WordPress için En İyi 10 PDF Görüntüleyici Eklentisi

0 1.927

WordPress web siteniz için bir PDF görüntüleyici eklentisi mi arıyorsunuz? PDF dosya biçimi, kullanıcılarınızın sitenizde yayınlanan belgeleri açmasını, incelemesini ve yazdırmasını sağlar.

PDF formatıyla, yüksek kaliteli dosyaları nispeten daha küçük bir dosyaya sıkıştırabilir ve kullanıcılar indirirken bant genişliğinizi koruyabilirsiniz. Yetkisiz erişimi kısıtlamak için PDF belgelerinizde şifre korumasını bile etkinleştirebilirsiniz.

Ne yazık ki, WordPress varsayılan olarak yazılara veya sayfalara PDF dosyaları oluşturmanıza veya gömmenize izin vermez. Neyse ki WordPress, PDF dosyalarını sitenizden tek bir satır kodlamadan görüntülemek için harika eklentiler sunar .

WordPress PDF Viewer Eklentisi Ne Yapar?

PDF eklentisiyle, tam bir WordPress PDF görüntüleyicisini bir WordPress yayınına veya sayfasına gömebilirsiniz. Bir kullanıcı sitenize geldiğinde, sayfalarında dolaşarak bu dosyaları kitap biçiminde görüntüleyebilir. Ayrıca not almak ve bu sayfaları yazdırmak için yakınlaştırabilirler.

PDF dosyası, sitenizde büyük belgeler yayınlamak istediğinizde özellikle yararlıdır. Bir WordPress PDF eklentisi ile, kullanıcıların bir tıklamayla görüntüleyebileceği, indirebileceği ve yazdırabileceği bir pdf dosyası gömebilirsiniz.

Bu makalede, size en iyi PDF eklentilerinden bazılarını göstereceğiz ve özelliklerini karşılaştıracağız, böylece siteniz için hangisinin en iyi seçenek olduğuna karar verebilirsiniz.

1. WordPress için PDF Görüntüleyici

WordPress için En İyi 10 PDF Görüntüleyici EklentisiPDF Viewer, PDF dosyalarını web sitenize kolayca yerleştirip görüntülemenizi sağlayan en çok satan premium WordPress PDF eklentilerinden biridir. Eklenti, özelleştirme açısından da süper esnektir. Bu, yazılarınızın veya sayfalarınızın görünümü üzerinde çalışmayı kolaylaştırır.

Deneyim kullanarak PDF’yi geliştirmek için Bul, İndir, Paylaş, Arkadaşa E-posta, Sayfada Gezinme, Yakınlaştırma, Yazdır, Aç vb. Seçenekler ekleyebilirsiniz. Bir WooCommerce siteniz varsa, ürün fiyat listesini, broşürleri ve el ilanlarını görüntüleyebilir veya PDF ile bir fatura oluşturabilirsiniz. Bu, ürün sayfasında veya web sitenizdeki herhangi bir yayında veya sayfada yapılabilir.

Eklenti, yer işaretlerini ve bağlantıları destekler ve ayrıca çok dilli. Bu PDF eklentisi çok iyi belgelenmiş ve mükemmel destek sunuyor.

2. dFlip PDF FlipBook WordPress Plugin

WordPress için En İyi 10 PDF Görüntüleyici EklentisiAdından da anlaşılacağı gibi, dFlip PDF Flipbook okuyucularına harika bir 3D flipbook deneyimi sunuyor. Bu eklentiyi kullanarak, kodlamadan dakikalar içinde kolayca bir PDF flipbook oluşturabilirsiniz.

Bu kitaplar metin veya resim tabanlı olabilir. Görüntüler için mükemmel bir destek sunar ve geleneksel bir PDF’den Görüntü dönüştürücüye bile ihtiyacınız yoktur. PDF’niz 3D’yi desteklemeyen bir tarayıcıda açılırsa, eklenti 3D destekli bir tarayıcıda göründüğü kadar çarpıcı görünmesini sağlayarak sizin için bunu halleder.

Bu PDF eklentisi tamamen CSS tarafından desteklenmektedir. Dosyanızda ağır metinler olsa bile, kalitesinden ödün vermek zorunda değilsiniz.

