8 En İyi WordPress Popup Eklentileri

0 1.843
Daha fazla ziyaretçiyi e-posta listesi abonelerine dönüştürmek ister misiniz?

Güzel pop-up’lar ve optin formları oluşturarak, ziyaretçilerinizi e-posta listenize abone olmalarına kolayca ikna edebilirsiniz. Hedefe ulaşmak için şablonlar, özellikler ve entegrasyonlar sunan bir açılır pencereye ihtiyacınız var.

Bu yazıda, kullanabileceğiniz en iyi WordPress açılır eklentilerinden bazılarına göz atacağız.

Neden bir WordPress Pop-up Eklentisine İhtiyacınız Var?

Varsayılan olarak, hemen hemen her e-posta pazarlama aracı , açılır bir form oluşturmanıza olanak sağlar.

Web sitenizde genel bir pop-up formu kullanmanın olumsuz tarafı, genellikle çekici olmadıkları ve ziyaretçilerinizin dikkatini çekemedikleridir. E-posta listenizi katlanarak büyütmek istiyorsanız, benzersiz ziyaretçilerinizi hedef alan görsel olarak çekici açılır pencereler oluşturmanız gerekir.

Bunu yapmanın kolay bir yolu, bir WordPress açılır eklentisi kullanmaktır.

Aşağıdaki farklı WordPress açılır pencere eklentilerinin avantaj ve dezavantajlarına bir göz atalım.

WordPress’te Popup Eklentisini Nasıl Kullanırım?

Bir pop-up eklentisi ile başlamak için, en iyi WordPress pop-up eklentileri listemize bir göz atın ve en sevdiğiniz birini seçin.

Bazı açılır pencere eklentileri, doğrudan WordPress panonuzdan yükleyebileceğiniz yerel WordPress araçlarıdır, diğerleri ise bağımsız çözümler olup, uygulamayı WordPress sitenize bağlamak zorunda kalacağınız anlamına gelir.

Eklentiyi ayarladıktan sonra, pop-up oluşturucularına yönelebilir ve dönüşüm sağlayan bir pop-up oluşturmaya başlayabilirsiniz. Sonra onu WordPress sitenize gömebilirsiniz.

En İyi WordPress Popup Eklentileri (Karşılaştırma)

İşte dönüşümlerinizi havaya fırlatmak için en iyi WordPress açılır eklentisinin bir listesi.

 1. OptinMonster : Şimdiye kadarki en iyi Popup Eklentisi
 2. Bloom : WordPress için En İyi Yerli Popup Eklentisi
 3. Gelişmek : Bir Başka Popup Eklentisi
 4. Sumo : Ücretsiz WorPress Popup Eklentisi
 5. Pop-up’lar : Temel ve Ücretsiz Pop-up Eklentisi
 6. Popup Maker : En Beğenilen Popup Çözümü
 7. Popup Builder : Birkaç Entegrasyonla Ücretsiz Popup
 8. Icegram : Ücretsiz Açılır Pencere ve Karşılama Çubuğu Çözümü

1. OptinMonster

8 En İyi WordPress Popup Eklentileri

OptinMonster, piyasadaki en iyi pop-up eklentisidir. Bağımsız bir üründür, yani WordPress, Joomla, HTML sitesi vb. Gibi birden fazla web sitesi platformunda kullanabilirsiniz. OptinMonster’da e-posta listenizi büyütmek için ihtiyaç duyduğunuz her özelliği bulacaksınız .

