8 En İyi Bildirim Çubuğu WordPress Eklentileri

0 1.933

8 En İyi Bildirim Çubuğu WordPress Eklentileri

Reklam yapmak, en yeni ürününüzü veya belirli bir açılış sayfasının bildirim çubuğuna koymak isteyebilirsiniz. Sitenize bu basit ekleme dikkat çeker, para kazanmanıza ve sayfalarınıza trafik çekmenize yardımcı olur. Ancak WordPress temanız bu özelliği içermese bile, eklenti içeren bir bildirim çubuğu eklemek kolaydır.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, mevcut oldukça az sayıda bildirim çubuğu seçeneği vardır. Paylaştığımız eklentilerin her biri yakın zamanda güncellendi ve bir bağlantı ekleme olanağı sunuyor (ki bu belki de bir WordPress bildirim çubuğunun en önemli özelliğidir). Öyleyse başlayalım!

1. Easy Notification Bar

 

8 En İyi Bildirim Çubuğu WordPress Eklentileri

Easy Notification Bar eklentisi ile WordPress sitenize basit bir bildirim çubuğu ekleyin. Bu seçenek gerçekten listemizdeki en kolay olanıdır – sadece bildirim çubuğunu ayarlamak için kur ve canlı özelleştiriciye git. Eklenti, bir etiket satırı eklemek, bir metin hizalaması ayarlamak, bir yazı tipi boyutu seçmek, düğme metninizi düzenlemek, bir bağlantı eklemek ve arka plan / metin rengini özelleştirmek için hızlı ve kolay seçenekler içerir. Bu kadar! WordPress sitenize birkaç dakika içinde bir bildirim çubuğu ekleyebilirsiniz. Hepsinden iyisi, bu hafif eklenti çoğu temalarla (kendi Total temamız dahil ) çalışır ve popüler eklentilerle ( WPBakery Page Builder ve Elementor gibi) güzel oynar .

2. Hello Bar

 

8 En İyi Bildirim Çubuğu WordPress Eklentileri

Birkaç ek seçenek için Hello Bar’a göz atmanızı öneririz. Bu eklentinin ücretsiz sürümü, temel tasarım ayarları (renk, üst veya alt yerleşim, boyut ve düğme stili gibi), 1 canlı A / B ayırma testi (premium sınırsızdır), Hello Bar’ınızı herkese veya yalnızca mobil cihazlara (veya cep telefonuna) içerir (veya yükseltirseniz onu ana sayfanızla sınırlandırın). Unutulmaması gereken bir nokta, yıllık bir Büyüme planı seçerseniz yaklaşık 24 $ / ay başlayan bir premium plana yükseltmediğiniz sürece Hello Bar yazısını kaldıramıyorsunuz.

3. WPFront Notification Bar

 

8 En İyi Bildirim Çubuğu WordPress Eklentileri

WPFront biraz daha sezgiseldir, ancak yine de ücretsiz bir bildirim çubuğu eklentisi arıyorsanız iyi bir seçenektir. Eklenti, yapışkan, kaydırma ofseti, çubuk yüksekliği, otomatik kapanma, mesaj, düğme eylemi (link veya Javascript) ve daha fazlası için seçenekler içeren kendi paneline sahiptir. Ancak benzersiz bir özellik, bildirim çubuklarınızı görüntülemek için belirlenen tarih ve kullanıcı rollerini belirleme yeteneğidir. Bu, oturum açmış olan aboneler (veya hatta yazarlarınız için) sınırlı süreli tanıtım tanıtımlarını veya özel duyuruları tanıtmak istiyorsanız WPFront’u mükemmel bir seçim haline getirir.

4. WP Notification Bars

 

8 En İyi Bildirim Çubuğu WordPress Eklentileri

WP Bildirim Çubukları eklentisi, WordPress destekli siteniz için bir uyarı çubuğu oluşturmanın basit bir yolunu sunar. Özel metin, düğmeler vb. İle sınırsız sayıda çubuk oluşturun. Ayrıca, bildirim çubuğunu belirli sayfalarda (veya yayınlarda), Google veya Facebook ziyaretçilerine gösterme ayarları da var – ziyaretçilerden farklı bildirimler sunmak istiyorsanız harika bir özellik çeşitli trafik kaynakları. Eklenti çeviriye hazırdır ve özel arka plan, metin ve düğme renkleri için renk seçicileri içerir.

