2019’un 8 En İyi WordPress Yönlendirme (Redirection) Eklentileri

0 1.535

En iyi WordPress yönlendirme eklentileri mi arıyorsunuz?

WordPress yönlendirme eklentileri ile, kodlama bilgisine veya FTP erişimine sahip olmak zorunda kalmadan WordPress gösterge tablonuzdan yönlendirmeler oluşturmak kolaydır.

Bu yazıda, web sitenizin yönlendirmelerini yönetmek için size en iyi WordPress yönlendirme eklentilerinden bazılarını göstereceğiz.

En İyi WordPress Yönlendirme Eklentisini Seçme

WordPress deposu, web sitenizdeki yönlendirmeleri yönetmek için çeşitli eklentiler sunar. Bu eklentilerin her biri, web sitenize uygulamak istediğiniz yönlendirme türüne bağlı olarak farklı özellik setleri ve ayarları sunar.

Bir WordPress yeniden yönlendirme eklentisinde göreceğiniz bazı genel özelliklerin bir listesi:

  • Kolay 301 yönlendirmeleri
  • 404 hatalarını takip et
  • Özel bir hedef URL ayarlayın
Eklenti önerileri için, web sitenizde kullanmanız gereken en iyi WordPress eklentilerini inceleyin .

Web sitenizin yönlendirmelerini yönetmek için en iyi WordPress yönlendirme eklentileri uzmanımıza göz atalım.

1. Redirect manager

2019'un 8 En İyi WordPress Yönlendirme (Redirection) EklentileriRedirect manager , Yoast SEO Premium tarafından popüler bir WordPress yönlendirme eklentisidir. WordPress web sitenizdeki sayfaları kolayca yönlendirmenizi sağlar. Bu eklentiyi etkinleştirdikten sonra, eklenti sizden bir sayfayı sildiğinizde veya web sitenizden yayınladığınızda farklı bir URL’ye yönlendirmenizi ister.

Tarama hatalarını hızlı ve kolay bir şekilde gidermenizi sağlayan Google Arama Konsolu ile tam olarak tümleştirilmiştir. Redirect Manager, 301 kalıcı, 302 bulundu, 307 geçici, 410 içerik silinmiş ve yasal nedenlerden dolayı kullanılamayan 451 içerik dahil olmak üzere birden fazla yönlendirme modülü sunar.

Kapsamlı belgeleri, bir sayfayı silerken hangi yönlendirme türünü seçmeniz gerektiğini anlamanıza yardımcı olur.

Fiyatı: Yoast SEO Premium WordPress eklentisi için bir eklenti olarak geliyor . Başlangıç ​​maliyeti 1 yıl destek ve güncelleme ile web sitesi başına 89 $ ‘dır.

2. Redirection

2019'un 8 En İyi WordPress Yönlendirme (Redirection) EklentileriRedirection popüler bir WordPress yönlendirme yöneticisi eklentisidir. Yönetmesi kolay yönlendirme seçenekleriyle web sitenizdeki hataları azaltmanıza yardımcı olur. Oturum açma durumu yönlendirmesi, rol yeteneği yönlendirmesi, IP adresi yönlendirmesi, sunucu yönlendirmesi, sayfa türü yönlendirmesi ve daha fazlası gibi düzinelerce olasılıkla koşullu yönlendirmelere izin verir.

Tüm 404 hatalarını takip eder ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda yönlendirmeleri güncellemenizi sağlar. Bir gruptaki hataları yönetebilir ve toplu olarak yönlendirebilirsiniz. Yönlendirme eklentisi, tüm yönlendirmelerinizi, hatalarınızı ve kullanıcı bilgilerinizi izlemenizi sağlayan güçlü bir günlüğe kaydetme seçeneğine sahiptir. Bu günlükler harici soruşturma için dışa aktarılamaz.

Fiyat: ÜCRETSİZ (Premium sürüm yok)

3. Simple 301 Redirects

2019'un 8 En İyi WordPress Yönlendirme (Redirection) Eklentileri

Simple 301 Redirects, güçlü bir WordPress 301 yönlendirme eklentisidir. Silinen sayfalarınızdan mevcut URL’ye kalıcı yönlendirmeler eklemenizi sağlar. Kolayca bir web sitesi geçiş işlemi sırasında kullanışlı yeni sayfalara eski sayfaları, gelen 301 yönlendirmeleri ayarlayabilirsiniz. Eski URL yapısı yeni kalıcı bağlantı uymuyor bile, eklenti bağlantılar sorunsuz geçmesine emin olur.

