Divi Tema ve Sayfa Oluşturucu İncelemesi

0 2.254

Divi, piyasadaki en popüler WordPress temalarından biridir. Dünyanın önde gelen WordPress tema mağazalarından biri olan Elegant Themes tarafından yaratılan Divi, çok amaçlı güzel bir WordPress teması. Bu Divi tema incelemesinde, özelliklerine daha derin bir göz atacağız ve tüm telaşın ne hakkında olduğunu kontrol edeceğiz.

Divi Tema ve Sayfa Oluşturucu İncelemesi

Divi Teması Hakkında

Divi , dünyanın önde gelen WordPress tema şirketlerinden biri olan Elegant Temalar tarafından yaratılmıştır.

Divi, tek bir tema fiyatı için 2 temaya (Divi ve Extra) ve 2 eklentiye (Bloom ve Monarch) erişmenizi sağlayan Elegant Temalar tema kulübü üyeliğine dahil edilmiştir. Ayrıca, sıfırdan oluşturmanıza gerek kalmadan her türden bir siteyi hızla başlatmanıza izin veren yüzlerce Divi web sitesi paketi alacaksınız.

10 yıldır şirket, çok sayıda web sitesine güç veren ürünleri için birinci sınıf WordPress desteği sağlıyor .

Elegant Themes, San Francisco’da merkezi olmasına rağmen, tüm dünyada 70’in üzerinde çalışanı olan dağıtılmış bir işgücüdür.

Divi Theme Review: 100+ Site Paketiyle Paketlenmiş Güçlü Tema

Premium bir tema ve eklenti geliştiricisi olarak Elegant Themes, WordPress kullanıcılarının güçlü bir temadan ne istediklerini bilir. Esneklik ve güzel bir pakette bulunan özellikler istiyorlar.

Divi dilediğim her şeydi! Kullanımı kolay modüller, sürükle ve bırak tasarımı, önceden tanımlanmış düzenler, Özelleştir paneli ve Özel CSS kutusunun tümü, müşterilerin aradığı temiz, modern siteler oluşturmak için olağanüstü hızlı, verimli bir yol sağlar.

-Kathy Kroll Romana

Divi Teması’nın bazı temel özelliklerine bir göz atalım.

Divi Builder ile Her Türlü Web Sitesini Kurun

Bir Elegant Themes üyeliği satın aldığınızda , panonuzda 2 farklı Divi aroması bulacaksınız : Divi Theme ve Divi Builder (eklenti).

Divi Teması dahil olmak üzere Elegant Temalar tarafından yayınlanan tüm temalar, web sitenizi kolayca oluşturmanıza ve özelleştirmenize olanak sağlayan sürükle ve bırak Divi Builder ile birlikte gelir.

Son derece özelleştirilebilir bir WordPress teması istiyorsanız, Divi Temasını kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, farklı bir tema kullanmak, ancak aynı zamanda bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisine ihtiyaç duyuyorsanız , Divi sayfa oluşturucuyu kullanabilirsiniz.

Divi Builder’ın varsayılan düzenleyicisiyle, satırları, sütunları, elemanları ve modülleri kolayca sürükleyip bırakarak kendi başınıza güzel düzenler oluşturabilirsiniz. Bu, hiçbir zaman bir kod satırına dokunmadan tamamen özelleştirilmiş bir site oluşturmanıza olanak sağlar.

Divi Tema ve Sayfa Oluşturucu İncelemesi

Düzeninizdeki her modül bir düğmeyi tıklatarak kaldırılabilir veya çoğaltılabilir. Modüller ayrıca açıkça etiketlenir ve renk kodludur, böylece yeni başlamış olsanız bile siteniz için uygun bir düzen tasarlayabilirsiniz.

Mizanpajınıza yeni bir bölüm eklemek istiyorsanız, 1 tıklama ile bunu yapabilir ve daha sonra bir düğmeyi başka bir çift tıklama ile o bölüme yeni modüller ekleyebilirsiniz.

Divi’nin Varsayılan Düzenleyicisi, web sitesi düzeninizin “iskeletini” görmenizi sağlar, web sitesi temanız için yapı taşları gibidir. Fakat biraz daha görsel bir tema editörü tercih ederseniz, endişelenmeyin, Divi de bunu daha sonra inceleyeceğiz.

