WooCommerce Mağazanızda Ücretsiz Kargo Sunmanın Kolay Yolları

0 1.263

Kargo, herhangi bir çevrimiçi mağazada kritik bir bileşendir. Çevrimiçi alışveriş yapanların % 60’ından fazlası , alışverişlerine kargo ücreti eklendiğini görürlerse sepetlerini terk ediyor.

WooCommerce mağazanızda ücretsiz gönderim sunmak, müşteriyi elde tutma oranını artırmak için yararlı bir stratejidir.

Ankette, çevrimiçi mağazaların çoğunun, alışveriş sepetinin terk edilmesini en aza indirmek için bunu etkili bir strateji olarak kullandığını söyledi.

Kendi deneyimlerinizi düşünün. Çevrimiçi alışveriş yapıyor olabilirsiniz ve iki farklı mağazada istediğiniz bir ürünü görürsünüz. Bir site nakliye için sizden 15₺ ücret alıyor ve diğer site ücretsiz gönderim sunuyor, ancak öğenin fiyatı her iki mağazada da benzer.

Bu ürünü büyük olasılıkla ücretsiz kargo sunan siteden satın alacaksınız, değil mi?

Yapacağımızı biliyoruz!

WooCommerce mağazanıza ücretsiz gönderim dahil etmek istiyorsanız, okumaya devam edin. Para kaybetmeden ne zaman ve nasıl ücretsiz kargo sunacağınızı öğreneceksiniz.

Mağazanızdaki tüm ürünler için ücretsiz gönderimi nasıl ayarlayabileceğinizi size göstereceğiz. Daha fazla özelleştirme için WooCommerce nakliye sınıflarını ve WooCommerce eklentilerini kullanarak tek bir ürüne ücretsiz gönderimi nasıl atayacağınızı öğreneceksiniz .

Ayrıca, kupon kullanarak ücretsiz gönderimi nasıl ayarlayacağınızı ve WooCommerce mağazanızda kupon kullanım kısıtlamalarını nasıl ayarlayacağınızı da öğreneceksiniz.

Hemen başlayalım!

Sabit Fiyat ve Ücretsiz Kargo Nedir?

Sabit oranlı gönderim, ağırlıklarına, boyutlarına ve boyutlarına bakılmaksızın ürünler için geçerli olan normal bir gönderim bedelidir. Bu, alışveriş yapanların ödeme işleminden önce nakliye için tahsil edilecek fiyatı anlamalarını kolaylaştırır.

Hantal öğeler gönderirseniz sabit oranlı gönderim paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir. Diğer taraftan, hafif ürünler gönderirseniz daha pahalı olabilir .

Ücretsiz kargo teklif ediyorsanız, müşterilerin ek bir kargo ücreti ödemesi gerekmez. Bu, daha fazla müşteri çekmenize ve nakliye ücreti alan mağazalara göre rekabet avantajına sahip olmanıza yardımcı olur.

Kısa bir süre içinde para kaybetmeden nasıl ücretsiz kargo sunabileceğinizi paylaşacağız.

Neden Ücretsiz Kargo Sunmalısınız?

Ücretsiz kargo sunmak, müşterileri elde tutmaya ve çekmeye yardımcı olan etkili bir stratejidir. Bununla birlikte, teslim etmek için iyi bir stratejiniz yoksa, küçük ve orta ölçekli mağazalar için pahalı olabilir.

Yüksek nakliye maliyetleri, bir müşterinin mağazanızdan ürün satın alma kararını etkileyebilir. Alışveriş yapanlar, satın aldıklarına ek nakliye ücretlerinin eklendiğini fark ederlerse genellikle sepetlerini terk ederler.

Çevrimiçi alışveriş yapanlar, ücretsiz gönderime indirim kuponlarından daha fazla değer verir . Çoğu alıcı, gönderim için ücret alınmazsa, genellikle daha uzun teslimat sürelerini kabul etmeye isteklidir.

Diğer alışveriş yapanlar, satın aldıkları ürüne acilen ihtiyaç duymaları halinde birinci sınıf nakliye ücretlerini ödemekten memnuniyet duyarlar. Ücretsiz kargo maliyetlerini dengelemek ve kar marjlarınızı artırmak istiyorsanız bu seçeneği mağazanıza dahil edebilirsiniz.

