Apple ‘iPhone 12’ Sürümü İki Aşamada Satışa Çıkabilir

0 763

Tedarik zincirindeki kaynaklar, bileşen siparişlerinin Apple’ın önce 6.1 inçlik ” iPhone 12 ” modellerini piyasaya süreceğini ve daha sonra diğerlerinin piyasaya sürüleceğini önerdiğini söylüyor .

Apple’ın “iPhone 12” nin normalden “birkaç hafta sonra” çıkacağını doğrulamasının ardından , endüstri kaynakları şimdi dört modelin aşamalı olarak piyasaya sürülebileceğini söylüyor. Muhtemelen hepsi aynı anda duyurulacak olsa da, şimdi iki 6.1 inç iPhone modelinin ilk olarak piyasaya sürülebileceği düşünülüyor.

Digitimes’e göre , tedarik zinciri şimdi yeni iPhone bileşenlerine yönelik siparişlerin normalden birkaç hafta sonra dördüncü çeyrekte zirve yapmasını bekliyor .

Apple 'iPhone 12' Sürümü İki Aşamada Satışa Çıkabilir“Apple 5G iPhone’larını iki aşamada başlatabilir,” Digitimes’e “ilk iki 6.1 inç modeliyle ve ikinci 6,7 ve 5,4 inç cihazlarla başlayabilir.”

Yayının tedarik zincirindeki isimsiz kaynaklarının, 6.1 inçlik iPhone için gönderilerinin zaten başladığını bildiriyor. Bu gönderiler “SLP (Substrat benzeri PCB) ana kartlarından” ve geri kalan iPhone’lar için gönderilerin artık Ağustos ayı sonlarında başlaması planlanıyor.

Genel olarak Digitimes , tüm yeni iPhone SLP’lerini göndermek için en yoğun zamanın normalden iki ila dört hafta sonra gerçekleşeceğini söylüyor.

Apple’ın, hepsi 5G bağlantılı dört “iPhone 12” modeli piyasaya sürmesi ve üç farklı boyutta düzenlenmesi bekleniyor. Bunlar “iPhone 12” olarak adlandırılan 5,4 inçlik bir bütçe modelinin yanı sıra “iPhone 12 Max” ve “iPhone 12 Pro” olarak adlandırılan 6,1 inçlik bir bütçe modelidir. Ayrıca yeni bir 6.7 inçlik “iPhone 12 Pro Max” olduğuna inanılıyor.

Digitimes , gelecekteki Apple ürünlerinin özelliklerini bilgi kaynaklarından çıkarmak için zayıf bir kayda sahiptir. Tedarik zincirinden detaylar için çok daha güçlü bir rapor ve Pazartesi günkü rapor bir öncekinden daha sonrasına ait.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.