2019’Un 8 En İyi WordPress Sıkça Sorulan Sorular (SSS) Eklentileri

0 2.379

Ziyaretçilerinizden size daha önce yanıtladığınız ürünlerinizle ilgili aynı soruyu soran e-postalar alıyor musunuz? Müşterinizin sorularına cevap vermek ve şüphelerini gidermek eğlencelidir. Ancak tekrar tekrar aynı soruları sorduğunuzda korkutucu olabilir.

Bu sorunun üstesinden gelmek için akıllı bir çözüm web sitenizde bir SSS bölümüne sahip olmaktır. Bu şekilde, en sık sorulan soruları listeleyebilir, hepsini birlikte cevaplayabilir ve ziyaretçileriniz için web sitenizde görüntüleyebilirsiniz.

Ziyaretçileriniz, şüpheleri varsa SSS bölümüne başvurabilir. Ayrıca, aynı soruları tekrar tekrar cevaplamaya devam etmek zorunda kalmayacaksınız.

Ve bunun için bir SSS eklentisi kullanmaktan daha iyi ne olabilir? Bu yazıda, işletmeniz için bir SSS bölümü oluşturmanızı sağlayacak 8 En İyi SSS Eklentisi hakkında size bilgi vereceğiz.

1. Heroic WordPress SSS Eklentisi

2019'Un 8 En İyi WordPress Sıkça Sorulan Sorular (SSS) Eklentileri

Heroic WordPress SSS Eklentisi , güzel bir tasarıma ve muhteşem bir arka yüze sahip en kullanıcı dostu eklentilerden biridir. SSS’lerinizi istediğiniz gibi oluşturmak için bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Hiç bir kodlama gerektirmiyor.

Bu eklenti ile, SSS’lerinizi sürükle ve bırak oluşturucusu sayesinde özelleştirmek kolaydır. En iyi şey görüntüleri, videoları ve animasyonları da desteklemesidir. Görseller, ziyaretçileriniz için işleri daha net hale getirebilir. Eklenti önceden tanımlanmış 5 SSS stili, çeşitli simge seçenekleri ve hoş bir düzenleme deneyimi sunan görsel bir düzenleyici içerir.

SSS yapılandırıcısı, SSS’lerinizi sitede istediğiniz yere ekleme olanağını açar. Web sitenizin görünümünü eşleştirmek için şaşırtıcı özelleştirme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

2. Fancy SSS – WordPress SSS Eklentisi

2019'Un 8 En İyi WordPress Sıkça Sorulan Sorular (SSS) Eklentileri

Fancy FAQ , WordPress web sitenize bir SSS bölümü ekleme işlemini kolaylaştıran mükemmel bir eklentidir. Eklenti, ziyaretçilerinize ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili olabilecek tüm olası soruları cevaplamak için eksiksiz bir çözümdür.

Kategori taksonomisine sahip özel posta tipi, SSS’leri kolayca entegre etmenizi kolaylaştırır. SSS’lerinizi ekledikten sonra, web sitenizde istediğiniz yerde görüntüleyebilirsiniz. Bu konuda belirli bir sayfada, bir gönderide veya bir widget’ta olabilir. Bu eklenti tarafından sağlanan kısa kod ile yapılabilir.

Bu eklenti, WooCommerce dahil olmak üzere bir dizi popüler eklentiyi de destekliyor. Eğer web siteniz bir e-Ticaret sitesi ise, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi zorlanmadan sunmaya devam edebileceksiniz.

3. Tribulant WordPress SSS Eklentisi

2019'Un 8 En İyi WordPress Sıkça Sorulan Sorular (SSS) Eklentileri

Tribulant WordPress SSS , SSS’lerinizi yönetebileceğiniz tam özellikli bir yönetim panosu ile oluşturulmuş sağlam bir WordPress çözümüdür. Eklenti ayarlarını değiştirmenize ve gereksinimlerinize göre ayarlamanıza izin vermesi bakımından süper esnektir.

Kullanıcılarınız, soruları kolayca değiştirebilecekleri yerden temiz bir arayüze sahip olabilir. Eklenti ile entegre edilmiş arama formu, kullanıcılarınızın zamanlarını boşa harcamadan daha spesifik bir arama yapmasını sağlar.

SSS’nizi kullanıcılara daha faydalı hale getirmek için, soruları bir web formu aracılığıyla kabul edebilirsiniz. Bunu siteye kaydederek ve giriş yaparak ya da doğrudan ön uçtan yapabilirler. Ziyaretçilerinizin soruyu nasıl iletmesini istediğinizi belirleme seçeneğini seçme yetkisine sahipsiniz.

4. WooCommerce Ürün SSS Yöneticisi

2019'Un 8 En İyi WordPress Sıkça Sorulan Sorular (SSS) Eklentileri

WooCommerce Ürün SSS Yöneticisi , e-Ticaret web sitenize SSS eklemek için eksiksiz bir çözümdür. Bu eklenti ile sitenizdeki her ürüne ayrı ayrı SSS ekleyebilirsiniz. En iyisi, ekleyebileceğiniz SSS sayısında bir sınır olmaması.