Artıları

 • Gelişmiş tercih hedefleme: Ziyaretçilerinizi sayfadaki zamanlarına, sitenizdeki etkileşimlere, özel ilgi alanlarına, fiziksel konumlara vb. Göre hedefleyebilirsiniz .
 • Niyet çıkın: With çıkış niyet sitenizi terk etmek üzereyken, hedefli bir kampanya görüntüleyerek fırsatlara ve müşterilere halinde terk ziyaretçiyi dönüştürebilirsiniz.
 • Kullanım kolaylığı: OptinMonster güçlü bir sürükle ve bırak form oluşturucusuyla birlikte gelir. Yerleşik bir şablon seçebilir veya sıfırdan bir form oluşturabilirsiniz.
 • Hız: OptinMonster web sitenizin hızını etkilemez . Aslında, Amazon’un güçlü platformunda barındırılıyor ve bu da yükleme sürenizi artırıyor.
 • Hızlı ve bilgili müşteri desteği : OptinMonster destek personeli hızlı yanıt süresiyle her zaman yukarıda ve öteye gider.

8 En İyi WordPress Popup Eklentileri

Eksileri

Ücretsiz seçenek yok : OptinMonster, serbest form oluşturucu bir çözüm değildir. Fiyatlandırma aylık 9 ABD dolarından başlamaktadır. E -posta listenizi büyütmeye odaklanıyorsanız, OptinMonster gibi premium bir araca yatırım yapmak en iyi bahistir.

OptinMonster Maliyeti Ne Kadardır?

8 En İyi WordPress Popup Eklentileri

OptinMonster fiyatlandırması ayda 9 ile 49 dolar arasında değişmektedir (yıllık olarak faturalandırılır). Detaylı fiyat tablosuna bakınız.

2. Bloom

8 En İyi WordPress Popup Eklentileri

Bloom, Elegant Themes tarafından bir WordPress açılır eklentisidir. Doğrudan WordPress panonuzdan güzel açılır pencereler oluşturmanıza olanak sağlar. Bloom’u satın almadan önce test etmek istiyorsanız, canlı eklenti demo sitelerinden yararlanabilirsiniz.

 Artıları

 • Yerleşik şablonlar: Bloom, optin popup, optin fly-in’ler vb. Gibi 6 farklı ekran türünden seçim yapmanıza olanak tanır. Ayrıca, önceden seçim yapmak için 115 önceden hazırlanmış şablon sunar, böylece sıfırdan bir form oluşturmak zorunda kalmazsınız .
 • Bloom gösterge panosu: Bloom, size Word hesapları, listeler, tercihler, dönüşüm oranları ve veriler hakkında ayrıntılı bir rapor veren WordPress panosunda özel bir panel sunar.
 • A / B testi: Formunuzun performansını, hangisinin en etkili olduğunu belirlemenize yardımcı olan bölünmüş testlerle karşılaştırabilirsiniz.

8 En İyi WordPress Popup Eklentileri

Eksileri

 • Görsel özelleştirici yok: Formunuzda yaptığınız değişiklikleri görüntülemek için önizleme düğmesini tıklamanız gerekir.
 • Hız: Bloom’u sitenizde kullanmak sitenizi yavaşlatabilir.
 • OptinMonster kadar zengin bir özellik değil: En temel özellikleri sunmasına rağmen, OptinMonster’ın tuval açılır pencere ve çıkış hedefi tetikleyicisi gibi sunduğu birçok kullanışlı özelliğe sahip değil. Yalnızca temel hedefleme seçenekleri sunarlar.

Bloom’un Maliyeti Ne Kadardır?

8 En İyi WordPress Popup Eklentileri

Bloom, 2 farklı fiyatlandırma planı sunar: Aylık 89 $ ‘a yıllık erişim veya 249 $ / ay için ömür boyu erişim. Detaylı fiyat tablosuna bakınız.

3. ThriveLeads

8 En İyi WordPress Popup Eklentileri

Thrive Leads, Thrive Themes tarafından geliştirilen bir liste eklentisidir. Thrive Temaları, dönüşüm odaklı WordPress temaları ve eklentileri oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır. Bloom gibi, Thrive Leads da WordPress panonuzdan güzel optin formları oluşturmanıza olanak sağlar.

