2020’nin En İyi 8 WordPress Portföy Eklentisi

2020'nin En İyi 8 WordPress Portföy Eklentisi
0 918

WordPress web siteniz için iyi bir portföy eklentisi mi arıyorsunuz?

Yaratıcı bir kişi olarak işinizi geliştirmenin en iyi yolu, işinizi sergilemek ve insanlara uzmanlığınızı bildirmektir. Çalışmanızı şık ve profesyonel bir şekilde sergilemek, becerilerinizi çevrimiçi olarak pazarlamanın harika bir yoludur.

Ve bunu yapmanın en iyi yolu bir çevrimiçi portföy oluşturmaktır.

Bu yazıda, daha fazla müşteri çekmek için çevrimiçi bir portföy oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi portföy eklentileri hakkında konuşacağız. Çevrimiçi bir portföy oluşturmanıza izin verebilecek yüzlerce WordPress portföy eklentisi vardır.

Ancak tüm eklentiler aynı özellikleri sunmaz. Bu nedenle, sizin için doğru portföy eklentisini nasıl seçeceğinizi bilmeniz önemlidir.

Bir portföy eklentisi seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç şeye dikkatimizi verelim.

İyi Bir Portföy Eklentisi Nasıl Seçilir

Seçtiğiniz eklentiden en iyi şekilde yararlanmak için aşağıdaki özellikleri sunup sunmadığını kontrol etmeniz önemlidir:

  • Çeşitli portföy düzenleri: Portföyünüz için duvarcılık, ızgaralar, kaydırıcılar ve daha fazlası gibi iyi düzen seçeneklerine sahip bir eklenti seçerek çalışmanızı farklı tarzlarda sunabilirsiniz. Bu, portföyünüzün daha dinamik ve profesyonel görünmesini sağlar.
  • Sınırsız satır, sütun ve portföy desteği: Bu, çalışmanızın birkaç parçasını aynı sayfada görüntülemenize yardımcı olacaktır. Bu, müşterilerinizin ayrı sekmeler arasında gezinmeden tüm çalışmalarınızı görüntülemesini kolaylaştırır.
  • WordPress temalarıyla kolay entegrasyon: Seçtiğiniz portföy eklentisi, web sitenizde yüklü olan herhangi bir temayla iyi bir şekilde entegre olmalıdır. Bu size istediğiniz temayı seçme esnekliği sağlar.
  • Farklı eklentilerle uyumluluk: Eklentiler, web sitenizin işlevini genişletmenize yardımcı olur. Dolayısıyla portföy eklentisinin farklı eklentilerle uyumlu olması önemlidir. Aksi takdirde, web sitenizin özelliklerini genişletmeniz kısıtlanacaktır.

Portföy eklentileri, dakikalar içinde düzgün ve profesyonel görünümlü bir portföy oluşturmanıza yardımcı olur. Ayrıca, tek bir kod satırı yazmanıza gerek kalmaz. Daha önce hiç portföy eklentisi kullanmamış biri olsanız bile bu doğrudur.

Bu, çok fazla tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir çünkü portföyünüzü oluşturmak için bir geliştirici tutmanıza gerek yoktur.

Şimdi, aralarından seçim yapabileceğiniz bazı portföy eklentilerine göz atalım.

1. Smash Balloon Instagram Feed

2020'nin En İyi 8 WordPress Portföy EklentisiSmash Balloon Instagram Feed , yaratıcı çalışmalarınızı Instagram’dan WordPress web sitenizde görüntülemenize yardımcı olabilecek güçlü bir portföy eklentisidir. Eklenti süper duyarlı ve oldukça özelleştirilebilir, bu nedenle herhangi bir teknik beceri veya bilgi olmadan bile kullanımı kolaydır.

Çeşitli düzen seçenekleri sunar ve web sitenizde herhangi bir kısıtlama olmaksızın birden fazla Instagram beslemesini görüntülemenizi sağlar. Ayrıca, yayınlarınız için alışveriş yapılabilir bağlantılar oluşturmanıza da olanak tanır, böylece sitenizden kolayca para kazanabilirsiniz. Bu eklenti tüm WordPress temalarıyla uyumludur ve çeşitli eklentilerle birlikte zekice çalışır.

2. Envira Gallery

2020'nin En İyi 8 WordPress Portföy EklentisiEnvira Gallery , fotoğrafçılıkla ilgileniyorsanız harika bir kaynak olabilecek güçlü ve duyarlı bir galeri eklentisidir. Bu eklenti ile çalışmanızı bir galeri şeklinde görüntüleyebilirsiniz. Bir parola, filigran ve diğer güvenlik önlemleri ekleyerek çalışmanızı korumanıza olanak tanır. Ayrıca, galerilerinizi dakikalar içinde oluşturmak için sezgisel sürükle ve bırak oluşturucusunu kullanabilirsiniz.