SSS’lerinizi sürükleyip bırakarak istediğiniz sırada da sıralayabilirsiniz. Her biri için özel tema oluşturucu bölümü ile önceden oluşturulmuş 7 güzel temayı da kullanabilirsiniz. Belirli bir renk veya yazı tipini sevmiyorsanız, devam edin ve değiştirin.

5. SSS WD tarafından Web-Dorado

2019'Un 8 En İyi WordPress Sıkça Sorulan Sorular (SSS) Eklentileri

SSS WD by Web-Dorado , göz atmak isteyebileceğiniz başka bir şaşırtıcı SSS eklentisi. Web sitenize kolayca SSS eklemenizi sağlayan, zengin özelliklere sahip ve SEO dostu bir SSS eklentisidir. Sorularınızı kategorilere ayırabilir, böylece ziyaretçilerinizin hızlı bir şekilde bulmalarını kolaylaştırır.

Ziyaretçileriniz bir soru yazdığında, cevaplar düzgün bir akordeon görünümünde sunulacak ve kullanıcılar cevapları okumak için üzerlerine tıklayabilecektir. Eklenti sınırsız sayıda kategoriyi destekler. Sipariş bölümünün yardımıyla, sorularınızın sırasını da değiştirebilirsiniz. Sipariş bölümü, sürükle ve bırak işleviyle birlikte gelir, bu nedenle bunları sipariş etmek ve yeniden düzenlemek çok kolay görünür.

SSS’lerinize sosyal paylaşım düğmeleri de ekleyebilir, kişilerin bir yorum eklemesine izin verebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Eklenti de büyük destek sunuyor. Eklentiyle birlikte gelen güzel temalar, SSS’lerinizi gerçekten harika gösterebilir.

6. Akordeon SSS WordPress Eklentisi

2019'Un 8 En İyi WordPress Sıkça Sorulan Sorular (SSS) Eklentileri

Akordeon SSS WordPress Plugin , web sitenize şık bir şekilde SSS eklemek için mükemmel bir çözümdür. Onları akordeonda, listede veya blok tarzında isterseniz, bu eklenti sizin için tüm seçeneklere sahiptir. Yapmanız gereken tek şey web sitenizdeki eklentiyi kurmak, etkinleştirmek ve basitçe kullanmaya başlamak.

Süper esnektir, böylece SSS’lerinize özel bir stil ekleyebilirsiniz. Rengi, yazı tipini, simgeleri, kenarlık yarıçapını ve daha fazlasını değiştirmekten farklı görünmesi için birçok seçeneğiniz olacak. Ayrıca çeviri seçeneğini de etkinleştirebilirsiniz.

Eklenti hafta içi tam destek sunar ve kurulum ve kurulum, ürün özellikleri ve onarım hatalarını kapsar.

7. Archeix Tyche SSS

2019'Un 8 En İyi WordPress Sıkça Sorulan Sorular (SSS) Eklentileri

Arconix SSS , web sitenize şık bir SSS bölümü eklemenizi sağlayan ücretsiz bir SSS eklentisidir. Sitede herhangi bir yerde görüntülemek için kısa kodu kullanabilirsiniz. Ayrıca, bir animasyonlu JQuery geçiş veya akordeon kutusu kullanarak bunları gizleyebilir veya gösterebilirsiniz.

Ayrıca, sorunuzu ve cevapları oluştururken bunları etiketleyerek gruplarda görüntülemenizi sağlar. SSS’nizi, bir bağlantıyla birlikte en üste eklemenizi sağlayan onay kutusunu da etkinleştirebilirsiniz.

Eklentinin kullanımı ve kişiselleştirilmesi kolaydır ve halihazırda 10.000’den fazla aktif indirmeye sahiptir. Şimdi bu eklenti göz atın ve web sitenize güzel bir SSS bölümü ekleyin.

8. Ultimate SSS

2019'Un 8 En İyi WordPress Sıkça Sorulan Sorular (SSS) Eklentileri

Ultimate SSS eklentisi web SSS ekleme işlemini basitleştiren inanılmaz WordPress eklentisi. Sınırsız kategori eklemekten sınırsız etiket oluşturmaya kadar, bu eklenti web siteniz için harika bir SSS bölümü oluşturmanıza izin verir.

Kullanıcılarınız için işleri kolaylaştırmak için, AJAX SSS arama formunu kullanabilir ve web sitenizde daha belirgin bir arama yapabilirsiniz. Bu eklentiyle birlikte verilen akordeon düzeni, sorunuzu ve cevaplarınızı şık bir şekilde sunmanıza olanak tanır. Ayrıca bir kullanım kılavuzu oluşturabilir ve kişilerin sorunuzu ve yanıtlarını PDF biçiminde indirmesine izin verebilirsiniz.

Eklenti ayrıca SSS’lerinizi şekillendirmenizi de sağlar. Bölümünüzü daha şık ve çekici göstermek için CSS’yi kullanabilirsiniz.

Umarız bu makale en iyi WordPress SSS eklentilerini bulmanıza yardımcı olmuştur. 

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.