Artıları

 • Bir kerelik ödeme: Tekrarlayan bir ödeme sözleşmesiyle bağlı değilsiniz. Eklentiyi bir kerelik ödeme ile indirebilirsiniz.
 • Gelişmiş analizler: Liste oluşturma çabaları ve dönüşüm oranları hakkında ayrıntılı bilgiler sağlar.

 

8 En İyi WordPress Popup Eklentileri

Eksileri

 • Speed: Thrive Leads oldukça ağır bir eklentidir. Bu nedenle, WordPress performansınızı etkileyebilir.
 • Kullanılabilirlik: Başa çıkacak hafif bir öğrenme eğrisi var. Thrive Leads ile çalışmaya başlamak, deneyimli WordPress kullanıcıları için bile oldukça zor olabilir.

Gelişim Maliyeti Ne Kadar mı?

8 En İyi WordPress Popup Eklentileri

Thrive Leads fiyatlandırması 67 ile 147 arasında değişmektedir. Alternatif olarak, üyelik planlarına kaydolabilir ve bu sayede tüm ürünlerine ayda 19 ABD Doları karşılığında erişim sağlayabilirsiniz. Detaylı fiyat tablosuna bakınız.

4. Sumo

8 En İyi WordPress Popup Eklentileri

Sumo bir WordPress açılır eklentisinden daha fazlasıdır. E-posta listenizi büyütmenin yanı sıra, sosyal paylaşımınızı büyütmenize yardımcı olur ve ısı haritaları ve kaydırma kutusu gibi analitik özellikler sunar. OptinMonster gibi, SumoMe de bağımsız bir üründür.

Artıları

 • Ücretsiz: Sınırlı özelliklere sahip ücretsiz bir WordPress eklentisi arıyorsanız, SumoMe iyi bir seçim olabilir. Bununla birlikte, ücretsiz eklenti sitenizde profesyonelce görünebilecek mavi bir menü çubuğu oluşturur. Çıkarmak istiyorsanız, premium ürünü satın almanız gerekir.
 • Önceden oluşturulmuş şablonlar: Birinci sınıf bir sürümle, hedeflerinize ulaşmak için tasarlanmış önceden tasarlanmış şablonlar listesinden seçim yapabilirsiniz.
 • Trafik kaynağına göre pop-up’lar oluşturun: Ziyaretçinizin trafik kaynağına göre uyarlanmış özel pop-up’lar gösterebilirsiniz. Örneğin, Facebook’tan çok fazla trafik alıyorsanız, yalnızca onlar için özelleştirilmiş açılır pencereler oluşturabilirsiniz. Bu premium bir özellik.

 

Eksileri

 • Trafik limiti: Sumo fiyatlandırması sitenizin çektiği trafiğe bağlıdır. Ücretsiz eklentiyi kullanıyorsanız, siteniz tonlarca trafik çekiyorsa, açılır pencereler her zaman görünmez.
 • Sınırlı özellikler: Sumo, yalnızca e-posta listenizi büyütmeye odaklanmayan geniş bir üründür. Diğer açılır pencere eklentileriyle karşılaştırıldığında, birkaç liste oluşturma özelliği yoktur ve fazla sayıda hedefleme seçeneğine sahip değildir.
 • Pahalı: Sadece basit bir pop-up eklentisi arıyorsanız, Sumo iyi bir eşleşme olmayabilir. Fiyatlandırma 29 dolar / ay’dan başlıyor ve bu durum diğer açılır pencere eklentileriyle karşılaştırıldığında pahalı olmasını sağlıyor.

Sumo maliyeti ne kadardır?

Sumo, WordPress eklenti deposundan ücretsiz olarak indirilebilir.

5. Pop-Up’s

8 En İyi WordPress Popup Eklentileri

Adından da anlaşılacağı gibi, Popups, güçlü ve ücretsiz bir WordPress açılır eklentisidir. Sosyal beğeniler almak, abonelik formu, çerez bildirimi ve daha fazlasını görüntülemek için birden fazla açılır pencere göstermenize olanak sağlar. Birkaç pop-up tipi ve tetikleyici koşulu var. Eklenti, web sitenize açılır pencereler yerleştirmek için 5 farklı açılır konum sunar.

