WordPress Siteniz için En İyi Instagram Eklentileri 2019

0 1.519

WordPress için en iyi Instagram Eklentileri mi arıyorsunuz?

Instagram, blogcular ve küçük işletmeler için mükemmel bir pazarlama platformudur. Instagram ile işinizle ilgili ayrıntıları görsel olarak çarpıcı bir şekilde paylaşabilir ve bir sonraki müşteriniz olabilecek kitlenize bağlayabilirsiniz.

Öyleyse neden bu platformu erişiminizi genişletmek ve muhtemelen daha fazla satış üretmek için kullanmıyorsunuz? Bunu yapmanın en iyi yolu Instagram profilinizi iş web sitenize bağlamaktır. Bu şekilde daha geniş bir kitleye ulaşabilir ve daha fazla potansiyel müşteriyi dönüştürme olasılığını artırabilirsiniz.

Instagram profilinizi işletme web sitenize nasıl bağlayacağınızı merak ediyorsanız , sizi bilgilendirdik. WordPress, zahmetsizce yapmanıza izin veren tonlarca eklenti sunar.

Bu yazıda, Instagram akışınızı doğrudan WordPress web sitenizde görüntülemenizi sağlayacak WordPress için en iyi Instagram eklentilerini göstereceğiz.

1. Envira Galery

WordPress Siteniz için En İyi Instagram Eklentileri 2019

Envira Gallery , web sitenizde görsel olarak çarpıcı fotoğraf ve video galerileri oluşturmanıza yardımcı olan en popüler WordPress galeri eklentilerinden biridir . Eklenti, birkaç saniye içinde galeri oluşturmayı mümkün kılan sağlam bir sürükle ve bırak oluşturucu ile birlikte gelir. Galerinizin daha çekici görünmesini sağlamak için eklentinin sunduğu önceden oluşturulmuş şablonları kullanabilirsiniz.

Eklenti şaşırtıcı yerleşik özelliklere sahip. Eklentilerin yardımı ile işlevselliğini de genişletebilirsiniz. Bu eklentileri etkinleştirerek, web sitenizi Pinterest ve Instagram dahil olmak üzere herhangi bir sosyal platformla bütünleştirebilirsiniz. Ek olarak, albümlerinizi düzenli tutabilir, slayt gösterileri ve tam ekran ışık kutusu modunu etkinleştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

WooCommerce eklentisiyle, e-ticaret işlevini de etkinleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, parola veya filigran olabilen ekstra bir güvenlik katmanı ekleyerek dijital çalışmanızı da koruyabilirsiniz.

Eklenti tamamen uyumludur ve web sitenizde kullanabileceğiniz popüler eklentilerin çoğu ile uyumludur.

2. Instagram Feed By Smash Balloon

WordPress Siteniz için En İyi Instagram Eklentileri 2019

Instagram Feed , kurulumu ve kullanımı kolay, tamamen duyarlı, tamamen özelleştirilebilir ve SEO dostu Instagram feed eklentisidir. Web sitenizde birden fazla Instagram yayını görüntülemek ve her birini ayrı ayrı özelleştirmek için kullanabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı tek bir feed’de birleştirmenize olanak sağlar. Bunun yanı sıra, Instagram hikayelerinizi de izleyicilerinizle paylaşabilirsiniz. Hikayeler, açılır bir pencerede görüntülenebilir, böylece ziyaretçilerinizi uzun süre meşgul tutabilirsiniz.

Eklenti, resimlerinizi görüntülemek için 3 farklı düzen stili sunar. Tıpkı Instagram’daki gibi, insanların özel anlarınızı bilmelerini sağlamak için önemli yayınlarınızı vurgulayabilirsiniz. Resimlerinize yerleşik özelleştirme seçeneğiyle ince ayarlamalar yaparak, onlara mükemmel bir görünüm kazandırın. Şüphesiz, bu eklenti, piyasadaki en sevilen Instagram yayınları eklentilerinden biri oldu.

3. Instagram Theatre

WordPress Siteniz için En İyi Instagram Eklentileri 2019

Instagram Theater , Instagram resimlerinizi web sitenizde görsel olarak etkileyici bir şekilde görüntülemenizi sağlar. Eklenti, çeşitli düzen seçenekleriyle birlikte gelir ve 3 tam yanıt veren şablon da sunar. Ayrıca Instagram API’sinde arama yapmak için bir etiket belirtebileceğiniz Tag İçe Aktarma modunu da kullanabilirsiniz.

Konum modu ile resminizin çekildiği yeri belirleyebilirsiniz. İsterseniz, birden fazla kullanıcı kimliği de belirleyerek farklı kullanıcılardan fotoğraf çekebilirsiniz. Eklenti tamamen uyumludur, yani resimleriniz bir bilgisayarda, cep telefonunda veya bir tablette iyi görünür.

