WoodMart: WordPress E-ticaret Teması

0 1.523

E-ticaret veya diğer ticari WordPress web sitelerinin sahipleri, çok çeşitli özelleştirme seçenekleriyle birlikte geldiğinden WoodMart temasına dikkat etmelidir.

Herhangi bir e-ticaret projesi yüksek düzeyde okunabilirlik, kullanılabilirlik ve basitlik gerektirir ve WoodMart teması, içeriğinizi, web sitesi tasarımınızı ve diğer görsel yönlerinizi tamamlayabildiğinden ideal bir seçimdir.

WoodMart, temiz kodu ve dikkate alınması gereken çok sayıda yararlı özellik nedeniyle popülerdir. WoodMart Teması, tüm çevrimiçi alışveriş etkinlikleri için uygun kullanıcı dostu bir arayüzle kaliteli bir e-ticaret sitesi oluşturmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Hem geniş tema dizinini hem de dijital hizmetlerin sunulması seçeneklerini birleştirir.

Buna ek olarak, WoodMart ücretsiz demolarla birlikte gelir, bu da bazı özelliklerinden ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz anlamına gelir. Bu, kullanıcıların daha sonra başka çeşitli amaçlar için kullanılabilecek çok para tasarrufu yapmasına yardımcı olur.

Uyumluluk söz konusu olduğunda, WoodMart, sitenizin kesintisiz çalışmasına devam etmesi için hem tüm WordPress sürümleriyle hem de en son WooCommerce uzantılarıyla uyumlu olmasını sağlar.

WoodMart temasının derecesi yüksektir, bu da kullanıcıların mevcut özellikleri ve tasarım çözümlerini tam olarak takdir ettiği anlamına gelir. WoodMart teması 5 yıldızla derecelendirilmiştir ve 800’e yakın olumlu yorum eşlik etmektedir. Ayrıca 18,139‘den fazla aktif yüklemeye sahiptir .

Bu premium WordPress temasının işlevselliğine daha yakından bakalım.

WoodMart Tema Özellikleri

  • Kullanıma Hazır Demolar
  • Net Kod ve Hızlı Sayfa Yükleme Hızı
  • Tema Kontrol Paneli
  • Retina Hazır Bir Seçenek
  • Yüksek Dereceli Özelleştirme
  • Arama motoru optimizasyonu
  • Gelişmiş Görselleştirme
  • Sürükle ve Bırak Başlık Oluşturma Aracı

WordPress’inizi WoodMart ile Oluşturmaya Hazır mısınız?

1) Kullanıma Hazır Demolar

WoodMart temasının ücretsiz, demo sürümlerini içe aktarmaya hazır olduğunu belirtmek gerekir. Bu, e-ticaret web sitelerinin sahipleri için uygun maliyetli bir çözümdür çünkü tema özelliklerini ve tasarımını ücretsiz olarak kullanabilirler.

Ücretsiz demolar ürün, mağaza, market ve daha fazlası gibi farklı kategorilerde sıralanmıştır. Bu şekilde istediğiniz demosu aramanız ve web siteniz için ihtiyacınız olup olmadığına karar vermeniz daha kolay olur.

WoodMart demo bölümü, moda e-ticaret projeleri, spot mağazalar, mücevher ve kozmetik perakende web siteleri vb. İçin kullanıma hazır düzenler içerir. Dergi web sitelerinin sahipleri de gereksinimlerini karşılayan uygun temaları bulabilir. Tek yapmanız gereken en uygun tasarımı seçmek ve ithal etmektir!

Tema , standart bir oturum açma işleminin yanı sıra sosyal bir girişle birlikte geliyor . Hesaplar sosyal profiller aracılığıyla oluşturulabilir ve Yeni kullanıcılar tek tıklamayla kayıt işlemini tamamlamak için kullanıcı adlarını veya e-posta adreslerini ve parolalarını belirtmelidir.

Dahası, tüm demo düzenleri, sayfaları ve şablonları, tasarımlarına daha iyi bakmanızı sağlayan bir önizleme seçeneğine sahiptir. Bu şekilde, satın almadan önce mevcut herhangi bir demoya yakından bakabilirsiniz.

