Elementor – WordPress Sürükle ve Bırak Sayfa Düzenleme Eklentisi

0 3.046

Elementor Live Page Builder, sürükle ve bırak sayfa oluşturmamıza imkan veren sayfa editörüdür. Bu gelişmiş sürükle ve bırak canlı sayfa oluşturucu size anında sayfalarınızı kolaylıkla oluşturmanıza yardımcı olur. Bu başlangıçta önemsiz gibi görünebilir. Ancak Elementor sayfa editörü saatlerce sayfa oluşturma süresini minimuma indirerek zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Elementor herhangi bir tema ile ve herhangi bir sayfa türü ile kullanılabilir, bu yüzden ana sayfanızda, satış sayfalarında, blog gönderilerinde ve daha fazlasında şehre gidin. Elementor’un sezgisel yerleşim seçenekleri, bölüm genişliği ve yüksekliğinden, sütun ve içerik konumuna, aynı zamanda dolgu ve kenar boşluğu ayarlarına kadar her şeyi kolayca değiştirmenizi sağlar.

Elementor’un bir diğer harika özelliği, üçüncü parti widget’larınızın ve eklentilerinizin sayfalarınıza sürükleyip bırakmanız için otomatik olarak mevcut olmasıdır. Ayrıca, Elementor tonlarca özelleştirilebilir widget, 400 benzersiz simge ve 600’den fazla Google Yazı Tipi ile birlikte gelir .

En iyi kısım? Bedava! Ve muhtemelen web üzerinde en iyi ücretsiz sayfa oluşturucu.

WordPress TranslatePress eklentisini kurdum ve gerekli işlemleri yaptım ama yardıma ihtiyacım var diyorsanız “WordPress Kurulum ve Destek Hizmeti” sunan WP Kurulum ile iletişime geçebilirsiniz.
Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.