Kullanıma Hazır Düzenler

Divi Theme yüzlerce hazır yerleşim paketi ile birlikte geliyor. Bunlar, farklı mizanpajlara ve renklere sahip komple tasarımlar olup, temanızı oluşturmada size bir başlangıç ​​sağlar. Tüm önceden yapılmış düzenler kolayca ve sınırsız şekilde özelleştirilebilir.

Bir web sitesi paketi kullanmak, siteniz için sıfırdan yeni bir tasarım oluşturmak istemiyorsanız özellikle yararlıdır. Yapmanız gereken tek şey, kütüphaneden doğru web sitesi paketini seçmek ve onu WordPress’inize aktarmak ve ardından gerekli kişiselleştirmeyi yapmaktır.

Divi Tema ve Sayfa Oluşturucu İncelemesi

Her bir web sitesi paketi belirli bir web sitesi için tasarlanmıştır ve bu web sitesi için uygun 7-8 sayfa / düzen içerir. Bu düzenler önceden oluşturulduğundan, yapmanız gereken tek şey düzeni içe aktarmak ve kendi içeriğinizi eklemek.

Düzenlere Moda ve Güzellik, Teknoloji, Sağlık ve Fitness, Hizmetler ve daha fazlası gibi kategorilere göre göz atabilirsiniz. Veya, anahtar kelimelerinizi yazarak mükemmel mizanpajı arayın.

Divi Tema ve Sayfa Oluşturucu İncelemesi

Ayrıca, Divi Tasarım Girişimi’nin bir parçası olarak Divi, her hafta yeni bir düzen paketi ekleyeceğini iddia ediyor.

Divi Layout’larla, ihtiyaçlarınıza tam olarak uyan web sayfalarını kolayca ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Divi Düzenine Anında 46+ İçerik Modülünü Ekleme

Modüller, Divi temasında, aynı zamanda elemanlar olarak da bilinen yapı taşlarıdır. Temanızdaki herhangi bir sayfaya veya düzene ekleyebileceğiniz 46 içerik modülü vardır. İçerik modülleri arasında kaydırıcı, akordeon, portföy, harekete geçirme ifadesi, galeriler, videolar, sosyal düğmeler ve çok daha fazlası bulunur.

Divi Tema ve Sayfa Oluşturucu İncelemesi

Bir modülü sayfaya sürükleyerek temanızı özelleştirmek için kolayca içerik modülleri ekleyebilirsiniz. Alternatif olarak, (+) düğmesine tıklayarak, istediğiniz içerik modülünü bularak ve bölüme eklemek için tıklayarak Canlı Önizlemeden ekleyebilirsiniz.

Divi Tema ve Sayfa Oluşturucu İncelemesi

Çoğu içerik modülü de özelleştirilebilir, bu nedenle varsayılan modül stiline bağlı kalmazsınız. Renkleri, metni, boyutlandırmayı, resmi, kenarlıkları ve daha fazlasını seçebilirsiniz.

Divi Tema ve Sayfa Oluşturucu İncelemesi

Bu, temanızın nasıl göründüğü üzerinde tam kontrol sağlar, böylece başkalarınınki gibi görünen bir web siteniz olmaz.

Üstün Divi Özelliği: Canlı Önizleme Customizer

WordPress ile sitenizi tasarlarken, sitenizin nasıl göründüğünü görmek için yeni bir pencere açmak için Önizleme düğmesini tıklamanız gerekir. Ancak Divi’s Live Preview ile web sitenizi oluştururken nasıl görüneceğini tam olarak görebilirsiniz.

Divi Tema ve Sayfa Oluşturucu İncelemesi

Hızlı ve kullanımı kolay Canlı Önizleme özelleştiricisi renkleri, yazı tiplerini, stilini ve daha fazlasını değiştirmenize olanak sağlar. Bu, yeni başlayan kullanıcılar için bile değişikliklerini hemen görebildikleri ve istedikleri zaman geri alabilecekleri için özelleştirmeyi kolaylaştırır.

Divi, temanızı Varsayılan Editör veya Görsel Oluşturucu ile kişiselleştirme seçeneği sunduğundan, hangisinin sizin için en uygun olduğunu seçebilirsiniz. Veya temanızı istediğiniz gibi oluşturmak için her ikisinin bir kombinasyonunu kullanın.

Divi’nin Eklenti Uyumluluğu

Divi Tema ve Sayfa Oluşturucu İncelemesi

Bir e-ticaret web sitesi başlatmak ister misiniz? Divi ayrıca piyasadaki en iyi e-ticaret eklentilerinden biri olan WooCommerce‘ı da destekliyor .