Bu eklenti, ziyaretçilerinizi eğlendirmek ve meşgul tutmak için çeşitli görsel efektlerle birlikte gelir. Alternatif düzenlerden, gecikme aralıklarına, hıza etki etmek için bu eklentinin size sunacağı çok şey var. WordPress’in en son sürümleriyle uyumludur.

4. Instagram Feed by WPDancers

WordPress Siteniz için En İyi Instagram Eklentileri 2019

Instagram Feed by WPDancers , kontrol etmek isteyebileceğiniz başka bir mükemmel eklenti. Resimlerinizi, eklentinin sunduğu 4 şık düzenden birinde – yani Izgara düzeni, Slayt galerisi, Polaroid düzeni ve en yeni Harita düzeni olarak görüntüleyebilirsiniz. Eklenti aynı zamanda şaşırtıcı gerçek zamanlı yapılandırmalar sunar. Böylece geçiş stilini, kart kapağını, lightbox kapağını ve daha fazlasını seçebilirsiniz.

Orta ve Uyku seçenekleriyle sitenizde nelerin gösterileceğini kontrol edebilirsiniz. Geçiş düğmesini istemediğiniz yayınları reddetmek için geçiş düğmesini kullanabilirsiniz. Eklenti aynı zamanda çeşitli güzel cilt seçenekleri sunar. Bu şekilde en çok sevdiğiniz kişiyi seçebilir ve en iyi görünüm için web sitenize entegre edebilirsiniz.

Eklenti ayrıca videoları destekler ve sosyal paylaşım butonları eklemenizi sağlar. Çok karışık bir zaman çizelgesinin hayranı değilseniz, görüntülemek istediğiniz yayın sayısını sınırlayabilirsiniz. Eklenti süper hızlı performans sergiliyor ve özelleştirme ve tasarım açısından süper esnek. Instagram Feed’i ilk defa kullanıyor olsanız bile kullanımı kolaydır. Ancak hala yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, size her zaman yardım etmeye hazır olan arkadaş canlısı destek ekibine ulaşabilirsiniz.

5. Modula

WordPress Siteniz için En İyi Instagram Eklentileri 2019

Modula , fotoğraflarınızı sitenizde güzel bir şekilde görüntülemenizi sağlayan bir WordPress Gallery eklentisidir. Instagram da dahil olmak üzere çeşitli sosyal medya platformlarıyla da bütünleştirebilirsiniz. Modula ile, Instagram beslemenizdeki medyayı görüntüleyebilirsiniz. Eklenti, resimlerinizin görünüşünü geliştirmek için kullanabileceğiniz fantastik filtre seçenekleri sunar.

Sürükle ve bırak oluşturucusuyla galerilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Resimlerinizi yeniden boyutlandırmak ve kendi özel düzeninizi oluşturmak için kullanabilirsiniz. Eklenti, görüntülerin her tür ekran boyutunda net ve net görünmesini sağlayan süper duyarlı bir özelliktir.

Modula ayrıca ziyaretçilerinizin tarihlere, hashtaglere vb. Göre filtreleyerek galerilerinize göz atmasını sağlar.

6. NextGen Gallery

WordPress Siteniz için En İyi Instagram Eklentileri 2019

NextGen Gallery , WordPress için en popüler galeri eklentilerinden biridir . Tek bir eklenti satın alarak, 30’dan fazla farklı uzantı fonksiyonuna birlikte erişebilirsiniz. Eklenti, resimlerinizi görüntülemek için 10 farklı düzen stili sunar ve görüntülerin paylaşılması, görüntülerin bağlanması, yorumlanması ve hatta resimlerinizin çalınmasını önleme seçeneklerine sahiptir.

O zaman resimlerin için çok güzel seçenekler var. Filtreler ekleyebilir, en sevdiğiniz temayı seçebilir ve görüntü Lightroom seçeneklerini kullanabilirsiniz. Hepsinden iyisi, bu eklenti size ömür boyu güncelleme ve ücretsiz destek sağlar. Bu eklenti, Instagram fotoğraflarını çarpıcı biçimde sergilemenin bir yolunu arayanlar için mükemmel bir seçenek.

7. Instagram Widget by Elfsight

WordPress Siteniz için En İyi Instagram Eklentileri 2019
Instagram Widget , Instagram resimlerinizi web sitenizde görüntülemenizi sağlayan etkileyici bir eklentidir. Resimlerinizi widget’ınıza eklemek için etiketinizi veya kullanıcı adınızı kullanabilirsiniz. Özelleştirme söz konusu olduğunda eklenti süper esnek. Renk eklemekten, resimlerinizi yeniden boyutlandırmak ve bir kaydırma seçeneğine eklemek, ihtiyacınız olan hemen hemen her Instagram entegrasyon özelliği ile birlikte gelir.