Çevrimiçi alışveriş yapanların sepetlerini terk etmelerinin bir başka nedeni de gönderim seçeneklerinin olmaması olduğundan, birçok gönderi seçeneği eklemek önemlidir .

Ne Zaman Ücretsiz Kargo Sunmalısınız?

Ücretsiz gönderim, müşterileri elde tutmanıza yardımcı olur, ancak WooCommerce mağazanızda ne zaman ücretsiz gönderim sunmalısınız?

Benzersiz durumunuza uyması için mağazanıza hangi ücretsiz gönderim tekliflerini tanıtmak istediğinize karar vermelisiniz.

İşte bazı seçenekler:

1. Sınırsız ücretsiz gönderim – Nakliye maliyetini karşılamak için ürün fiyatlarını artırabilirsiniz. Alternatif olarak, kâr marjlarınızı kontrol edebilir ve satış başına düşen karı telafi etmek için ne kadar ekstra satış hacmi gerekeceğini hesaplayabilirsiniz. Daha yüksek hacim, sizi daha düşük nakliye maliyetleri için uygun hale getirebilir. Mümkün olan en iyi maliyet ve hizmet kombinasyonunu elde etmek için göndericilerle yakın çalışabilirsiniz.

Birçok perakendeci, ücretsiz kargo sunmak için bu yöntemi kullanır.

2. Minimum siparişle ücretsiz gönderim – Bu, müşterilerinizi ücretsiz gönderimden yararlanmak için gerekli eşiği karşılamak üzere sepetlerine daha fazla ürün eklemeye teşvik edecektir. Bu, ortalama sipariş değerinizi artırmanıza ve emilen nakliye maliyetlerini telafi etmenize yardımcı olur.

Örneğin, Amazon’da 25 ABD Doları veya daha fazla uygun ürünün üzerindeki siparişler ücretsiz kargoya hak kazanır.

3. Sınırlı yerler – Bazı yerlere gönderim çok pahalıdır. Ülkenizdeki müşterilere ücretsiz gönderim sunabilirsiniz. Alternatif olarak, dağıtım merkezinden yerel bir perakende satış noktasına ücretsiz gönderim sunabilirsiniz. Müşterileri, ücretsiz gönderim için uygun olan konumlar konusunda bilgilendirmenizi öneririz.

4. Belirli ürünlerde ücretsiz kargo – Ücretsiz kargoya ödünç veren ürünleri seçmeden önce, kar marjlarını ve oluşan kargo maliyetini göz önünde bulundurmalısınız. Kayba uğramamak için bu öğelerde ücretsiz gönderimi test edin. Nadiren satın alınan ürünlerin satışlarını artırmak için bu stratejiyi kullanabilirsiniz .

Örneğin, toplu alımlar için ücretsiz gönderim sunabilirsiniz.

5. Ürün kombinasyonları – Tamamlayıcı ürünler için ücretsiz kargo sunabilirsiniz. Örneğin, bir müşteri kameralı bir tripod standı satın alırsa, ücretsiz kargo sunabilirsiniz. Alternatif olarak, müşterileri birden fazla ürün satın almaya teşvik etmek için bir alana bir satın al seçeneğinin bir varyasyonunu kullanabilirsiniz. Müşteriler ürünlerden birini eklediğinde, “Ücretsiz kargoya hak kazanmak için bir ürün daha ekleyin” mesajıyla onlara sorabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, hem mağaza sahibine hem de tüketiciye fayda sağlamak için ücretsiz kargo sunmanın birçok yolu var.

Para Kaybetmeden Ücretsiz Kargo Nasıl Sunulur

Bir mağaza sahibi olarak en büyük zorluk , müşterilerinize nasıl uygun fiyata ücretsiz kargo sunabileceğiniz ve masrafları nasıl dengeleyeceğinizdir.

Ücretsiz gönderim için ödeme yapabileceğiniz yöntemlerden bazıları şunlardır:

1. Nakliye fiyatını fiyatlandırmanıza dahil edin – Envanter aldığınız andan itibaren ürünlerin nakliye maliyetlerini anlamalısınız. Bundan sonra, bu maliyetleri finansal modelinize dahil edin. Örneğin, nakliye fiyatını hesaba katmak için fiyatı biraz artırabilirsiniz.

2. Ücretsiz gönderimi pazarlayın – Çevrimiçi alışveriş yapanlar ücretsiz gönderimi sever, ancak varsa bunun hakkında bilgilendirilmeleri gerekir. Müşteri ziyaretlerinin yapıldığı sayfalarda ve ürün sayfalarında ücretsiz gönderimden bahsedebilirsiniz.