3. WooCommerce PDF Invoices and Packing Slips

WordPress için En İyi 10 PDF Görüntüleyici EklentisiWooCommerce PDF Faturaları ve Paketleme Fişleri , bir çevrimiçi mağaza işletiyorsanız özellikle yararlıdır . Bu uzantıyla, müşterilerinize gönderilen tüm sipariş onay e-postalarına bir PDF faturası gönderebilirsiniz. Faturalarınızın profesyonel görünmesini sağlamak için görsel olarak çarpıcı şablonlar sunar. Faturalarınızı düzenlemek ve özelleştirmek istiyorsanız, bu da mümkündür.

Ayrıca toplu olarak PDF faturaları, kredi notları ve irsaliyeler oluşturabilirsiniz. Uzun faturalar oluşturmak istiyorsanız, bunları sırayla numaralandırabilirsiniz. Bu seçenek ayrıca numaralarınızı özel olarak biçimlendirmenize de olanak tanır. WooCommerce PDF Faturaları ve Paketleme Fişleri çeşitli dilleri destekler. Faturanızı veya irsaliyenizi yerelleştirmek istiyorsanız, kolayca yapılabilir.

Özel logonuzu bu faturaların başlığına ekleyebilir, kağıt boyutunu (letter veya A4) seçebilir ve hatta faturalar ve paketleme fişlerindeki mağaza verilerini / altbilgisini / feragatnamesini vb. Değiştirebilirsiniz.

4. PDF Embedder

WordPress için En İyi 10 PDF Görüntüleyici EklentisiPDF Embedder deneyebileceğiniz başka bir şaşırtıcı WordPress PDF eklentisidir. WordPress sitenize bir PDF dosyası eklemek istiyorsanız , bu eklenti hızlı ve kolay hale getirir. Yapmanız gereken tek şey, görüntülerinizi yüklediğiniz gibi PDF dosyanızı yüklemek ve işiniz bitti. Eklenti otomatik olarak boyutunda çalışır ve boyutu da özelleştirebilirsiniz.

Daha sonra eklentinin oluşturduğu kısa kodu yazılarınıza ve sayfalarınıza gömebilirsiniz. Eklenti , kolay gezinme için Sonraki / Önceki düğmesini eklemenizi sağlar .

Kullanıcılarınızın istedikleri zaman yakınlaştırmalarına bile izin verebilirsiniz. Ücretsiz sürüm İndir seçeneğini sunmaz . Bu seçeneği eklemek için premium kopyayı kullanmanız gerekir.

5. PDF – Print

WordPress için En İyi 10 PDF Görüntüleyici EklentisiPDF ve Yazdır , kolayca arşivlenebilen, paylaşılabilen ve kaydedilebilen PDF dosyaları oluşturmanızı sağlayan kullanıcı dostu ve esnek bir WordPress PDF eklentisidir. Bu dosyaları web sitenizdeki herhangi bir yayına veya sayfaya ekleyebilirsiniz. PDF dosyalarınızı istediğiniz gibi görünmesi için özelleştirme seçenekleri de sunar.

Örneğin, düğmelerinizi farklı konumlarda kolayca hizalayabilir, widget’lara düğmeler ekleyebilir, düğme türünü (resim, metin vb.) Seçebilirsiniz. Ayrıca PDF eylemini de seçebilirsiniz. Bu dosyaları indirilebilir veya yeni bir pencerede açabilirsiniz. Bu eklenti inanılmaz derecede basit ayarlar sunar. Ayrıca farklı dillerde de yerelleştirebilirsiniz. RTL dillerini destekler.

6. WP Advansed PDF

WordPress için En İyi 10 PDF Görüntüleyici EklentisiKullanıcılarınızın blog yazılarınızın ve sayfalarınızın PDF’sini oluşturmasını istiyorsanız, WP Advanced PDF eklentisini kullanmayı deneyin . Çevrimiçi sınıflar sunan veya bilgiye dayalı yayınlar yayınlayan siteler için mükemmel bir seçenektir. Ayrıca üyelik sitelerinde kullanabilir ve özelliklerini PDF’lere erişimi yalnızca üyelere sınırlandırmak için kullanabilirsiniz.