Ayrıca, farklı araçlara ve ekran boyutlarına çok iyi yanıt verir. Eklenti 16’dan fazla dili desteklemektedir, böylece daha fazla kişiye ulaşmak ve bunlara bağlanmak için bu işlevi kullanabilirsiniz. Takip Et düğmesini ekleyerek, insanları sitenizi takip etmeye teşvik edebilirsiniz. Bu, daha fazla insan çekmenize ve hayran kitlenizi artırmanıza yardımcı olur.

8. Feed Them Social

 

WordPress Siteniz için En İyi Instagram Eklentileri 2019

Feed Them Social , şaşırtıcı Instagram entegrasyon özellikleri ile birlikte gelen ücretsiz bir WordPress eklentisidir. WordPress web sitenize her türlü sosyal beslemeyi ekleyebilir ve en şık şekilde görüntüleyebilirsiniz. Yayın, Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest veya başka herhangi bir sosyal medya olabilir. Eklentiyi kurmak, kurmak ve kullanmak çok kolaydır.

Feed Them Social ile resimlerinizi yayınlarınızda, sayfalarınızda veya kenar çubuğunda görüntüleyebilirsiniz. Birkaç saniye içinde kısa kod üreticisini kullanarak bir kısa kod da oluşturabilirsiniz. Özelleştirme seçeneği de vastır. Sitenizi istediğiniz gibi şekillendirmekte özgürsünüz.

Rengi ve yazı tipini değiştirebilir, feed’inizin üstüne veya altına Beğen veya İzle düğmesini ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Eklenti düzenli güncellemeler alır ve WordPress’in en son sürümleriyle uyumludur. Şimdi kontrol et. 70.000’den fazla kişi web sitesinde zaten kullanıyor.

9. Soliloquy

WordPress Siteniz için En İyi Instagram Eklentileri 2019

Soliloquy , Instagram yayınınızı web sitesi kaydırıcınıza entegre etmenizi sağlayan WordPress için kullanımı kolay bir kaydırıcı eklentidir. Soliloquy ile, yazılarınıza, sayfalarınıza ve özel yazı türlerinize dayanan özel içerikler yaratırsınız. Fotoğraflarınızı, videolarınızı ve galerilerinizi sergilemek için bir lightbox kaydırıcı oluşturmak da kolaydır.

PDF’lerinizi ve sunumlarınızı kaydırıcınıza bile dönüştürebilirsiniz. Sürgülerin hızı varsayılan ayarlara göre kolayca kontrol edilebilir. Kaydırıcılarınızı kendi zamanlamalarınıza göre programlamanız da mümkündür. Kaydırıcınızı indirilmekten korumak için sağ tıklama özelliğini devre dışı bırakabilir ve kaydırıcınızın hırsızlık veya yasa dışı kullanımdan korunmasını sağlayabilirsiniz.

Eklenti, birçok diğer gelişmiş eklentilerle de uyumludur. Eklenti tamamen duyarlı ve her tür platformda çarpıcı görünüyor.

10. Smart Slider 3

WordPress Siteniz için En İyi Instagram Eklentileri 2019

Smart Slider 3 , Instagram beslemenizi web sitenizdeki kaydırıcılar biçiminde eklemek için en iyi yolu sunan başka bir kaydırıcı eklentisidir. Ancak eklenti, yalnızca kaydırıcı oluşturmanıza izin vermekle sınırlı kalmaz. Ayrıca güzel karuseller ve bloklar da oluşturabilirsiniz.

Bu eklenti aynı zamanda WordPress.org adresinden indirebileceğiniz ücretsiz bir versiyonuna sahiptir. Ücretsiz olanın gitmesi iyi olsa da, profesyonel sürüm sürgülerinizi başka bir seviyeye getirmeyi vaat ediyor. 2 cilt seçeneğiniz var – açık ve koyu. Ayrıca, daha iyi bir görünüm için resimlerinize eklenebilecek tonlarca efekte sahiptir.

Smart Slider 3 ile web sitenize en fazla 11 katman ekleyebilirsiniz. Bunun kendisi web sitenize yeni bir sihir sunar. Ayrıca kaydırıcılarınızın benzersiz görünmesini sağlamak için animasyon efektlerine de sahipsiniz. Eklenti aynı zamanda birçok kişiselleştirme seçeneği ile birlikte geliyor.

Bu makalenin en iyi WordPress Instagram eklentilerini bulmanıza yardımcı olduğunu umuyoruz. Instagram yayınınızı web sitenizde görüntülemek için kullandığınız başka bir eklenti var mı? Cevabınız evet ise, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.