WoodMart temasının bir başka avantajı, ek eklentilerin olmamasıdır. Şablon seçiminin yeni sürümü yerleşik bir temanın çekirdeğine sahiptir. Her kullanıcı favori düzenleri, açılış sayfaları, başlıkları, başlıkları vb.İle kendi istek listesini oluşturabilir.

2) Net Kod ve Hızlı Sayfa Yükleme Hızı

WoodMart teması, sayfanın yeniden yüklenmesine gerek kalmadan sunucuya sabit bir bağlantı sağlamayı amaçlayan güçlü AJAX algoritmalarına dayanır. Bu özelliğin sayfa yükleme hızınız ve performansınız üzerinde doğrudan etkisi vardır.

Ek olarak, temiz kod ve WoodMart temasının güvenilir bir teknik temeli, çeşitli ekran çözünürlüklerine yanıt verir, bu da hem masaüstü hem de mobil sürümlerin görsellerinizi bozmadan yüklendiği anlamına gelir.

WoodMart teması, kullanıcıların medya galerilerini hızlı bir şekilde oluşturmasına izin vermekle de bilinir ve o kadar kolay ki, yeni başlayanlar bile e-ticaret projeleri için gerekli olan basit güncelleme ve seçim seçenekleriyle başa çıkabilir.

Ayrıca, müşterilerin gereksinimlerini ve beklentilerini karşılayan sayfa yenilemesiz işlevselliğe sahip AJAX destekli bir pazar da geliştirebilirsiniz.

3) Tema Ayar Paneli

WoodMart ile birlikte gelen bir tema ayar paneli sayesinde büyük kolaylık sağlar. Bunun nedeni, değişiklik yapmak veya temanızı özelleştirmek için herhangi bir kodlama deneyimine ihtiyacınız olmasıdır. Her şey sadece birkaç tık uzakta.

WoodMart’taki geliştiriciler galeriye sürekli olarak yeni tema sürümleri ekliyor. Fırın ve içecek web siteleri için iki yeni tasarım çözümü güncellenmiştir ve e-ticaret projelerinin sahipleri için ek bir ilham kaynağı, WoodMart tabanlı web sitelerinin gerçek örneklerine sahip bir bölümdür.

4) Retina Hazır Bir Seçenek

WoodMart’ın öne çıkan özelliklerinden biri Retina’ya hazır olmasıdır. Tüm şablonlar, düzenler ve diğer seçimler, müşterilerinizin web sitenizde daha parlak ve daha çekici bir içerik görmelerini sağlayan en yüksek çözünürlüğe sahip Retina’ya hazır görüntüler içerir. Bu yön, web sitesinin duyarlı tasarımı ile birleştiğinde ziyaretçilerin katılım düzeyini artırır.

WoodMart: WordPress E-ticaret TemasıE-ticaret projeleri söz konusu olduğunda, WoodMart temasının potansiyel alıcıları ve geliştiricileri için görsel memnuniyet bir zorunluluktur.

5) Yüksek Dereceli Özelleştirme

WoodMart teması tamamen özelleştirilebilir, böylece bir dizi yazı tipi ve renk arasından seçim yaparak web sitenizi istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz. Ayrıca ürün açıklamalarının tasarımını da beğeninize göre değiştirebilirsiniz.

Tema panosu hızlı değişiklikler için gerekli tüm araçları içerir. Web sitenizin görünümü ve hissi için en uygun öğeleri, örneğin simgelerin şekli, rengi ve boyutu seçebilirsiniz. Ayrıca özel teklifler için parlak bildirimler ve promosyonlu satışlar için sınırlı bir süre belirleyebilirsiniz.

WoodMart: WordPress E-ticaret Teması6) SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Performans avantajlarının yanı sıra, web sitenizin daha iyi bir arama sıralaması için temiz kod da gereklidir. WoodMart, kullanıcıların sadece iyi bir tasarım elde etmelerini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda YOAST ve All in One SEO gibi eklentiler için SEO eklentisi desteği almasını sağlar, böylece etkin bir şekilde SEO stratejilerini gerçekleştirebilirler.

