WordPress Siteniz için En İyi 7 Form Eklentisi 2019

0 1.413

Sitenizde buggy WordPress iletişim formlarını kullanmaktan sıkıldınız mı?

WordPress deposundaki binlerce iletişim formu eklentisi tarafından boğulmak kolaydır. Her eklentinin avantajları ve dezavantajları olduğundan, ihtiyaçlarınız için doğru olanı bulmak zor olabilir.

Hangi WordPress form eklentisini siteniz için seçmeniz gerektiğini merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu kılavuzda, en iyi WordPress iletişim formu eklentilerini karşılaştıracağız, böylece gereksinimlerinize en uygun olanı bulabilirsiniz.

WordPress’in yerleşik bir iletişim formu var mı?

Yok hayır! WordPress yerleşik bir iletişim formu ile gelmiyor. Form oluşturmanız için bir WordPress eklentisi yüklemeniz gerekir .

Her WordPress web sitesinin, nişliğinden bağımsız olarak bir WordPress form eklentisine ihtiyacı vardır.

WordPress formlarını kullanmak, web sitesi ziyaretçilerinizin sizinle iletişim kurmasını kolaylaştırır. WordPress iletişim formlarınızı e-postalar, ödemeler ve diğer gereksinimler için üçüncü taraf hizmetleriyle bütünleştirebilirsiniz.

WordPress için En İyi Form Eklentisini Seçme

Tüm iletişim formu eklentileri eşit yaratılmaz. Her eklentinin avantajları ve dezavantajları olduğu için, hangi eklentinin ihtiyaçlarınız için en iyi olduğunu anlamanız çok önemlidir.

Örneğin, bir yayıncının MailChimp, Constant Contact, Drip , vb. Gibi favori e-posta pazarlama araçlarıyla sorunsuz entegrasyon sağlayan bir eklentiye ihtiyacı olabilir . Ancak, bir e-ticaret satıcısının özel kayıt formları, giriş formları ve ödeme formları oluşturması gerekebilir. Öte yandan, kar amacı gütmeyen bir kuruluşun çevrimiçi fon sağlamak için özel bağış formları oluşturması gerekecektir.

İşte bir iletişim formu eklentisine bakmak için gerekenler.

  • Özellikler : İyi bir WordPress iletişim formu eklentisi, iletişim formları, ödeme formları, kullanıcı kayıt formları, abonelik formları vb. Gibi her tür çevrimiçi form oluşturmanıza olanak sağlar.
  • Kullanım Kolaylığı : Sezgisel bir kullanıcı arayüzü, teknoloji meraklısı olmasanız bile bir web formu oluşturmayı kolaylaştırır. Öğrenme eğrisi ne kadar düşükse o kadar iyidir.
  • Mobil Dostu : Yarattığınız tüm formlar% 100 duyarlı olmalı ve tüm cihazlarda harika çalışmalı, yoksa geride kalacaksınız.
  • Fiyatlandırma : Bir eklentiyi denemeden önce, uzun vadede yatırıma değip değmeyeceğini düşünmeniz gerekir.
  • Dokümantasyon : Tercihen, dokümantasyon sizi eklentinin çeşitli özelliklerinden kolayca geçirebilecek kadar kapsamlı olmalıdır.
  • Destek : Ayrıca, iyi bir üne sahip bir ekip tarafından geliştirilen ve seçkin müşteri hizmeti sunmak için iyi bilinen bir eklenti seçmek isteyeceksiniz.

WordPress için En İyi Form Eklentileri

İşte WordPress için en iyi form eklentileri hızlı bir özeti.

1. WPForms

WordPress Siteniz için En İyi 7 Form Eklentisi 2019

WPForms , WordPress için en acemi dostu iletişim formu eklentisidir. Güçlü sürükle ve bırak oluşturucusuyla, tek bir kod satırına dokunmadan birkaç dakika içinde güzel WordPress formları oluşturabilirsiniz.

WPForms, sipariş formları, anket formları, bağış formları, e-posta aboneliği formları, vb. Dahil olmak üzere karmaşık çevrimiçi formlar oluşturmayı kolaylaştırır. Mutlak bir başlangıç ​​yapsanız bile, hemen atlayabilirsiniz.