5. Top Bar

8 En İyi Bildirim Çubuğu WordPress Eklentileri

WP Darko’nun En Sevilen Çubuğu eklentisi ile, site ziyaretçilerinize mesajlar ve bağlantılar göstermek için kendi üst çubuğunuzu tasarlayabilirsiniz. Renginizi, kaydırmadaki görünürlüğü, mesajı ve düğme metnini ve ayrıca renkleri seçin. Gelişmiş seçenekler için kullanılabilir bir Pro sürümü var (alt kenarlık, gecikme, kapanma seçeneği, yazı tipi boyutları ve kullanıcı görünürlüğü).

6. Announcement Bar

8 En İyi Bildirim Çubuğu WordPress Eklentileri

Duyuru Çubuğu eklentisi, web sitenize uyarı eklemeyi kolaylaştırır. Eklenti tamamen duyarlı olduğundan, mesajınız tüm cihazlarında okuyucularınız tarafından görülebilir. Eklenti, birçok harika seçenek içerir, böylece markanıza ve web sitenize uyan duyurular oluşturabilirsiniz. Öncelikle üst bilginize, alt bilginize veya kenar çubuğunuza sabit bir haber mi vermek istediğinize karar verin. Ardından 12 arka plan rengi / stili, 2 stil öğesi (ataç veya yer imi), 3 geçiş ve 5 özel yazı tipi arasından seçim yapabilirsiniz. Okuyucularınızı tıklamaları için cesaretlendirmek için sitenizden gerçekten yayılan duyuruları oluşturun!

7. Apex Notification Bar Lite

 

8 En İyi Bildirim Çubuğu WordPress Eklentileri

Apex Bildirim Çubuğu Lite eklentisi, kendi uyarı veya bildirim çubuğunu oluşturmak için bir avuç seçenek içerir. 5 önceden tasarlanmış 5 şablondan birini seçin veya 5 bildirim çubuğu bileşeni ve dahil edilmiş sosyal simgeler kullanarak özelleştirin. Apex Bildirim Çubuğu Lite, yapışkan bir çubuk için seçenekler sunar; bu nedenle sitenize gelen ziyaretçiler aşağı indiğinde bile bildirim ekranda kalır. Veya okuyuculara bildirimi kapatma yeteneği vermek için göster / gizle seçeneğini etkinleştirebilirsiniz. Daha fazla istemek? Gelişmiş konumlandırma, zamanlanmış çubuklar, geri sayım sayacı, özel yazı tipleri ve daha fazla özelleştirme seçeneği için uygun olan bir premium sürümü var.

8. HashBar

8 En İyi Bildirim Çubuğu WordPress Eklentileri

Listemizdeki en son WordPress için HashBar bildirim çubuğu. Görsel Besteci ve Kral Besteci ile uyumlu, sitenizde bir sayfa oluşturucu kullanıyor olsanız bile harika bir eklenti. Eklenti, hangi sayfalarda gösterileceğine karar vermenize, konumlandırmayı ayarlamanıza, renkleri özelleştirmenize ve elbette kendi metninizi eklemenize izin verir. Ancak kısa kod üretecine, yapışkan ve saydam başlık stillerine, mobil kesme noktası ayarlarına, bildirim çubuğu planlamasına ve daha fazlasına erişmek istiyorsanız, premium sürüme yükseltmeniz gerekir .


İlan ve bildirim çubukları önemli bilgilere dikkat çekmek için harika bir yoldur. Okuyucularınızı özel bir satış, yeni içerik, bültene kaydolma veya diğer öne çıkan içeriklere yönlendirebilirsiniz. Umarım bu liste, WordPress siteniz için doğru bildirim çubuğu eklentisini bulmanıza yardımcı olmuştur.

 

 

 

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.