatsome: WordPress Çok Amaçlı WooCommerce TemasıFlatsome ile Başlarken
Yükleme paketi birkaç klasör içerir.

Temayı WooCommerce mağazanıza eklemek için Zip dosyalarını çıkarmanız ve Temalar klasörüne yüklemeniz gerekir. Bunun için Gösterge Tablosu → Görünüm → Temalar seçeneğine gidin. Zip klasörünü bulmak için şu yolu izleyin: flatsome_main → tema dosyaları.

Ana klasörün içinde flatsome-child.zip adlı bir dosya da bulacaksınız. Geliştiriciler, sadece CSS’yi değiştirmek istediğinizde ve özelleştirmeyi korumak istediğinizde genellikle çok kullanışlı bir çocuk teması oluşturmanıza yardımcı olmak için bunu eklediler.

Flatsome temasını yükledikten sonra etkinleştirmeniz gerekir. Gösterge Tablonuza gidin → Görünüm → Yasaklayıcı → “Etkinleştir” i tıklayın. Tema etkinleştirme prosedürüyle yeni bir pencere açılacaktır; Flatsome’dan aldığınız satın alma kodunu girin.

Tema Tasarımı

Tasarım, bir web sitesinin yap veya kır özelliğidir. Çevrimiçi kimliğiniz ne kadar yaratıcı görünüyorsa, potansiyel müşterileri o kadar fazla çekersiniz. Ziyaretçilerin sadece estetiğin tadını çıkarmak için iyi tasarlanmış bir web sitesini ziyaret etmesi yaygındır.

Flatsome: WordPress Çok Amaçlı WooCommerce TemasıFlatsome, aklınızda bir web sitesi yapınız olduğunda çok uygun olan önceden hazırlanmış üstün kaliteli demolar sunar. Demoların bir diğer önemli yararı, ana sayfadan ödeme işlemine kadar her şeyin yolunda gitmesidir.

Flatsome: WordPress Çok Amaçlı WooCommerce TemasıFlatsome’un inanılmaz paralaks efektleri vardır, entegre Tel Kafes Kiti, UX Creator ve Flatsome Studio çarpıcı web sayfaları oluşturmanıza olanak tanır. Tema rengi, resim boyutu, blok yerleşimi, simgeler ve arka plan tasarımı çok etkileyici.

Hız Optimizasyonu

Çevrimiçi sipariş vermek için diğer cihazlardan daha fazla kişi cep telefonu kullanıyor. Çevrimiçi ürün satmak için bir mağaza açıyorsanız, daha iyi bir kullanıcı deneyimi için mağazanız mobil uyumlu ve hızlı olmalıdır. İşte burada Flatsome hız için inanılmaz derecede optimize edilmiştir.

Flatsome: WordPress Çok Amaçlı WooCommerce TemasıTema herhangi bir ekran boyutuna sığabilir. Bu temayı, uyumluluğunu ve hızını doğrulamak için farklı cihazlarda test ettim; sonuçlar olağanüstüydü. Logolar ve simgeler iyi olması gerektiği gibi diğer web sitesi elemanları yerleştirilmiştir.

Canlı Sayfa Oluşturucu

Flatsome , bağımsız öğeleri doğrudan düzenlemek ve değişikliklerin canlı web sitesinde ne gibi etkileri olduğunu hemen görmek için kullanabileceğiniz, ön uca göre optimize edilmiş bir sayfa oluşturucu olan UX Builder ile birlikte gelir .

Flatsome: WordPress Çok Amaçlı WooCommerce TemasıUX Builder’da videolar, kaydırıcılar ve bölümler gibi temel öğeler de dahil olmak üzere 36 farklı içerik öğesi bulunur. Instagram yayını da sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir. Tüm önemli içerik öğeleri / blokları Flatsome ile mevcut olduğundan şikayet edemezsiniz.

Flatsome: WordPress Çok Amaçlı WooCommerce TemasıFlatsome Studio

Flatsome Studio, görüntüleri, önceden tasarlanmış düzenleri ve sadece birkaç tıklamayla içe aktarıp kullanabileceğiniz bölümleri olan kapsamlı bir ÜCRETSİZ dijital kütüphanedir. Hepsi farklı kategoriler halinde düzenlenmiştir, böylece farklı web sitesi öğelerini kolayca bulabilirsiniz.

Yeni öğeleri içe aktarırken, stüdyoyu açabilir ve 100’den fazla eleman arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlar genellikle önemli bölümler için şablonlardır (fiyat tabloları, logolar, referanslar, banner’lar, kampanyalar, harekete geçirici mesajlar vb.).

Diğer özellikler

Flatsome neden diğer temalardan daha iyi ve başka ne yapabilir? En iyi özelliklere bir göz atalım.

 • Kendi ödeme sayfalarınızı kolayca tasarlayın
 • Ziyaretçilerin yazdıklarında aradıklarını bulabilecekleri canlı arama
 • Ürünler kategori sayfalarına hızlıca bakılarak açılabilir
 • Bir ürün var mı? Sonra bir satış balonu ile öne çıkmasına izin verin
 • Kategori sayfalarından da sepete ekle
 • İstek listesi için destek
 • Duvar ızgaraları dahil kategori listeleri için farklı düzen seçenekleri
 • Farklı filtre seçenekleri
 • Fiyatları olmayan ürünleri göstermek için katalog seçeneği
 • Ürün resimleri QuickZoom işlevine sahiptir
 • Ürün sayfaları için çeşitli tasarım seçenekleri

Sonuçta, Flatsome ekibi gerçekten WooCommerce tabanlı bir çevrimiçi mağazanın ihtiyaç duyabileceği her şeyi düşündü. Ancak, bu özelliklerin çoğu artık diğer tüm en beğenilen tema paketlerinde de bulunabilir.

Tema Desteği

Tabii ki, Flatsome birinci sınıf desteğe sahiptir. Belgeler diğer bazı sağlayıcılarla olduğu kadar çarpıcı olmasa bile, sorularınızla (destek süresi içinde) her zaman ekibe başvurabilirsiniz:

 • Flatsome YouTube Kanalı’nda birkaç video eğitimi var.
 • Gelen bilgi bankası , makalelerin geniş bir koleksiyon var.
 • Diğer kişilerin Flatsome ile çevrimiçi mağazalar işlettiğini düşünmüyorsanız, farklı kullanım durumlarını görmek için Flatsome Örneklerine gidebilirsiniz .
 • Çevrimiçi destek, ThemeForest aracılığıyla edinilebilir.

Fiyatlandırma ve Planlar

Düzenli Lisansın maliyeti ThemeForest’ta 59 $ ‘dır. Bu tür bir lisansla tema yalnızca tek bir müşteri tarafından kullanılabilir. Temayı birden fazla mağazada veya birden fazla müşteri için kullanmanız gerekiyorsa, 2.950 ABD doları tutarında bir Genişletilmiş Lisans almanız gerekir.

Sonuç:

Flatsome ile, özelleştirilmiş modüllere ve tema seçeneklerine sahip çevrimiçi mağazalar nispeten kolayca oluşturulabilir. WooCommerce ile entegrasyon çok kolaydır. Bu tema yeni başlayanlar için ideal olmayabilir, çünkü ilk önce alışmak için birçok seçenek vardır.

Buna rağmen, Flatsome gibi bir tema, işinizi kesinlikle kolaylaştırabilir ve uzman olmasanız bile, profesyonel görünümlü bir mağaza (çevrimiçi satış yapmak istiyorsanız başka bir çok önemli faktör) almanıza izin verebilir. Kesinlikle denemeye değer!

 

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.