2019’un 8 En İyi E-posta Hizmeti Sunan Firmalar

0 891
En iyi SMTP işlemsel e-posta hizmetlerini mi arıyorsunuz?
SMTP (Simple Mail Transfer Prtocol), işlem e-postalarınızın yayınlanabilmesini sağlar. Kullanıcılarınızın eylem ve davranışlarına bağlı olarak e-postaları da otomatikleştirebilirsiniz. Piyasada birçok e-posta servisi vardır, bu nedenle işlemsel e-postalar göndermek için mükemmel seçeneği seçmeniz zor olabilir.Bu makalede, pazarlama ve otomasyon için en iyi SMTP e-posta hizmetlerinden bazılarını paylaşacağız.

1. SendinBlue

2019'un 8 En İyi E-posta Hizmeti Sunan Firmalar

SendinBlue popüler bir e-posta pazarlama hizmetidir. SendinBlue ile abone listelerinize işlemsel e-posta gönderebilir ve açık oranı, hemen çıkma oranını, tıklama oranını vb. Bulmak için e-postaları takip edebilirsiniz. SendinBlue ayrıca SMS pazarlama hizmeti de sunar.

Diğer önemli özellikler arasında sürükle ve bırak e-posta oluşturucu, e-postalar için A / B testi ve gelişmiş raporlama sayılabilir.

Fiyat: 300 e-posta / gün sınırsız kişilerle ücretsiz. Temel plan için başlangıç ​​maliyeti aylık 25 ABD Dolarıdır.

2. Mailgun

2019'un 8 En İyi E-posta Hizmeti Sunan Firmalar

Mailgun , profesyonel geliştiriciler için güçlü bir e-posta hizmetidir . Güçlü API’leri ile işlem e-postalarını kolayca gönderebilir, alabilir ve takip edebilirsiniz. Dönüşümlerinizi artırmak için gelişmiş bir e-posta doğrulaması vardır.

Kullanıcılarınıza toplu e-postalar göndermek için SMTP entegrasyonuna sahip sağlam bir gönderme altyapısı ve basit bir RESTful API sunar.

Fiyatı: Go-the-go hizmeti olarak. Ayda 10.000 e-posta ve 100 e-posta doğrulama ücretsizdir. Aylık 20.000 e-posta ve 500 e-posta doğrulaması için aylık 9 ABD Doları’dır.

3. SendGrid

2019'un 8 En İyi E-posta Hizmeti Sunan FirmalarSendGrid , toplu e-postalar göndermek ve almak için güvenilir bir platformla birlikte gelen bulut tabanlı bir SMTP e-posta işlem hizmetidir. İşlemsel e-postalar göndermenin yanı sıra, e-posta pazarlama kampanyaları oluşturmanıza da izin verir.

E-posta göndermeye başlamanız için çeşitli entegrasyon seçenekleriyle birlikte gelir. Gönderdiğiniz her e-postayla ilgili tam bir analiz raporu ve gerçek zamanlı geri bildirim alabilirsiniz.

Fiyat: İlk ayda ücretsiz 40.000 e-posta gönderebilirsiniz. Bundan sonra, sonsuza dek ücretsiz 100 günlük e-posta sunuyor. Temel plan, aylık 100.000 e-posta içeren 14.95 $ / ay ile başlar.

4. Amazon SES

2019'un 8 En İyi E-posta Hizmeti Sunan FirmalarAmazon SES , öncelikle uygulama geliştiricilere ve dijital pazarlamacılara yönelik esnek ve ölçeklenebilir bir SMTP işlemsel e-posta hizmetidir. Amazon SES, kullanıcılarınıza kolayca bildirim ve işlem e-postası göndermenize yardımcı olur. Amazon SES’i doğrudan uygulamanıza entegre etmek için SMTP arayüzünü veya bir AWS SDK’yı kullanmanızı sağlar.

E-postalarınızın spam filtrelerini görmezden gelmesini sağlayan güçlü bir sistemle birlikte gelir. E-posta teslimini, hemen çıkma oranını ve reddetmeleri akıllı mekanizmalarıyla takip edebilirsiniz.