Fiyat: ücretsiz

4. 404 to 301

2019'un 8 En İyi WordPress Yönlendirme (Redirection) Eklentileri404 ila 301 , basit bir WordPress yönlendirme eklentisidir. 404 hata sayfalarınızı herhangi bir web sitesine veya özel bağlantıya yönlendirmenize olanak tanır. Web sitenizde kullanmak için birden fazla yönlendirme türü (301, 302, 307) arasından seçim yapabilirsiniz.

Size tüm hataları izleme ve kaydetme seçeneği sunar. Ayrıca tüm 404 hatalarda e-posta bildirimlerini etkinleştirebilirsiniz.

Fiyat: ücretsiz

5. 301 Redirects

2019'un 8 En İyi WordPress Yönlendirme (Redirection) Eklentileri

301 Redirects ücretsiz bir WordPress yönlendirme eklentisidir. Web sitenizde 301 ve 302 yönlendirmeleri oluşturmanıza olanak sağlar. Eklenti, içeriğinizi güncellerken ve modası geçmiş sayfaların süresinin dolmasına yardımcı olur. 301 Yönlendirmeler, kullanıcıları sayfalara, gönderilere, özel gönderi türlerine, arşivlere ve diğer sayfalara yönlendirmenize yardımcı olur.

Bunun dışında, kullanıcıları 404 hata sayfasından yönlendirmek için özel bir hedef URL de belirleyebilirsiniz. Yönlendirme istatistikleri özelliği sayesinde, bir yönlendirmenin ne kadarının kullanıldığını anlayabilirsiniz.

Fiyat: ücretsiz

6. Safe Redirect Manager

Güvenli Yönlendirme Yöneticisi bir WordPress HTTP yönlendirme yöneticisi eklentisidir. WordPress panonuzda basit yönlendirme ayarları sağlar. Özel yönlendirme kuralları oluşturabilir ve bir yönlendirme türü kendiniz seçebilirsiniz. Eklentiyi kurmak ve WordPress multisite ağını desteklemek kolaydır .

Fiyat: ücretsiz

7. SEO Redirection Plugin

2019'un 8 En İyi WordPress Yönlendirme (Redirection) Eklentileri

SEO Redirection güçlü bir WordPress yönlendirme eklentisidir. WordPress web sitenize 301 yönlendirmeyi kolayca eklemenizi ve yönetmenizi sağlar. Eklenti, Google Arama Konsolu’na entegre ederek 404 ve yumuşak 404 hatalarını bulmanıza ve düzeltmenize yardımcı olur.

URL’yi değiştirdiğinizde, SEO Yeniden Yönlendirme Eklentisi bir gönderiye otomatik olarak 301 yönlendirmesi ekler. Klasörleri yeniden yönlendirmek, günlükleri görüntülemek, normal ifadeler eklemek, yönlendirme yöntemlerini seçmek ve daha fazlası için gelişmiş bir kontrol paneline sahiptir.

Fiyat: ücretsiz

8. Attachment Pages Redirect

2019'un 8 En İyi WordPress Yönlendirme (Redirection) Eklentileri

Attachment Pages Redirect bir senaryoya dayalı WordPress eklentisi yönlendirmek olduğunu. Ayar sayfası yok ve üç koşulla mükemmel çalışıyor.

Kullanıcılarınız ek sayfasını ziyaret ettiğinde ve,

  • Bir üst sayfa kullanılabilir, eklenti kullanıcıları otomatik olarak ana sayfaya götürmek için bir 301 yönlendirmesi ekler.
  • ebeveyn gönderisi çöp kutusundan silinir, ardından eklenti kullanıcıları 302 yönlendirmesiyle ana sayfaya yönlendirir.
  • üst sayfa çöp kutusundadır, bu yüzden eklenti sonsuz bir yönlendirme döngüsünü önlemek için 404 hata kodu döndürür.

Umarız bu makale, web sitenizin yönlendirmelerini yönetmek için en iyi WordPress yönlendirme eklentilerini bulmanıza yardımcı olmuştur.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.