WordPress & WooCommerce için En İyi 10 DropShipping Eklentileri

0 1.794

WordPress ile bir DropShipping işi başlatmak ister misiniz?

DropShipping en karlı ve çekici çevrimiçi işlerden biridir, çünkü çok az risk söz konusudur.

En iyisi, envanterinize de çok fazla para yatırmanıza gerek kalmamasıdır. Çevrimiçi mağazanızdan bir ürün sipariş edildiğinde, ürünü üçüncü taraf bir satıcıdan satın alırsınız ve doğrudan müşteriye gönderirsiniz. Sahip olmanız gereken tek şey ürünlerinizi görüntülemek için iyi bir internet bağlantısı, dizüstü bilgisayarınız ve çevrimiçi bir mağaza.

Neden bir WordPress DropShipping Eklentisi Kullanmalı?

Bir DropShipping işi başlatmak için , işletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm özelliklere sahip bir çevrimiçi mağaza oluşturmanız gerekir. Ve tüm bu özellikleri otomatik olarak sitenize ekleyen harika bir eklenti kullanmaktan daha iyi bir seçenek ne olabilir?

Bu makalede, size şaşırtıcı özelliklerle birlikte gelen en iyi DropShipping eklentilerinden bazılarını anlatacağız. İşte bu eklentilerle alacağınız ortak özelliklerden bazıları.

  1. Diğer DropShipping platformlarından ürün ithal etmenin kolay yolu
  2. Alınan ürünleri doğrudan gösterge panelinizden yönetin
  3. Ödemeleri kolayca halledin
  4. WooCommerce ve WordPress ile kolay entegrasyon

1. Alidropship

WordPress & WooCommerce için En İyi 10 DropShipping Eklentileri

AliDropship , bir tıklamayla AliExpress’ten ürünleri içe aktarmanıza izin veren en popüler WooCommerce uyumlu eklentilerden biridir. Bu eklenti DropShipping web siteniz için ihtiyacınız olan tüm özelliklerle doludur. Web sitenizden yaptığınız her satın alımda AliExpress’ten% 8 komisyon kazanabilirsiniz.

Alidropship ile, WordPress panonuzu terk etmeden siparişlerinizi AliExpress tedarikçilerine göndermek kolaydır. Müşterinizden yeni siparişler alırken siparişlerinizi bile otomatik olarak verebilirsiniz. İşleri kolaylaştırmak ve hızlandırmak için AliDropship Google Chrome uzantısını kullanabilirsiniz. Bu, ürünleri web sitenize tek tek veya toplu olarak içe aktarmanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda birkaç nakliye ülkesi ve nakliye yöntemini aynı anda seçebilirsiniz.

2. Dropship.me

WordPress & WooCommerce için En İyi 10 DropShipping Eklentileri

Dropship.me , DropShipping işinizi yürütmeniz için size en kolay seçeneği sunan başka bir harika eklentidir. Bu eklenti ile ürünlerinizi dakikalar içinde en fazla 50.000’den fazla satan ürün koleksiyonundan alabilirsiniz. Burada listelenen tüm ürünler uzmanlar tarafından elle seçilmiştir. Bu, hangi ürünün seçileceği konusunda herhangi bir tahminde bulunmanız gerekmediği anlamına gelir, çünkü hepsi eşit derecede iyidir.

Ürünler ayrıca profesyonel başlıklar ve resimlerle birlikte gelir, bu yüzden onları düzenlemeniz gerekmez. Güven ve güvenilirlik oluşturmak için ziyaretçileriniz için gerçek müşteri incelemeleri de görüntüleyebilirsiniz.

3. WooDropship

WordPress & WooCommerce için En İyi 10 DropShipping Eklentileri

WooDropship, WooCommerce etkin WordPress web sitenize sorunsuz bir şekilde entegre olan harika bir eklentidir. Tek yapmanız gereken , eklentiyi yüklemek ve ardından mağazanıza erişmesine izin vermektir. Daha sonra ürünlerinizi AliExpress’ten doğrudan mağazanıza almaya başlayabilirsiniz.

Ürünleri ithal etmeyi daha da kolaylaştırmak için Chrome uzantısını da kullanabilirsiniz. AliExpress ürünlerini, başlıklarını, açıklamalarını, resimlerini vb. Web sitenizin görünümüne uygun şekilde değiştirerek düzenleme esnekliğine bile sahipsiniz. Ayrıca, sitenizde listelemek istediğiniz ürün resimlerinden filigranları çıkarmanıza olanak sağlayan filigran kaldırma aracı da sunar.

4.Dropifield

WordPress & WooCommerce için En İyi 10 DropShipping EklentileriDropified şaşırtıcı özellikleri ile reçel dolu gelen parlak bir DropShipping yazılımıdır. WooCommerce ile kullanmanın yanı sıra, Shopify, Grovekart, CommerceHQ, vb. Gibi diğer platformlarla da kullanabilirsiniz. Bu yazılım çok satmak istediğiniz ürünleri ithal etmenizi kolaylaştırmıştır. Ayrıca, ürünün kullanılabilirliği ve fiyat değişiklikleri hakkında sizi otomatik olarak günceller.

Otomatik sıralama seçeneğinden ötürü, artık izlenebilir numaralarla gelen satıcıları aramaya devam etmeniz gerekmez. Orijinal bilgilerini korurken ürün bilgilerini değiştirmenize olanak sağlar. Ve bir satıcıdan memnun değilseniz, size herhangi bir güçlük çekmeden değiştirme seçeneği sunar.