Fiyat: Kullandıkça öde hizmetidir; bu, kullandığınız şey için ödeme yapmanız gerektiği anlamına gelir. Ücretsiz olarak ayda 62.000 e-posta göndermenize olanak sağlar. Ücretsiz limitten sonra, her 1000 e-posta için 0,10 $ ödemeniz gerekir. E-postalarınız ekleri içeriyorsa, 0.12 $ / GB ödemeniz gerekir.

5. Postmark

2019'un 8 En İyi E-posta Hizmeti Sunan Firmalar

Postmark , uygulamanız ve işlem e-postalarınız için hızlı teslimat sağlayan en iyi SMTP işlemsel e-posta hizmetlerinden biridir. Postmark, hızlı e-posta teslimatı için dünya çapında dağıtılan SMTP sunucularına sahiptir.

Kaç tane e-postanın açıldığını ve gönderdiğiniz e-postaya ne kadar zaman harcandığını izlemenizi sağlayan mükemmel bir izleme sistemine sahiptir.

Fiyat: Temel plan 10.000 e-posta için aylık 10 $ tutarındadır. Ek e-postalar için 1000 e-posta için 1,25 ABD doları ödemeniz gerekir.

6. Moosend

2019'un 8 En İyi E-posta Hizmeti Sunan FirmalarMoosend, işlem e-postalarınızı anında tasarlamak için bir sürükle ve bırak e-posta oluşturucu ile birlikte gelen uygun fiyatlı bir SMTP işlemsel e-posta hizmetidir. % 98 oranında yüksek bir teslim edilebilirlik oranına sahip, bu da spam filtresine karşı koyabileceği anlamına geliyor.

Bir e-posta patlaması oluşturmanıza olanak sağlar ve e-postaları gerçek zamanlı olarak izler. Ayrıca işlem e-postalarınız için gelişmiş analiz raporları alabilirsiniz.

Fiyat: 1000 aboneye kadar ücretsizdir. Bir sonraki 1000 aboneye, yıllık fatura kesilirse aylık 8 $ ödemeniz gerekir. Tüm planlar her ay sınırsız e-posta ve kampanya sunar.

7. Mandrill’di

2019'un 8 En İyi E-posta Hizmeti Sunan Firmalar

Mandrill , MailChimp tarafından sunulan bir SMTP işlemsel e-posta hizmetidir. Herhangi bir teslimat sorunu yaşamadan işlem e-postaları göndermek için güvenli ve verimli bir platformdur. Veri odaklı, hedefli, kişiselleştirilmiş ve e-Ticaret e-postalarını kullanıcılarınıza göndermek için Mandrill’yi kullanabilirsiniz.

Gelişmiş takibi ile e-postalarınız için açık oranı, hemen çıkma oranını ve tıklama oranını izleyebilirsiniz.

Fiyatı: 25000 e-posta / ay için 20 $ maliyeti. Maliyeti, hesap makinesine e-posta sayısını ekleyerek de hesaplayabilirsiniz.

8. Pepipost

2019'un 8 En İyi E-posta Hizmeti Sunan Firmalar

Pepipost bir Email API ve SMTP işlemsel e-posta servisidir. Uygulamanızı Pepipost’a bağlamak için basit ayarlara sahiptir ve gizli e-postalar göndermek için güvenli bir platform sağlar. Pepipost ile hızlı bir şekilde toplu e-posta gönderebilirsiniz.

E-posta teslimi, açık oran ve hemen çıkma oranı konusunda tam bir takipte bulunur. Ayrıca abonelik iptali ve kullanıcılar tarafından gerçekleştirilen diğer işlemler hakkında sizi bilgilendirir.

Fiyat: 30.000 e-posta 30 gün boyunca ücretsizdir. Daha sonra, aylık 3000 e-posta alacaksınız. Başlangıç ​​planı, yıllık faturalandırılması durumunda 150.000 e-posta için aylık 17.5 $ tutarındadır.

Bu kadar.

Umarız bu makale en iyi SMTP işlemsel e-posta servislerini bulmanıza yardımcı olmuştur.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.