En iyi 7 WordPress e-Ticaret Online Mağaza Temaları

0 2.985
WordPress gibi esnek ve ücretsiz CMS sistemlerinin kullanılabilirliği, yaratıcı bir girişimci olarak Standınızı ayarlamak ve Web siteniz üzerinden ürün satışı ve yeni iş modeli daha kolay olmamıştı anlamına gelir. Yaratıcı bir girişimci olarak, sadece mobil cihazlar için optimize edilmiş bir e-ticaret teması daha fazla gerekir. Dikkat çekici bir müşteri deneyimi için en iyi e-ticaret WordPress teması gerekir.

Neden premium bir WooCommerce teması seçmelisiniz?

Öncelikle , çoğu ücretsiz temada bulunmayan geniş bir işlev yelpazesi ile birlikte daha yüksek bir genel kalite , şıklık ve esneklik düzeyi bekleyebilirsiniz. Premium temaların çoğu da mükemmel destek sağlar, bu nedenle bir sorunuz varsa, tema geliştiricisine ücretsiz forumlara güvenmek yerine direk olarak soru sorabilirsiniz.

Yaratıcı girişimcilerin katılabileceği belirli işletmelerin kapsamı çok geniştir, ancak herhangi bir kullanım durumunu ele alması gereken en iyi e-ticaret WordPress temalarının bir listesini hazırladık. Hadi başlayalım!

1. ShopKeeper Duyarlı WordPress Tema

Dükkâncı WordPress Teması

ShopKeeper uygun fiyatlı ve şık bir seçenektir, özellikle WooCommerce ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. Demo versiyonu, oynayabileceğiniz sayfa ve menü kombinasyonlarını gösterir. Tema geliştiricileri, ürünleri satma konusunda yardımcı olmak için başlık kişiselleştirme ve portföy ızgarası düzenleri için tam bir seçenek kümesi sağlama konusunda ek çaba harcadılar.

ShopKeeper dahil olan Revolution Slider eklentisinin ücretsiz bir versiyonuyla birlikte gelir ve ayrıca eksiksiz bir mağaza kurulum rehberi de dahil olmak üzere kapsamlı dokümantasyon sunar.

2. StoreFront Ücretsiz WooCommerce WordPress Tema

Vitrin e-Ticaret WordPress Tema

Storefront, WooCommerce’in ÜCRETSİZ amiral gemisi temasıdır ve ücretsiz bir seçenekle başlamak oldukça iyidir. Kategoriler, en son ürünler ve daha fazlası için kolay WooCommerce seçenekleriyle basit ve anlaşılır bir mağaza düzenine sahiptir.

Ancak, e-ticaret temanızı gerçekten bir üst seviyeye çıkarmak istiyorsanız, bu premium Storefront Child Temalarından birine yükseltmeyi düşünün . WooCommerce, temel WooCommerce eklentisinin kendisi ile aynı standartları kullanarak kodlanan stil, düzen, seçenek ve daha fazlasını ekleyen 14 tane demo seçenekleri mevcuttur.

3. Tyche Ücretsiz e-Ticaret WordPress Tema

Tyche Ücretsiz e-Ticaret WordPress Tema

Tyche, tam WooCommerce desteğinin yanı sıra kolay stil seçeneklerini içeren hoş bir ücretsiz e-ticaret temasıdır. Sürgülü, mağaza kategorileri, reklamlar, blog gönderileri, satış öğeleri ve daha fazlasıyla kendi benzersiz anasayfanızı tasarlamak için dahil edilen widget’ları kullanarak tasarlayın. Ayrıca, canlı Özelleştirici aracılığıyla bir sürü görsel stil seçeneği de mevcut.