Bir Divi çevrimiçi mağaza düzeni ve WooCommerce eklentisi ile hayallerinizdeki çevrimiçi mağazayı hızla oluşturabilirsiniz. Çevrimiçi mağazanız tüm cihazlarda inanılmaz görünecek ve web sitenizin farklı bölümlerini oluşturmak için Divi temanızı kullanabilirsiniz. Çevrimiçi mağaza düzenleri aynı zamanda bir alışveriş sepeti ve ödeme sayfası da dahil olmak üzere ürünlerinizi satmanız için gereken tüm sayfalarla birlikte gelir.

Divi mağaza sayfası mizanpajları aynı zamanda mağaza modülleriyle önceden oluşturulmuş olarak gelir;

Divi Tema ve Sayfa Oluşturucu İncelemesi

Ayrıca Divi, 32 dilde RTL desteği ile geliyor. Çeviriler, web sitenizin hem arka ucunu hem de ön ucunu içerir. Ayrıca WPML’yi destekler, böylece aynı inanılmaz temayla çok dilli web siteleri oluşturabilirsiniz.

Sucury Güvenli Tema

WordPress temasındaki bir güvenlik açığı veya bir eklenti web sitenizin güvenliğini tehlikeye atabilir.

Divi temasının ardındaki kod , dünyanın önde gelen web güvenlik şirketlerinden Sucuri tarafından denetleniyor . Kodun dikkatlice incelenmesinden sonra, Sucuri güvenlik uzmanları Divi’ye güvenli tema mühürlerini verdi.

Divi Tema ve Sayfa Oluşturucu İncelemesi

İnceleme ekibinin, bu temanın son derece iyi geliştirildiği ve bu nedenle Divi Teması’nın Güvenli Tema mühürünü hak ettiği görüşünde. Güvenlik açığı değerlendirmesi sırasında önemli bir sorun tespit edilmedi. Kod denetiminde herhangi bir sorun tespit edilmedi

– Sucury Team

Divi Fiyatlandırması

Divi 2 farklı fiyatlandırma planı sunar: Yıllık Erişim ve Ömür Boyu Erişim. Yaşam boyu erişim ve güncellemeleri almak için en popüler planı olan yıllık 89 ABD Doları veya 249 ABD Doları tutarındaki 1 kerelik ücret ödeyebilirsiniz. Her iki plan da, tüm temalara (Divi ve Extra) ve eklentilere (Bloom ve Monarch), tema güncellemelerine, premium desteklere, sınırsız web sitesi kullanımına ve risksiz bir garantiye erişmenizi sağlar.

Divi Tema ve Sayfa Oluşturucu İncelemesi

Divi Müşteri Desteği ve Belgeler

Divi’yi Elegant Themes tarafından satın aldığınızda , kapsamlı belgelere, destek forumlarına ve harika destek ekibine tam erişime sahip olursunuz.

Elegant Themes, tema sorularınız için her zaman hizmetinizde olan iyi eğitimli profesyonellerden oluşan bir personele sahiptir.

Buna ek olarak, Elegant Themes ayrıca Divi ile bir şeyi ve her şeyi nasıl yapacağınızı öğrenmenize yardımcı olacak, izlemesi kolay adımlar ve ekran görüntüleri içeren rehberler ve kılavuzlar içeren faydalı bir blog yayınlar.

Divi Tema ve Sayfa Oluşturucu İncelemesi

Destek lisansları ayrıca Divi’yi istediğiniz kadar siteye yüklemenizi sağlar. İstemci siteleri oluşturmak için bile kullanabilirsiniz.

Teknik destek sadece bilet bazlı e-postalar aracılığıyla sunulmaktadır.

Divi Builder ve Divi Theme Kullanımı Konusunda Kararımız

Divi’de sunulan inanılmaz özellikleri dikkatlice inceledik . Bir süre sürüş testinden sonra, Divi’yi kolayca çarpıcı bir web sitesi oluşturmak isteyen herkes için mükemmel bir seçim olarak gördük. 5 üzerinden 5 veriyoruz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen bizi Twitter ve Facebook’ta takip edin. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıya bir yorum yazarak bize bildirin.

96%
Mükemmel

Kusursuz Tema ve Sayfa Oluşturucu

  • Özellikler
  • Performans
  • Destek
  • Kullanım Kolaylığı
  • Fiyatlandırma
Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.