13 En İyi Tek Sayfa (One-Page) WordPress Temaları

0 2.426

En iyi tek sayfalık (One-Page) WordPress temalarını mı arıyorsunuz?

Kullanıcılarınızı farklı sayfalara yönlendirmeden mesajınızı hızlı bir şekilde iletmek istiyorsanız, tek sayfalık bir WordPress teması sizin için iyi bir seçimdir.

Kullanıcılarınızın farklı sayfalara gitmek için çok tembel olduklarını düşünüyorsanız, siteniz için tek sayfalık bir tema kullanmayı düşünebilirsiniz.

Bu yazıda, WordPress için en iyi tek sayfalık temalardan bazılarını paylaşacağız.

1. Ultra

13 En İyi Tek Sayfa (One-Page) WordPress Temaları

Ultra güçlü, çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Ultra, tonlarca tasarım görünümü ve önceden oluşturulmuş demo siteleri ile birlikte gelir. Bir web sayfasındaki arka plan görüntülerinin ön plan görüntülerinden daha yavaş hareket ettiği anlamına gelen paralaks kaydırma özelliği sağlar. Ana sayfa için birden çok düzen sunar ve Ultra’nın yapımcıları Themify tarafından sürükle ve bırak oluşturucu olan Themify oluşturucu ile birlikte gönderilir .

Diğer önemli özellikler arasında renk seçenekleri, önceden yapılmış düzenler ve özel aletler bulunur.

2. OceanWP

13 En İyi Tek Sayfa (One-Page) WordPress Temaları

OceanWP, tek sayfalık bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilecek ücretsiz bir WordPress temasıdır. Her türlü web sitesi için çeşitli yerleşik düzenlere sahiptir. Bir düzen seçebilir ve anında bir sayfalık sitenizi veya blogunuzu başlatabilirsiniz.

Tamamen duyarlı, çeviriye hazır ve bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için WooCommerce’ı destekliyor . OceanWP’nin kurulumu kolaydır ve canlı WordPress özelleştiricisi ile düzenlenebilir.

3. Landing

13 En İyi Tek Sayfa (One-Page) WordPress Temaları

İniş, bir sayfalık bir site oluşturmak için kullanabileceğiniz Themify’dan bir başka popüler WordPress teması. Tam ekran görüntü arka planı, gezinti menüsü, özel logo, etiket satırı ve CTA ile birlikte gelir. Ayrıca, sürükleyip bırakarak çarpıcı bir sayfa oluşturmanızı sağlayan Themify oluşturucu ile doludur.

Herhangi bir güçlü tema gibi, sınırsız renk seçenekleri, sayfa şablonları, tam genişlikte düzenler ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Landing, bir e-posta listesi oluşturmak ve abonelerinize e-posta göndermek için MailChimp entegrasyonuna sahiptir .

4. Hestia Pro

13 En İyi Tek Sayfa (One-Page) WordPress Temaları

Hestia, özellikle yeni başlayanlar, portföyler, küçük işletmeler ve yaratıcı web siteleri için tasarlanmış mükemmel bir tek sayfalık ve çok amaçlı WordPress temasıdır. Tam genişlikte arka plan görüntüsü, navigasyon menüsü, CTA ve daha pek çok özelliğe sahip özel bir başlığı var. Ana sayfada, öne çıkan hizmetleri, ürünleri vb. De ekleyebilirsiniz.

Bu tema tamamen canlı WordPress özelleştiricisiyle özelleştirilebilir. Hestia , kendi web sitesi düzeninizi tasarlamanız için WooCommerce düzenlerini ve sayfa oluşturucuları destekler .

5. Neve

13 En İyi Tek Sayfa (One-Page) WordPress Temaları

Neve, tek sayfalık bir web sitesi de dahil olmak üzere her türlü web sitesini oluşturmak için oluşturulmuş hafif bir sayfalık WordPress temasıdır. Ana sayfada içerik sürükleyip bırakmak için sayfa üreticileri ile tamamen uyumludur. Tema, başlık bölümündeki özel logo, gezinme menüsü ve görüntü kaydırıcılı basit ve minimal bir görünüme sahiptir.

Başlığın altında, hakkımızda bir resim içeren, bizim hakkımızda bir tanımlayıcı ekleyebilirsiniz. Neve, aşağıdaki bölümlere başka özellikli içerik eklemenizi sağlar. Neve SEO ve performans için optimize edilmiştir .

6. Paralaks

13 En İyi Tek Sayfa (One-Page) WordPress Temaları

Paralaks tam ekran arka plan görüntüsü ile Themify tarafından tek sayfa WordPress teması. It has sosyal medya düğmeleri ve birinci kat bir navigasyon menüsü. Bu temanın özelliği paralaks kaydırma özelliğinde yatmaktadır. Tam özellikli ve özellikli hizmet ve ürünlerinizi görüntülemek için bölüm tabanlı kaydırma ile kullanıcılarınızı şaşırtıyor.

