En İyi 7 WordPress Spor Temaları

3 3.813

Spor dünya çapında büyük bir iştir ve aynı rekabetçi dünya gibi, spor web sitenizin de büyük liglerde oynamaya hazır olması ve rekabette öne çıkması gerekir. Bir spor takımı, dernek, kulüp veya hatta bir spor haber sitesi için web sitenizin sizi iyi temsil etmesini istersiniz.

İndirilebilecek binlerce tema var, ancak çok fazla seçeneğe sahip olmanın yararları ve sakıncaları var. Doğal olarak, bir spor sitesi oluşturmayı ve yönetmeyi kolaylaştıran birçok WordPress teması vardır, ancak bunları mevcut engin seçenekler arasında bulamayabilirsiniz.

Neyse ki, biz sizin için sıkı bir çalışma yaptık ve bu makaleyi hazırladık. Spor web sitenizin rekabet ortamlarında dolaşmasını sağlamak için mevcut olan en iyi WordPress Spor temalarından 7’ine göz attık.

Söylediğimiz gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok tema var, ancak listeyi yönetilebilir tutmak zorunda kaldık. Bunlar bize göre, spor siteleri için bulduğumuz en iyi temalardan bazıları.

1. Uplands Golf Sahası, Driving Range ve Golf Pro Rezervasyon Teması

En İyi 7 WordPress Spor Temaları
DEMOSU GÖRÜNTÜLE
Golf sahası, sürüş alanı, tenis kortları, ülke kulübü, profesyonel dersler veya gerçekten tekrarlanan diğer sporlar için bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, Uplands mükemmel bir seçimdir. Sezgisel sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, özelleştirilebilir sayfa bloğu, güçlü randevu rezervasyonu, canlı kişiselleştirici stil seçenekleri, WooCommerce uyumluluğu, duyarlı kaydırıcılar ve daha fazlası gibi üst düzey özelliklerle yüklü olan Uplands’ın neden herhangi bir web sitesi için mükemmel bir seçim olduğunu görmek kolaydır. Bu golf WordPress teması ile neler oluşturabileceğinizi görmek için inanılmaz örnek demolara bakın . Bu şık tasarımlı ve profesyonel tema aynı zamanda yerelleştirilmiştir ve çeviri hazırdır – böylece seçtiğiniz eklenti ile kolayca çevrilmiş sayfalar oluşturabilirsiniz.

2. Sportif Responsive WordPress Tema

En İyi 7 WordPress Spor Temaları
DEMOSU GÖRÜNTÜLE
Belirli bir takım için bir web sitesi oluşturmak için Sportif’e bakın. Bu duyarlı tema, hayranlarınızı güncel tutmak için yerleşik fikstürler ve sonuçlar ile DV Team eklentisi ve TablePress’i içerir ve böylece ekip üyelerini, lig ve kupa bilgilerini ve daha fazlasını sergilemeyi kolaylaştırır. Tema ayrıca, e-ticaret ve çoklu dil için hazır, mal satmak ve anadili konuşmayan hayranlarınıza ulaşmak için hazır.

3.Club Sports& Events WordPress Teması

En İyi 7 WordPress Spor Temaları
DEMOSU GÖRÜNTÜLE
Club Sports, bir spor kulübü web sitesi için başka bir sağlam seçenektir. Fikstür, sonuçlar, oyuncu ve takım yönetimi ve puan tabloları için yerleşik bir işlevselliğe sahiptir ve spor kulübü verilerinizi yönetmek için eksiksiz bir çözümdür. Bu duyarlı tema hem uyumlu WooCommerce ve WPML hayranlarınızla daha fazla etkileşim için.

4. Sportsline Duyarlı Spor Haberleri WordPress Teması

En İyi 7 WordPress Spor Temaları
DEMOSU GÖRÜNTÜLE
Sportsline, 2014 FIFA Dünya Kupası ile çakışacak şekilde inşa edilmiş, duyarlı bir spor haberi web sitesi teması . Futbol dışındaki sporlar için kullanılabilir ve maç sonuçları ve sonuçları için yerleşik işlevlerin yanı sıra son sonuçlarınız gibi öğeler için özel widget’ler içerir. Bu güçlü tema hem WooCommerce uyumlu hem de çeviriye hazır.

5. Soccer Club Spor Etkinliği WordPress Teması

En İyi 7 WordPress Spor Temaları
DEMOSU GÖRÜNTÜLE
Futbol Kulübü, fikstür, sonuç, oyuncu, takım ve puan tablolarını yönetmek için aynı işlevselliğe sahip olan Club Sports’un üreticilerinin bir başka spor takımı temasıdır. Yine, tema hem WooCommerce hem de WPML uyumludur, ancak Soccer Club sitenizi gerçekten parlatmak için gelişmiş bir sayfa oluşturucu içerir.

6. Real Soccer Sports Club WordPress Tema

En İyi 7 WordPress Spor Temaları
DEMOSU GÖRÜNTÜLE
Sırada, adından da anlaşılacağı gibi, futbol kulüpleri için tasarlanan Real Soccer var. Mikro niş bir tema olarak Envato ödülüne bakıldığında amaçlanan kullanımına açıkça hizmet eder. Tema, maç fikstürlerini ve sonuçlarını, oyuncu listelerini ve profilleri, lig tablolarını ve maç raporlarını yönetmek için yerleşik işlevler içerir. Real Soccer, kulübünüzü dünya standartlarında gösterecek güçlü ve özelleştirilebilir bir temadır.

7. MH SportsMagazine Ücretsiz WordPress Teması

En İyi 7 WordPress Spor Temaları
DEMOSU GÖRÜNTÜLE
Listemizdeki ilk ücretsiz tema, dergi tarzı spor WordPress teması MH SportsMagazine. Başlangıçta spor severler ve blogcular için tasarlanmış, bütçeniz sınırlı ise size iyi hizmet edecektir. Çok sayıda dergiye özel özellik (esnek mizanpaj seçenekleri, ek widget alanları, özel widget’lar, renk şeması, tipografi vb. Gibi) ile, yeni başlıyorsanız size kişiselleştirilebilir sağlam bir görünüm verecektir.

 

WordPress kurulumunu ve gerekli işlemleri yaptım ama yardıma ihtiyacım var diyorsanız “WordPress Kurulum Destek ve SEO Hizmeti” sunan WPKurulum ile iletişime geçebilirsiniz.
3 Yorum Var
 1. Bucaspor

  Güzel temalar tabi ama tam premium tema değil. Premium olanlarda zaten ücretli.

  1. Aykut Ekinci

   WordPress ile standartların üzerinde bir web site kurulumu için mutlaka Premium tema şart. Yoksa istenilen kalite ve tasarımı elde edemezsiniz.

   1. Bucaspor

    Aynen hocam! O yüzden en iyisi bir tema şablonu seçerek kişi kendi tasarımını ihtiyaçlarını karşılayacak kodlamaları yapmalı. İyi veya kötü bir şekilde şart. Eklentiler ile güzelleştirilebilir fakat ne kadar fazla eklenti o kadar çok sitenin yavaşlaması demek… O yüzden çok mühim olmadıkça eklenti de eklemeyeceksin.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.