StudioPress Agency Pro WordPress Ajans Teması

0 867

Bir WordPress ajansı teması mı arıyorsunuz? StudioPress Agency Pro temasıyla, profesyonel hizmetlerinizi sergilemenizi sağlayan özelleştirilmiş bir ana sayfa düzeni alabilirsiniz. Bu StudioPress Agency Pro incelemesinde, özelliklerini açıklayacağız ve ihtiyaçlarınız için en iyi tema olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacağız.

StudioPress Agency Pro Hakkında

StudioPress Agency Pro , herhangi bir kurum ve kuruluş için en uygun olan güzel bir WordPress temasıdır.

Agency Pro ile, ana sayfanızı üç ana sayfa widget alanıyla özelleştirebilirsiniz. Bu  StudioPress tarafından Genesis çerçevesinin bir çocuk temasıdır  , bu yüzden çalışması için hem Genesis çerçevesi temasına hem de Agency Pro çocuk temasına ihtiyacınız olacak.

Bir çocuk teması, tüm özellikleri ana temasından miras alır. Sitenizde bir alt tema kullanmak, ana temayı güncelledikten sonra kaybetme konusunda endişe etmeden üzerinde tweaks yapmanıza yardımcı olur.

Genesis çerçevesi sağlam bir şekilde kodlanmış ve hızlı, hafif ve esnek olacak şekilde üretilmiştir.

Diğer tüm Genesis çocuk teması gibi, Agency Pro da çoklu düzenler, ekmek kırıntıları ve sayısal gezinme gibi yerleşik özelliklere sahip, duyarlı tasarımla birlikte gelir.

Güzel ana

Agency Pro, özelleştirilebilir üç ana sayfa içerik alanıyla birlikte gelir. Temanızın Pencere Öğeleri bölümüne giderek ana sayfanıza içerik ekleyebilirsiniz. İçeriği güncellemek için tek yapmanız gereken tercih ettiğiniz widgetleri bu widget alanlarına sürükleyip bırakmaktır. Agency Pro temasında aşağıdaki widget alanlarını bulacaksınız.

StudioPress Agency Pro WordPress Ajans Teması

  • Üstbilgi Sağ : Bu içerik alanı genellikle logo veya site başlığının yanında görünür. Bir arama formu veya özel bir menü ile en iyi şekilde çalışır.
  • 2 Kenar Çubukları : Tema, 2 kenar çubuğu ile birlikte gönderilir – birincil ve ikincil.
  • Ana Sayfa Başa Dön : Bu widget, dikkat çekici bir harekete geçirme ifadesiyle bir karşılama mesajı eklemek için kullanılabilir ve ana sayfanızın üst kısmında görünür.
  • Home Middle : Portföyünüzü bu widget alanında paylaşabilirsiniz.
  • Anasayfa Alt : Demo sayfasında, bu bölümde en son makaleler gösterilmektedir.
  • 3 Altbilgiler : Agency Pro üç altbilgiyi destekler.
  • Giriş Sonrası : Bu widget alanındaki içerik, tek girişlerden sonra gösterilecektir. Bu alan, afişlerinizi tanıtmak , e-posta listenizi oluşturmak vb. İçin en uygun alandır .

Her Sayfa İçin Özel Düzen

In  Tema Ayarları , web siteniz için varsayılan düzeni seçebilirsiniz. Agency Pro ayrıca her yazı ve sayfa için mizanpajı tek tek seçmenize izin verir. Metin düzenleyicinin altındaki Mizanpaj Ayarları kutusunu kullanarak ayarlayabilirsiniz .

StudioPress Agency Pro WordPress Ajans TemasıAçılış Sayfası Şablonu

Diğer birçok StudioPress teması gibi, Agency Pro da bir açılış sayfası şablonu ile birlikte geliyor. Gezinme menüsü, üstbilgi ve altbilgi olmadan siteniz için kolayca özel bir açılış sayfası oluşturmanıza olanak sağlar.

Sayfaya Özel Komut Dosyalarını Uygulaması Kolay

Agency Pro , sayfaya özel komut dosyalarını temanıza kolayca eklemenizi sağlar. Metin editörünün altındaki her sayfada bir Scripts kutusu bulabilirsiniz . Bu, özel izleme, dönüşüm optimizasyonu vb. İçin komut dosyaları eklemek için uygundur.

StudioPress Agency Pro WordPress Ajans TemasıRenk seçenekleri

Özelleştirici seçeneği, 5 farklı renk şemaları arasından seçim yapabilirsiniz.

Tema ayrıca sınırsız arka plan rengi seçenekleri de sunuyor. Arka plan renginizi, renk seçiciyi kullanarak veya onaltılık kodunu girerek seçebilirsiniz.

Belgeler ve Destek

Satın alma işleminden sonra, tüm yerleşik özellikleri açıklayan ve sitenizi tıpkı demo sitesi gibi nasıl kuracağınızı anlatan kapsamlı belgelere erişebileceksiniz.

Ayrıca temanızı daha da özelleştirebileceğiniz Genesis çerçevesi için eksiksiz bir kod parçacıkları listesi alacaksınız.

Agency Pro , temayı sınırsız sayıda sitede kullanmanıza izin veren bir kerelik bir satın alma ücreti karşılığında kullanılabilir. Ayrıca sınırsız e-posta desteğine de erişebilirsiniz. StudioPress, kullanıcı desteklerinin kalitesi ve hızı ile tanınır.

StudioPress Pro Plus ile Temalardan Tasarruf Edin

StudioPress temaları hızlı, arama motoru için optimize edilmiş, hafif, duyarlı ve kullanımı kolaydır. Agency Pro’yu seviyorsanız, StudioPress Pro Plus Tüm Tema Paketine yatırım yapmayı düşünün  . Destek ve güncellemeler dahil olmak üzere ALL StudioPress temalarına anında erişeceksiniz.

Paket, bir kereye mahsus olmak üzere 499,95 dolarlık bir ücret karşılığında 1,700 ABD doları değerinde prim WordPress Temaları içerir.

StudioPress Agency Pro , ajanslar ve yeni başlayanlar için web siteleri oluşturmak için çok uygundur. Özetle, bir widget ana sayfası, beş renk stili ve bir açılış sayfası şablonu ile birlikte geliyor.

Temayı, yeterli sayıda kişiselleştirme seçeneğiyle, diğer birçok premium temayı engellemeden kullanmanın kolay olduğunu gördük.

Tema, hızlı, hafif ve iyi kodlanmış olan Genesis çerçevesi üzerine inşa edilmiştir. Hepsinden iyisi, bir kerelik bir ücret karşılığında, sınırsız destek ve güncelleme alırsınız.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.