Microsoft, Kasım ayında Xbox Series X’i piyasaya sürecek

Microsoft, Kasım ayında Xbox Series X'i piyasaya sürecek
0 770
Microsoft, yeni nesil Xbox Series X konsolunu Kasım ayında piyasaya sürmeyi taahhüt ediyor. Şirket daha önce Xbox Series X için yalnızca belirsiz bir “2020 Tatil” çıkış tarihini onaylamıştı, ancak en azından ayı şimdi biliyoruz.

Microsoft belirli bir tarih vermiyor, ancak son zamanlarda Kasım ayının ilk haftasının Xbox Series X için lansman zamanı gibi göründüğünü duydum. Bu, şüphesiz Kasım ayına daha da kayabilir. pandemiyle ilgili üretim ve daha fazlası.

Kasım lansman tarihi Xbox Serisi X için Microsoft, 343 Industries piyasaya çıkmasında gecikme olacağını ve Halo Sonsuz için 2021’de piyasaya çıkacağını bilidiriyor. Microsoft, bu sonbaharda Xbox Series X ve Halo Infinite’i aynı anda piyasaya sürmeyi planlıyordu .

Microsoft, Kasım ayında Xbox Series X'i piyasaya sürecek

Halo Infinite’ın olmaması , Xbox Series X için bu yılın sonlarında büyük bir lansman oyunu olmayacağı anlamına geliyor. Microsoft, Xbox Series X için optimizasyonlarla bu yıl piyasaya sürülen “50’den fazla yeni oyunun” yanı sıra Xbox Game Pass’i öne çıkarmayı seçiyor. Xbox Series X için donanımdan her şeyi içerebilen 40’tan fazla mevcut oyun da optimize edilecek. hızlandırılmış DirectX ışın izleme, 120 fps kare hızları, daha hızlı yükleme süreleri ve Hızlı Devam desteği.

Xbox, Xbox 360 ve Xbox One’daki geriye dönük uyumlu oyunlar, Kasım ayında piyasaya çıktığında Xbox Series X’te de çalışacak. Şimdi Xbox Series X’in tam olarak ne zaman satışa sunulacağını, fiyatını ve insanların yeni nesil konsolu ne zaman ön sipariş vermeye başlayabileceklerini duymayı bekliyoruz.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.