2019’Un 13 En İyi Ücretsiz WordPress Blog Temaları

0 1.135

Siteniz için en iyi ücretsiz WordPress blog temalarını ister misiniz? WordPress tema deposunda, yeni başlayanlar için blogları için en iyi temayı seçmelerini zorlaştıran yüzlerce ücretsiz blog teması vardır. Neyse ki, seçimlerinizi daraltmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Bu yazıda, kişisel veya profesyonel blogunuz için en iyi ücretsiz WordPress blog temalarını paylaşacağız.

En İyi Ücretsiz WordPress Blog Temalarını Seçme

En iyi ücretsiz WordPress blog temasını seçmek, bir blogu başarıyla başlatmak için önemlidir . Güzel görünen ve ücretsiz bir tema seçmek kadar kolay değil. Bir temanın harika göründüğünü düşünseniz de, bir WordPress blog teması zayıf tasarlanmışsa, web sitenizin trafiğini kaybetmesinin yanı sıra okuyucularınızı üzmesine neden olabilir.

Bunun yerine, blogunuz için mükemmel temayı seçerken görünüm dışında bir dizi faktörü de göz önünde bulundurmanız gerekir:

  • Duyarlı : Blogunuzun mobil uyumlu olması gerekir. Herhangi bir cihazda harika görünecek duyarlı bir WordPress teması seçin .
  • Basit : Birçok özelliğe sahip bir tema, sitenizi yavaşlatacak ve okuyucuların kafasını karıştıracaktır. Akılda sadeliği ile tasarlanmış bir WordPress blog teması seçin.
  • İncelemeler : Tema, çok sayıda parlayan değerlendirme içeriyorsa, muhtemelen iyi bir seçimdir. Öte yandan, sayısız kötü yorum size açık yönlendirmek için bildirir.

Hazır? O zaman web sitenizde kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz WordPress blog temalarına bir göz atalım.

1. OceanWP

2019'Un 13 En İyi Ücretsiz WordPress Blog TemalarıOceanWP , dergiler, iş dünyası, kişisel ve diğer profesyonel bloglar için bir başka popüler WordPress temasıdır . Kutudan çıkan e-ticareti destekler. OceanWP, blogunuza premium benzeri özellikler eklemek için ücretsiz eklenti ve önerilerle birlikte gelir.

Birden fazla gezinme menüsü, sayfa şablonu, bir sayfalık WordPress tema tasarımları, kenar çubukları, resim galerileri, blog düzenleri ve daha fazlasını sunar. Temanın, WordPress blogunuzu kolayca kişiselleştirmeniz için birçok özel seçeneği var.

2. Astra

2019'Un 13 En İyi Ücretsiz WordPress Blog TemalarıAstra, kolayca istediğiniz şekilde bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan son derece özelleştirilebilir bir WordPress temasıdır. Çok sayıda demo ile birlikte gelir, bu da tam teşekküllü bir önceden oluşturulmuş siteyi tek bir tıkla hızlı bir şekilde başlatmanızı sağlar. Demoyu içe aktardıktan sonra, görünümü tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Astra ile sayfa başlığını ve kenar çubuğunu kapatabilirsiniz. Beaver Builder, Elementor vb. Popüler sayfa oluşturucularla sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

3. Hueman

2019'Un 13 En İyi Ücretsiz WordPress Blog TemalarıHueman popüler bir WordPress temasıdır. Tüm WordPress blogları ve dergi web sitelerinin çeşitlerini oluşturmak için kullanılabilir. Ana sayfada çok sütunlu bir düzen, özellikli içerik bölümleri, içerik kategorileri ve daha fazlasını içerir.

Hueman, düzen ayarlarını değiştirmek için kolayca özelleştirilebilir. Tam genişlikte bir düzen, 2 sütun düzeni ve özel başlıkları vardır.

4. Writee

2019'Un 13 En İyi Ücretsiz WordPress Blog TemalarıWritee, özellikle seyahat blogcuları, maceracılar, crossfit spor salonu4 , kişisel web siteleri ve içerik blogları için tasarlanmış bir WordPress blog temasıdır . Öne çıkan blog yazılarını görüntülemenizi sağlayan ana sayfada tam genişlikte bir görüntü kaydırıcısı ile birlikte gelir.

Birkaç yerleşik düzen, özel aletler, renk seçenekleri ve daha birçok özellik var.

5. Flat

2019'Un 13 En İyi Ücretsiz WordPress Blog TemalarıFlat blogcular için profesyonel bir WordPress teması. Çoklu düzen seçenekleri, özellikli görüntüler, özel bir başlık, paralaks arkaplanı ve daha fazlası ile birlikte gelir. Kenar çubuğunda gezinti menüsü vardır.

