BeTheme Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesi

0 1.637

BeTheme, Themeforest pazarındaki en popüler WordPress temalarından biridir. Çok çeşitli özellikler, güzel tasarım ve kolay kişiselleştirme sunar. Bu BeTheme incelemesinde, temanın özelliklerini karşılaştırmaya ve ne kadar kolay ve esnek olduğunu görmeye karar verdik.

BeTheme Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesiBeTheme hakkında

BeTheme çok amaçlı bir duyarlı WordPress temasıdır. Susturma grubu tarafından oluşturulan BeTheme, 21.000 kereden fazla satıldı.

Muffingroup, Themeforest’ta satışta yaklaşık 15 ürün bulunan güçlü bir portföyüne sahiptir. Neredeyse hepsi WordPress temalarıdır, BeTheme en başarılı ürünüdür.

Grup, Themeforest’te 1 milyon dolardan fazla ürün sattı. Piyasa web sitesinde haftalık en çok satanlar, aylık en çok satanlar, güç seçkin yazarları ve öne çıkan yazarlar olarak yer aldı.

BeTheme’in Özellikleri

BeTheme , premium bir WordPress temasında görmek istediğiniz tüm özelliklerle birlikte gelir. WordPress kullanıcıları arasında popüler bir seçim yapan özelliklerden bazılarına göz atalım.

450+ Kullanıma Hazır Demolar

BeTheme, tek bir tıklamayla yükleyebileceğiniz 450’den fazla kullanıma hazır demo ile birlikte gelir. Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı renk şemaları, başlıklar ve sunum stilleriyle farklı düzenler var.

BeTheme Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesiDüzenler, farklı web siteleri için farklı kategorilere ayrılır. Bu kategoriler arasında işletme, eğlence, portföy, blog, tek sayfa, mağaza vb. Sayılabilir. Böyle büyük bir seçim ile nişinize yakın bir tema bulmak ve daha sonra web siteniz için bir başlangıç ​​noktası olarak kullanmak oldukça kolaydır.

Muffin Builder – Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu

BeTheme , sayfa düzeni oluşturucu kullanımı kolay olan Muffin Builder ile birlikte gelir. Web sitenizdeki herhangi bir sayfanın düzenini oluşturmak için şık bir grafik kullanıcı arayüzü kullanın. Muffin Builder’ı kullanarak açılış sayfalarınız için benzersiz düzenler oluşturabilirsiniz.

BeTheme Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesiBasitçe bir düzen seçin ve ardından sayfanın farklı bölümlerine öğe eklemeye başlayın. Kullanımı kolay ve son derece güçlü.

Görsel Besteci Eklentisi

Visual Composer popüler bir WordPress sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisidir. BeTheme’i satın aldığınızda bulunur ve onunla gerçekten iyi çalışır. Visual Composer, tek bir kod satırı yazmak zorunda kalmadan hemen hemen her türlü sayfayı oluşturma özgürlüğü sunar. Kullanımı son derece kolay ve inanılmaz derecede güçlü.

Özelleştirilebilir Başlık Stilleri

BeTheme , herhangi bir düzende kullanabileceğiniz 20+ başlık stiliyle birlikte gelir. Başlığı logo ve navigasyon ile üste yerleştirebilirsiniz. Sağ kenar çubuğuna, sol kenar çubuğuna yerleştirebilir, yapışkan altbilgi üstbilgi alanı oluşturabilir veya başlığın genişliğini ve yüksekliğini ayarlayabilirsiniz. BeTheme’deki başlıklar sınırsız şekilde özelleştirilebilir. Logo yükleyebilir, yazı tiplerini kullanabilir, renkleri değiştirebilir veya boyutlarını ayarlayabilirsiniz. BeTheme’nin bir başka harika özelliği de, web sitenizdeki farklı sayfalar için farklı menüler kullanabilmenizdir. Bu özellik dinamik menüler oluşturmanıza olanak sağlar.

Her Yerde Paralaks ve Video Arka Planları

BeTheme ile şaşırtıcı derecede güzel görünen ve sitenizde daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaratan paralaks arkaplanları ekleyebilirsiniz. Ayrıca tam ekran arka planları ve tam ekran video arka planlarını da destekler. Bunu sayfa oluşturma araçlarınızla birleştirerek, oldukça ilgi çekici ve görsel olarak büyüleyici olan büyüleyici sayfalar oluşturabilirsiniz.

