The Grid – Responsive WordPress Izgara Eklentisi

0 2.620

The Grid, kendi özel fotoğraf galerinizi veya portföy ızgaralarınızı (blogunuzu, personel sayfanızı, referanslarınızı ve hatta WooCommerce Mağazanızı oluşturmak için de kullanabilirsiniz) oluşturmak için en güçlü geliştiricilerinden biridir. Grid ile belirli sayıda stilde sınırlı değilsiniz – kendi başınızı yaratabilirsiniz.

Özel yazı tiplerini seçmek, vurgulu durumu düzenlemek, medya seçmek, animasyon eklemek, alıntıları tanımlamak ve öğeleri yeniden boyutlandırmak için skin oluşturucuyu kullanın. Ardından stilinizi bir ızgara, duvar veya düzleştirilmiş bir düzende uygulayın.

Ama hepsi bu değil. The Grid ayrıca canlı bir ajaxed önizleme içerir, özel yazı biçimlerini destekler. WPML ile entegre edilir (çeviriler için), ayarlanabilir satır ve sütunları ve hatta tam genişlik / yükseklik ızgaralarını içerir. Artı html, Vimeo, Youtube, SoundCloud ve tabii görüntüler de dahil olmak üzere birçok medya formatını desteklenir. Detaylı bilgi için eklenti sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edin.

WordPress kurulumunu ve eklentiyi kurdum gerekli işlemleri yaptım ama yardıma ihtiyacım var diyorsanız “WordPress Kurulum ve Destek Hizmeti” sunan WPKurulum ile iletişime geçebilirsiniz.
Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.