2020’nin En İyi 10 WordPress Duyuru Eklentileri

0 1.885

WordPress web sitenize bir bildirim çubuğu eklemek istiyor musunuz?

Sitenize bildirim çubukları eklemek, kullanıcıların tarama deneyimini engellemeden önemli etkinlikler, ürünler veya hizmetler vb. Hakkında bilgi edinmelerinin harika bir yolu olabilir.

Bir bildirim çubuğu kullanarak satışlarınızı artırabilir, ziyaretçilerinizin katılımını artırabilir ve işletmeniz için gelişmiş olası satış yaratmayı deneyebilirsiniz .

Bunlar, bir promosyon yayınlıyorsanız, yeni bir ürün lanse ediyorsanız veya ziyaretçileriniz için bir hediye düzenliyorsanız özellikle yararlıdır. İnsanlara bu konuda fazla çaba harcamadan bilgi vermek için bildirim çubuğunu kullanabilirsiniz.

Bugünün makalesinde, size parlak özelliklerle gelen en iyi bildirim çubuğu eklentilerinden bazılarını anlatacağız. Ancak bundan önce, bir bildirim çubuğu kullanabileceğiniz bazı örneklere hızlı bir göz atalım.

En İyi WordPress Bildirim Çubuğu Eklentileri – Bazı Kullanım Durumları

Bir bildirim çubuğu kullanmanın size yardımcı olabileceği birkaç durum vardır. İşte bunlardan birkaçı –

  • site genelinde bir mesaj görüntüle
  • promosyon kodları sunmak
  • aciliyet yaratmak
  • müşterileri abonelere dönüştürün
  • sosyal medya sayfalarını tanıtın ve takipçileri artırın
  • e-postaları aboneliklerini artırın

ve dahası…

Şimdi hazırsanız, WordPress bildirim çubuğu eklentileri listemize göz atalım.

1. OptinMonster

2020'nin En İyi 10 WordPress Duyuru Eklentileri

OptinMonster , web sitenize çeşitli türlerde bildirimler eklemenizi sağlayan en popüler müşteri kazanımı ve potansiyel müşteri oluşturma yazılımlarından biridir. Ziyaretçilerinize yaklaşan bir etkinlik veya promosyon hakkında bilgi vermenin yanı sıra, tonlarca hedefleme seçeneği ile potansiyel müşteriler yakalamanıza yardımcı olur. Gezinme çubuklarınızı oluşturmayı ve tasarlamayı kolaylaştıran, kullanımı kolay bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

Sen oluşturmak için kullanabilirsiniz lightbox pop-up , yüzer barlar, kaydırma kutusunun slayt içi ve çok daha fazla.

En iyisi de, zaman ve tarihe duyarlı kampanyalar yayınlamak ve dönüşümleri artırmak için mesajı doğru zamanda ziyaretçilerinize göstermek için kullanabilirsiniz. Geri sayım sayacıyla, satış ve gelirinizi artıran bir aciliyet hissi de yaratabilirsiniz.

OptinMonster, yönlendirme tespiti, coğrafi konum hedefleme, reklam engelleme tespiti, akıllı etiketler seçeneği ve daha pek çok özellik sunar.

2. WP Notification Bar Pro

2020'nin En İyi 10 WordPress Duyuru EklentileriWeb sitenizde şık bir bildirim çubuğu görüntülemek istiyorsanız, WP Bildirim Çubuğu sizin için en iyi seçenektir. Bu, pazarlama stratejilerinizi geliştirmenize yardımcı olan süper duyarlı, SEO için optimize edilmiş bir WordPress bildirim çubuğu eklentisidir . Ayrıca rengini genel web sitenizin görünümüne uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Kullanıcılara bildirim çubuğunu gizleme seçeneği sunabilirsiniz.

Ayrıca, hangi sürümün sizin için en iyi olduğunu görmek için bölünmüş bir test yapmanızı sağlar. Ayrıca, çubuğun belirli bir süre içinde aldığı görüntüleme ve tıklama sayısını da izleyebilirsiniz. Eklenti, gezinme çubuğunu en sevdiğiniz e-posta pazarlama hizmetleriyle de entegre etmenizi sağlar .