5. Ezusy

WordPress & WooCommerce için En İyi 10 DropShipping EklentileriEzusy deneyebileceğiniz başka bir WordPress DropShipping eklentisidir. Bu araçla, herhangi bir AliExpress ürününü WooCommerce mağazanıza aktarmak çok daha kolaydır. AliExpress’te sipariş vermek için manuel olarak hiçbir şey yapmanız gerekmez. Sadece ürünün üzerine tıklayın ve Ezusy onu oradan alacak.

Yukarıdaki eklentiler gibi, bu da otomatik olarak güncellenir ve ürünün envanterindeki ve fiyatlarındaki değişiklik hakkında sizi bilgilendirir. Ezusy’yi herhangi bir temayla kullanabilirsiniz ve diğer birçok gelişmiş eklentiyle de uyumludur . Ayrıca kurulumu çok kolaydır. Ancak herhangi bir sorunuz varsa, geniş bilgi tabanına bakabilirsiniz.

6. WooCommerce Dropshipping

WordPress & WooCommerce için En İyi 10 DropShipping EklentileriWooCommerce Dropshipping , DropShipping işindeki herkes için güçlü bir mağaza yönetimi aracıdır. Yalnızca ürünlerinizi kolaylıkla eklemenize izin vermekle kalmaz, tedarikçilerinizi yönetme şeklinizi de kolaylaştırır.

Bu eklenti, tedarikçilerinizi ürünleri mağazanızdan satın alınır alınmaz size bildirir. İsterseniz bir paketleme fişi oluşturabilir ve sipariş bildirim e-postasıyla ekleyebilirsiniz. Tedarikçilerinize ilişkin envanterinizi tek bir konumda da yönetebilirsiniz. Ayrıca tek bir tıklamayla envanterinizi belirli bir tedarikçiye hızla atayabilirsiniz.

7. WooCommerce için eBay Dropship

WordPress & WooCommerce için En İyi 10 DropShipping EklentilerieBay’den ortaklık ve dropship ürünlerini almak istiyorsanız, WooCommerce için eBay Dropship, sizin için bir WordPress DropShipping eklentisidir. Sadece birkaç tıkla, bu ürünleri doğrudan WooCommerce mağazanızda bulabilirsiniz. Ürün çeşitliliği ile gelip birden çok boyut, renk ekleyebilirsiniz. müşterilerinizin seçeneklerini çeşitlendirmek için malzeme vb.

Ayrıca, eBay ithal ürünlerinizden öbekleri kaldırabilir ve kendi öbeklerinizi de ekleyebilirsiniz. Ayrıca tüm açıklamayı, resimleri ve unvanı değiştirmenize ve marka gereksinimlerinizi karşılamak için kendi adınızı eklemenize izin verir. Bu eklenti, WordPress’in en son sürümleriyle uyumludur ve tüm temalarla sorunsuz bir şekilde çalışır.

8. WooCommerce Dropshippers

WordPress & WooCommerce için En İyi 10 DropShipping EklentileriWooCommerce DropShippers , WooCommerce web sitenizi şaşırtıcı bir DropShipping platformuna dönüştürecek bir başka mükemmel eklentidir. Bu eklenti, DropShipping web sitesinin ihtiyaç duyduğu tüm özelliklerle birlikte geliyor.

Ayrıca, ödeme ayarlarınızı özelleştirmenizi sağlar. Bir yönetici olarak, satıcılarınıza ödeme yapmak için PayPal’ı kullanabilirsiniz . Satıcılarınızın bilgilerini alıcıya gizleme veya gösterme seçeneğiniz de vardır.

9. WP Amazon Mağazası

WordPress & WooCommerce için En İyi 10 DropShipping EklentileriDropPippers için WP Amazon Shop , Amazon’dan WooCommerce web sitenize ürün ithal etmenin en kolay yolunu sunan ücretsiz bir WordPress DropShipping eklentisidir. Muhteşem özelliklerle donatılmış olarak geliyor ve DropShipping işinizde karınızı en üst düzeye çıkarmak için harika seçeneklere sahip. Bu eklenti ile bağlı kuruluş programlarınızı kolayca kullanabilirsiniz.

Eklenti, ürünlerinizi göstermek istediğiniz yol üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. Sepete Ekle düğme etiketinizi özelleştirmekten yıldız derecelendirmelerini ve incelemelere eklemenize, vitrinin kullanıcılarınız için çekici ve güvenilir görünmesini sağlamak için her şeyi yapmanıza olanak tanır.

10. Checout Manager For Woocommerce

WordPress & WooCommerce için En İyi 10 DropShipping EklentileriChecout Manager For Woocommerce , ödeme sayfanızı kolayca yönetmek için mükemmel bir WooCommerce DropShipping eklentisidir. Ödeme sayfanızın fatura alanlarını, gönderim alanlarını ve ek alanlarını ekleyebilir veya silebilir ve yeniden sıralayabilirsiniz. Ayrıca, ödeme sayfanızdaki herhangi bir alanı etkinleştirme veya devre dışı bırakma seçenekleri de sunar.

Bir alanı zorunlu kılmak istiyorsanız, bu da mümkün. Eklentinin ayrıca daha gelişmiş seçeneklerle birlikte gelen premium bir sürümü de vardır. Ancak, ücretsiz olan da başlamak için harika bir seçenek.

Bu makaleyi beğeneceğinizi umuyoruz…

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.