WordPress İçin 8 En İyi Google Haritalar Eklentileri

0 1.124

İşletmenizin yerini WordPress web sitenizde göstermenin hızlı bir yolunu mu arıyorsunuz? Şüphesiz, Google Haritalar eklentisini kullanmak, işletme konumunuzu sitenizde görüntülemenin en kolay yoludur.

Bu yazıda, piyasadaki en iyi Google Haritalar eklentileri hakkında konuşacağız. Ancak bundan önce, sitenizde bir Google Haritalar eklentisi kullanarak nasıl yararlanabileceğinizi görelim.

1. Maps Maker

WordPress İçin 8 En İyi Google Haritalar Eklentileri

Maps Marker , iş yerinizi web sitenize eklemenin en kolay yolunu sunan WordPress için şaşırtıcı bir Google Haritalar eklentisidir. WordPress için mükemmel coğrafi içerik yönetimi, gereksiniminize bağlı olarak bir veya birkaç harita eklemenizi sağlar. Algolia Places gibi akıllı anahtarsız coğrafi kodlama servis sağlayıcıları ile, haritalama için bir API anahtarı kullanmanıza gerek kalmaz.

Ziyaretçileriniz için konumunuzu bulmayı zahmetsiz hale getirmek için GPX izleme özelliğini kullanabilirsiniz. Bunu yaparak, rotalarınızı, kullanıcının geçerli konumundan uzaklığı, hedefe ulaşmak için gereken süreyi, konumunuzun hızını veya yükselmesini vb. İsteğe bağlı meta verilerle görüntüleyebilirsiniz.

2. WP Google Maps Pro

WordPress İçin 8 En İyi Google Haritalar Eklentileri

WP Google Maps Pro, işletmeniz için harika bir haritalama çözümü olabilen, kullanıcı dostu ve kapsamlı bir WordPress Google Haritalar eklentisidir. Bu eklentiyle, tek bir satırı kodlamadan siteniz için sınırsız haritalar oluşturabilirsiniz. Sadece oluşturduğu ve tamamladığınız kısa kodu eklemeniz gerekir.

WP Google Maps ile oluşturulan tüm haritalar süper hızlı yanıt veriyor, bu da herhangi bir cihazda harika göründükleri anlamına geliyor. Daha ilgi çekici hale getirmek için haritalarınıza animasyonlar da ekleyebilirsiniz. Eklenti birden fazla dili desteklediğinden, haritalarınızı yerelleştirmek de kolaydır. Bu eklenti, Cloudflare gibi diğer birçok gelişmiş eklenti ve hizmetlerle de uyumludur.

3. Hero Maps

WordPress İçin 8 En İyi Google Haritalar Eklentileri

Hero Maps , haritanızı anında oluşturmanıza olanak veren WordPress için şaşırtıcı bir Google Haritalar eklentisidir. Bu eklenti mükemmel kişiselleştirme seçenekleri sunar, böylece kolayca istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Sürükle ve bırak oluşturucusu, haritanızı tasarlamayı çok basit hale getirir. Kullanım kolaylığı için arka ucunuzu tam geniş ekrana da geçirebilirsiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda farklı belirteç ve renk sunar. Çıktı haritasında sekmeli filtreleme bile yapabilirsiniz. Bu, bir kerede birden fazla haritayı görüntülemenizi mümkün kılar. Aynı zamanda birkaç ten rengi sunar ve en beğendiğinizi seçebilirsiniz.

4. Progress Maps

WordPress İçin 8 En İyi Google Haritalar Eklentileri

Progress Maps , işletme eklentinizi kurduktan birkaç tıklama ile Google Haritalar’da listelemenizi kolaylaştırır. Hangi işletmeden çalışırsanız çalışın, İlerleme Haritası ile haritanızı WordPress sitenizde kolayca listeleyebilirsiniz. 70’den fazla farklı kullanıma hazır harita stili sunar. Daha iyi bir tasarıma sahipseniz kendi özel harita stilinizi de ekleyebilirsiniz.

