En İyi 10 WordPress Verileri Düzenleme Tablosu Eklentileri

0 1.998

WordPress web sitenizde bir Excel tarzı tablo oluşturmak ister misiniz? Tablolarla, farklı ürünlerin özelliklerini kolayca karşılaştırabilirsiniz. Birden çok sütun ve satır içeren ürünlerinizin kolay okunabilen listelerini oluşturmanın harika bir yoludur.

Bu makalede, web sitenizde tablolar oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi WordPress tablo eklentileri bazılarını seçtik. Aslında, listemizdeki ilk 5 eklentiyi sergilemek için kendimize ait bir tablo oluşturmak için bir tablo eklentisi (TablePress) kullandık! Aşağıdan kontrol et.

Bir Bakışta: En İyi WordPress Masası Eklentileri

En İyi WordPress Tablo Eklentisi Nasıl Seçilir?

Piyasada birçok ücretsiz ve premium WordPress masa eklentisi var. Yeni başlayanlar için WordPress blogları veya web siteleri için en iyi Excel tarzı tablo eklentisini seçmeleri kafa karıştırıcı olabilir, çünkü seçeneklerin miktarına boğulmuşlardır.

WordPress eklentisi gereksinimlerinizi karıştırmanın ve değerlendirmenin en kolay yolu , gereksinimlerinizi mevcut eklentilerin özellikleriyle karşılaştırmaktır.

Masa eklentileri, sürükle ve bırak oluşturucuları, filtreleri, sıralama, sayfalama, duyarlı tasarım, stil seçenekleri, medya desteği ve içe / dışa aktarma işlevleri gibi özelliklere sahiptir.

Bu görevi sizin için daha da kolaylaştırmak için, bu makalenin en iyi WordPress tablo eklentilerini listeledik. WordPress web siteniz için en iyi tablo eklentisinin hangisi olduğuna karar vermek için her bir eklentiyi ve özelliklerini hızlı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bununla birlikte, deneyebileceğiniz en iyi WordPress masa eklentilerine göz atalım.

1. Ninja Tabloları

En İyi 10 WordPress Verileri Düzenleme Tablosu Eklentileri

Ninja Tables premium bir WordPress masa eklentisidir. Sütunları ve satırları hızla yeniden düzenleyebileceğiniz bir sürükle ve bırak tablo oluşturucusu ile birlikte gelir. Aynı zamanda medya desteği vardır, böylece tablolarınıza resim ve diğer verileri ekleyebilirsiniz.

Eklenti, sütunlar ve satırlar için renk seçeneklerine sahiptir. Masalarınıza özel stiller ekleyebilir ve kullanıcı deneyimini geliştirebilirsiniz. Ninja Tabloları, tüm ekran boyutlarında harika görünen tamamen duyarlı tablolar oluşturmanıza olanak sağlar.

2. TablePress

En İyi 10 WordPress Verileri Düzenleme Tablosu Eklentileri

TablePress piyasadaki en popüler ücretsiz WordPress masa eklentisidir. Kolayca basit, güzel tablolar oluşturmanıza olanak sağlar. Arka uçta, tek bir kod satırı yazmadan veri eklemenize yardımcı olan elektronik tablo benzeri bir arabirime sahiptir.

Kısa kodları kullanarak tabloları sayfalarınıza, yayınlarınız ve widget alanlarınıza ekleyebilirsiniz. TablePress filtreleri, sayfalama ve sıralama destekler. Tabloları Excel, CSV, HTML ve JSON dosyalarından içe / dışa aktarabilmenizi sağlar. TablePress’i çalışırken görmek için yukarı kaydırın ve bu yazıdaki tabloya bakın!

3. CSS3 Responsive Tables

En İyi 10 WordPress Verileri Düzenleme Tablosu EklentileriCSS3 Responsive Tables duyarlı bir WordPress masa eklentisidir. Tablo oluşturmak ve farklı ürünler için fiyatları karşılaştırmak için kullanılabilir. Tablolar için tonlarca seçenek içeren sınırsız satır ve sütun ekleyebilirsiniz.

20’den fazla renk seçeneği, 2 masa stili, aktif sütun, vurgulu renk stilleri ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Eklenti simgeleri, ipuçlarını ve şeritleri destekler. Ayrıca kolayca diğer dosya formatlarına veri almanıza / vermenize de olanak sağlar.

4. Advanced Tables

En İyi 10 WordPress Verileri Düzenleme Tablosu Eklentileri

Gelişmiş Tablolar, WordPress için bir başka premium tablo eklentisidir. Kolayca basit Excel tarzı tablolar oluşturmanıza olanak sağlar. Kısa kod ile tablonuzu WordPress yayınlarınızda veya sayfalarınızda görüntüleyebilirsiniz. Medya desteğine sahiptir, bu da tablolarınızın sütun ve satırlarına görüntü ekleyebileceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca, masa ile birlikte kayan yapışkan bir başlık ekleyebilirsiniz. WordPress tablolarınız için sıralama, sayfalama ve özel stilleri destekler.

