WP Store Locator Ücretsiz WordPress Google Maps Eklentisi

0 1.829

İşletmenizin birden fazla konumu varsa, WordPress mağazası bulucu eklentileri web sitenize yararlı eklemeler olabilir. Motel zincirleri, benzin istasyonları, zincir mağazalar, güzellik salonları, Google Maps eklentilerinden yararlanabilirsiniz. Kullanıcıların iş konumlarınızı kolayca bulmasına yardımcı olurlar. Bu eklentiler, yerleri görüntülemek için Google Haritalar ile çalışır. Sonuç olarak, en yakın mağazaya ulaşmak için farklı harita görünümleri, coğrafi konum ve yol tarifleri gibi Google Haritalar özelliklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir dizin hizmeti sağlamanız durumunda, bu WordPress mağazası konumlandırıcı eklentileri listelenen hizmetler için fiziksel konumun görüntülenmesine yardımcı olabilir.

WP Store Locator

WP Store Locator Ücretsiz WordPress Google Maps EklentisiDEMOYU GÖRÜNTÜLE
WP Store Locator, tüm konumlarınızı tamamen özelleştirerek bir haritaya ekleyen ücretsiz bir eklentidir. Harita ve konumlar tercih ettiğiniz dilde olabilir. Her konum için özel etiketler ekleyebilir ve kullanıcıların yarıçap veya kategori gibi birden çok filtre kullanarak yerleri bulmalarına yardımcı olabilirsiniz.

WP Store Locator, istediğiniz sayıda mağazayı görüntülemenize yardımcı olur ve dili yönetici panelinden değiştirmenize izin verir. Kısa kodlarla çalışma, açılış saatleri, adresler, yer işaretleri veya telefon numaraları gibi ayrıntıları ekleyebilirsiniz. Dokuz adet retina yer işaret simgeleri mevcuttur ve bunlardan herhangi birini düzenleyicideki haritadaki tam konuma sürükle bırak ile ayarlama yapabilirsiniz. Herhangi bir alanda bir mağaza yoğunluğunuz varsa, işaretçi kümeleme özelliği kullanışlı olacaktır. Üstelik, toplu içe aktarma, istatistikleri toplamak veya bir arama widget’ı eklemek için premium eklentiler ile kullanılabilir.

WordPress kurulumunu ve WP Store Locator eklentisini kurdum ama yardıma ihtiyacım var diyorsanız “WordPress Kurulum ve Destek Hizmeti” sunan WPKurulum ile iletişime geçebilirsiniz.
Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.