Küçük İşletmeler için En İyi 5 Müşteri Yönetim Sistemi

0 787

Küçük işletmeler için en iyi müşteri yönetimi yazılımını mı arıyorsunuz?

Bir işletme ancak yeni müşterileri verimli bir şekilde yönetebildiği sürece büyüyebilir. Ve eklenen yeni müşteri akışıyla, müşteri tabanınızı yönetmek için bir araç veya yazılım kullanmanız gerekecek.

Her müşteri, işinizle meşgul olmalarını sağlamak için zamanınızın ve çabanızın bir kısmına ihtiyaç duyar. Müşterilerinize değer sağlarsanız, gelecekte daha fazla yeni müşteri adayı yakalamaya yardımcı olan uzun süreli bir ilişki kurar.

Ancak dürüst olalım: İşletmeniz belirli bir seviyeye ulaştığında, müşterilerinizin her birine bölünmemiş dikkatinizi vermek imkansızdır. Müşteri yönetimi yazılımının devreye girdiği yer burasıdır.

Bu yazılım iletişim, saklama, izleme, yönetim vb. Konularda yardımcı olabilir. Ancak, küçük işletme sahiplerinin müşteri yönetimini otomatikleştirmek için doğru yazılımı veya aracı bulması kolay değildir.

Bu nedenle, bu makalede küçük işletmeler için en iyi müşteri yönetimi yazılımlarından bazılarını paylaşacağız.

Küçük İşletmeler için En İyi İstemci Yönetim Yazılımı

Aşağıda, küçük işletme web siteleri için en iyi müşteri yönetimi yazılımını bulacaksınız. Bu yazılım veya araçlar, müşterilerinizin verilerini yönetmek ve daha iyi kullanım için merkezi erişim sağlamak üzere oluşturulmuştur.

Başlayalım.

1. Freshdesk

Küçük İşletmeler için En İyi 5 Müşteri Yönetim SistemiFreshdesk , müşterilerle iletişiminizi otomatikleştirmek ve kolaylaştırmak için popüler bir müşteri yönetimi yazılımıdır. Tüm konuşmaları tek bir panoda tutar, böylece ekip üyeleriniz tartışılanları takip etmeden sohbete devam edebilir.

Ekibinize biletleri önceliklendirmek, kategorize etmek ve atamak için bir bilet sistemi sunar. Ayrıca, tek bir gelen kutusunda birden çok kanaldan gelen destek biletlerini izleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Freshdesk, çağrılara özel durumlar eklemenize olanak tanır. Bu şekilde, iş akışlarını kurabilir ve istemcileri kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca, normal görevleri otomatikleştirmek için tek tıklamayla bir bilet üzerinde birden fazla eylem gerçekleştirmenize olanak tanır.

Freshdesk, karmaşık müşteri sorunları için bir bilet bölme özelliği sunar. Bu, ekiplerin daha büyük bir sorunu çözmek için birden çok küçük bilet üzerinde birlikte çalışmasına olanak tanır.

Yerleşik yanıtlarla, her müşteri genel sorulara kişiselleştirilmiş bir yanıt alacaktır.

2. HubSpot CRM

Küçük İşletmeler için En İyi 5 Müşteri Yönetim SistemiHubSpot CRM , kişilerinizi organize etmek, ayrıntılı içgörüler elde etmek ve yeni potansiyel müşterileri izlemek için güvenilir bir müşteri yönetimi yazılımıdır. İşletmenizi büyütmek için pazarlama, satış ve hizmetler için tek noktadan çözüm.

Hubspot CRM, müşterilerinize en iyi hizmeti sunmak için araçlar ve entegrasyonlarla birlikte gelir. Yeni potansiyel müşteriler oluşturmak, iletişiminizi otomatikleştirmek, toplantıları planlamak, çağrıları takip etmek ve daha fazlası için bu araçları bağlayın.

Ayrıca HubSpot, müşteri yönetimi için dahili sorunları belirlemeye yardımcı olan analitik ve içgörüler sağlar. Bu, daha fazla sorunu çözme ve çevrimiçi olarak daha fazla anlaşma kapatma sürecini kolaylaştırır.