Bu tema ile önceden oluşturulmuş 60+ düzen, akıllı düzen seçenekleri, birden fazla gönderi türü, resim filtreleri ve daha fazlasını elde edeceksiniz. Listeyi veya ızgara düzenlerini, bu temanın tam ekran düzenini değiştirerek de kullanabilirsiniz.

7. Zelle

13 En İyi Tek Sayfa (One-Page) WordPress Temaları

Zelle oldukça esnek bir sayfa WordPress teması. Bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu desteği, paralaks kaydırma, ana sayfa öğeleri ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Başlık, metin ve CTA butonları içeren bir resim kaydırıcısını içerir. Kaydırıcının altında, özellikli içeriğinizi göstermek için bulanıklaştırma efektleri ekleyebilirsiniz.

Özel arka plan renkleri, mega menüleri ve daha birçok özelliğe sahiptir. Bu tema kurmak kolaydır ve WooCommerce hazır.

8. Sydney Pro

13 En İyi Tek Sayfa (One-Page) WordPress Temaları

Sydney Pro, serbest çalışanlar ve küçük işletme web siteleri için premium bir WordPress sayfasıdır. Üstbilgi, ön sayfa bölümleri ve alt bilgi için kolay özelleştirme seçenekleriyle birlikte gelir. Kullanıcılarınıza ilk izlenimi sağlamak için bir video başlığı eklemenizi sağlar.

Tercüme hazır bir tema ve çok dilli bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilir . Tema canlı WordPress özelleştirici ile düzenlenebilir.

9. Divi

13 En İyi Tek Sayfa (One-Page) WordPress Temaları

Divi, birçok hazır web sitesi ve düzeniyle en popüler ve modern WordPress temasıdır. Kendi mizanpajlarınızı oluşturmak, mizanpaj genişliği, gerçek zamanlı tasarımları sürüklemek ve sitenizdeki herhangi bir şeyi özelleştirmek için kullanabileceğiniz güçlü Divi üreticisi ile birlikte gelir . İçeriğinizi eklemek için sayfada herhangi bir yeri tıklayıp yazmanıza olanak sağlar.

Tema, küresel öğeler, içerik blokları ve daha fazlasını içerir. Sitenizi istediğiniz gibi hazırlamanıza yardımcı olacak bir tasarım araç setine sahiptir. Tüm tema seçeneklerini anlamak kolaydır ve yeni başlayanlar için kolaydır.

10. OnePage

13 En İyi Tek Sayfa (One-Page) WordPress Temaları

Aynı adıyla OnePage, işletme ve portföy web siteleri için WordPress tek sayfa temasıdır . Özellikleri etkinleştirmek / devre dışı bırakmak, birden fazla yayın türü, ana sayfayı sürükleyip bırakmak ve özel sayfa düzenleri için basit ve kolay seçeneklere sahiptir.

Bu tema tamamen özelleştirilebilir ve kurulumu kolaydır. OnePage, SEO ve sayfa hızı için optimize edilmiştir.

11. Moesia Pro

13 En İyi Tek Sayfa (One-Page) WordPress Temaları

Moesia Pro, modern bir WordPress tek sayfalık temadır. Bir kaydırıcı, Google yazı tipleri, sayfa şablonları ve kişi bloğu ile doludur. Sosyal medya entegrasyonunun, ön sayfada Instagram, Flickr, vb. Gibi fotoğrafları içe aktarmasına izin veriyor. Sosyal içeriği sitenizin kenar çubuğuna da ekleyebilirsiniz.

Tema duyarlı, çeviri hazır ve canlı WordPress özelleştiricisi ile özelleştirilebilir.

12. Orfeo

13 En İyi Tek Sayfa (One-Page) WordPress Temaları

Orfeo, çevrimiçi mağazalar ve e-Ticaret web siteleri için tasarlanmış ücretsiz bir sayfalık bir WordPress temasıdır . Logonuzu, navigasyon menüsünü ve karşılama metninizi gösteren tam genişlikte bir başlık arka planı ile birlikte gelir.

Bu basit bir tema ve kurulumu kolaydır. Tüm tema seçenekleri, canlı önizlemeli WordPress özelleştirici kullanılarak özelleştirilebilir.

13. Enterprise

13 En İyi Tek Sayfa (One-Page) WordPress Temaları

Kurumsal, özellikle kurumsal işletme web siteleri için oluşturulmuş çok amaçlı bir WordPress tek sayfa temasıdır. Başlığınıza, logonuzu, arama çubuğunu, sosyal simgeleri, görüntü kaydırıcısını ve gezinme menüsünü ekleyebilirsiniz. Öne çıkan çalışmalarınızı ve hizmetlerinizi görüntülemek için birden fazla bölüm sunar.

Bir referans bölümü , başarıların grafik sunumu, fiyat tablosu ve çoklu widget alt bilgisi vardır.

Umarız bu makale, WordPress için en iyi tek sayfalık temaları bulmanıza yardımcı olmuştur.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.