Artıları

 • Pop-up sıklığı: Ziyaretçilerin pop-up’ı tekrar göstermesi için gün sayısını kolayca belirleyebilirsiniz.
 • Özelleştirme: Her açılır pencere için renk, tipografi, arka plan, kenarlık ve arka plan opaklığını özelleştirebilirsiniz.
 • Filtrelenebilir pop-up’lar: Popup’ları belirli kullanıcılara hedeflemek istiyorsanız, kullanıcı yorumlarını, sayfa ziyaretlerini, arama motorlarını ve kullanıcı rollerini temel alarak filtre seçeneğini ve hedefi kullanabilirsiniz.
 • Uyumluluk: Bu Popup eklentisi WPForms, MailChimp , Jetpack, vb. Popüler WordPress eklentileriyle uyumludur .

Eksileri

 • A / B testi: OptinMoster’ın aksine, A / B testi bu eklentide mevcut değildir. Bu özelliği istiyorsanız, premium sürümünü satın almanız gerekir.
 • Müşteri desteği: Destek, eklentinin ücretsiz sürümünde mevcut değildir.

Popups Eklenti Maliyeti Ne Kadar mı? 
Bu eklenti WordPress.org deposundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

6. Popup Maker

8 En İyi WordPress Popup Eklentileri

Popup Maker popüler bir ücretsiz WordPress açılır eklentisidir. OptinMonster gibi, lightbox açılır pencereleri, yapışkan açılır pencereler, açılır pencereler, bildirim açılır pencereleri ve daha fazlası gibi birden fazla tercihli açılır pencere türü sunar. Optin pop-up’ınızın temasını ve konumunu tamamen kişiselleştirme seçeneği sunar.

Artıları

 • Ücretsiz eklenti: Tüm kapsamlı özelliklere sahip Popup Maker eklentisi WordPress sitenizi indirmek ve kullanmakta ücretsizdir.
 • Form oluşturma eklentileri entegrasyonu: WPForms , Contact Form 7, vb. Popüler form oluşturma çözümleri ile kolayca entegre edilebilir
 • Koşullu hedefleme: Diğer güçlü açılır pencere eklentileri gibi, koşullu hedeflemeyi etkinleştirebilir ve açılır pencerenizi nerede göstereceğinizi kontrol edebilirsiniz. Sayfalar, yazılar vb. Dahil her türlü WordPress içeriğini hedeflemenizi sağlar.
 • Tetikleyiciler: Gezinme menüsü öğeleri, düğmeler, görüntüler, kenar çubukları vb. Üzerine tıklamaya dayalı tetikleyiciler ekleyebilirsiniz. Ayrıca otomatik açma tetikleyicileriyle zaman gecikmesi eklemenizi sağlar.

Eksileri

 • Çıkış amacı: Çıkış amacı özelliği ücretsiz değil. Ücretli bir uzatma olarak geliyor.
 • Popup analitiği: Popup Maker’ın ücretsiz sürümünde optin pop-up kampanyalarınızın analizlerini göremezsiniz.
 • Gelişmiş hedefleme: Gelişmiş hedefleme koşulları için bir eklenti satın almanız gerekir.

Popup Maker Plugin Maliyeti Ne Kadar mı?

Bu eklenti WordPress.org deposundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

7. Pop-up Builder

8 En İyi WordPress Popup Eklentileri

Popup Builder, bir WordPress kalıcı açılan eklentisidir. Animasyon efektleri, temalar ve özel seçeneklerle sınırsız açılır pencere eklemenizi sağlar. Kullanıcıların web sitenizi aşağı kaydırdıklarında açılır pencerenin yükleneceği anlamına gelen benzersiz kaydırma açılır seçeneklerini içerir. Popup Builder, ziyaretçileri uyarmak için bildirim sesini etkinleştirmenizi sağlar.