Ayrıca, PDF dosya metinleriniz için özel yazı tipleri kullanmanıza, başlığa bir logo eklemenize, PDF’nize filigran metni ve resmi eklemenize ve daha pek çok şeye olanak tanır. Görünümünü geliştirmek için kenar boşluklarını ve hizalamaları değiştirebilirsiniz. Eklenti, Post Id’yi varsayılan dosya adı olarak sunar , ancak isterseniz pdf olarak değiştirebilirsiniz .

7. WordPress PDF Light Viewer

WordPress için En İyi 10 PDF Görüntüleyici EklentisiListemizdeki bir sonraki WordPress PDF eklentisi WordPress PDF Light Viewer Eklentisidir . Bu, web sitenize herhangi bir boyuttaki pdf dosyalarını eklemek için harika bir seçenektir. Belge boyutunuz ne olursa olsun, yazılarınıza ve sayfalarınıza kolayca gömebilirsiniz.

Ardından tembel yükleme seçeneğini, yakınlaştırma özelliğini ve gezinme seçeneğini de ekleyebilirsiniz. Eklenti farklı dillere çevirileri destekler. Kullanıcılarınız için uygun hale getirmek amacıyla indirme seçeneğini de etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca toplu pdf indirmeyi etkinleştirme seçeneğine de sahiptir. Eklenti geliştirici dostu ve iyi belgelenmiş.

8. Send PDF For Conhtact Form 7

WordPress için En İyi 10 PDF Görüntüleyici EklentisiSend PDF For Conhtact Form 7 , deneyebileceğiniz başka bir harika seçenektir.Bu WordPress PDF görüntüleyici eklentisini kullanmak için önce İletişim Formu 7 eklentisini kullanmanız gerekir . Bu eklenti, İletişim Formu 7 tarafından oluşturulan forma koşullu mantık ekleyecektir.

Bu eklenti ile oluşturduğunuz pdf ile bir e-posta gönderebilirsiniz. Eklenti zaten 9 binden fazla kullanıcı tarafından indirildi ve 4.8 yıldız derecelendirmesi aldı. Tarayıcılar arasında uyumludur ve oluşturduğu pdf, cihazlarda çarpıcı görünür.

9.  PrintFriendly

WordPress için En İyi 10 PDF Görüntüleyici EklentisiPrint Friendly , gerekli kağıt boyutuna göre özelleştirilebilen tıklanabilir pdf bağlantıları oluşturmanızı sağlayan harika bir pdf eklentisidir. PDF oluşturulduktan sonra, bunları da özelleştirebilirsiniz. Yazdırma ve e-posta seçeneklerini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca bu dosyalara bir düğme ekleyebilir ve daha sonra görünmesini istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Eklenti, pdf’nize telif hakkı eklemenize izin verme seçeneğine sahiptir. Daha yaratıcı olmak istiyorsanız kendi CSS’nizi de kullanabilirsiniz. İyi olan şey, eklentinin hem Java hem de Java olmayan komut dosyalarını desteklemesidir.

10. Extended PDF

WordPress için En İyi 10 PDF Görüntüleyici Eklentisi

Gravity PDF ile dijital pdf belgeleri oluşturmak kolaydır. Eklenti, pdf dosyalarınızı şekillendirmek için kullanılabilecek güzel tasarlanmış 4 şablon sunar. Daha iyi bir görünüm vermek için rengini, yazı tiplerini vb. Değiştirerek daha da özelleştirebilirsiniz.

Eklenti, şirket logonuzu ekleyerek pdf dosyalarınızı markalamade sunar. Çince, Japonca ve RTL dahil tüm dilleri destekler. Gravity Forms eklentisi ile birlikte kullanabilir ve formu doldurduktan sonra kullanıcılarınıza otomatik olarak pdf e-posta gönderme seçeneğini etkinleştirebilirsiniz.

Ödeme yapılana kadar pdf erişimini kısıtlama gibi gelişmiş seçenekler de ekleyebilirsiniz. Bu özellik, üyelik siteleri veya pdf gibi dijital ürünler satan siteler için harika bir özelliktir.

Bu kadar. Bunlar, deneyebileceğiniz WordPress için en iyi PDF eklentilerinden bazılarıdır. Bu makaleyi faydalı bulduğunuzu umarız.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.