Çok sayıda özel seçeneği olan yeni başlayanlar için uygun ve kullanımı kolay bir tema.

6. Barletta

2019'Un 13 En İyi Ücretsiz WordPress Blog TemalarıBarletta, yaşam tarzı, seyahat, yemek, moda, fotoğrafçılık ve sanat bloglarına uygun, modern bir WordPress temasıdır. Net tipografi ve güzel resim görüntüleme seçeneklerine sahiptir. Barletta, çoklu yerleşim seçenekleri, kenar çubukları ve daha fazlasıyla birlikte gelir.

Özel widget’lar, özel başlıklar, arka plan görüntüsü, öne çıkan içerik kaydırıcıları ve sınırsız renk şemaları içerir.

7. Mantranews

2019'Un 13 En İyi Ücretsiz WordPress Blog TemalarıMantranews, haber portalları, kişisel bloglar, yaratıcı bloglar, yayın evleri ve her türlü bilgi sitesi için harika bir dergi tarzı WordPress temasıdır. Kategori renk seçenekleri, özel widget’lar, sosyal simgeler, site düzeni seçenekleri ve daha fazlasını içerir.

Bu ücretsiz tema aynı zamanda bir özellikli yazı özelliğinin yanı sıra özellikli kategori kaydırıcısına da sahiptir.

8. Trackt

2019'Un 13 En İyi Ücretsiz WordPress Blog TemalarıParçalar, dergiler, haberler, kişisel, seyahat ve fotoğraf blogları için şık bir WordPress blog temasıdır. Özel bir logo alanı, sosyal paylaşım, çoklu widget alanları ve güzel tipografi desteği sunar.

Ana sayfada, resimler içeren yazı başlıklarını gösteren öne çıkan bir içerik bölümü vardır.

9. illdy

2019'Un 13 En İyi Ücretsiz WordPress Blog Temalarıilldy, özellikle portföy, kişisel, işletme, dergi ve içerik meraklısı bloglar için tasarlanmış bir WordPress blog temasıdır. Sağlam bir temel sağlayan Bootstrap çerçevesine dayanıyor.

Tema, birden çok düzen, özel arka plan, başlık görüntüleri, sınırsız renk seçenekleri ve daha fazlasını içerir.

10. Garfunkel

2019'Un 13 En İyi Ücretsiz WordPress Blog TemalarıGarfunkel, kişisel ve profesyonel blogcular için zarif bir WordPress temasıdır. Ana sayfada, blog yazılarını ızgaralarla gösteren bir duvar düzeni vardır. Tam genişlikte arka plan görüntüsü desteği ile birlikte geliyor.

İçinde, özel widget’lar, yayın biçimleri, galeri slayt gösterisi, başlıklar, arka plan seçenekleri ve sayfa şablonları bulacaksınız.

11.iFeature

2019'Un 13 En İyi Ücretsiz WordPress Blog TemalarıiFeature, iş, portföy, kişisel ve dergi bloglarına kolayca uyarlanabilen profesyonel bir WordPress blog temasıdır. Metin ve bağlantı seçenekleriyle birlikte özel bir resim kaydırıcısıyla birlikte gelir .

Arka plan resmi, yapışkan başlık, sayfa şablonları, yazar biyo kutuları, widget alanları ve daha fazlasını içerir. Tema ayarlarını WordPress’teki canlı özelleştiriciden kolayca yönetebilirsiniz.

12. Natural Lite

2019'Un 13 En İyi Ücretsiz WordPress Blog TemalarıNatural Lite, basit ve düzenli bir düzene sahip ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Tema seçenekleri ile kolayca özelleştirilebilen dokulu bir arka plana sahiptir. Hizmetler, ekip üyeleri, vaka çalışmaları, portföy ve daha fazlası için ana sayfa bölümleri ile birlikte gelir.

Birden çok düzen seçeneği, özel bir başlık, özellikli görüntüler ve renk seçeneklerini destekler.

13. Hestia

2019'Un 13 En İyi Ücretsiz WordPress Blog TemalarıHestia, tüm blog türlerini oluşturmak için kullanılabilecek mükemmel bir WordPress blog temasıdır. Kurulumu kolay seçenekleriyle tamamen özelleştirilebilir ve esnek bir tema. Görüşler, hizmetler ve diğer gerekli özellikler için eşlik eden eklentileri içerir.

Tüm popüler uyumlu şekilde çalıştığını sayfa inşaatçılar ve tam destekler WooCommerce sen böylece bir online mağaza başlatmak . Hestia, blogcular için mükemmel bir seçimdir ve canlı tema özelleştiricisi kullanılarak kolayca özelleştirilebilir.

Bu makalenin en iyi ücretsiz WordPress blog temalarını bulmanıza yardımcı olacağını umarız.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.