9 En İyi WordPress Galeri Eklentisi (2022)

9 En İyi WordPress Galeri Eklentisi
0 800

En iyi WordPress galeri eklentilerini mi arıyorsunuz?

Varsayılan olarak, web sitenize küçük resim galerisi eklemek için WordPress medya kitaplığınızdaki resimleri kullanabilirsiniz. Sınırlı seçeneklerle basit ve duyarlı bir resim galerisi olacak.

Güzel ve zengin özelliklere sahip resim galerileri oluşturmak istiyorsanız, bir WordPress galeri eklentisi kullanmak isteyeceksiniz.

Piyasada bir düzine farklı galeri eklentisi bulacaksınız. Ve her eklenti, güzel geçişler, mükemmel kullanıcı deneyimi, görüntü koruması, galeri stilleri ve daha fazlası gibi benzersiz bir şey sunabilir.

Bu yazıda, piyasadaki en iyi WordPress galeri eklentilerinden bazılarını paylaşacağız. Ama bunu yapmadan önce, ilk etapta nasıl bir galeri eklentisi seçmeniz gerektiğine hızlıca bir göz atalım.

Bir WordPress Resim Galerisi Eklentisi Nasıl Seçilir?

Bahsettiğimiz gibi, WordPress’in yerleşik bir resim galerisi ve fotoğraf albümü özelliği vardır, ancak varsayılan galeri, ışık kutusu galerisi, sayfalandırma, atlıkarınca vb. gibi temel işlevlerden yoksundur.

Bir WordPress galeri eklentisi seçerken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var.

 • Gelişmiş Özellikler:  Hemen hemen her galeri eklentisi, gerekli tüm özelliklerle birlikte gelir. Ancak, eklentiler veya özel CSS kullanarak temel işlevleri genişletmek isteyeceğiniz zamanlar vardır. Bir galeri eklentisine yatırım yapmadan önce, sağladığı özellikleri incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılayamayacağını kendinize sormak için biraz zaman ayırmaya değer.
 • Kullanım Kolaylığı:  Zengin özelliklere sahip bir eklentiye sahip olmak mükemmeldir, ancak iş akışınıza uyum sağlayan ve aynı zamanda kullanımı kolay doğru WordPress galeri eklentisini bulmanız gerekir. Ayrıca, WordPress temalarından bazıları gelecekte eski klasik düzenleyiciyi sonlandırabileceğinden, resim galerisi eklentinizin Gutenberg Blok Düzenleyiciyi desteklediğinden emin olmanız gerekir.
 • Hız:  Görüntüler, herhangi bir web sitesinin indirilen baytlarının çoğunu oluşturur. Ayrıca bir fotoğrafçı, sanatçı veya yayıncı, fareyle üzerine gelme efektleri veya animasyonlar içeren bir fotoğraf galerisi görüntülemek isteyebilir. Performans ve hız , WordPress barındırma ve bant genişliğinize bağlı olduğu kadar, hızdan hiç ödün vermeyen bir galeri eklentisi seçmek de önemlidir.
 • Güncellemeler : Galeri eklentiniz, düzenli olarak güncellenmiyorsa, WordPress’in yeni sürümleriyle uyumluluk sorunları yaşayabilir. Bir WordPress galeri eklentisi seçerken, güvenebileceğiniz bir ekip tarafından bakımının yapıldığından ve desteklendiğinden emin olmanız gerekir.
 • SEO Optimizasyonu:  Web sitenize eklediğiniz her şey web sitenizin trafiğini artırmaya katkıda bulunmalıdır . Alt nitelikler, resim sıkıştırma ve kısaltılmış URL’ler gibi özelliklerle sitenizin SEO’sunu artırabilirsiniz.

Artık bir galeri eklentisini nasıl seçeceğinizi bildiğinize göre, piyasadaki en iyi WordPress galeri eklentilerinden bazılarına göz atalım.

En İyi Resim Galerisi WordPress Eklentileri

Aşağıda, ücretli ve ücretsiz WordPress resim galerisi eklentilerini bulacaksınız. Her eklenti, bazı benzersiz özelliklerle web sitenize resim galerileri ve fotoğraf albümleri eklemenize izin verir.

