7 En iyi WordPress AdSense Eklentisi

7 En iyi WordPress AdSense Eklentisi
0 1.174

En iyi WordPress AdSense eklentilerini mi arıyorsunuz?

Bir web siteniz veya blogunuz varsa, sitenizde reklam görüntülemek çevrimiçi para kazanmanın harika bir yolu olabilir. Ancak WordPress, reklamları eklemek ve yönetmek için yerleşik bir sisteme sahip değildir.

Birkaç WordPress teması reklam yerleşimleri sunabilir, ancak tüm temalar gerçek reklam için alan sağlamaz. Neyse ki, web sitenize reklam alanını eklemek ve tamamen kontrol etmek için bir AdSense eklentisi kullanabilirsiniz.

Bu makalede, reklamları görüntülemek ve çevrimiçi para kazanmak için kullanabileceğiniz en iyi WordPress AdSense eklentilerinden bazılarını paylaşacağız.

En İyi WordPress AdSense Eklentileri

Aşağıda, özenle seçilmiş en iyi WordPress AdSense eklentileri listemizi bulacaksınız. Ücretli ve ücretsiz eklentiler içerir, böylece siteniz için en iyi AdSense eklentisini seçebilirsiniz.

1. AdSanity

7 En iyi WordPress AdSense Eklentisi

AdSanity , piyasadaki en popüler WordPress AdSense ve reklam yönetimi eklentilerinden biridir. WordPress sitenizdeki tek bir panodan reklam eklemenizi ve yönetmenizi sağlar.

Hafif bir eklentidir ve reklam yönetim sisteminin özelliklerini ve işlevselliğini genişletmek için birkaç eklenti sunar. AdSanity, 2 yayınlama seçeneğiyle gelir ve ayrıca her bir reklam için başlangıç ​​ve bitiş tarihini ayarlamanıza olanak tanır.

Başlığınızda, kenar çubuklarınızda, açılış sayfalarınızda ve alt bilgilerinizde reklam görüntülemek için özel widget’lar kullanabilirsiniz. Reklamlarınızı geliştirmek için bireysel reklam performansları için istatistikler sağlar.

Fiyat: 49 $ – 489 $ (ücretsiz sürüm mevcuttur)

2. MonsterInsights

7 En iyi WordPress AdSense Eklentisi

MonsterInsights , Google Analytics’i web sitenize entegre etmek için en iyi WordPress analiz eklentisidir . Web sitenizde daha iyi reklamlar gösterebilmeniz için reklam afişlerinize yapılan tıklamaları izler.

WordPress yönetici panonuzda gerçek zamanlı istatistikleri alırsınız. Herhangi bir kod yazmadan sadece birkaç tıklamayla yapılandırmak ve kurmak kolaydır.

MonsterInsights , size daha fazla özellik ve seçenek sunmak için üçüncü taraf ve popüler WordPress eklentileriylesorunsuz bir şekilde entegre olur .

Fiyat: 99,50 $ – 399,50 $ (ücretsiz sürüm mevcuttur)

3. Quick AdSense

7 En iyi WordPress AdSense Eklentisi

Quick AdSense , ücretsiz bir WordPress reklam yönetimi eklentisidir. Oldukça esnektir ve blog sayfanıza AdSense veya başka herhangi bir reklam kodunu kolayca eklemenizi sağlar.

Blog yayınlarınızın ortasında rastgele reklamlar gösterir. Eklenti ayarları, yeni başlayanların reklamları görüntülemesi ve yönetmesi için bile basit ve kolaydır.

Fiyat: Bedava

4. AdRoate

 

AdRotate , profesyonel bir WordPress AdSense eklentisidir. Web sitenizde reklam görüntülemek için özel reklamlar ve reklam kampanyaları oluşturmanıza olanak sağlar.

Google AdSense dahil, en sevdiğiniz çevrimiçi kaynaklardaki reklamları da kullanabilirsiniz. WordPress’e reklam eklemek için kısa kodlar, özel widget’lar ve PHP snippet’leri ile birlikte gelir.

Fiyat: Bedava

5. Easy Google AdSense

 

Easy Google AdSense , reklamlarınızdan para kazanmak için ücretsiz bir WordPress AdSense eklentisidir. Etkinleştirdikten sonra, eklentinin Ayarlar sayfasına Google AdSense kodunu eklemeniz gerekir ve web sitenizde otomatik olarak reklam göstermeye başlayacaktır.

Kullanıcıların davranışlarını anlamak ve sayfanız ve yayınlarınızda birden çok yerde alakalı reklamlar görüntülemek için yerleşik bir mekanizmaya sahiptir.

Fiyat: Bedava

6. Ad Inserter

7 En iyi WordPress AdSense Eklentisi

Ad Inserter, gelişmiş bir WordPress reklam yönetimi eklentisidir. Google AdSense, Ad Manager vb. Dahil olmak üzere birden çok reklam ağını destekler.

WordPress sayfalarınıza ve yayınlarınıza otomatik olarak reklam ekler. Ayrıca, resimlerin veya başlıkların yanında reklam göstermekten kaçınabilirsiniz. Ayrıca, tek tek gönderilerdeki reklamları devre dışı bırakmanıza da olanak tanır.

Fiyat: Bedava

7. Advanced Ads

7 En iyi WordPress AdSense Eklentisi

Advanced Ads , basit ve ücretsiz bir WordPress reklam yöneticisi eklentisidir. Google AdSense ve Google Ad Manager gibi popüler reklam hizmetleriyle sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Eklenti, yazılarınızdaki reklamları sergilemek için WordPress’te özel bir blok sağlar. Kutudan çıkar çıkmaz sınırsız reklamı ve Google AdSense ihlal kontrollerini destekler.

Fiyat: Bedava

Bunlar, web sitenizden veya blogunuzdan para kazanmak için kullanabileceğiniz en iyi 7 AdSense eklentisidir.

Bu makaleyi faydalı bulduğunuzu umuyoruz.

 

prestashop desteği

WordPress Desteği

WordPress desteği ile çevrimiçi stenizi bir üst seviyeye taşıyın!

SAYFAYI ZİYARET EDİN

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.