3. Ek satışlara ve çapraz satışlara odaklanın – Çoğu çevrimiçi mağazada, alışveriş sepetine daha fazla ürün eklendikçe gönderim daha verimli hale gelir. Örneğin, bir müşteri bir fön makinesi satın aldığında ve bir saç bakım seti çapraz satıldığında ücretsiz kargo sunabilirsiniz. Nakliye maliyetini üstlenirseniz, bir kar marjı taşıyıcısı olarak satış yapar ve çapraz satış yapar.

Ayrıca, tedarikçilerinizle kurulan ilişkiler yoluyla genel giderleri de azaltabilirsiniz.

WooCommerce’de Ücretsiz Kargo Nasıl Kurulur

Ücretsiz gönderim sunmak, alışveriş yaptıklarında ek bir maliyet yoksa müşterilerin mağazanızdan ürün satın alma olasılıkları daha yüksek olduğundan, alışveriş sepetini terk etmeyi azaltmanıza yardımcı olur .

Ayrıca, müşteriler ücretsiz gönderimden yararlanmak için minimum tutarı karşılamak için fazladan ürün eklerse bundan faydalanacaksınız.

Daha uzun teslimat süreleriyle ücretsiz gönderim sunarak, gönderim baskısını hızla azaltacaksınız. Bu, nakliye acentelerinizin daha düşük maliyetli tekliflerinden yararlanmanıza olanak tanır.

Hızlı bir şekilde öğreneceğiniz gibi, WooCommerce mağazanızda ücretsiz gönderim kurmak çok kolaydır. Bunu yapmak için herhangi bir kodlama becerisine ihtiyacınız yok.

WooCommerce’de ücretsiz gönderimin nasıl kurulacağına bakalım.

Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Nasıl Ayarlanır

İşte izlemeniz gereken adımlar:

Adım 1: WooCommerce Menü Ayarlar> Nakliye> Nakliye bölgesine gidin

WooCommerce Mağazanızda Ücretsiz Kargo Sunmanın Kolay YollarıBuraya yeni bir nakliye bölgesi ekleyebilirsiniz. Gönderim yöntemini eklemek için nakliye bölgesine tıklayın.

Adım 2: Gönderim Yöntemi Ekle’ye tıklayın

WooCommerce Mağazanızda Ücretsiz Kargo Sunmanın Kolay Yolları3. Adım: Menüden Ücretsiz Kargo Seçeneğini Seçin

WooCommerce Mağazanızda Ücretsiz Kargo Sunmanın Kolay YollarıGönderim Yöntemi Ekle’ye tıklayın .

Değişikliklerinizi kaydedin.

Bu bölgedeki müşteriler artık yaptıkları her satın alma işleminde ücretsiz kargo alacak.

WooCommerce Mağazanızda Ücretsiz Kargo Sunmanın Kolay YollarıTek Ürüne Ücretsiz Gönderim Nasıl Atanabilir?

Varsayılan olarak, WooCommerce belirli ürünlere ücretsiz gönderim uygulamak için bir özellik içermez.

Belirli ürünlere ücretsiz gönderim uygulamak için iki yöntem vardır:

 • WooCommerce nakliye sınıflarını kullanma
 • WooCommerce eklentilerini kullanma

Yöntem 1: WooCommerce Gönderi Sınıflarını Kullanma

WooCommerce’in varsayılan olarak tek ürünlere ücretsiz gönderim uygulamanıza izin veren bir özelliği olmadığını belirttik. Bunu, varsayılan sabit oranlı gönderim yöntemini ve WooCommerce gönderim sınıflarını kullanarak başarabilirsiniz.

Nakliye sınıfları, çeşitli ürün kategorileri satıyorsanız farklı zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olur. Örneğin, hacimli veya kırılgan ürünler satıyorsanız, bu ürünleri farklı nakliye sınıfları altında sınıflandırmak iyidir.

İşte izlemeniz gereken adımlar:

Adım 1: Ücretsiz Ürünler İçin Bir Gönderi Sınıfı Oluşturun

WooCommerce> Ayarlar> Nakliye> Nakliye sınıflarına giderek ücretsiz ürünler için bir gönderim sınıfı oluşturabilirsiniz .