3. Hello Bar

2020'nin En İyi 10 WordPress Duyuru EklentileriHello Bar, şaşırtıcı özelliklerle birlikte gelen popüler bir bildirim eklentisidir. Tek bir satır kodlamadan web sitenize bir bildirim eklemek için kullanabilirsiniz. Ve eklenti süper basit ve kullanımı hızlı. Bu yüzden, daha önce kullanma deneyiminiz olmasa bile, bir profesyonel gibi kullanabilirsiniz.

Bu eklentiyi kullanarak sitenize bildirim kaydırıcıları ve uyarı zilleri bile ekleyebilirsiniz. Eklentinizi bir e-posta pazarlama servis sağlayıcısıyla entegre etmek istiyorsanız, bu da mümkündür. İşleri sizin için kolaylaştırmak için çeşitli hizmetleri destekler. Takdir jesti olarak, özel bir teşekkür sayfası da ekleyebilirsiniz. Bildirim çubuğunuzun dönüştürmenize yardımcı olacak kadar iyi olup olmadığından emin değilseniz, devam edin ve bölünmüş bir test yapın.

4. PushEngage

2020'nin En İyi 10 WordPress Duyuru EklentileriPushEngage, ziyaretçilerinize otomatik olarak web push bildirimleri göndermenizi sağlayan başka bir parlak WordPress bildirim eklentisidir. Bu bildirimleri özelleştirebilir ve müşteri işlemlerinize göre tetikleyebilirsiniz. Bir ziyaretçi bu bildirimlerde kullandığınız CTA’lara yanıt verirse, onlara otomatik bir yanıt gönderme seçeneğiniz de vardır. PushEngage farklı tarayıcılarda ve cihazlarda da iyi çalışır.

Bildirimlerinizi tercih ettiğiniz zamanlamalarda kolayca planlayabilirsiniz. Mesajınızı daha çekici ve anlaşılır hale getirmek için büyük resimler ve emojiler de kullanmanızı sağlar.

5. Announcement Bar

2020'nin En İyi 10 WordPress Duyuru EklentileriWeb sitenize bir bildirim çubuğu eklemek istiyorsanız, Themify Duyuru Çubuğu en iyi seçenektir. Bildirimlerle çalışmayı o kadar basit hale getirir ki sadece seveceksiniz. Bildirimlerinizi planlamak, stilize etmek veya sitenizde görüntülemekle ilgili olsun, her şeyi bir anda yapabilirsiniz.

Bu bildirimleri widget’larınıza yapışkan çubuk olarak eklemenizi sağlar veya hatta oluşturduğu kısa kodu bile kullanabilir ve sitede istediğiniz yere ekleyebilirsiniz.

Çubuğu istediğiniz gibi konumlandırmanızı sağlar. Ayrıca yazı tipi, rengi ve stili üzerinde çalışabilir ve çekici görünmesini sağlamak için birkaç kaydırma stili ekleyebilirsiniz. Ayrıca, eklenti çeşitli diğer modern ve gelişmiş eklentilerle uyumludur.

6. Footbar – WordPress Bildirim Çubuğu

2020'nin En İyi 10 WordPress Duyuru Eklentileri

Adından da anlaşılacağı gibi, Footbar bildirim çubuğu web sitenize sınırsız footbar eklemenize izin verir. Hangisini tercih ederseniz edin, her sayfada farklı görünme veya tutarlı bir görünüm verme esnekliğiniz vardır. Bu çubukların genişliğini kolayca özelleştirebilir ve sayfalarınız için de koşullu mantık kullanabilirsiniz.

Bu eklenti ayrıca bildirim çubuğunuzun WordPress temanızla karışmasını sağlayan renk seçici gibi gelişmiş özelliklerle birlikte gelir . Diğer bir güzel seçenek de sayısal kaydırıcılar. Kullanıcılara çok sayıda sayısal ileti içeren bir mesajla bildirmek istediğinizde bu kullanışlı olur. Kullanıcıları sayfanızı paylaşmaya teşvik etmek için çeşitli sosyal simgeler de ekleyebilirsiniz.