Eklenti ayrıca e-ticareti de destekler, böylece daha fazla gelir elde etmek için işinizi satabilirsiniz. Fotoğraflarınızı albümlerde düzenlemek, etiketlerle sıralamak, kapak fotoğrafları seçmek ve daha fazlası da kolaydır.

3. WP Portfolio

2020'nin En İyi 8 WordPress Portföy EklentisiWP Portfolio , web siteniz için her türden portföy oluşturmayı hızlı ve kolay hale getirir. Bu bir resim portföyü, web sitesi portföyü veya bir galeri portföyü olabilir.

Tüm bu portföy seçenekleri için çeşitli demo web siteleri sunar ve bunları tek bir tıklama ile içe aktararak başlayabilirsiniz. Eklenti, Visual Composer, Elementor ve Beaver Builder gibi sayfa oluşturucularla harika çalışıyor. Çok daha fazla özellik ile bu eklenti piyasadaki en iyilerden biridir.

4. NextGen Galerisi

2020'nin En İyi 8 WordPress Portföy EklentisiNextGen , çalışmanızı bir galeri biçiminde sergilemenizi sağlayan başka bir harika portföy eklentisidir. Çalışmanızı doğrudan WordPress web sitenizden yönetmek, görüntülemek ve satmak için kolay yollar sunar.

NextGen, sosyal paylaşım seçenekleri, görüntü derin bağlantısı ve yorum eklemenize, tam ekran ışık kutusu eklemenize ve çok daha fazlasını yapmanıza olanak tanır. Uzantıları kullanarak özelliklerini de genişletebilirsiniz.

5. Portfolio Designer

2020'nin En İyi 8 WordPress Portföy EklentisiPortföy Tasarımcısı , temiz ve profesyonel bir portföy oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunan başka bir portföy eklentisidir. Grid, Masory, Slider ve diğerleri gibi çeşitli düzenlerle birlikte gelir. Ayrıca, resimlerinizin çarpıcı görünmesi için 50’den fazla farklı efekte sahip olabilirsiniz.

Bunun dışında 3 farklı sayfalama seçeneği, sınırsız renk seçeneği ve çok daha fazlası var. Eklenti tamamen duyarlı ve tüm ekranlarda çarpıcı görünüyor. Ayrıca, seveceğiniz sağlam bir resim boyutlandırma özelliğine sahiptir.

6. Go Portfolio

2020'nin En İyi 8 WordPress Portföy EklentisiGo Portfolio , 38’den fazla başlangıç ​​şablonu, duyarlı düzenler, kolay yönetici ayarları ve çok daha fazlasını sunan harika bir portföy eklentisidir. Web sitenizi tanıtmak için çeşitli medya öğelerini de kullanabilirsiniz.

Portföyünüzü tasarlamayı kolaylaştırmak için Go Portfolio, Visual composer gibi sayfa oluşturucular için destek sunar. Ayrıca 4 varsayılan stil, 2 filtreleme stili, sınırsız özel gönderi türü ve çok daha fazlasını sunar.

7. Virsual Portfolio

2020'nin En İyi 8 WordPress Portföy EklentisiVisual Portfolio , portföyünüzü oluşturmak için gerçekten harika özellikler sunan ücretsiz bir eklentidir. Önceden tanımlanmış 5 düzen, 4 çarpıcı vurgulu efekt, sonsuz kaydırma ve çok daha fazlası vardır.

Ayrıca portföyünüze filtreler ve açılır galeriler eklemek için kolay seçenekler sunar. Görsel Portföy, YouTube ve Vimeo’daki videoları da destekler.

8. WordPress WP Plugin

2020'nin En İyi 8 WordPress Portföy EklentisiWordPress Portföy Eklentisi , kontrol edebileceğiniz başka bir ücretsiz portföy eklentisidir. Ücretsiz bir eklenti olmasına rağmen, kendiniz veya müşterileriniz için profesyonel görünümlü bir portföy oluşturmanıza yardımcı olacak harika özelliklerle doludur. Bu eklenti ile çok amaçlı galeri düzenleri oluşturabilir, kaydırıcı sunumları oluşturabilir, ürün kataloğu öğelerini listeleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Bunlar, web siteniz için kullanabileceğiniz en iyi portföy eklentilerinden bazılarıdır. Bir portföy oluşturduğunuz için, mümkün olduğunca profesyonel görünmesine yardımcı olmak istiyoruz. Bu nedenle, aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi portföy temalarının bu listesini okumanızı öneririz . Bu temalar, portföyünüze hak ettiği profesyonel görünümü anında verebilir.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.