Woffice: WordPress için Premium İntranet / Extranet Teması

0 1.042

İster iş ister sosyal olsun, hepimiz günlük olarak topluluklarla ilişki kurarız. İnternet hayatımızı ele geçirdiğinde, etkileşimde bulunmak ve paylaşmak için güvenli bir çevrimiçi yere ihtiyaç duyulmaktadır.

Woffice , işletmeniz, okulunuz veya benzer kuruluşlarınız için topluluklar oluşturmaya yönelik projeler için geliştirilmiş çok amaçlı bir sosyal WordPress temasıdır . Tema, dikkat çekici özelliklerle dolu ve derinlemesine geliştirme uzmanlığına ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde web siteleri oluşturmak için mükemmel bir seçenektir.

Başlangıç

Esnek tema, çoklu site dahil tüm WordPress multisite destekler . Kurulumdan sonra, web sitesini iş ve marka gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirebilir veya hızlı bir başlangıç ​​için hazır demoları içe aktarabilirsiniz. Ayrıntılı belgeler, web sitenizi sorunsuz bir şekilde kurmanıza yardımcı olur.

Tema 50’den fazla güncelleme eklenen yaklaşık 200 özellik ile geliyor. Woffice’i işletmeniz için bir zorunluluk haline getiren bazı temel özelliklere bakalım.

WordPress’inizi Woffice ile Oluşturmaya Hazır mısınız?

Şık Tasarım

Tema çok büyüleyici bir tasarıma sahiptir ve web sitenizi basit sürükle ve bırak ile özelleştirebilmeniz için WPBakery Sayfa Oluşturucu ile birlikte gelir. Sınırsız renk ve yazı tipi ve 600’den fazla simge arasından seçim yapabilirsiniz.

Bu oluşturucuyu kullanarak tüm bölümleri (üstbilgiler, altbilgiler ve logo dahil) ön uçtan özelleştirebilirsiniz. Tema, tema ile birlikte gelen Devrim Kaydırıcısını kullanarak etkileyici kaydırıcılar eklemenizi sağlar. Temanın işlevselliği, İletişim Formu 7 , grafikler için Görselleştirici, Yerçekimi Formu vb. Entegrasyonları ile dikkat çekicidir .

Proje Yönetimi

Sağlam bir Proje Yöneticisi uzantısı, temanın belirgin bir özelliğidir.

Birden fazla takım arkadaşı ve görevi yönetmek ve zamanında yürütülmesini sağlamak kusursuz organizasyon becerileri gerektirir. Sınırsız projeyi yönetmenin yanı sıra Woffice, proje yönetimini bir esinti haline getirmek için gerekli tüm araçlarla birlikte geliyor. Yöneticiler doğrudan ön uçtan projeler oluşturabilir, projeleri düzenleyebilir ve güvenlik erişimini kontrol edebilir.

Görevleri planlamanıza, organize etmenize ve atamanıza yardımcı olan ‘canlı yapılacaklar yöneticisi’ ile görevlerinizi zahmetsizce yönetebilirsiniz. Tamamlanan görevler veya harcanan zaman temelinde projenin ilerlemesini izleyerek projenin yolda olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Yüzlerce dosyayı yönetmek herhangi bir projede sakıncalı olabilir. Woffice otomatik olarak dosya yönetimiyle ilgilenir ve herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmadan web sitenizdeki dosyaları paylaşmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Sunucunuzda her proje için ayrı bir dizin oluşturulur.

Sosyal Giriş

Kimlik bilgilerini hatırlamak çoğu kullanıcı için zahmetlidir. Woffice, üyelerinize mevcut Google veya Facebook hesaplarına kolayca kaydolma ve giriş yapma seçeneği sunmanıza izin verir.

Wiki-Bilgi

Wiki sözler bilgi toplamak ve paylaşmak için şık bir yoldur. Woffice Wiki uzantısı ile çok kolay bir bilgi havuzu oluşturabilirsiniz. Bir wiki makalesi oluşturmak, bir WordPress postası oluşturmak kadar basittir ve içeriği klasörler, kategoriler, alt kategoriler, başlıklar, vb. İle hiyerarşilerde verimli bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Genişletilmiş bir arama aracı, gelişmiş sorguları ve aramalar içerik veritabanı üzerinden basitleştirir. Woffice, mevcut içeriği derecelendirmenize yardımcı olacak wiki makaleleri ve blogları için ‘beğenme’ özelliğini tanıttı.

Entegre Takvim

DP Pro Etkinlik Takvimi, günlük, haftalık, aylık ve yıllık etkinliklerinizi planlamanıza yardımcı olmak için Woffice temasıyla (size 25 ABD doları tasarruf sağlar) yerleşiktir. Zengin özelliklere sahip araç, birden fazla etkinliği düzenlemek ve planlamak için idealdir. Facebook, Google veya ICS’den takvimler alabilir ve senkronize edebilir, kullanıcıların etkinlik rezervasyonu yapmasına izin verebilir ve belirli bir takvime abone olabilirsiniz. Araç ayrıca, birden çok seçenekle karmaşık yinelenen etkinlikler oluşturmanıza olanak tanır. Yerel widget’lar, bugün ve önümüzdeki haftalarda planlanan etkinlikleri size bildirir.

Web Sitesinden Para Kazanma

Tema, birkaç dakika içinde bir çevrimiçi mağaza oluşturarak işiniz için gelir elde etme fırsatı sunmak için WooCommerce ile verimli bir şekilde çalışır. Tema , çevrimiçi kursları satabilmeniz ve yönetebilmeniz için WordPress’in önde gelen öğrenme yönetim sistemi olan LearnDash’i de desteklemektedir. Hizmet sunan bir işletmeniz varsa, ücretli üyelik planları oluşturmak ve üyelik düzeyine göre hizmet paketlerine erişim vermek için Ücretli Üyelik Pro eklentisini kullanabilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Destek

Bu temanın gidiş fiyatı 79 $ ve paranızın karşılığını en iyi şekilde aldığınızdan emin olabilirsiniz. Temaya ek olarak, altı aylık destek alırsınız (bu da 25 dolar daha 12 aya kadar uzatılabilir).

Alkaweb ekibi, güncellemeleri sağlamak ve bu temanın kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için sezgisel özellikler eklemek konusunda çok istekli. Ekip, sorularınızı bir bilet sistemi aracılığıyla ele almak için günün her saatinde hazırdır.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.