Oshine Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesi

0 1.008

Portföy veya fotoğraf sitesi oluşturmak için çok amaçlı bir WordPress teması mı arıyorsunuz? Oshine, ThemeForest pazarında, her tür siteyi oluşturmanıza izin veren, ancak portföy ve fotoğrafçılık sitelerinde üstün olan en popüler çok amaçlı WordPress temalarından biridir. Bu Oshine tema incelemesinde, özelliklerine bakalım ve sizin hayal ettiğiniz gibi bir web sitesi kurmanın ne kadar kolay olduğunu öğrenelim .

Oshine Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesiOshine Tema Hakkında

Oshine , ihtiyacınız olan her türlü web sitesini kurmanıza izin veren birçok yerleşik özelliğe sahip, hepsi bir arada bir temadır.

Oshine, bir Hint WordPress tema geliştirme ekibi olan BrandExponents tarafından yaratılmıştır.

25.000’den fazla müşterisine sahiptir ve ThemeForest pazarındaki tüm zamanların en çok satan 30 WordPress temalarından biridir. Ayrıca 560 oylamaya dayanan yaklaşık 4.8 yıldız derecelendirmesi bulunan yüksek puanlı bir WordPress temasıdır.

Çok amaçlı bir WordPress teması olmasına rağmen, öncelikle birçok resim gösteren portföy ve fotoğraf siteleri oluşturmaya odaklanmıştır.

Eklenti Gereksinimleri

Kurulumdan sonra , gerekli eklentileri kurmaya başlamak için Görünüm »Eklentileri Kur’a gitmeniz gerekir. Oshine tema birkaç eklentileri yüklemenizi gerektirir:

 • Sayfa Oluşturucu
 • Portföy Kayıt Türü
 • Tek tıklamayla içe aktarma BE
 • Meta Kutusu Koşullu Mantık
 • Meta Box Show Gizle
 • Meta Kutu Sekmeleri

Ayrıca, sitenize yüklenecek üç eklenti daha önerir:

Master Slider ve Slider Revolution 39 $ ‘a mal olan premium eklentilerdir. Bu tema bu eklentilerle birlikte gönderildiği için, ekstra bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Tek Tıkla İçe Aktar

Oshine içe aktarılacak 27 çarpıcı demo sunuyor, böylece sadece tek bir tıklamayla demo sitesi gibi bir site oluşturabilirsiniz. Demo içeriğini, Görünüm »Demo İçeriğini İçe Aktar seçeneğine giderek alabilirsiniz .

Bu demoları Oshine’in sürükle ve bırak sayfa oluşturucusunun yardımı ile istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu

Güçlü sürükle ve bırak oluşturucu, tek bir kod satırına dokunmadan tam olarak hayal ettiğiniz gibi bir web sitesi oluşturmanıza olanak sağlar. Arka uçtaki görsel önizlemelerle, gösterge tablonuzdan sitenize geçiş yapmanıza gerek kalmadan bir sayfa oluşturabilirsiniz.

Kahraman Görüntülerini Özelleştirme Seçenekleri

Oshine , sayfa düzenleyicinizdeki kahraman görüntüleri için size birçok özelleştirme seçeneği sunar. Arka plan, stil, tuval ayarları ve daha fazlasını özelleştirmek için seçenekler bulacaksınız.

Oshine Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesiOshine Seçenekleri

Oshine ile sitenizin görünümü üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz. Tema ayrıca , işlevlerini ana temadan alan bir çocuk temasıyla birlikte gelir . Çocuk temasında yaptığınız her değişiklik, ana temanızı en son sürüme güncelleseniz bile korunacaktır.

Sayfa Şablonları

Oshine Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesi

Oshine , seçilebilecek 46 farklı sayfa şablonu sunar. Onlar…

 • Boş sayfa şablonu
 • galeri
 • Kenar çubuklu sayfa
 • Kenar çubuğu ve başlık içeren sayfa
 • Başlıklı sayfa
 • Portföy
 • Ekranı sola böl
 • Ekranı sağa böl

Sayfa düzenleyicide, her sayfa şablonu için düzen seçenekleri bulacaksınız. Bu şekilde her sayfa için benzersiz tasarımlar yapabilirsiniz.

Oshine Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesiBirçok Diğer Harika Özellikler

Oshine’da, özellikler sonsuzdur. Hala temayı kullanmak için ikna değilseniz, aşağıdaki birkaç tane daha…

 • Benzersiz düzenler:  Oshine, 10 farklı başlık düzeni, 5 menü düzeni, 3 gövde ve 3 altbilgi düzeni sunar.
 • 5 blog düzeni:  Blogunuzu, sağladığı 5 düzenden herhangi biriyle sunun.
 • 50+ kısa kod modülleri:  Kısa kod modülleri, kullanım kolaylığı için sayfa oluşturucuya entegre edilmiştir.

Belgeler ve Destek

Onların belgeleri, Oshine temasını kullanarak bir web sitesi oluşturmanın her yönünü kapsayan mükemmel . İyi organize edilmiş ve kullanışlı ekran görüntüleri ve videolar içeriyor, böylece sorunsuz bir şekilde içeriğe kolayca göz atabilirsiniz.

Diğer Themeforest temaları gibi, Oshine de yalnızca satın alma tarihinden itibaren 6 aya kadar olan bir süre için ücretsiz destek sunar. Tüm destek sorularına 48 saat içinde cevap verilecek. Hafta sonları ve resmi tatillere bağlı olarak 72 saate kadar uzayabilir.

Oshine , seçilebilecek birçok demo ile birlikte gelen çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Gösteriler arasında dijital ajans siteleri, açılış sayfaları, restoran ve düğün siteleri bulunur. Portföy siteleri ve fotoğrafçılık siteleri oluşturmak için en uygun yöntemdir.

Oshine ağır bir temadır, bu nedenle büyük olasılıkla dosya yükleme sınırınızı 15 MB’a çıkarmanız gerekir.

Kutudan çıkan çok sayıda özellik sunar ve takılması gereken ağır eklentilerle birlikte gelir. Temanın ana dezavantajlarından biri, düzen seçenekleri ayarlarının kullanıcıları şaşırtacak şekilde kötü tasarlanmış olmasıdır.

Örneğin, sayfa düzenleyicide çok fazla şablon seçeneği görebilirsiniz. Her şablon seçeneğini sayfa düzenleyicide göstermek yerine, ayarların yalnızca kullanıcı şablonu seçimlerine göre gösterilmesi daha iyi olurdu.

Basit bir WordPress teması arıyorsanız, Oshine doğru tema olmayabilir.

Ancak, demo sitesine tam olarak benzeyen bir siteyi hızla yüklemek isteyen ortalama bir kullanıcı için en iyi seçenek olabilir.

86%
İyi

Kusursuz Tema ve Sayfa Düzenleme Aracı

 • Özellikler
 • Performans
 • Kullanım Kolaylığı
 • Fiyatlandırma
 • Destek
Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.