Slider Revolution WordPress Slider Eklentisi

2 1.769

 

Resimler, videolar, yayınlar, sosyal medya ve diğer içeriklerle gelişmiş kaydırıcılar oluşturmanız mı gerekiyor? Kaydırıcının animasyonları ve görünümünün her detayını yapılandırmak ister misiniz? O zaman Slider Revolution gibi bir eklentiye ihtiyacınız var. Slider Revolution incelememizde, kaydırıcınızın her yönü üzerinde nasıl kontrol sahibi olabileceğinizi öğrenin.

Slider Revolution WordPress Slider EklentisiSlider Revolution Hakkında

Slider Revolution ilk kez 2012 yılında, web meraklılarının nitelikli bir ekibi olan ThemePunch tarafından geliştirilen ilk yayınlandı. O zamandan beri, sürekli olarak geliştirildi ve şu anda tüm dünyada 2,5 milyondan fazla web sitesine güç veriyor.

Bugünlerde Slider Revolution, WordPress sitenizde güzel sunumlar oluşturmanıza yardımcı olacak güçlü bir görsel editör ile birlikte bir avuç kaydırıcı şablon, ücretsiz bir eklenti ile birlikte gönderilir.

Şu anda, Slider Revolution, CodeCanyon pazarındaki en popüler slider eklentilerinden biridir ve% 85’lik 5 yıldızlı bir derecelendirme almıştır.

Neden Slider Revolution?

Temel görüntü kaydırıcılar işe yaramadıysa ve daha gelişmiş bir çözüme ihtiyacınız varsa, Slider Revolution eklentisine bakın.

Slider Revolution , WordPress için en popüler slider eklentilerinden biridir ve bir milyondan fazla sitede kullanılmaktadır.

Slider Revolution ile şunları oluşturabilirsiniz:

 • görüntü sürgü ve karusel
 • öne çıkan mesajlar
 • sosyal medya yayınları
 • medya galerileri
 • kahraman blokları ve ön sayfalar
 • …ve dahası

Çok sayıda özellik ve ayar içeren güçlü bir görsel editör içerir, böylece kaydırıcılarınızın her detayını kontrol edebilirsiniz.

İlk Kaydırıcınızı Ayarlama

Eklentiyi kurduktan ve etkinleştirdikten sonra, Slider Revolution »Slider Revolution menü ekranına getirilirsiniz .

İlk kaydırıcınızı oluşturmaya başlamak için Yeni Kaydırıcı bağlantısını tıklayın.

Slider Revolution WordPress Slider EklentisiŞimdi, kaydırıcınızda görüntülemek istediğiniz içerik türünü seçin. Yayınlar, görseller, sosyal medya vb. Arasından seçim yapabilirsiniz.

Bir resim kaydırıcısı oluşturmak için, Varsayılan Slider’ı seçin .

Slider Revolution WordPress Slider Eklentisi2. adımda, kaydırıcınızın başlığını ve kullanılacak bir kısa kodu girin .

Resimlerinizi eklemeden veya başka bir şey yapmadan önce önce Adım 2’yi tamamlayıp kaydet seçeneğini tıklamanız gerekir , aksi takdirde ayarlarınız kaybolur.

Önce bir başlık girmeden ve kaydetmeden başka bir yere tıklarsanız, seçtiğiniz tüm ayarlar silinir ve tekrar girmeniz gerekir, bu yüzden önce bunu yaptığınızdan emin olun.

Slider Revolution WordPress Slider EklentisiKaydettikten sonra başka bir sayfaya yönlendirilirsiniz. Endişelenme; İsterseniz geri dönüp diğer ayarları daha sonra düzenleyebilirsiniz.

Slayt Düzenleyicide zaten sizin için eklenen bir slayt var, ancak boş.

Slider Revolution WordPress Slider EklentisiBu slayta bir resim eklemek için Ana / Arka Plan Resmi’ni seçin . Ardından medya kitaplığınızdan bir resim yüklemek veya seçmek için Resmi Değiştir’i tıklayın .

Aşağıda resminizi göreceksiniz. Slaydınızı düzenlemek, animasyonlar ve katmanlar eklemek, vb. İçin çok fazla seçenek var.

Slider Revolution WordPress Slider EklentisiSayfanın üstündeki Slayt Ekle’yi tıklatarak daha fazla resim ekleyebilirsiniz .

Kaydırıcınızı görüntülemek için, sadece ayarlar sayfasında gösterilen kısa kodu kullanın.