Ek olarak, WoodMart teması ek öğeler içerir. Burada, müşterilerinizin markanızla etkileşimini artırmanıza yardımcı olacak sosyal profillerinizin bağlantılarını paylaşmanıza olanak tanıyan sosyal düğmeler sunulur,

7) Gelişmiş Görselleştirme

Hem düzenlerde hem de şablonlarda seçim yapabileceğiniz çok çeşitli değişiklikler bulunur. İster özel bir renk seçmek ister bir görüntünün boyutunu belirtmek isteyin, gelişmiş görselleştirme sayesinde her şey hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir. WoodMart’ı kullanırken web sitenizin tasarımını iyileştirmek karmaşık değildir çünkü farklı stiller, şekiller, başlık yazı tipleri önceden hazırlanmış demolarda zaten sunulmaktadır.

Bu, tek yapmanız gereken, kullanıma hazır bir şablon seçmek ve site özelliklerinizi seçmek ve değiştirmek. Geniş demo yelpazesi, konseptlerinizi ve fikirlerinizi hayata geçirmenize yardımcı olur.

Dahası, e-ticaret web sitelerinin sahipleri teknik problemlerle karşılaşmayacak, çünkü görselleştirmeyi ileri yapan tüm yaratıcı tasarım araçlarının yeni başlayanlar için bile anlaşılması kolay.

WoodMart: WordPress E-ticaret Teması8) Sürükle ve Bırak Başlık Oluşturma Aracı

WoodMart teması, bloklar, resimler, kenarlıklar gibi gerekli tüm öğeleri içeren bir sürükle ve bırak başlığı oluşturucu ile birlikte gelir. Bu öğeler, başlıklarınızı kolayca tasarlamanıza yardımcı olmak için bir yerden başka bir yere sürüklenip bırakılabilir. Ayrıca başlıklarınıza özelleştirilmiş bir görünüm vermek için metin, renkler, şekiller ve stillerle oynayabilirsiniz.

Üstbilgi oluşturucu, site üstbilginizin her üç bölümünü de özelleştirmenizi sağlar; 1) Üst çubuk; 2) Ana başlık; 3) Başlık altı. Her bölüm en uygun blok ile değiştirilebilir. Örneğin, şirketin SMM hesaplarındaki bağlantıları içeren sosyal düğme, üstbilgi metnine metin veya resim ile yerleştirilebilir. Ana başlık bir logo, istek listeleri ve diğer öğeleri içerebilir. Üst çubukta seçim yapabileceğiniz farklı bloklar da vardır. Örneğin, menü düğmesi seçilebilir.

Fiyatlandırma Planları

WoodMart temasının yardımıyla şaşırtıcı web siteleri oluşturmak isteyen kullanıcılar için iki fiyatlandırma planı vardır:

İlki 59 dolar. 6 aylık bir dönem için teknik destek içerir. Geliştiriciler tüm sorularınızı 7/24 yanıtlayacak, hatalar ve diğer konularda size yardımcı olacaktır.

İkinci varyantın fiyatı yaklaşık 77$. Bu kullanıcılar için teknik destek, bir önceki plan için 6 aya kıyasla bir yıl sürecektir.

Sonuç

WoodMart teması etrafındaki en popüler temalardan biridir. Bunun nedeni, web sitelerini oluşturmalarını kolaylaştıran çok çeşitli işlevler ve özelleştirme seçenekleri sunmasıdır.

Tema, sayfanızın yükleme süresini etkileyen güçlü AJAX teknolojisi sayesinde performans için de optimize edilmiştir.

WoodMart, ziyaretçilerinizin gezinmesi için daha kolay bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Kontrol paneli, tasarım değişikliklerini hızlı ve kolay bir şekilde yapmanızı sağlar.

Müşterilerin incelemelerine göre, WoodMart teması dikkatinize değer çünkü istediğiniz şekilde bir web sitesi oluşturmanıza izin veriyor.

 

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.