Tıklayın Add nakliye sınıfı düğmesi başlamak için. Bu eylem, gönderi sınıfı adını, bilgisini ve açıklamasını girmenize olanak tanır.

Örnekleme amacıyla, gönderilebilir bir ürünle birlikte nasıl ücretsiz gönderim sunabileceğinizi göstereceğiz. Örneğin, kot pantolonlar için kargo ücreti almak ve kot şortlar için ücretsiz kargo sunmak isteyebilirsiniz.

Aşağıda gösterildiği gibi iki ayrı nakliye sınıfı oluşturacağız:

WooCommerce Mağazanızda Ücretsiz Kargo Sunmanın Kolay Yollarıİşiniz bittiğinde, Gönderi sınıflarını kaydet seçeneğine tıklayın .

2. Adım: Gönderim Ücretlerini Yapılandırın

Sonraki adım, gönderim bölgelerinde gönderim ücretlerini yapılandırmaktır. Bunu, Nakliye bölgelerine tıklayarak ve nakliye bölgesini seçerek gerçekleştirebilirsiniz.

Bu örnekte, varsayılan WooCommerce gönderim bölgesini kullanacağız.

Öncelikle, bir gönderim yöntemi olarak Sabit Ücret ekleyin ve aşağıda gösterildiği gibi yapılandırmak için Düzenle seçeneğine tıklayın:

WooCommerce Mağazanızda Ücretsiz Kargo Sunmanın Kolay YollarıBu eylem, Sabit Fiyat ayarını yapılandırabileceğiniz bir açılır pencere açar.

İlk önce başlığı özelleştirin. Bunun nedeni, ön uçta görüntülenecek olmasıdır.

Örneğimizde, ücretsiz gönderim uygulandığında, ortaya çıkan başlık metni Nakliye Ücreti’dir :

WooCommerce Mağazanızda Ücretsiz Kargo Sunmanın Kolay Yolları3. Adım: Gönderi Sınıfı İçin Nakliye Maliyetini Uygulayın

Ardından, “Ücretsiz kargo” sınıfı için gönderim maliyetini değer 0 ve “Denim sınıfı” için değer 10 olarak girin:

WooCommerce Mağazanızda Ücretsiz Kargo Sunmanın Kolay YollarıTıklayın Değişiklikleri kaydet butonuna.

Adım 4: İlgili Ürünlere Nakliye Sınıfı Atayın

Son adım, nakliye sınıflarını ürünlere atamaktır.

Aşağıdaki ekran görüntüsü, ürüne “Denim sınıfı” nın nasıl atandığını göstermektedir – “Soluk Yıkanmış Kot Mavi Kot Pantolon”:

WooCommerce Mağazanızda Ücretsiz Kargo Sunmanın Kolay YollarıAşağıdaki ekran görüntüsü, ürüne “Serbest sınıfın” nasıl atandığını gösterir – “Mavi Kot Şortlar”:

WooCommerce Mağazanızda Ücretsiz Kargo Sunmanın Kolay YollarıYaptığınız değişiklikleri ön uca yansıtabilmeleri için güncellemeyi unutmayın .

İşte WooCommerce ödeme sayfasındaki sonuç.

Ücretsiz ürün – “Mavi Kot Şortlar” sepete eklendiğinde, sabit ücret aşağıda gösterildiği gibi boş bir değer gösterir:

Ödeme kargo ücreti

Bu, belirli ürünlerde ücretsiz gönderim sunmanıza olanak tanır.

Sevk edilebilir ürünler eklendiğinde arabanın nasıl etkilendiğini görmek için diğer ürün olan “Faint Washed Denim Blue Jeans” ‘i ekleyelim.

WooCommerce Mağazanızda Ücretsiz Kargo Sunmanın Kolay YollarıSabit oran, daha önce yapılandırdığımız gibi 10 doları gösteriyor.

Yöntem 2: WooCommerce Eklentilerini Kullanma

Bazı WooCommerce eklentileri , tek bir ürün için ücretsiz gönderim seçeneklerini özelleştirmenize veya filtrelemenize izin verir.

İşte önerdiğimiz en iyi eklentilerden dördü:

1. ELEX Hide WooCommerce Shipping Methods

WooCommerce Mağazanızda Ücretsiz Kargo Sunmanın Kolay YollarıELEX Hide WooCommerce Shipping Methods , farklı parametrelere göre gönderim yöntemlerini gizlemek için tam kontrol sunan premium bir eklentidir.