Artıları

 • Ücretsiz: Eklenti, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz birçok özelliğe sahiptir.
 • Multisite ağ desteği: Popup Builder eklentisi WordPress multisite ağıyla mükemmel çalışır ve tüm alt sitelerinizde kullanılabilir.
 • WPML uyumluluğu: WPML ile uyumludur ve istediğiniz dilde açılır pencereler ekleyebilirsiniz.
 • Sürükle ve bırak oluşturucu: Eklenti, optin pop-up’larınızı anında tasarlamak için Divi ve Visual Composer gibi popüler sürükle ve bırak oluşturucuları destekler.

Eksileri

 • Sosyal pop-up: Sosyal pop- up’larda optin pop-up’larla beğenilmek istiyorsanız, premium bir sürüm edinmeniz gerekir.
 • Açılır pencereden çık: Popup Maker eklentisi gibi, ücretsiz eklentide de çıkış penceresi yok.
 • Geri ödeme politikası yok : Para iade garantisi verilmez.

Pop-up Oluşturucunun Maliyeti Ne Kadardır? 
Bu eklenti WordPress.org deposundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

8. Icegram

8 En İyi WordPress Popup Eklentileri

Icegram, e-posta listenizi büyütmek için açılır pencereler ve e-posta tercihleri ​​oluşturmanıza yardımcı olan nispeten yeni bir çözümdür. Sadece açılır bir form oluşturucudan daha fazlası. Pop-up’ları ve optin formları oluşturmanın yanı sıra, ziyaretçileri istediğiniz herhangi bir sayfaya yönlendirmek için güçlü CTA düğmeleri oluşturabilirsiniz.

Artıları

 • Ücretsiz ürün: Doğrudan WordPress panonuzdan optikler ve açılır pencereler oluşturmanıza izin veren ücretsiz bir eklenti arıyorsanız, Icegram doğru seçim olabilir.
 • Trafik limiti yok: Sumo’dan farklı olarak, trafik limiti yoktur, bu nedenle sitenizin oluşturduğu trafikten bağımsız olarak e-posta listenizi büyütebilirsiniz.

Eksileri

 • Kullanıcı arayüzü: Kullanıcı arayüzü bir karışıklıktır. Sürükle ve bırak oluşturucu sunmaz, bu nedenle basit bir açılır pencere formu oluşturmak bile sıkıcı bir iş olabilir.
 • Çekici olmayan şablonlar: Diğer premium çözümlerle karşılaştırıldığında, yerleşik şablonlar çekici değildir. Muhtemelen bu, e-posta listenizin büyümesine zarar verebilir.
 • Sınırlı hedefleme seçenekleri: Icegram, yalnızca zamana dayalı hedefleme gibi temel hedefleme sunar.

Icegram maliyeti ne kadardır? 
Bu eklenti WordPress.org deposundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

WordPress için En İyi Popup Eklentisi hangisidir?

Bütçeyle gelen ve şaşırtıcı özellikler sunan bir açılır pencere eklentisi arıyorsanız, OptinMonster bugüne kadarki en iyi seçimdir. Performans ve esneklikte rakipsiz. Bir e-posta listesi en büyük çevrimiçi varlığınız olduğundan, listenizi büyütmek için OptinMonster gibi premium bir araca birkaç dolar harcamak çok uzun vadeli bir yatırım olabilir.

Temel özellikleri ve özelleştirilebilir optin pop-up’ları olan ücretsiz bir eklenti istiyorsanız Popup Maker, Popup Builder veya Popups eklentisi arasından seçim yapabilirsiniz.

Küçük bir bütçeniz varsa ve web sitenizin özelliklerini ve performansını feda etmeye hazırsanız, Icegram veya Sumo gibi basit bir ücretsiz seçenek seçebilirsiniz.

Umarız bu makale en iyi WordPress açılır eklentilerini bulmanıza yardımcı olmuştur.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.