Şablonlarla Sürgü Oluşturma

Tüm karmaşık seçenekleri bulmak için zaman ayırmak yerine, şablonları kullanabilirsiniz.

Şablonlarla Sürgü Ekle’yi tıklattığınızda , hem ücretsiz hem de premium arasından seçim yapabileceğiniz çeşitli şablonlar gösterilir.

İstediğiniz şablonu tıklayın ve ardından Slider Yükle düğmesini tıklayın.

Slider Revolution WordPress Slider Eklentisiİstersen bu çevrimiçi seçeneği seçmek için lisansınızı etkinleştirmek için gerekecek “Yerel veya ThemePunch sunucudan İthalat Slider.” Soracaktır veya gelen zip dosyasını indirebilirsiniz Ücretsiz Slider üzerine tıklayarak Yerel etmek yükle.

Slider Revolution WordPress Slider EklentisiSonra kaydırıcıyı yukarıdaki gibi düzenleyebilirsiniz.

Belgeler ve Destek

Slider Revolution , web sitesinde ekran görüntüleri bulunan ve eklentinin her bir özelliğinde size yol gösterecek çok sayıda öğretici içeriyor. Ayrıca bir dizi video dersi var.

Ürün desteği, eklentinin gerektiği gibi çalışmadığında özellik önerileri, hata düzeltmeleri ve sorun gidermeyi içerir. Ancak, yükleme, özelleştirme çalışmaları veya üçüncü taraf temalarının veya eklentilerinin neden olduğu sorunlara yardımcı olmayı içermez. Eklentinizi etkinleştirdikten sonra, genellikle bir veya iki gün içinde biletlere yanıt verilen destek bilet sistemine erişebileceksiniz.

Slider Revolution – Soliloquy

WordPress için önerilen en iyi slider eklentisi Soliloquy’dir .

Ancak Slider Revolution en popüler ve en çok satan slider eklentilerinden biridir. Sizin için doğru mu

Slider Revolution , çok sayıda özelliğe sahip çok güçlü bir eklentidir. Çok gelişmiş bir kaydırıcı oluşturmanız gerekiyorsa, Kaydırıcı Devrimi’ne ihtiyacınız olabilir.

Ancak çoğu kullanıcı sunduğu tüm özelliklere ihtiyaç duymaz ve bunların büyük bir kısmı ezici ve kafa karıştırıcı olabilir. Sürgülerin istediğiniz şekilde nasıl oluşturulacağını anlamak biraz zaman alabilir.

Bir eklenti kullanmayı öğrenmek için harcayacak vaktiniz yoksa ve güzel bir duyarlı kaydırıcı oluşturmak için basit ve başlangıç ​​dostu bir araç istiyorsanız, Soliloquy’yi öneririz.

Soliloquy, kullanımı en kolay ve test ettiğimiz tüm kaydırıcılardan en hızlısıdır:

Slider Eklentisi Sayfa Yükleme süresi İstekler Sayfa boyutu
Monolog 1.34 saniye 26 945 KB
Nivo Kaymak 2.12 saniye 29 1 MB
Meteor 2,32 saniye 27 1,2 MB
Slider Revolution 2,25 saniye 29 1 MB
LayerSlider 2.12 saniye 30 975 KB

 

Slider Revolution Review: Artıları ve Eksileri

Slider Revolution eklentisinin avantaj ve dezavantajlarına bir göz atalım.

Artıları :

1. Hepsi Bir Arada Çözüm :

Kaydırıcı, atlıkarınca, kahraman resmi veya video sahnesi oluşturmak için eksiksiz, hepsi bir arada bir çözüm arıyorsanız, Slider Revolution en iyi bahistir.

Web siteniz için kolayca sunum oluşturmanıza yardımcı olmak için 140’tan fazla kullanıma hazır örnekle birlikte gelir. Diğer popüler WordPress kaydırıcı eklentilerinin aksine , tüm özellikler çekirdek eklentisiyle birlikte gelir.

Size herhangi bir eklenti yüklemenize gerek kalmadan, kutudan bir sürü özellik kazandıran bir eklenti istiyorsanız, Slider Revolution en iyi seçenek olabilir.

2. Uygun fiyatlı :

Eklentinin normal lisansını 26 $ ‘a kadar düşük fiyata satın alabilirsiniz. Eklentiler ayrı satılmaz, bu nedenle tüm özellikleri normal lisansla kutudan çıkarırsınız.

Fiyat için aldığınız özelliklerin sayısı göz önüne alındığında, Slider Revolution, şüphesiz sektördeki en uygun fiyatlı slider eklentisidir.

