CrossFit – Fitness – GYM için 13 En İyi WordPress Temaları 

0 1.241

CrossFit – Fitness spor salonu için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz?

Amerika Birleşik Devletleri’nde 5000 adet CrossFit spor salonu ve dünya çapında yaklaşık 10.000 spor salonu bulunmaktadır. Kalabalıktan sıyrılmanın en iyi yolu, en iyi CrossFit spor salonu temalarından birine sahip bir CrossFit web sitesi oluşturmaktır.

Bu yazıda CrossFit spor salonu için 24 en iyi WordPress teması göstereceğiz.

Crossfit Fitness Gym için En İyi WordPress Temasını Seçmek

Piyasada tonlarca WordPress teması bulunduğundan, ihtiyaçlarınız için en uygun olan CrossFit temasını bulmak zor. Fitness ve spor salonunuzu destekleyen doğru özelliklere sahip bir temaya ve düzen tasarımına ihtiyacınız olacak.

Popüler WordPress temalarının çoğu, çok sayıda özelleştirme seçeneğine sahiptir ve genellikle birkaç güzel sayfa şablonu ile gönderilir. Ek olarak, web sitenizin görünümünü kolayca ve daha da özelleştirmek için bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisini de kullanabilirsiniz.

Bir CrossFit spor salonu teması seçerken, doğru sayfa şablonlarıyla birlikte gelen ve ayrıca sayfa oluşturucu eklentilerini destekleyen bir tema aramanız gerekir.

CrossFit spor salonu için bir WordPress temasının sunması gereken temel özelliklerden bazıları:

  • Eğitim ve etkinlik yönetimi
  • Üyelik planları ve kayıt
  • Kullanıcı incelemesi ve derecelendirme sistemi
  • Eğitmen portföyü
  • Resim galerisi ve kaymak

CrossFit ve spor salonu için en iyi WordPress temalarına göz atalım.

1. Astra

CrossFit - Fitness - GYM için 13 En İyi WordPress Temaları 

Astra , CrossFit spor salonu, fitness ve sağlık gibi birçok başlangıç ​​sitesi ile birlikte gelen güçlü bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucularını ve WordPress live customizer’ı kullanarak Astra’yı özelleştirebilirsiniz.

Hazır CrossFit spor salonu web sitesini içe aktarmak için 1 tıkla demo içerik yükleyicisini kullanabilirsiniz. Ardından, hemen başlamak için içeriği ve görüntüleri verilerinizle değiştirin.

2. Divi

CrossFit - Fitness - GYM için 13 En İyi WordPress Temaları 

Divi , WordPress için şık bir tema ve sayfa oluşturucudur. Fitness, spor salonu ve CrossFit dahil olmak üzere her türlü iş alanı için güzel şablonlar ve düzenler ile birlikte gelir. Web sitesi sayfalarınızı kolayca özelleştirmek için basit görsel kontroller sunar.

İşaretle ve tıkla araçlarını kullanarak, gerçek zamanlı önizleme ile herhangi bir yere metin, görüntü, video ve diğer öğeleri ekleyebilirsiniz.

3. OceanWP

CrossFit - Fitness - GYM için 13 En İyi WordPress Temaları 

OceanWP , her türlü web sitesini oluşturmak için popüler bir WordPress temasıdır. CrossFit ve fitness sitenizi hızlı bir şekilde oluşturmak için kullanabilirsiniz. Tema, kullanıcıların dikkatini çekmek için dikkat çekici ve cesur bir arka plan görüntüsüne sahip.

Sayfa oluşturucularla özel açılış sayfaları oluşturmanıza olanak sağlar . OceanWP, egzersiz seanslarınızın fiyatlandırmasını, planlarını ve programlarını görüntülemek için ana sayfada harekete geçirme butonlarına sahiptir.

4. Ultra

CrossFit - Fitness - GYM için 13 En İyi WordPress Temaları 

Ultra , profesyonel bir web sitesi oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz harika özellik ve seçeneklerle tasarlanmış modern bir WordPress temasıdır . CrossFit seansınıza veya spor aktivitelerine bir gösteri eklemek için bir video arka planına sahiptir. Ana sayfa üyeler, eğitim oturumları vb. İçin birden fazla bölüm içerir.

Bu temanın renk seçenekleri, özel yazı tipleri, arka planı ve widget alanları vardır. Sayfanızın yükleme süresini artırmak için performans ve hız için oldukça optimize edilmiştir.

5. Wellness Pro

CrossFit - Fitness - GYM için 13 En İyi WordPress Temaları 

CrossFit, sağlık, fitness ve yaşam tarzı işleriniz için basit ve güzel bir WordPress temasıdır. Sağlam ve sağlam kılan Genesis tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir .

Wellness Pro’da özel logo, navigasyon menüsü, karşılama mesajı ve harekete geçirici mesaj düğmesi olan ortalanmış bir düzen vardır. Renklerin, arka planın ve yazı tiplerinin kolayca özelleştirilmesi için bir tema seçenekleri paneliyle birlikte gelir.

6. Hestia Pro

CrossFit - Fitness - GYM için 13 En İyi WordPress Temaları 

Hestia Pro , herhangi bir web sitesi için oluşturulmuş güzel bir WordPress temasıdır. CrossFit ve jimnastik salonu web sitenizi harika özelliklerle oluşturmak için bu temayı kullanabilirsiniz. Temanın özel bir logo, navigasyon menüsü ve harekete geçirme butonu ile tam genişlikte bir arka plan görüntüsü var.