1. Smash Balon Instagram Feed

9 En İyi WordPress Galeri Eklentisi (2022)

Smash Balloon’dan Instagram Feed Pro  , normal fotoğraf galerisi eklentiniz değil. Yine de, bu listedeki ilk tercihimiz çünkü Instagram’dan resim içe aktarmak ve güzel fotoğraf galerileri oluşturmak için kullanabileceğiniz güçlü bir araç.

Sitenize eklendikten sonra tek yapmanız gereken Instagram sosyal medya hesabınızı bağlamak. Ardından eklenti, Instagram beslemenizi otomatik olarak getirir ve sitenizde düzgün bir galeri düzeninde görüntüler.

Feed’inizin görünümünü tamamen özelleştirebilirsiniz. Örneğin, web sitenizin temasını eşleştirebilir ve galeri düzenini bir atlıkarınca veya açılır ışık kutusu olarak görüntülenecek şekilde değiştirebilirsiniz.

Smash Balloon Instagram Feed’in temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Duyarlı ve hızlı : Galeriniz tüm cihazlarda harika görünecek ve Smash Balloon, süper hızlı yükleme süreleri için önbelleğe alma özelliğini kullanır.
 • Sınırlama yok : Aynı sayfada veya sitenizin tamamında istediğiniz kadar galeri görüntüleyin.
 • Yedekleme önbelleğe alma sistemi : Instagram ile ilgili bir sorun olsa bile resimlerinizin her zaman görüntülenmesini sağlar.
 • Alışveriş yapılabilir beslemeler : Sitenizden para kazanmanın kolay olması için resimleriniz için alışveriş yapılabilir bağlantılar oluşturun. Bir ürünü satın almakla ilgilenen kullanıcılar, doğrudan ürün sayfasına gitmek için bağlantıya tıklayabilir.

Artık web sitenizdeki her gönderiyi görüntülemek istemeyebilirsiniz, bu nedenle Smash Balloon, özet akışınızı hashtag, medya türü ve daha fazlasına göre filtrelemenize olanak tanır.

Eklenti ayarlarını yapılandırdıktan sonra, siz yeni gönderiler oluştururken Instagram sosyal medya hesabınızdan yeni içerikler alarak kendi kendine çalışmaya devam edecektir.

Smash Balloon Instagram Feed Fiyatlandırması : Instagram Feed Pro için dört farklı fiyatlandırma planı vardır.

 1. Kişisel – 1 site için 49$/yıl
 2. İşletme – 5 site için 99$/yıl
 3. Geliştirici – 25 site ve öncelikli destek için 149$/yıl
 4. Tam Erişim Paketi – sınırsız siteler için 299$

Tam Erişim Paketi planı, Instagram Feed Pro, Özel Twitter Feeds Pro, Feeds for YouTube Pro, Custom Facebook Feed Pro ve Social Wall Pro dahil olmak üzere tüm Smash Balloon ürünleriyle birlikte gelir.

Ayrıca eklentinin WordPress deposundan indirilebilen free sürümü de var.

2. Envira Gallery

9 En İyi WordPress Galeri Eklentisi (2022)Envira Gallery  , kullanımı kolay ve güçlü olan en iyi WordPress galeri eklentisidir. Galerinizin görünümünü ve hissini hızlı bir şekilde özelleştirmek için bir dizi önceden oluşturulmuş şablon ve bir sürükle ve bırak resim galerisi oluşturucu ile birlikte gelir.

Diğer popüler WordPress galeri eklentilerinin aksine, Envira hafiftir ve şişkin değildir. Kutudan çıkan tüm temel özelliklerle birlikte gelir. İki düzine eklentisinden birini yükleyerek temel işlevleri kolayca geliştirebilirsiniz.

Envira Gallery’nin temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Sürükle ve bırak oluşturucu : Sadece birkaç tıklamayla birkaç saniye içinde güzel galeriler oluşturun.
 • Duyarlı ve mobil uyumlu : Envira ile oluşturduğunuz tüm galeriler %100 duyarlı ve retinaya hazırdır, yani mobil, tablet ve masaüstü cihazlarda harika çalışırlar.
 • Bağımsız galeriler : Gönderilerinize ve sayfalarınıza bağlı olmayan bağımsız galeriler oluşturun.
 • Tonlarca eklenti : Sosyal paylaşım, Videolar, WooCommerce, Derin Bağlantı ve Filigran Oluşturma gibi kapsamlı bir eklenti koleksiyonu bulabilirsiniz.