7. Apex Notification Bar

2020'nin En İyi 10 WordPress Duyuru Eklentileri

Apex Notification Bar , her biri ihtiyaçlarınıza göre tamamen özelleştirilebilir 15 önceden tasarlanmış şablonla birlikte gelen parlak bir WordPress bildirim eklentisidir. Sitenize birden fazla bildirim çubuğu eklemek için bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Aciliyet duygusu ve arama çubuğu oluşturmak için geri sayım sayacı da ekleyebilirsiniz. Eklenti, özelleştirme açısından süper esnektir. Görsel olarak çarpıcı hale getirmek için rengini, yazı tiplerini ve stilini kolayca değiştirebilirsiniz.

Eklenti , MailChimp’e daha iyi bir alternatif olan ve İletişim Formu 7’yi de eklemenizi sağlayan Constant Contact gibi e-posta pazarlama hizmetlerini de destekler . Markanıza uyacak şekilde kişiselleştirmek için logonuzu yükleyebileceğiniz özel bir logo bölümüne sahiptir. Bir arka plan görüntüsü görünümünü hızla geliştirebilir ve eklenti de bunun için bir seçeneğe sahiptir. Bütün bunlar ve çok daha fazlası tek bir satır kodlamadan gelir. Yine de, sitenizde en profesyonel görünümlü bildirim çubuklarına sahip olabilirsiniz.

8. WPFront

2020'nin En İyi 10 WordPress Duyuru Eklentileri

WPFront , web sitenize bildirim çubukları eklemenizi süper kolaylaştıran başka bir WordPress bildirim çubuğu eklentisidir. Bu eklenti tamamen ücretsizdir. Bu eklenti ile mesaj çubuğunuzu web sitenizin üstüne veya altına yerleştirebilirsiniz. Ziyaretçiniz sayfada gezinmeye başladığında da görüntüleme seçeneğiniz vardır.

Görünüşe göre çubuk tamamen özelleştirilebilir. Yüksekliğini ve rengini de ayarlayabilirsiniz. Otomatik olarak kaybolmasına izin vermek için bir başlangıç ​​ve ayar tarihi de belirleyebilirsiniz. Sınırlı süreli indirim veya flash satışı yapmak istiyorsanız bu harika bir seçenektir. Yapışkan bir çubuk yapmak istiyorsanız, bu da mümkündür. Bu, sitenize inen herkesin sayfayı aşağı kaydırsalar bile sitenizi görmesini sağlar.

9. WP Notification Bar

2020'nin En İyi 10 WordPress Duyuru EklentileriBir başka mükemmel ücretsiz WordPress bildirim eklentisi WP Bildirim Çubuklarıdır . Bu MYThemeShop ürünü, web sitenize tek bir satır kodlamadan bildirim çubukları eklemenizi sağlayan hafif, kullanıcı dostu ve duyarlı bir araçtır. Çubuklarınızı oluşturduktan sonra, istediğiniz yerde görüntüleyebilirsiniz. Bu konu için belirli bir sayfada, bir yayında veya ana sayfanızda olabilir.

Ayrıca, mesajınızı kimlerin görebileceğini seçmenize de olanak tanır. İdeal olarak, eklentiyi kullanırken herhangi bir sorun yaşamamanız gerekir. Ancak daha önce bunu yaptıysanız, destek ekibine ulaşabilirsiniz, bu 7/24 kullanılabilir.

10. Top Bar

2020'nin En İyi 10 WordPress Duyuru Eklentileri

Top Bar , web sitenizin üstüne bir bildirim çubuğu eklemenizi sağlar. Bu çubuğu, ziyaretçilerinize özel bağlantılar ile birlikte iletileri görüntülemek için kullanabilirsiniz. Ziyaretçileriniz sayfada gezinirken mesajlarınızı görünür hale getirebilir veya yapışkan bir mesaj haline getirebilirsiniz.

Ayrıca, çubuğunuzu rengini düzenleyerek özelleştirmenizi sağlar.

İşte bu kadar. Bunlar, web sitenize bir bildirim çubuğu eklemek isteyip istemediğinizi kontrol edebileceğiniz birkaç eklentidir.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.