WordPress İçin En İyi 10 Kullanıcı Girişi ve Kayıt Eklentileri

0 1.564

Kullanıcı girişi ve kayıt işlemlerini hiç olmadığı kadar yumuşak yapmak ister misiniz? O zaman doğru kullanıcı girişi ve kayıt eklentilerini kullanmanız gerekir.

Seçebileceğiniz yüzlerce eklenti var. Ve küçük bir araştırmayla, her birinin sizin için en iyi seçenek olduğunu iddia ettiklerini fark edeceksiniz. Karışıklık başlar orası. Ama endişelenme.

En iyisini seçmenize yardımcı olmak için, görevinizi çok daha kolaylaştıracak en iyi kullanıcı girişi ve kayıt WordPress eklentileri listesi ile geldik.

Bu listedeki tüm eklentiler şaşırtıcı özelliklerle yüklendi ve formlarınızı birkaç hızlı ve kolay adımda oluşturmanıza izin verdi. Öyleyse onları kontrol edelim.

1. WPForms

WordPress İçin En İyi 10 Kullanıcı Girişi ve Kayıt Eklentileri

 

WPForms , web sitenizde farklı form türleri oluşturmanızı sağlayan en popüler WordPress form oluşturucu eklentilerinden biridir. Eklenti, ihtiyaçlarınızı karşılamak için kolayca özelleştirilebilen önceden oluşturulmuş şablonlarla birlikte gelir.

WPForms kullanarak, spam koruma özelliği ile güzel özel kayıt formları oluşturabilirsiniz. Eklenti, herhangi bir uyumluluk sorunu olmadan diğer popüler eklentilerle sorunsuz bir şekilde çalışır.

Giriş ve kayıt formlarının yanı sıra, ödeme seçeneklerini de entegre edebilir, anlık bildirimleri etkinleştirebilir, çok sayfalı formlar oluşturabilir, koşullu mantık ekleyebilir ve bununla daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu eklentiyi 39 $ ‘a kadar düşük fiyata satın alabilirsiniz.

2. MonsterInsights

WordPress İçin En İyi 10 Kullanıcı Girişi ve Kayıt Eklentileri

MonsterInsights , kullanıcılarınızın web sitenize nasıl girdiklerini izlemenizi sağlayan en iyi eklentilerden biridir.

Bu eklentiyi yükleyerek, oturum açmış kullanıcılarınızın etkinliklerini izleyebilir ve sitenizdeki davranışlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca, özel kayıt ve giriş formu görünümlerinizi ve gönderimlerinizi izlemenizi sağlar.

Aşağıda faydalı bulduğunuz MonsterInsights’ın birkaç izleme özelliği bulunmaktadır:

  • İndirme takibi
  • Reklam takibi
  • Ortaklık bağlantısı takibi
  • AMP sayfa takibi

3. MemberPress

WordPress İçin En İyi 10 Kullanıcı Girişi ve Kayıt Eklentileri

MemberPress WordPress eklentisi, bir satır kod yazmadan bir üyelik sitesi oluşturmak yardımcı olan mükemmel bir üründür. Üyelik sitenizde kullanıcı girişlerini ve kayıt formlarını kolaylıkla oluşturmanıza olanak sağlar. Acemi veya gelişmiş bir WordPress kullanıcısı olun, bu eklentiyi sezgisel olarak bulacaksınız.

Eklenti, forumları üyelik web sitenize entegre etmenizi sağlayan BBPress eklentisi ile sorunsuz entegrasyonu destekler.

4. ProfilePress

WordPress İçin En İyi 10 Kullanıcı Girişi ve Kayıt Eklentileri

 

ProfilePress , web sitenizde güzel ve duyarlı WordPress kayıt formları oluşturmanıza izin veren başka bir şaşırtıcı eklentidir. Özel giriş formu, ön uç şifre sıfırlama formu, kullanıcı profili sayfası ve daha fazlasını oluşturmak için bile kullanabilirsiniz.

Eklenti, WooCommerce, BuddyPress, bBPress ve web sitenizde kullanabileceğiniz diğer pek çok eklenti de dahil olmak üzere, popüler eklentilerin tonuyla sorunsuz bir şekilde bütünleşmesini destekler. Kullanıcıların ön uçtan avatar yüklemesine bile izin verebilirsiniz.

5. Login & Access by InkThemes

WordPress İçin En İyi 10 Kullanıcı Girişi ve Kayıt EklentileriInkThemes tarafından sunulan Giriş ve Erişim WordPress eklentisi, Captcha ile özelleştirilmiş giriş formları oluşturmanıza olanak sağlar, böylece kullanıcının otomatik spam girişleri konusunda endişelenmenize gerek kalmadan sitenizin ön tarafında oturum açmasına izin verebilirsiniz. Eklentiyi kurmak, yapılandırmak ve kullanmak çok kolaydır. Tarayıcılarda ve tüm modern WordPress temalarıyla uyumludur.

Oturum açma ve kayıt formları oluşturmaya ek olarak, bu eklenti formlarınıza Kayıt butonu gibi etkileyici harekete geçirme butonları eklemenizi sağlar.