Bu eklenti, ücretsiz gönderim mevcut olduğunda diğer gönderim yöntemlerini gizlemenize olanak tanır. Arayüzün kullanımı kolaydır ve kullanmak için herhangi bir kodlama becerisi gerekmez.

Gönderim sınıfına, sipariş ağırlığına, gönderim yapılacak yere, ürün kategorisine vb. Göre gönderim yöntemlerini seçerek gizleme seçeneği içerir.

Örneğin, belirli bir kargo sınıfındaki ürünler için yalnızca ücretsiz kargoyu görüntüleyebilirsiniz.

İşte diğer özelliklerden bazıları:

 • Ücretsiz gönderim mevcut olduğunda WooCommerce gönderim yöntemlerini gizleyebilirsiniz
 • Kullanıcı rolleri gibi filtreler kullanarak gönderim yöntemlerini gizleyebilirsiniz.
 • Gönderim sınıflarına göre gönderim yöntemlerini gizleyebilirsiniz
 • Posta koduna göre gönderim yöntemlerini gizleyebilirsiniz
2. WooCommerce Advenced Free Shipping

WooCommerce Mağazanızda Ücretsiz Kargo Sunmanın Kolay YollarıWooCommerce Advanced Free Shipping , mağazanızdaki belirli ürünlere ücretsiz gönderim yapmanıza olanak tanıyan bir eklentidir.

WordPress topluluğunda 40.000’den fazla etkin kurulumla, bu eklenti özellikle nakliye senaryoları için tasarlanmıştır.

Sepet belirli kuponlar, kategoriler, ürünler, nakliye sınıfı, miktar, ağırlık veya ara toplam içerdiğinde ücretsiz gönderim sunma seçeneklerini içerir.

Alternatif olarak, ilçe, şehir, eyalet, kullanıcı rolü ve posta kodu gibi kullanıcı ayrıntılarını kullanarak yapılandırabilirsiniz.

Ürün boyutlarını ve stok durumunu da kullanmanıza izin verilir.

Eklenti ayrıca, ücretsiz gönderim mevcut olduğunda gönderim yöntemlerini birleştirme ve diğer gönderim yöntemlerini gizleme seçeneklerini de içerir.

Bu eklentinin daha da fazla özelleştirme seçeneği sunan premium bir sürümü vardır.

3. Flat Rate Shipping Plugin For WooCommerce

WooCommerce Mağazanızda Ücretsiz Kargo Sunmanın Kolay YollarıFlat Rate Shipping Plugin For WooCommerce , sınırsız gönderi yöntemleri oluşturmanıza olanak sağlar. Belirli kategoriler, ülkeler, ürünler ve ara toplamlar için gönderim yöntemleri oluşturabilirsiniz.

Gönderim yöntemlerinin nasıl görüntüleneceğini özelleştirme seçeneği içerir. Nakliye yöntemlerini bir açılır menüde veya radyo düğmeleriyle görüntüleyebilirsiniz.

Bu eklentinin, posta kodları, gönderim bölgeleri, kullanıcı rolleri, kuponlar, ürün etiketleri ve daha fazlasını içeren ek özelleştirme özellikleri sunan premium bir sürümü vardır.

İşte bazı özellikler:

 • Satışları artırmak için gönderim seçenekleri içerir
 • Gönderim maliyetlerini yönetmenize ve optimize etmenize olanak tanır
 • Mevcut herhangi bir gönderim yöntemini silmenizi sağlar
4. WooCommerce Table Rate Shipping Pro Eklentisi

WooCommerce Mağazanızda Ücretsiz Kargo Sunmanın Kolay YollarıWooCommerce Table Rate Shipping Pro Eklentisi , ürünlerin fiyatı, miktarı ve ağırlığı için bir aralık belirleme seçeneği içerdiğinden, bu listedeki diğer eklentilerden daha iyidir.

Bu özellik, fiyat, ağırlık, ürün miktarı, gönderim yerleri ve kategorilere göre ücretsiz gönderim sunmak istiyorsanız son derece kullanışlıdır.

Yöntem Grubu özelliği, birden çok gönderi yöntemini birleştirmenize olanak tanır.

Bu eklenti, WooCommerce mağazanızda ücretsiz gönderim seçenekleri oluşturmak için nakliye sınıflarına veya ürün kategorilerine dayanır.