4. Woostroid Çok Amaçlı WooCommerce Tema

Basit WooCommerce İpuçları: Woostroid Düzleştirilmiş Menüsü

En iyi e-ticaret WordPress temalarına bakarken, Template Monster’dan Woostroid’i kontrol etmeniz gerekir. Bu güçlü çok amaçlı WooCommerce & Ecwid teması, 10’dan fazla hazır mağaza gösterimi, sürükle ve bırak Elementor sayfa oluşturucu ve premium Jet eklentileri içerir. Özellikler eklemek için Jetelements, menüler için Jetmenu kolay içerik modülleri ve harika WooCommerce widget’ları eklemek için Jetwoobuilder eklentisi vardır.

Diğer tema özellikleri arasında dört başlık stili, canlı Özelleştirici ayarları, duyarlı ve retina hazır tasarım, ürün işlevselliği karşılaştırması, gelişmiş ürün küçük resmi gezdirme, mağaza dilek listesi, yazı tipi seçenekleri, simgeler, bbPress ve BuddyPress desteği, sosyal entegrasyon ve 7/24 destek yer alıyor.

5. Tokoo Elektronik Mağazası WooCommerce Teması

Tokoo Elektronik Mağazası WooCommerce Teması

Çok amaçlı temalar İsviçre Ordusu’nun bıçakları gibidir, o zaman Tokoo şefin bıçağı gibidir. Tek bir amaç için inşa edilmiştir – bağlı kuruluş, dropshipping veya çok satıcılı web siteleri için klasik görünümlü bir e-ticaret web sitesi sağlamaktadır. Tema hafiftir ve önbellekleme ve optimizasyon eklentileriyle birlikte kullanıldığında hızlı bir şekilde şimşek çakar. Anasayfalar, dahil edilen sayfa şablonları kullanılarak veya Elementor veya King Composer gibi uyumlu sayfa üreticileri aracılığıyla oluşturulur.

Temanın diğer önemli özellikleri arasında 5 farklı giriş sayfası, farklı başlıklar, alt bilgiler ve özel mobil başlıklar var. Tema ayrıca popüler uyumluluk gerekliliği olmadan popüler WooCommerce eklentileriyle kolayca bütünleşir. Megamenu, tek tıklamayla demo içe aktarma, kullanıcı tanımlı ana renk vb. Gibi bazı genel tema özellikleri de sağlanmıştır.

6. WooPress E-Ticaret WordPress Tema

WooPress E-Ticaret WordPress Teması

Seçilebilecek iki düzine yakın düzene sahip WooPress, ciddi miktarda ürünü kolaylıkla değiştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmış şık bir WooCommerce özellikli temadır.

Tema WPML, bbPress ve Visual Composer (tema ile birlikte verilir) ile uyumludur, bu nedenle bazı genel entegrasyon seçenekleriyle ilgileniyorsunuz. EightTheme, şu anda daha az deneyimli bir site sahibi olarak yararlanabileceğiniz ücretsiz bir kurulum hizmeti de sunuyor.

WooPress tamamen duyarlı, retina hazır ve tasarım açısından gerçekten ellerinizi kirletmek istiyorsanız tamamen düzenlenebilir Photoshop şablonları ile birlikte geliyor. Ayrıca, Master Slider , Slider Revolution ve Essential Grid gibi tamamlayıcı eklentiler de içerir .

7. New York Blog ve Mağaza WordPress Teması

New York Blog ve Mağaza WordPress Teması

New York, özellikle moda ve güzellik blogcuları düşünülerek tasarlanmış çarpıcı bir blog ve e-ticaret WordPress temasıdır. New York WordPress Teması ile birlikte gelen WooCommerce desteğiyle blogunuzdan kolayca para kazanabilirsiniz.

Tema bir ana sayfa özellikli yazı kaymak, sosyal entegrasyonlar, çeşitli ana sayfa düzenleri, Instagram alt bilgi beslemesi ve daha fazlası için pek çok harika özellik sunuyor. Ama en önemlisi, tema WooCommerce çarpıcı bir entegrasyon sunuyor. Hiç vakit kaybetmeden WordPress blogunuza başlamak ve alışveriş yapmak ister misiniz? Tema ayrıca, web sitenizin demo gibi görünmesi için içe aktarabileceğiniz örnek verileri kullanmakla birlikte gelir!

 

 

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.