Web sitenize gelen ziyaretçilerin işletmenizin coğrafi konumunu otomatik olarak belirlemesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu hale getirmek için, zoom kontrolü, harita tipi kontrolü vb. Gibi tüm Google Haritalar Kullanıcı Arabirimi öğelerini kontrol etme ve kişiselleştirme gücüne sahipsiniz.

5. WP Google Maps

WordPress İçin 8 En İyi Google Haritalar Eklentileri

WP Google Map , çeşitli Google Haritalar kısa kodları oluşturmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Bu kısa kodlarla, duyarlı Google Haritalar’ı web sitenizin sayfalarında, widget’larda ve özel şablonlarda görüntüleyebilirsiniz. Bu eklentiyle, haritalarınızda özel işaretçiler gösterebilir ve onlara tıklandığında bir mesaj görüntüleyen bağlantılar ekleyebilirsiniz.

Ayrıca, haritalarınızın her birinin merkezi enlem ve boylamlarına ayrı ayrı karar verebilir ve harita işlevlerini birkaç tıklamayla düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Kullanıcılarınız için daha uygun hale getirmek için, katmanları kullanarak gerçek zamanlı trafik koşullarını ve kaplamaları görüntüleme seçeneğini etkinleştirebilirsiniz.

6. Maps Widget for Google Maps

WordPress İçin 8 En İyi Google Haritalar Eklentileri

Maps Widget for Google Maps , haritanızı görüntülemek için harika seçenekler sunan süper hızlı ve yanıt veren bir WordPress eklentisidir. Bir yol haritası, bir uydu haritası, bir arazi haritası, bir karma harita olabilir ve hatta özel bir harita türü seçebilir. Daha çarpıcı görünmesi için, çeşitli canlı renk seçenekleriniz de var.

Eklenti kişiselleştirme açısından çok esnektir, bu yüzden nasıl göründüğü konusunda tam kontrol sahibi olabilirsiniz. Resim formatını, harita pin simgesini, metinlerin yerleştirilmesini vb. Seçebilir ve istediğiniz şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. Diğer birçok gelişmiş özelliğe sahip bu eklenti, sitenizde bir Google Haritalar eklentisi kullanıldığında şaşırtıcıdır.

7. WP Google Maps Embed

WordPress İçin 8 En İyi Google Haritalar Eklentileri

Sitenize özel google maps eklemek istiyorsanız, hiçbir şey WP Google Maps’ten daha iyi olamaz . Google Haritalar’daki konumunuzu otomatik olarak tanımlayan, esnek ve tamamen özelleştirilebilir bir eklentidir. Ayrıca, kullanıcıların konumunuzu kolayca tespit edebilmeleri için 1 ile 5 arasında derecelendirilmiş farklı yakınlaştırma düzeylerini de kolayca ekleyebilirsiniz.

Eklenti diğer birçok gelişmiş eklentiyle uyumludur ve farklı ekran boyutlarındaki cihazlar arasında çarpıcı görünür. Ayrıca istediğiniz yere haritalar eklemek için kısa kod eklemenizi sağlar. Sayfalarınızda, tek sayfa, tek posta, kenar çubuğu, altbilgi, vb. Olabilir.

8. Google Maps CP

WordPress İçin 8 En İyi Google Haritalar Eklentileri

Google Maps CP İle, her yerde web sitenizde istediğiniz Google Maps ekleyebilirsiniz. Gönderi içinde veya birden fazla gönderiyi görüntüleyen bir WordPress şablonunda olabilir.

Birden çok yayın içeren bir şablona eklenen Google Haritalar, ilişkili coğrafi konum bilgileriyle farklı yayınlardan birkaç işaretçi içerebilir. Farenizi bu işaretlerin üzerine getirdiğinizde, ait olduğu gönderi otomatik olarak vurgulanır. Daha çok yönlü ve uyarlanabilir hale getirmek için geniş ayar seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Bu eklenti tamamen duyarlı ve tamamen kişiselleştirilebilir olduğundan, haritalarınızı eklemek için kullanmaya başlayacaksınız.

Yani bu kadar. Bunlar, işletme konumunuzu web sitenizde listelemeyi seçebileceğiniz şaşırtıcı Google Haritalar eklentileridir.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.