3. Özelleştirme Seçeneklerinin Yükleri :

Özelleştirme olanakları Slider Revolution ile sınırsız. Güçlü görsel editörü istediğiniz kaydırıcıyı oluşturmak için sonsuz seçenek sunar.

Yazı tipini, animasyonu, arka planı, kenarlığı vb. Dahil olmak üzere görsel düzenleyicideki kaydırıcınızın stilini kolayca değiştirebilirsiniz.

Eksileri :

1. Şişirilmiş Arayüz :

CodeCanyon pazarındaki diğer çoğu ürün gibi, Slider Revolution’ın arayüzü de çok fazla ezici seçenekle doludur. Şişkinlik nedeniyle, eklentileri ile taraflarınızı oluşturmak için bir öğrenme eğrisi biraz var.

2. Hız :

Bir WordPress kaydırıcısını seçerken hız önemli bir faktördür. Bir slider eklentisi performans için optimize edilmediyse, web sitenizi yavaşlatabilir, SEO’nuzu ve çevrimiçi itibarınızı zedeleyebilir.

Performansı analiz etmek için Slider Revolution’ı diğer birçok popüler WordPress eklentisine karşı test ettik . Testimize göre, Slider Revolution’ın en hızlı slider eklentisi olmadığı açıktır.

3. Ücretsiz Sürüm Yok

Slider Revolution, temel özellikleri denemek için ücretsiz bir sürüm sunmuyor. Tam eklentiye yatırım yapmadan önce sürekli olarak lite / free sürümünü test etmek isteyen bir kişiyseniz, Slider Revolution sizin için olmayabilir.

Slider Revolution Fiyatlandırması

Slider Revolution’ın normal lisansını yalnızca 26 ABD doları karşılığında satın alabilirsiniz. Düzenli lisans, eklentiyi tek bir siteye yüklemenizi sağlar. Ayrıca 6 ay boyunca gelecekteki güncellemeler için ücretsiz destek alacaksınız.

7.88 $ ek destek için 12 aya kadar destek uzatabilirsiniz.

Slider Revolution’ı temanıza bir paket olarak dahil etmek isteyen bir tema geliştiricisiyseniz, 125 $ için genişletilmiş bir lisans almanız gerekir.

Slider Revolution , bütçeye uygun hepsi bir arada premium slider eklentisi isteyen kullanıcılar için en iyi seçimdir.

Slider Revolution ile, tüm özellikleri kutudan çıkarırsınız, herhangi bir eklenti kurmanıza gerek yoktur. Ancak, bu aynı zamanda arabiriminizin çok fazla istenmeyen seçenekle birlikte şişirileceği anlamına gelir. Slider Revolution ile kaydırıcınızı oluşturmak için bir miktar öğrenme eğrisi var.

Eklenti 2012’den beri sürekli olarak korunmakta ve güncellenmektedir. Bu nedenle, güvenilir bir WordPress kaydırıcı eklentisi arıyorsanız, Slider Revolution’ı denemeniz gerekir.

100%
Mükemmel

WordPress Slider Revolution Eklentisi

 • Özellikler
 • Performans
 • Kullanım Kolaylığı
 • Destek
2 Yorum Var
 1. Ahmet

  Merhaba hocam hep script kullandığım icin WordPress yeni yeni geçiyorum. hep kod ile çeviriyorum slideri basit yönledirme gibi.
  Revolution ama bunu bi türlü beceremiyorum pro sürümü olmasına ragmen slider de çıkmıyor. Bu konu hakkında yardımcı olma imkanınız var mı yada türkçe anlatım videosu olsa bi şekilde yaparım diye düşünüyorum..

  Çoğu paylaşmıs sadece konuşmak icin paylaşmışlar.. Anlatımlı bir video yok.. Tşk ederim ilginiz icin şimdiden…

  1. Aykut Ekinci

   Merhaba,

   İlk olarak Slider oluşturuyorsunuz daha sonrasında oluşturduğun herbir Slider’ın kendine özel Shotcode’ları var, bu kodu hangi sayfada göstermek istiyorsanız o sayfanın en üst kısmına ekliyorsunuz ve alt tarafına da sayfa tasarımınızı gerçekleştiriyorsunuz.
   Yabancı videolardan izleyerekte yapabilirsin. Linkini aşağıda paylaşıyorum.
   https://www.youtube.com/watch?v=LRNTFu-MFgw&t=141s&ab_channel=SliderRevolution

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.