Envira Gallery Deeplinking eklentisi, galerinizdeki tüm resimler için bağımsız bağlantılar oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca galerilerinize parola koruması ekleyebilir ve WordPress galerinize erişmek için bağımsız bağlantıları kullanıcılarınızla paylaşabilirsiniz.

Envira Gallery, sayfa yükleme süresini azaltan yerleşik bir tembel yükleme özelliğine sahiptir. Ayrıca galerinize istediğiniz kadar resim ekleyebilirsiniz ve bu, sayfanıza otomatik olarak sonsuz bir kaydırma ekler.

Envira Galeri Fiyatlandırması: Envira’nın  lite versiyonu, sınırlı özellikler sunan WordPress deposundan indirilebilir.

İşte premium sürüm için dört fiyatlandırma planı.

 1. Temel – tek bir site lisansı için yılda 14 ABD doları
 2. Artı – 3 site için 34$/yıl
 3. Pro – 25 site için 49$/yıl
 4. Ömür boyu – Sınırsız siteler için 359 $/yıl

3. Modula Gallery

9 En İyi WordPress Galeri Eklentisi (2022)Modula  , yeni başlayanlar için uygun bir WordPress resim galerisi eklentisidir. Fotoğrafları kolayca kırpabileceğiniz, yeniden boyutlandırabileceğiniz veya sürükleyebileceğiniz temel bir akıllı telefonun resim galerisine benzer şekilde, web sitenizin fotoğraf galerisindeki görüntüleri özelleştirmenize olanak tanır.

Eklenti, galerinizde yaptığınız değişikliklerin anında bir önizlemesini gösterir, böylece WordPress kontrol paneliniz ve galeri sayfa oluşturucunuz arasında geçiş yapmanız gerekmez.

Modula’nın önemli özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Resim galerisi stilleri:  Modül ile bir ızgara galerisi oluşturabilirsiniz ve en iyi yanı, ihtiyacınız olan görünümü elde etmek için galeri önizlemesinde resimleri yeniden boyutlandırmanıza izin vermesidir.
 • Video galerileri:  Aynı galeri içinde fotoğraf ve video galerileri oluşturun.
 • Fotoğraf galerisi albümleri:  Bir fotoğraf albümü oluşturmak için bir resim galerisinin birden çok görüntüsünü kullanın.
 • Galeri filtreleri:  Resimlerinize, fotoğrafları sıralamak için filtre olarak kullanabileceğiniz etiketler ve kategoriler atayın.

Modula’nın ücretsiz sürümü, sınırlı özelliklerle gelen resmi WordPress.org dizininden indirilebilir. Tam eklenti erişimi istiyorsanız, pro sürümünü kullanmanız gerekir.

Modula Fiyatlandırma:  Üç farklı fiyatlandırma planı sunar.

 1. Başlangıç: Tek bir site lisansı için yılda 39 ABD doları
 2. Üçlü: 3 site için 69 $/yıl
 3. İş: 5 site için 99$/yıl

Bu planların her biri bir yıllık öncelikli destek, temel eğitimler, parola koruması, gelişmiş kısa kod, sağ tıklama koruması ve daha fazlasını sunar.

4. FooGallery

9 En İyi WordPress Galeri Eklentisi (2022)FooGallery , WordPress için en iyi resim galerisi eklentilerinden biridir. Sadece birkaç tıklamayla güzel, duyarlı ve retinaya hazır resim galerileri oluşturmanıza olanak tanır.

FooGallery ile sürükle ve bırak yeniden sıralama özelliğini kullanarak resimlerinizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, ihtiyacınıza göre bir galeri şablonu seçmenize olanak tanır, böylece her zaman sıfırdan bir resim galerisi oluşturmanız gerekmez .

Eklenti özelliklerinden bazıları şunları içerir:

 • Tembel yükleme fotoğrafları:  Yalnızca ekranda kullanıcılar tarafından görülebilen resimleri yükleyerek sayfa yükleme süresini azaltın.
 • Güzel galeri şablonları:  WordPress’e hızlı bir şekilde fotoğraf galerileri eklemek için yerleşik kaydırıcı galeriyi, özel ızgara galerisini ve polaroid galeri şablonlarını kullanın.
 • Küçük resim  filtresi efektleri:  Kullanıcıların ilk bakışta ilgisini çekmek için resimlerinizin küçük resimlerine göz alıcı efektler ekleyin.
 • Gelişmiş sayfalandırma: Resim galerisi atlıkarınca, tembel yükleme galerisi, sonsuz kaydırma galerisi ve daha fazlasını oluşturmak için birden çok sayfalama  türü.