İşte bazı özellikler:

 • CSV kullanarak gönderi kurallarını toplu olarak içe / dışa aktarmanıza olanak tanır
 • Ücretsiz bir eklenti kullanarak ürün sevkiyatını ayarlamanıza olanak tanır

 

Belirli Bir Miktar Üzerindeki Siparişler için Ücretsiz Kargo Nasıl Belirlenir

Adım 1: Gönderi Bölgesini Seçin

Belirli bir sipariş değerinin üzerindeki siparişler için ücretsiz gönderim ayarlamak çok kolaydır. Gönderi menüsünden gönderi bölgenizi seçin. Eğer yoksa bir nakliye bölgesi oluşturabilirsiniz.

WooCommerce Mağazanızda Ücretsiz Kargo Sunmanın Kolay YollarıAdım 2: Ücretsiz Gönderim Ayarlarını Seçin

Sonraki adım, gönderim yöntemi başlığınızın altındaki “Düzenle” yi tıklamaktır.

WooCommerce Mağazanızda Ücretsiz Kargo Sunmanın Kolay Yolları3. Adım: Bir Başlık Girin

Ücretsiz Gönderim sekmesi görünür. Bir başlık vermeniz gerekiyor.

Örneğin, ” Minimum miktarda ücretsiz gönderim “.

Adım 4: Minimum Miktarı Girin ve Değişiklikleri Kaydedin

“Ücretsiz gönderim şunları gerektirir …” ayarının altında dört seçenek vardır:

 • Geçerli bir ücretsiz gönderim kuponu
 • Minimum sipariş miktarı
 • Minimum sipariş miktarı veya kupon
 • Minimum sipariş miktarı ve kupon

” Minimum sipariş miktarı ” seçeneğini seçin.

Müşterilerin ücretsiz gönderime hak kazanmak için harcaması gereken minimum tutarı girin ve Değişiklikleri Kaydet düğmesini tıklayın:

WooCommerce Mağazanızda Ücretsiz Kargo Sunmanın Kolay YollarıMağazanızdaki müşteriler, minimum sipariş tutarını harcadıklarında satın aldıklarında ücretsiz kargo alacaklar.

 

Ücretsiz Nakliye Mevcut Olduğunda Diğer Nakliye Yöntemlerini Gizle

Ücretsiz gönderim mevcut olduğunda diğer gönderim yöntemlerini gizlemek, müşterileriniz için iyi bir alışveriş deneyimi oluşturur.

Eğer Ücretsiz Kargo seçeneği herhangi bir sırada kullanılabilir, çoğu alışveriş yapanlar bu yöntemi seçmeyi tercih edebilir.

Varsayılan olarak, WooCommerce mevcut tüm gönderim seçeneklerini görüntüler. Alt temanızın functions.php dosyasına bir kod parçacığı ekleyerek diğer seçenekleri gizleyebilirsiniz .

Aşağıdaki kod parçacığı, ücretsiz gönderim seçeneği mevcut olduğunda tüm gönderim yöntemlerini gizler.

/**
 * Hides Shipping Methods If Free Shipping is Available.
*/
function wpastra_hide_shipping_when_free_is_available( $rates ) {
 $free = array();
 foreach ( $rates as $rate_id => $rate ) {
  if ( 'free_shipping' === $rate->get_method_id() ) {
   $free[ $rate_id ] = $rate;
  }
 }
 return ! empty( $free ) ? $free : $rates;
}
add_filter( 'woocommerce_package_rates', 'wpastra_hide_shipping_when_free_is_available', 100 );

Alternatif olarak, diğer gönderim yöntemlerini gizlemek için ELEX Hide WooCommerce Shipping Methods eklentisini kullanabilirsiniz.

 

Dikkatli bir planlama ile WooCommerce’de ücretsiz gönderim sunmak, mağazanıza müşteri sadakati, satışlarda artış ve daha yüksek dönüşüm oranları gibi çeşitli avantajlar sağlayabilir .

Ücretsiz kargo, alışveriş sepetinin terk edilmesini de azaltır . Hatta müşterileri, ücretsiz gönderime hak kazanmak için sipariş değerlerini artırmaya teşvik edebilir.

Bir mağazada teşvik etmek istediğimiz her şey!

WooCommerce mağazanızda ücretsiz kargo sunuyor musunuz? Başkalarına tavsiye eder misin? Aşağıda deneyimlerinizden bahsedin!

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.