3. Pipedrive

Küçük İşletmeler için En İyi 5 Müşteri Yönetim SistemiPipedrive , günlük görevlerinizi azaltmak için en üst düzey istemci yönetimi yazılımıdır. Tekrarlayan idari işler için tam otomasyon sağlar ve gelişmiş yapay zeka teknolojisinden öğrenir.

Bu yazılım aramaları, e-postaları, iletişim geçmişini ve tüm müşteri iletişimlerini izler. Ayrıca, müşterilerle doğru zamanda bağlantı kurma programınızı da kontrol eder.

Özel bir chatbot ile, müşterileriniz bir operatörün yanıt vermesini beklemeden 7/24 yanıt alır. Ayrıca herhangi bir yerden müşteri yönetimi görevlerini gerçekleştirmek için Pipedrive’ı akıllı telefonunuza entegre edebilirsiniz.

4. Zoho CRM

Küçük İşletmeler için En İyi 5 Müşteri Yönetim SistemiZoho CRM , geniş bir küresel erişime sahip birinci sınıf bir müşteri yönetimi yazılımıdır. Müşterilerle etkileşim kurmanıza, yeni potansiyel müşteriler elde etmenize ve gelirinizi artırmanıza yardımcı olur. Müşterilerinize hızlı bir şekilde geri dönmek için müşterilerinizi bir mobil uygulama ve akıllı yapay zeka araçlarıyla da yönetebilirsiniz.

Zoho CRM, müşterilerinize ulaşmak için birden fazla platform sağlar. Buna telefon, e-posta, canlı sohbet ve sosyal medya dahildir. Zoho ayrıca bir müşteri sizinle bağlantı kurmak istediğinde gerçek zamanlı bildirimler gönderir.

Her müşteriyle ilgili ayrıntıları ve öngörüleri paylaşmak için bir ekip işbirliği seçeneği sunar. Bu şekilde, ekip üyeleriniz müşterileriniz için yaptığınız değişiklikleri bilecek. Müşteriyi öncelikli tutmak Zoho yazılımı ile kolaydır.

5. OptinMonster

Küçük İşletmeler için En İyi 5 Müşteri Yönetim Sistemi

OptinMonster , bir müşteri adayı oluşturma ve dönüşüm optimizasyon yazılımıdır. Güçlü ve son derece ilgi çekici optin kampanyalarıyla yeni müşteriler edinmenize yardımcı olur. OptinMonster ile ilgili en iyi bölüm, müşterileri web sitenizle etkileşimlerine göre hedeflemesidir.

Müşterileri sezgisel bir panoda yönetmenize ve en sevdiğiniz e-posta pazarlama hizmetlerini kullanarak onlara ulaşmanıza olanak tanır .

Bu, OptinMonster’ı müşterilerle ilişkiler kurmak ve iletişiminizi otomatikleştirmek için herhangi bir müşteri yönetimi yazılımına mükemmel bir tamamlayıcı yapar.

Veya kişi listelerini ve otomatik e-posta serilerini düzenlemek için e-posta servis sağlayıcınızı kullanabilirsiniz. Ardından OptinMonster ile yeni potansiyel müşteriler ekleyebilir ve bunları uygun listeye gönderebilirsiniz.

Bu, profesyonel (ancak pahalı) CRM yazılımına yatırım yapmadan işletmenizi ölçeklendirmenin uygun maliyetli bir yolu olabilir.

OptinMonster’ın sürükle ve bırak oluşturucu ile kurulumu kolaydır. Yüzlerce şablonla bir kampanyayı özelleştirebilir ve web sitenizdeki müşterilerle etkileşim kurmak için bir ışık kutusu açılır penceresi, kayan çubuklar, kaydırma kutuları ve daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz.

Bu makalenin, küçük işletmeler için en iyi müşteri yönetimi yazılımını bulmanıza yardımcı olduğunu umuyoruz.

Bu, müşterilerinize yeni potansiyel müşteriler edinmenize ve sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize yardımcı olacak ekstra bir iletişim kanalı sağlayacaktır.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.