Geliştirici dostu bir eklentidir ve eklentiyi müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre kolayca özelleştirebilmeniz için düzinelerce kanca ve filtre ile birlikte gelir.

FooGallery Fiyatlandırması:  FooGallery dört farklı fiyatlandırma planı sunar.

 1. Kişisel Ücretsiz – Sonsuza Kadar ÜCRETSİZ
 2. Profesyonel Başlangıç ​​– yılda 19,99 ABD doları
 3. Profesyonel Uzman – yılda 59,99 ABD doları
 4. Pro Commerce – yılda 99,99 ABD doları

FooGallery ücretsiz eklentisi, yeni başlayanlar, yeni başlayanlar ve küçük işletmeler için temel resim galerileri oluşturmak için oluşturulmuştur. Fiyatlandırma planları aylık, yıllık ve ömür boyu ödeme koşullarında mevcuttur.

5. NextGEN Gallery

9 En İyi WordPress Galeri Eklentisi (2022)NextGEN Gallery  , en popüler WordPress galeri eklentilerinden biridir. Profesyonel web sitesi galerileri oluşturmak için kutudan çıkar çıkmaz ihtiyaç duyacağınız tüm özelliklerle birlikte gelir.

Galeri eklentisi, resimlerinizi düzenlemenin, resimleri toplu olarak yüklemenin, fotoğraflarınızdan meta verileri içe aktarmanın ve galerileri albümlerde gruplandırmanın birden çok yolunu sunar.

Bu NextGEN galeri özelliklerine göz atın:

 • Fotoğraf prova: Son görüntüleri teslim etmeden önce prova için fotoğrafları göstermek için müşterilerinizle baştan sona etkileşim kurun.
 • Görüntü koruması: Galerilerinizden sağ tıkla ve indirmek için sürükle seçeneğini devre dışı bırakın.
 • Otomatik baskı gerçekleştirme: Baskı boyutu dosyalarını herhangi bir ek eklenti gereksinimi olmadan doğrudan istemcilere gönderin.
 • Mozaik ve duvar galerisi: Özel ızgara ve esnek galeriler oluşturmak için güzel galeri düzenleri.

Resimlerinizi WordPress sitenize yükledikten sonra, bir slayt gösterisi veya küçük resim galerisi oluşturmak için bunları gruplayabilirsiniz. NextGen galerisi, profesyonel bir fotoğrafçının ihtiyaç duyduğu e-Ticaret özelliklerini ve diğer birçok güçlü özelliği sunar.

Eklentinin ücretsiz sürümü, iki ana galeri görüntüleme stili ve iki albüm stili sunar. Öte yandan, profesyonel sürüm, birinci sınıf galeri ekranları, görüntü yorumlarına sahip profesyonel bir ışık kutusu ekranı ve sosyal paylaşım içerir.

NextGen Galeri Fiyatlandırması:  Dört premium fiyatlandırma planı sunar:

 1. Başlangıç ​​– 1 site için yılda 18 ABD doları
 2. Artı – 3 site için yılda 60 ABD doları
 3. Pro – 5 site için yılda 84 ABD doları
 4. Ömür boyu – Sınırsız siteler için yılda 384 dolar

Profesyonel ve ömür boyu planlar ayrıca tüm Imagely temalarına ücretsiz olarak erişmenizi sağlar.

6. WP Photo Album Plus

9 En İyi WordPress Galeri Eklentisi (2022)

WP Photo Album Plus  , güçlü ve ücretsiz bir WordPress fotoğraf galerisi eklentisidir. Kullanıcıların resim galerinizdeki fotoğrafları derecelendirmesine veya yorum yapmasına olanak tanır.

Eklenti kurulumu, diğer WordPress galeri eklentileriyle karşılaştırıldığında o kadar basit değil. Ancak, piyasadaki diğer birçok ücretsiz resim galerisi eklentisinden daha fazla özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir.