Kullanıcılarınızın kendi şifrelerini oluşturmasına izin verebilir ve her giriş veya çıkışta istediğiniz bir sayfaya yönlendirmelerini sağlayabilirsiniz. Eklenti, giriş sayfasındaki videoları destekler ve kullanıcılarınızın Facebook, Twitter vb. Sosyal hesaplarından giriş yapmalarını sağlar.

6. Nextend Sosyal Girişi

WordPress İçin En İyi 10 Kullanıcı Girişi ve Kayıt Eklentileri

Nextend Social Login , kullanıcıların web sitenize sosyal platformlarını kullanarak giriş yapmalarını sağlayan WordPress için duyarlı bir kullanıcı girişi ve kayıt eklentisidir. Şu anda, Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden sosyal girişi destekliyor.

Bunun yararı, kullanıcının sitenize kaydolması için ayrıntıları doldurması gerekmemesidir. Bunun yerine, zaten bir hesap kurdukları bu platformlardan birini kullanarak oturum açabilirler.

Kullanıcılarınızın giriş yapmasına izin vermek istediğiniz herhangi bir seçeneği ekleyebilir ve ayrıca sosyal giriş düğmelerini görüntülemek istediğiniz konumu da seçebilirsiniz.

7. WPBrigade LoginPressWordPress İçin En İyi 10 Kullanıcı Girişi ve Kayıt Eklentileri

WPBrigade LoginPress , WordPress web sitenize özel giriş formları eklemenizi sağlayan ücretsiz bir giriş eklentisidir. Eklenti, şaşırtıcı özelliklerle doludur, böylece basit bir form eklemekten çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Önceden tasarlanmış şablonları kullanmak, bir logo eklemek, özel bir giriş hatası mesajı ve daha fazlasını görüntülemek, web sitenizde çarpıcı bir giriş formu oluşturmak için harika seçeneklerinizi sunar. Form arka planınızı harika bir renk veya görüntü ile bile stillendirebilirsiniz.

Google Recaptcha seçeneği, formunuzu tüm güvenlik tehditlerine karşı güvende tutmanıza yardımcı olur. Eklenti otomatik giriş, sosyal giriş, giriş yönlendirmeleri ve hatta giriş seçeneklerini de sınırlamanıza izin verir.

8. CM Registration and Invitation Codes

WordPress İçin En İyi 10 Kullanıcı Girişi ve Kayıt EklentileriCM Registration and Invitation Codes , web siteniz için bazı çarpıcı kullanıcı giriş ve kayıt formları elde edebilirsiniz. Bu formları kullanarak web sitenize kimlerin kaydolabileceğini yönetebilirsiniz.

Tek bir satırı kodlamanıza gerek kalmadan Ajax tabanlı açılır pencere girişleri ve kayıt formları oluşturmanıza olanak sağlar. Ajax girişinin avantajı, kullanıcıların sayfayı yenilemek zorunda kalmadan giriş yaparken aynı sayfada kalabilmeleridir. Eklenti ayrıca e-posta doğrulamaları göndermenize ve tamamen özelleştirilebilir e-postalar göndermenize izin veren seçeneklerle birlikte gelir.

Bu eklenti, diğer gelişmiş WordPress eklentilerini de destekler ve herhangi bir WordPress temasıyla uyumludur.

9. Custom Login Page Customizer

WordPress İçin En İyi 10 Kullanıcı Girişi ve Kayıt Eklentileri

Custom Login Page Customizer , giriş sayfanızı doğrudan WordPress Özelleştiricinizden kişiselleştirmek için harika bir araçtır. Bu, sayfayı canlı siteye göndermeden önce değişiklikleri önizleyebileceğiniz anlamına gelir.

Özel Giriş Sayfası Özelleştiricisini, web sitenizde kullanmak istediğiniz diğer eklentilerle birlikte de kullanabilirsiniz. Bu eklenti de WordPress’in en son sürümleriyle uyumludur.

Eklenti ayrıca sık sık güncellemeler alır ve giriş formları için modern bir tasarım isteyen herkes için mükemmeldir.

10. WP User Frontend

WordPress İçin En İyi 10 Kullanıcı Girişi ve Kayıt Eklentileri

WP User Frontend , bir giriş formu oluşturmaktan çok daha fazlasını yapmanıza izin veren ücretsiz kullanıcı girişi ve kayıt eklentilerinden biridir. Bu eklentiyle, kullanıcıların sitenizin önünden gözden geçirme için bir gönderi göndermesine izin verebilirsiniz.

Eklenti bir sürükle ve bırak oluşturucu ile birlikte gelir, böylece formlarınızın önizleme ile oluşturucu arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan nasıl göründüğünü anında ön izleyebilirsiniz. Eklenti Gutenberg editörüyle de uyumlu.

Hatta dosya eklemenize, ön uçtan bir şey göndermenize, gönderim durumunu ayarlamanıza, mesaj göndermenize ve gönder düğmesindeki metinleri güncellemenize izin verir.

Bunlar, web sitenize kullanıcı girişi ve kayıt formları eklemek için kullanabileceğiniz eklentilerden bazılarıdır.

 

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.