Oluşturduğunuz her form% 100 mobil uyumlu olacaktır; yani herhangi bir cihazda (bilgisayar, mobil veya tablet) harika görünecek. Ayrıca, iş akışınıza mükemmel bir şekilde adapte olan ve daha fazla zaman kazandıran düzinelerce önceden oluşturulmuş form şablonlarını da içerir.

Dikkate değer diğer özellikler , sayfayı yenilemeden form gönderimini içerir .

WordPress Siteniz için En İyi 7 Form Eklentisi 2019

Kullanımı kolay ve ihtiyacınız olan tüm güçlü özelliklere sahip bir WordPress form eklentisinin peşindeyseniz, WPForms’dan başkasına bakmayın. 1 milyondan fazla web sitesi güvendi!

Ücretsiz / lite versiyonu : Evet

Premium fiyatlandırma : 39 – 499 $

WPForms Pro ile bugün başlayın .

Bunun yerine ücretsiz sürümü ile başlamak ister misiniz? WPForms Lite’ı deneyin .

2. Formidable

WordPress Siteniz için En İyi 7 Form Eklentisi 2019

Formidable, karmaşık WordPress formlarını kolaylıkla oluşturmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir WordPress form eklentisidir. Formidable, yalnızca kullanıcılardan veri toplamak yerine, gönderimleri sitenizin ön ucunda görüntülemenizi sağlar.

Formidable ile herhangi bir ek eklenti olmadan kullanıcı tarafından gönderilen verileri toplayabilir, görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve filtreleyebilirsiniz.

Formidable ile temel WordPress iletişim formları oluşturabilirsiniz, ancak ortalama bir kullanıcı çok fazla istenmeyen özelliğe sahip şişirilmiş bir çözüm bulabilir. Acemi dostu değil.

Ninja Formlarına benzer şekilde, Formidable ayrıca eklentileri ayrı olarak satar. Küçük web siteleri için mükemmel olabilir, ancak büyüdükçe pahalı olur.

WordPress Siteniz için En İyi 7 Form Eklentisi 2019

Eğer bir iseniz profesyonel WordPress geliştirici ve karmaşık formlar oluşturmak isteyen, o zaman Müthiş denemelisiniz. Web siteniz veya veri odaklı web uygulamalarınız için karmaşık formlar oluşturmak için güçlü özellikler tonla birlikte gelir.

Ücretsiz / lite versiyonu : Evet

Premium fiyatlandırma : 49-399 $

Formidable Forms ile bugün başlayın .

3. Ninja Form

WordPress Siteniz için En İyi 7 Form Eklentisi 2019

Ninja Form , WordPress iletişim formlarını kolayca oluşturmanıza olanak tanıyan başka bir WordPress iletişim formu eklentisidir. Eklenti, birçok tanınmış WordPress eklentisi yaratan bir WordPress geliştirme ekibi olan WPNinja tarafından hazırlanmıştır.

Çekirdek eklenti kullanmak tamamen ücretsizdir. Gerektiğinde premium eklentiler yükleyerek Ninja Formlarının işlevselliğini artırabilirsiniz. Eklenti, geliştiricilerin özel özellikler ile kolayca geliştirmelerini sağlayan yüzlerce fonksiyon ve kanca ile birlikte gelir.

WordPress Siteniz için En İyi 7 Form Eklentisi 2019

Web sitenizde ücretsiz bir iletişim formu eklentisi kullanmak ve gerekli eklentileri satın alarak özellikleri geliştirmek istiyorsanız, Ninja Forms mükemmel bir çözümdür.

İlk başta, eklentileri satın almak yararlı bir strateji gibi görünebilir çünkü yalnızca ihtiyacınız olan şey için ödeme yapmanız gerekir. Ancak ihtiyaçlarınız arttıkça, Ninja Form bu listedeki diğer eklentilerden daha pahalı olacak.

Ücretsiz / lite versiyonu : Evet

Tek tek eklenti fiyatları : 29 – 129 TL

Premium planların fiyatlandırması : 99 $ – 499 $

4. Formstack

WordPress Siteniz için En İyi 7 Form Eklentisi 2019

Formstack, sürükle ve bırak arayüzü ile saniyeler içinde harika çevrimiçi formlar oluşturmanıza olanak tanıyan WordPress için premium bir form oluşturucudur. Aynı zamanda üçüncü taraf uygulamaların yükleriyle bütünleşir. Formstack web formunuzu yazılara, sayfalara veya kenar çubuğuna yerleştirmek için WordPress deposundan ücretsiz entegrasyon eklentisini indirebilirsiniz.