Eklentinin benzersiz özellikleri şunları içerir:

 • Özel widget’lar: Özel widget’ları kullanarak  slayt gösterisi, günün fotoğrafı ve en beğenilen fotoğrafları ekleyin.
 • Ön uç yüklemeleri:  Müşterilerinizin web sitenizden resim yüklemesine izin verin ve fotoğrafları kabul edebilir veya reddedebilirsiniz.
 • Toplu içe  aktarma : Bilgisayarınızdan veya bulut depolama alanınızdan fotoğraf albümleri oluşturmak için görüntüleri içe aktarın.
 • Fotoğraf derecelendirmesi:  Web sitenizin kullanıcıları, resim galerisindeki fotoğrafları derecelendirebilir ve inceleyebilir.

WP Photo Album Plus ile EXIF ​​(Değiştirilebilir Görüntü Dosyası Formatı) ve görüntüleme boyutları gibi meta veriler üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz. Lightbox bindirme sistemi, Google Haritalar ve arama işlevleri gibi birçok yerleşik seçeneğe sahiptir.

WP Fotoğraf Albümü Artı Fiyatlandırması:  ÜCRETSİZ

7. Grand Flagallery

9 En İyi WordPress Galeri Eklentisi (2022)

Grand Flagallery  , WordPress için temel bir medya ve resim galerisi eklentisidir. Web sitenizde görüntüleri hızlı bir şekilde yüklemenize ve müzik ve video oynatma listeleri oluşturmanıza olanak tanır.

Eklenti, resimlerinizi toplu olarak yükleme ve düzenleme özelliğiyle birlikte gelir. Tüm galerileriniz, resim galerilerini kullanarak albümler oluşturmak ve özelleştirmek için merkezi bir konumda yönetilebilir.

Grand Flagallery eklentisinin temel özelliklerine bir göz atın:

 • Demo galeriler: Hemen başlamak için hazır galeriler kullanın ve görüntüleri değiştirin.
 • Galeri Yöneticisi: Galeri resimlerini özelleştirin, başlık ve açıklama ekleyin, resimleri yeniden sıralayın ve daha fazlasını yapın.
 • Küçük resim yönetimi: Tek tek küçük resimleri kolayca yönetin, kırpın ve yeniden boyutlandırın.
 • Tam pencere galerisi şablonu: Resim galerisini tamamen ayrı sayfalarda görüntüleyin.

Grand Flagallery, WordPress’e resim galerilerinizi eklemenin en kolay yolunu sunan, kullanıcı dostu bir galeri eklentisidir. Ücretsiz eklentiyi web sitelerinden indirebilirsiniz, ancak tüm özelliklere erişmek için premium sürümü edinmeniz gerekir.

Grand Flagallery Fiyatlandırması:  Premium lisanslarına ömür boyu erişim elde etmek için tek seferlik 20 $ ödeme sunar. Hiçbir şey için yenileme veya ek ücret yok.

8. Photo Gallery by 10Web

9 En İyi WordPress Galeri Eklentisi (2022)Photo Gallery , etkileşimli multimedya galerilerini sergileyen, tamamen duyarlı bir WordPress galeri eklentisidir. Tek bir galeri içinde hem resim hem de video ekleyebilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi eklentisi,  etiketler eklemek, slayt gösterileri oluşturmak ve daha fazlasını yapmak için herhangi bir WordPress temasına karışan dört kullanımı kolay widget ile birlikte gelir  .

Fotoğraf Galerisi eklentisinin birkaç özelliği daha:

 • 10 görünüm seçeneği : Resim galerinizi küçük resimler, duvarcılık, mozaik, slayt gösterisi vb. gibi farklı görünümlerde görüntüleyin.
 • Filigran : Resimlerinizi filigran ile koruyun. Bir metin veya görüntü filigranı ekleyebilir, konumunu ayarlayabilir ve boyutunu görüntüleyebilirsiniz.
 • E-ticaret : E- Ticaret eklentisi ile WordPress web sitenizdeki görsellerinizi kolayca satabilirsiniz.
 • Galeri grupları ve etiketleri:  Resim galerilerinizi sorunsuz bir şekilde gruplar halinde düzenleyin. Ve galerileri doğru şekilde filtrelemek için etiketler ekleyin.