Tek Tıkla Demo Kurulumu

Yeni başlayanların çoğunun şikayet ettiği konulardan biri de premium temalarının, kurulum sırasında demolara benzememesidir. BeTheme, kurulu demo içeriği ile birlikte 150’den fazla düzende kullanmanıza izin veren 1 Tıklamalı demo kurulumu ile birlikte gelir. Şimdi yapmanız gereken tek şey demo içeriğini kendinizle değiştirmek. Bu, tema kurulumuna harcanan zamanı azaltarak web sitelerini hızlı bir şekilde oluşturmanıza olanak sağlar.

Kısa Kod Üreticisi

BeTheme Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesiBeTheme güçlü bir Shortcode jeneratör ile birlikte geliyor. Kısa kodlar, WordPress yazılarına, sayfalara, widget alanlarına kolayca öğe eklemenizi sağlar. BeTheme, web sitenizde herhangi bir yerde kullanabileceğiniz düzinelerce kısa kod ile birlikte gelir. Sorun şu ki, hangi kısa kodun kullanılacağını nasıl bildiniz? Shortcode Generator, kullanmak istediğiniz bir kısa kod seçmek için görsel bir arayüz sağlar ve ardından kopyala yapıştırın.

600+ Google Yazı Tipi veya Herhangi Bir Özel Yazı Tipi arasından seçim yapın

Tipografi, BeTheme’in yarışmacıların performans sergilediği ana alanlardan biridir. Sadece 600’den fazla Google Fonts’dan cephe seçmenize izin vermekle kalmaz, kullanmak istediğiniz herhangi bir özel fontu kullanmanızı da sağlar. Dahili bir özel font yükleme aracı ile birlikte geliyor. Basitçe font dosyalarınızı yükleyin, ardından web sitenizin herhangi bir yerinde kullanabilirsiniz.

Bonus özellikler

BeTheme , pazardaki en büyük ve en zengin özellikli temalardan biridir. Yukarıda tartıştığımız ana özelliklerin yanı sıra, kullanabileceğiniz daha birçok özellik ile birlikte geliyor.

 • Tercüme Hazır
 • Çok dilli web siteleri oluşturmanıza olanak sağlayan WPML Desteği
 • RTL Desteği
 • Mega Menü
 • Görsel Simge Seçici
 • Sınırsız Kenar Çubuğu
 • Bakım Modu
 • Google Haritalar Stilleri
 • Özel Widget’lar
 • Bonus Premium Eklentiler Devrimi Slider ve Katmanlar Slider
 • WooCommerce Hazır
 • BuddyPress Ready
 • İletişim Formu 7 ve Yerçekimi Formları için Stiller
 • Ve daha fazlası…

Belgeler ve Destek

BeTheme Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesiBu özelliklerle, sayfa oluşturucular, kısa kodlar, bazı özellikleri kullanmak için kesinlikle yardıma ihtiyacınız olacak. Yeni başlayanların çoğu, web sitelerinin nasıl daha profesyonel görünmesini ve daha iyi performans göstermesini sağlayabileceklerini bilmek ister. BeTheme, her beceri seviyesindeki kullanıcılar için mükemmel destek seçenekleriyle birlikte gelir.

Temanın her bir özelliğini açıklayan kapsamlı çevrimiçi belgeler bulunmaktadır. Ayrıca, optimum performans için nasıl kullanılacağını da açıklar. Dokümantasyon her detayı adım adım anlayabilir ve açıklar. Ayrıca, web sitelerini ayarlamak için daha fazla yardıma ihtiyaç duyan kullanıcılar için büyüyen bir video eğitici koleksiyonu var.

Yine de kullanıcılar sorular soracak ve BeTheme, tema yazarlarının ve uzmanların kullanıcı sorularını yanıtladığı destek forumuna erişimle birlikte geliyor. Kullanıcılar ayrıca forumlarda birbirlerine yardımcı olabilirler.

BeTheme muazzam bir özellik listesi sunuyor ve yazarlar hıza ve seo’ya çok dikkat ediyorlardı . Artan sayıda yerleşim seçeneği, kısa kod ve özelleştirme için yerleşik araçlar ile piyasadaki diğer birçok premium temayı gerçekleştirmektedir.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen bizi Twitter ve Facebook’ta takip edin. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıya bir yorum yazarak bize bildirin.

94%
İyi

Kusursuz Tema ve Sayfa Düzenleme Aracı

 • Özellikler
 • Performans
 • Kullanım Kolaylığı
 • Fiyatlandırma
 • Destek
Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.