2019’un En İyi 13 WordPress Düğün ve Nişan Temaları

0 1.089

Düğün ve nişan için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz?

O zaman başka yere bakma. İşte düğün ve nişan için en şık, şık ve sevimli WordPress temalarının listesi. Sadece dalış yapabilir ve gereksinimlerinize uyan düğün temanızı seçmeye başlayabilir ve ardından özelliklerini geliştirmek için bazı eklentiler ekleyebilirsiniz.

Düğün ve Nişan Websitesi için WordPress Teması Seçme

Piyasada, düğün veya nişan web sitesi oluşturmanıza izin veren binlerce ücretsiz ve premium WordPress teması bulunmaktadır. Düğün ve nişan web sitesi için iyi bir WordPress teması gibi bazı özelliklere sahip olmalıdır:

  • Açılır pencereli fotoğraf ve video galerileri
  • Konum haritaları desteği
  • Etkinlik eklentileriyle uyumluluk
  • Sosyal paylaşım simgeleri

Düğün ve nişan için en iyi WordPress temalarından bazılarına göz atalım.

1. Divi

2019'un En İyi 13 WordPress Düğün ve Nişan TemalarıDivi , Elegant Themes tarafından geliştirilen güçlü bir WordPress teması ve sayfa üreticisidir. Divi, düğün, nişan, etkinlik planlaması, vb. Dahil olmak üzere her türlü web sitesi oluşturmak için mükemmeldir. Bu temanın yerleşik düzenleri, özel gönderi türleri ve widget ana sayfası vardır.

WooCommerce için çeşitli renk seçenekleri, kenar çubukları, arka plan ve destek sunar. Divi, WPML ile uyumludur, böylece kolaylıkla çok dilli bir web sitesi oluşturabilirsiniz .

2. Ultra

2019'un En İyi 13 WordPress Düğün ve Nişan Temaları

Ultra , her türlü web sitesini oluşturmak için çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Ultra, çeşitli tasarım kaplamaları ve önceden hazırlanmış demo siteleri ile birlikte gelir. Aynı zamanda düğün ve nişan siteleri için bir düzen ile birlikte gelir. Tam ekran arka plan ile, düğün tarihlerini, görüntüleri, videoları ve RSVP düğmesini görüntüleyebilirsiniz.

Ultra tema özelleştirilebilir ve mizanpajınızı hızlı ve kolay bir şekilde tasarlamanıza yardımcı olmak için Themify oluşturucu ile birlikte gelir . WooCommerce ile uyumludur .

3. Astra

2019'un En İyi 13 WordPress Düğün ve Nişan Temaları

Astra , yıldırım hızında web siteleri oluşturmak için tasarlanmış modern bir WordPress temasıdır. Biri düğün ve nişan için dahil olmak üzere tonlarca demo sitesi ile geliyor. Başlığınızı istediğiniz şekilde özelleştirmek için çeşitli yerleşik başlık düzenleri de bulabilirsiniz. Bu tema ayrıca bir navigasyon menüsü, özel logo ve tam ekran arka plan görüntüsü ile birlikte geliyor.

Astra, popüler sürükle ve bırak sayfa oluşturucularıyla uyumludur . Hafif bir tema ve sadece 50 KB’den az kaynağa ihtiyaç duyuyor.

4. Essence Pro

2019'un En İyi 13 WordPress Düğün ve Nişan Temaları

Essence Pro , Genesis Çerçevesinin üzerine kurulu güzel bir WordPress temasıdır . Son derece özelleştirilebilir ve web sitenizde değişiklik yapması için sayfa oluşturucuları destekler. Bu tema, düğün, nişan ve düğün planlamacısının web siteleri için idealdir.

Tam ekran arka plan görüntüsü, gezinti menüsü, arama çubuğu, bülten aboneliği kutusu ve daha fazlası. Tema ayarlarını düzenlemek için WordPress özelleştiriciyi canlı önizlemeyle de kullanabilirsiniz.

5. OceanWP

2019'un En İyi 13 WordPress Düğün ve Nişan Temaları

Oceanhttps://oceanwp.org/WP düğün, nişan, etkinlik planlamacıları ve daha fazlası için popüler bir WordPress temasıdır. Fotoğraflarınızı görüntülemek için güzel, canlı tipografi, resim kaydırıcı , gezinti menüsü ve güzel ana sayfa bölümleri vardır.

En iyi bölüm, çekirdek temanın tamamen ücretsiz olmasıdır. Web sitenizi kolayca geliştirmenizi istiyorsanız, uzantı paketini satın alabilirsiniz. Renk şemalarını, özel widget’ları, arka planları ve daha fazlasını içerir. OceanWP yalnızca WooCommerce ile uyumlu değil, aynı zamanda yerel sepet açılır pencereleri, yüzen alışveriş sepeti çubuğu ve daha fazlası gibi WooCommerce için şaşırtıcı yerleşik özellikler sunar.

6. Inspiro

2019'un En İyi 13 WordPress Düğün ve Nişan Temaları

Inspiro mükemmel bir WordPress düğünü ve nişan temasıdır. Video arka planı ve video lightbox açılır pencereleri ile doludur. YouTube ve Vimeo videolarını slayt gösterisi arka planında da görüntüleyebilirsiniz. Tema etkileşimli ve kullanıcılar için ilgi çekici.