Ayrıca resim galerinizi özelleştirmek için harika seçenekleriniz var. Kayıttan sonra altı aya kadar video desteği, e-posta desteği, canlı sohbet desteği ve güncellemelere erişim sunar.

10Web Fiyatlandırmasına Göre Fotoğraf Galerisi:  Ücretsiz Fotoğraf Galerisi eklentisi WordPress deposunda mevcuttur. Ayrıca üç ücretli planla birlikte gelir.

 1. Temel – 1 site için yılda 30 ABD doları
 2. Pro – 5 site için yılda 60 ABD doları
 3. Eklenti Paketi – 30 site için yılda 100 ABD doları

9. Gmedia Gallery

9 En İyi WordPress Galeri Eklentisi (2022)

Gmedia Gallery  , başka bir harika WordPress resim galerisi eklentisidir. Çözünürlükleri ne olursa olsun, ziyaretçilerinizin ekranlarına mükemmel şekilde uyum sağlayan duyarlı bir görüntü ve video albümleri oluşturmanıza olanak tanır.

Galeriler oluşturmak ve resimleri, videoları ve diğer medya dosyalarını doğrudan WordPress sayfalarınıza/gönderilerinize yüklemek için güçlü mobil uygulamayı kullanabilirsiniz.

Gmedia Gallery’nin bazı temel özellikleri şunlardır:

 • Exif bilgisi : Kamera modeli, diyafram vb. dahil olmak üzere EXIF ​​(Değiştirilebilir Görüntü Dosyası Formatı) verilerini görüntüleyin.
 • Video ve sesi destekler : Gmedia, YouTube, Vimeo ve özel videolardan video ve ses dosyalarını kolayca gömmenizi sağlar.
 • iOS uygulaması : Gmedia iOS uygulamasını kullanarak görüntüleri, videoları ve diğer dosyaları sorunsuz bir şekilde doğrudan WordPress yöneticinize yükleyebilirsiniz.
 • WordPress yorum entegrasyonu : Kullanıcılarınızın video galerilerine yorum göndermesine izin verin.

Gmedia, kullanımı en erişilebilir eklentilerden biridir. En iyi yanı, eklentiyi ne kadar çok web sitesi kurarsanız, yeni lisanslar için o kadar az ücret ödemeniz gerekecek.

Gmedia Galerisi Fiyatlandırması: İşte Gmedia Galerisi  için fiyatlandırma dökümü:

 1. 1 web sitesi – lisans başına 29,99 ABD doları
 2. 2-5 web sitesi – lisans başına 20 ABD doları
 3. 6-9 web sitesi – lisans başına 15 ABD doları
 4. 10-19 web sitesi – lisans başına 10$
 5. 20-49 web sitesi – lisans başına 8,5 ABD doları
 6. 50’den fazla web sitesi – Fiyat teklifi alın!

Bu, WordPress için en iyi galeri eklentileri listemiz. Sırada, size bu listeden en iyi 3 seçimimizi vereceğiz.

Sonuç: En İyi WordPress Galeri Eklentisi Hangisi?

Karşılaştırmamız sayesinde Smash Balloon Instagram Feed ve  Envira Gallery’nin  en iyi WordPress resim galerisi eklentileri olduğunu gördük .

Smash Balloon, Instagram’dan görüntüleri içe aktarmak ve otomatik olarak galeriler oluşturmak için 1 numaralı WordPress galeri eklentisidir. Açılır medya ışık kutusu, video karuselleri, kullanıcı yorumları, görüntü optimizasyonu vb. gibi ek özelliklere sahiptir.

Envira Gallery, bir galeri eklentisinden bekleyebileceğiniz tüm gerekli özelliklerle birlikte gelir, ancak kullanıcı arayüzünün kullanımı kolaydır ve şişkin görünmez. Ayrıca e-Ticaret, prova, ışık odası entegrasyonu, sosyal paylaşım ve daha pek çok farklı eklenti ile birlikte gelir.

Modula, sayfa yükleme süresi ve hızı söz konusu olduğunda da harika bir seçimdir. İyi koddur ve performans için son derece optimize edilmiştir.

Sizin için sahip olduğumuz tek şey bu. Bu makalenin, web sitenizin ihtiyaçlarına uyan en iyi WordPress galeri eklentisini bulmanıza yardımcı olduğunu umuyoruz.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.