WordPress Siteniz için En İyi 7 Form Eklentisi 2019

Formstack’ın kullanıcı arayüzü Wufoo’nunkinden daha temiz ve daha moderndir, form oluşturma işlemini eğlenceli ve kolay hale getirir. Ancak, Formstack özellikle WordPress siteleri için oluşturulmamıştır, bu nedenle yeni formlar oluştururken birçok sınırlama bulacaksınız.

Formstack ücretsiz bir plan sunmuyor, ancak 14 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Ücretsiz plan : Hayır

Fiyatlandırma : 19 – 249 ABD Doları

Formstack ile bugün başlayın .

5. İletişim Formu 7

WordPress Siteniz için En İyi 7 Form Eklentisi 2019

Şüphesiz, İletişim Formu 7 piyasadaki WordPress için en popüler form eklentisidir. İletişim Formu 7’nin 10 yılı aşkın bir süredir var olduğu göz önüne alındığında, bu eklentinin 5 milyondan fazla aktif kurulumunun olması şaşırtıcı değil.

WordPress Siteniz için En İyi 7 Form Eklentisi 2019

Web sitenizde basit iletişim formları oluşturmak istiyorsanız, İletişim Formu 7 doğru seçimdir. Ayrıca, bu eklentiyle harika çalışan ücretsiz ve premium üçüncü taraf eklentileri de bulabilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü kullanımı kolay değildir ve bir iletişim formu oluşturmak için bazı temel HTML etiketlerini bilmenizi gerektirir.

Ücretsiz / lite versiyonu : Evet

Premium sürüm yok

İletişim Formu 7 ile bugün başlayın .

6. Caldera Formları

WordPress Siteniz için En İyi 7 Form Eklentisi 2019

Caldera Forms, karmaşık formları hızla oluşturmaya yardımcı olan bir form oluşturucu eklentisidir. Sezgisel kullanıcı arayüzü ve sürükle ve bırak editörü ile web siteniz için anında cevap veren formlar oluşturabilirsiniz. Bu form oluşturucu eklentisi, formları daha da hızlı ayarlamak için birden fazla şablonla birlikte gelir.

Caldera Forms, diğer tüm WordPress form oluşturucu eklentilerinden daha fazla ücretsiz özelliğe sahip olduğunu iddia ediyor. Bu ücretsiz özellikler, koşullu mantığı, çok parçalı formları, hesaplama alanlarını, dosya yüklemelerini ve kutudan çıkar çıkmaz sütun düzenlerini içerir. Ücretsiz sürümleriyle, basit ama güçlü bir iletişim formu oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız. Spam filtrasyonu eklemek için üçüncü taraf captcha servislerini kullanabilirsiniz.

Ücretsiz / lite versiyonu : Evet

Bireysel eklentilerin fiyatı : 164.89 – 549.89 ABD Doları

Premium planların fiyatlandırması : 14.99 $ – 549.89 $

Caldera Forms ile bugün başlayın

7. Wufoo

WordPress Siteniz için En İyi 7 Form Eklentisi 2019

Wufoo, WordPress siteleri de dahil olmak üzere herhangi bir web sitesinde bir form yayınlamanıza izin veren, platformdan bağımsız bir form oluşturucudur. Wufoo, beş web formu oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir plan sunar, ancak ayda 100 girişi aştığında devre dışı bırakılır.

Form oluşturucularını kullanarak çevrimiçi formlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde hazırlayabilir ve çalıştırabilirsiniz. İletişim formunuzu, kullandığınız ve sevdiğiniz birçok harika çevrimiçi araçla entegre edebilirsiniz.

WordPress Siteniz için En İyi 7 Form Eklentisi 2019

Wufoo, diğer WordPress form oluşturucularından daha fazla entegrasyon sunar. Ancak, sitenizde bir giriş formu veya kullanıcı kayıt formu oluşturamaz.

Ücretsiz plan : Mevcut

Premium fiyatlandırma : 19 – 99 $

Wufoo ile bugün başlayın .

 

WordPress için en iyi form eklentisi nedir?

Artık WordPress için farklı form oluşturucu çözümlerine baktığımızda, hangisinin gereksinimlerinize en uygun olduğunu belirlemenin zamanı geldi.

Umarız bu makale WordPress için en iyi form eklentisini seçmenize yardımcı olmuştur.

 

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.