Üyeler, eğitmenler, kurslar ve kayıtlar için özel sayfa şablonlarına sahiptir. Hestia Pro destekleri WPForms için bir iletişim formu oluşturmak ve kullanıcılar ile bağlantılı olsun.

7. Energy

CrossFit - Fitness - GYM için 13 En İyi WordPress Temaları 

Energy , fitness, sağlık, spor salonu, CrossFit ve yoga eğitmenleri için mükemmel bir WordPress temasıdır. Ekranın üst kısmındaki alanda bir gezinme menüsü ve görüntü kaydırıcısı bulunur. İstediğiniz görünümü elde etmek için 2 başlık tasarımı arasından da seçim yapabilirsiniz.

Canlı önizlemeli WordPress tema kişiselleştiricisini kullanarak özelleştirmek kolaydır. Enerji teması, SEO için oldukça optimize edilmiştir .

8. Sportify

CrossFit - Fitness - GYM için 13 En İyi WordPress Temaları 

Sportify özellikle spor, yoga, spor, sağlık ve CrossFit için tasarlanmış göz alıcı bir WordPress temasıdır. Logo, sosyal simgeler ve reklam alanı ile özelleştirilebilir bir başlığa sahiptir. Arama çubuğunu takip ederek çoklu açılır gezinti menüsünü de ekleyebilirsiniz.

Bu tema renk şemaları, özel widget’lar, arka planlar ve yazı tipleri ile birlikte gelir. Özel açılış sayfalarını hızlı bir şekilde tasarlamak için Beaver Builder gibi sayfa üreticileriyle bütünleşir .

9. Ekstra

CrossFit - Fitness - GYM için 13 En İyi WordPress Temaları 

Ekstra , kolay özelleştirme için Divi sayfa oluşturucusunu destekleyen popüler bir WordPress temasıdır. CrossFit, spor salonu, eğitmenler ve yoga için bir web sitesi oluşturmak üzere yüzlerce ücretsiz açılış sayfası şablonu ile birlikte gelir.

Tema tamamen özelleştirilebilir ve WooCommerce’ı destekliyor, böylece bir çevrimiçi mağaza açıp gelirinizi artırmak için fitness ile ilgili ürünler bile satabilirsiniz.

10. Inspiro

CrossFit - Fitness - GYM için 13 En İyi WordPress Temaları 

Inspiro , herhangi bir web sitesi türünü oluşturmanıza izin veren minimalist bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Web sitenize farklı bir görünüm kazandırmak için özel bir video eklemenizi sağlayan otomatik oynatma seçeneğine sahip bir video arka planını destekler. Tema, CrossFit spor salonunun öne çıkan fotoğraflarıyla ana sayfadaki resim ve video galerilerini sergilemenizi sağlar.

Hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olmak için birden fazla demo ve 1 tıkla demo içerik yükleyici var. Inspiro, WooCommerce’u kutudan çıkarmayı destekliyor.

11. Consulting

CrossFit - Fitness - GYM için 13 En İyi WordPress Temaları 

Danışmanlık , profesyonel eğitmenler, uzmanlar, danışmanlar ve eğitmenler için istihbaratla hazırlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. CrossFit spor salonları için bir web sitesi oluşturmak için mükemmel bir seçimdir.

Hizmetlerinizi ve eğitiminizi şık bir şekilde görüntülemenizi sağlayan bir görüntü kaydırıcısıyla birlikte gelir . Herhangi bir kod yazmadan renkleri, arka planı ve yazı tiplerini ayarlamak için WordPress canlı özelleştiricisini kullanabilirsiniz.

12. Locales

CrossFit - Fitness - GYM için 13 En İyi WordPress Temaları 

Locales profesyonel bir WordPress iş listesi ve rehber temasıdır. Şehrinizde veya şehrinizde bulunan spor salonlarının, spor salonlarının ve eğiticilerin bir listesini oluşturmanıza olanak sağlar. Ayrıca, kullanıcıların ağınızı genişletmek için listelerini göndermelerine izin verebilirsiniz.

Tema, kolay bir başlangıç ​​için 1 tıklamalı bir demo içerik yükleyici özelliğine sahiptir. Web sitenizin düzenini ve içeriğini özelleştirmek için Görsel Besteci ile uyumludur .

13. Aspire Pro

CrossFit - Fitness - GYM için 13 En İyi WordPress Temaları 

Aspire Pro , CrossFit spor salonu fotoğrafınızı görüntülemek için tam genişlikte bir arka plan görüntüsüne sahip cesur ve parlak renkli bir WordPress temasıdır. İçerik, resim, iletişim formu vb. Eklemek için ana sayfada birden fazla widget alanı vardır. Başlık bölümünde, özel bir logo ve gezinme menüsü ekleyebilirsiniz.

Siteniz için benzersiz web sitesi sayfaları oluşturmanıza yardımcı olan önceden oluşturulmuş birkaç özel sayfa şablonu ile birlikte gelir. Tema ayrıca popüler sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentileriyle de uyumludur, böylece sitenizin işlevselliğini kolaylıkla artırabilirsiniz.

Umarız bu makale, CrossFit ve spor salonu için en iyi WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmuştur.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.