5. ARPrice

En İyi 10 WordPress Verileri Düzenleme Tablosu Eklentileri

Adından da anlaşılacağı gibi, ARPrice WordPress için bir fiyatlandırma tablosu eklentisidir. Fiyatlandırma planları ve karşılaştırma tabloları oluştururken işinizi kolaylaştırmak için 300’ün üzerinde fiyatlandırma tablosu şablonu ile birlikte gelir.

Gerçek zamanlı bir editörü var. Sadece bir tema seçebilir, araçları sürükleyip bırakabilir, renkleri değiştirebilir ve tabloyu gerektiği gibi özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, WordPress tablolarınıza resim ve şeritler eklemenizi sağlar.

6. WP Table Builder

En İyi 10 WordPress Verileri Düzenleme Tablosu Eklentileri

WP Tablo Oluşturucu güzel ve duyarlı tablolar oluşturmanıza olanak sağlayan sürükle ve bırak WordPress masa eklentisidir. Ürün karşılaştırma tabloları, fiyat tabloları, liste tabloları vb. Gibi her türlü tabloyu oluşturabilirsiniz.

Şu anda, 5 öğeye sahiptir – Metin, Resim, Liste, Düğme ve Yıldız Derecelendirmesi. Bu öğelerin tümü bireysel seçeneklerle birlikte gelir. Eklentinin en iyi kısmı, Hücre Yönetim Modu. Satır / sütun eklemenizi ve kaldırmanızı ve hücreleri ayırmanızı / birleştirmenizi sağlar. Kısa kodları kullanarak herhangi bir yere tablo ekleyebilirsiniz.

7. League Table

En İyi 10 WordPress Verileri Düzenleme Tablosu Eklentileri

League Table güçlü bir prim WordPress masa eklentisidir. Tablo başına 105 seçenek, hücre başına 17 seçenek ve 13 genel seçenek ile birlikte gelir. Herhangi bir tür tabloyu oluşturmak için kullanabileceğiniz gelişmiş bir çoklu sütun sıralama sistemine sahiptir.

Verileri girmenizi ve tablolarınızı kolayca yönetmenizi sağlayan elektronik tablo benzeri bir düzenleyiciye sahiptir. Herhangi bir hücre özelliğini renklerle vurgulayabilirsiniz. Bu eklentinin en benzersiz özelliği, tipografik stilleri ve matematiksel formülleri desteklemesidir.

8. Ultimate Tables

En İyi 10 WordPress Verileri Düzenleme Tablosu Eklentileri

Ultimate Masalar başka bir ücretsiz WordPress masa eklentisidir. WordPress yönetici alanınızdan kolayca tablo oluşturmanıza ve yönetmenize olanak sağlar. Kenar çubuğunuzda, altbilginizde ve web sitenizin diğer widgetized alanlarında tabloları görüntülemek için kullanabileceğiniz bir widget’a sahiptir.

Tablo hücrelerine HTML, CSS ve metin eklemenizi sağlar. Son Tablolar sayfalama, kısa kod, arama kutusu ve özel tasarımlar için destek içerir.

9. wpDataTables

En İyi 10 WordPress Verileri Düzenleme Tablosu Eklentileri

wpDataTables en popüler ücretsiz WordPress tablo eklentilerinden biridir. WordPress’te tabloları hızlı bir şekilde oluşturmak için Excel, CSV, JSON ve XML dosyalarını yüklemenizi sağlar.

Renkleri değiştirmek, başlıkları yeniden adlandırmak, verileri yeniden düzenlemek ve tablolarınızı biçimlendirmek için CSS eklemek için özel seçeneklere sahiptir. Eklenti, toplamda 150 satıra kadar eklemenizi sağlar.

10. Data Tables Supsystic

En İyi 10 WordPress Verileri Düzenleme Tablosu Eklentileri

Veri Tabloları Jeneratör, WordPress için popüler bir tablo eklentisidir. Herhangi bir kod yazmadan WordPress panonuzdan güzel, yanıt veren tablolar oluşturmanıza olanak sağlar. Diyagramları, grafikleri ve çizelgeleri destekler. Tablonuzdaki verilerden diyagramlar oluşturabilirsiniz.

Sütun ve satırların renklerini özelleştirmenizi sağlar. Kullanıcılarınızın ön uçtan PDF, Excel ve CSV dosyalarına veri aktarmalarına izin verebilirsiniz. Aynı zamanda matematiksel formülleri de destekler.

Umarız bu liste ihtiyaçlarınız için en iyi WordPress masa eklentisini bulmanıza yardım eder.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.