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı ana sayfada göstermek için çok güzel bölümler var. Basit tema seçenekleri paneli ile temayı kolayca kişiselleştirebilirsiniz.

7. Nayma

2019'un En İyi 13 WordPress Düğün ve Nişan Temaları

Nayma, her türlü web sitesini oluşturmak için geliştirilmiş şık bir WordPress temasıdır. Web sitenizi hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olacak modüler bir işlevselliğe sahiptir. Ayrıca, özellikleri ve seçenekleri en üst düzeye çıkarmak için tüm üçüncü taraf WordPress eklentileriyle harika çalışır.

Birden çok hazır web sitesi ile gelir, böylece her zaman sıfırdan başlamanız gerekmez. Bu tema ayrıca çevrimiçi bir mağaza açmak için WooCommerce ile de sorunsuz şekilde bütünleşir .

8. Galeri Pro

2019'un En İyi 13 WordPress Düğün ve Nişan Temaları

 

Galeri Pro düğün ve nişan için minimalist bir WordPress teması. Düğün fotoğraflarınızı güzel resim galerilerinde sergilemek için bu temayı kullanabilirsiniz . Ton düzen ve sayfa özelleştirme seçenekleri içerir.

Bir widget düzenine sahiptir, yani anında web sitenizi ayarlamak için özel widget’ları kullanabilirsiniz. Üstbilgi ve altbilgi bölümleri de tamamen özelleştirilebilir.

9. Wedding Day

2019'un En İyi 13 WordPress Düğün ve Nişan TemalarıAdından da anlaşılacağı gibi, Düğün Günü özellikle düğün ve nişan için tasarlanmış bir WordPress teması. Düğün fotoğraflarınızı güzelce sergilemenizi sağlar. Temanın tam genişlikte duyarlı bir tasarımı, yumuşak geçiş efektleri, görüntü kaydırıcıları ve fotoğraf albümleri var.

Web sitenizdeki herhangi bir öğeyi özelleştirmek için kullanabileceğiniz Tesla Framework ile birlikte gelir. Arkadaşlarınız ve ailenizle fotoğraf paylaşmak için sosyal medya ağlarıyla bütünleşir .

10. Wedding

2019'un En İyi 13 WordPress Düğün ve Nişan TemalarıWedding , düğün planlamacıları, organizatörler ve yöneticiler için tek sayfalık bir WordPress temasıdır. Düğün planlama işinizi büyütme ve müşteriyi büyütme özelliklerine sahiptir. Yaklaşan etkinlikleri sergilemek için özel bir zamanlayıcı ile birlikte geliyor.

Ayrıca katılımcılar için bir RSVP formu, nedime ve sağdıç için bir bölüm ve öne çıkan etkinlikleri görüntülemek için bir resim kaydırıcısına sahiptir. Düğün teması yeni başlayanlar için bile ayarlanması kolaydır.

11. Hestia Pro

2019'un En İyi 13 WordPress Düğün ve Nişan Temaları

Hestia Pro , düğün ve nişan web siteleri için modern bir malzeme tasarım temasıdır. Özel düzenler oluşturmak için sürükle ve bırak sayfa oluşturucularla uyumludur . Zaman kazanmak için hazır başlangıç ​​sitelerini kullanabilir ve hemen başlayabilirsiniz.

Canlı önizlemeli WordPress özelleştirici kullanılarak da düzenlenebilir. Hestia Pro tamamen SEO, performans ve hız için optimize edilmiştir .

12. Orfeo

2019'un En İyi 13 WordPress Düğün ve Nişan TemalarıOrfeo, düğün ve nişan dahil her tür web sitesi için tek sayfalık ve çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Özel bir arka plan ile geliyor, böylece web sitenize benzersiz bir görünüm vermek için değiştirebilirsiniz. Kolay site gezinme oluşturmak için kullanıcı dostu bir mega menü özellikleri.

Bu temanın renk seçenekleri, düzen seçenekleri, özel widget’lar ve daha fazlası var. RTL düğün web siteleri oluşturmak istiyorsanız Orfeo çeviri hazır ve mükemmel seçeneklerden biridir.

13. Wedding Band

2019'un En İyi 13 WordPress Düğün ve Nişan TemalarıDüğün Band düğün web siteleri, düğün planlamacıları ve etkinlik organizatörleri için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Özel bir logo, navigasyon menüsü ve etkinlik ayrıntılarını içeren tam genişlikte bir başlık görüntüsüne sahiptir. Ayrıca, bilgilerinizi paylaşmak için bir Hakkımızda bölümünü de içerir.

Basit seçenekler ve özellikler ile yeni başlayanlar için uygun bir tema. Web sitenizde hızlı bir şekilde önizleme sayfanız ve editör arasında geçiş yapmanıza gerek kalmadan değişiklik yapmak için WordPress tema özelleştiricisini canlı önizlemeyle kullanabilirsiniz.

Umarız bu makale düğün ve nişan için en iyi WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmuştur.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.