WordPress için En İyi Twitter Eklentileri

0 1.094

WordPress web siteniz için iyi bir Twitter eklentisi mi arıyorsunuz?

Twitter, müşterilerle bağlantı kurmak, markanızı oluşturmak ve işinizi büyütmek için harika bir platformdur. Twitter’da 145 milyondan fazla aktif kullanıcı var ve sayı sürekli artıyor. Bu kadar büyük bir kullanıcı tabanıyla, bu platformun içeriğinizi pazarlama potansiyelini göz ardı edemezsiniz.

Bu nedenle, bu makalede, içeriğinizi Twitter’da paylaşmanızı kolaylaştıracak en iyi Twitter eklentilerinden bazılarını sunuyoruz. Aşağıda listelenen tüm eklentiler başlangıç ​​dostudur ve hiç kodlama becerisi gerektirmez.

Ancak başlamadan önce, bir Twitter eklentisinin işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğini görelim.

WordPress Web Sitenizde Neden Bir Twitter Eklentisi Kullanmalısınız?

İçeriğinizi Twitter’da pazarlamak işinize büyük fayda sağlayabilir. Ve bir Twitter eklentisi her şeyi daha da kolaylaştırır.

Twitter, web sitenizin trafiğini artırmak için kullanabileceğiniz bir platformdur. İçeriğinizi paylaşılabilir yapmak, bunu yapmanın harika bir yoludur. Bir Twitter eklentisi ile içeriğinizi paylaşılabilir hale getirmek çok hızlı olabilir.

Bu, çevrimiçi bir mağaza işletiyorsanız olası satışlar oluşturmanıza ve satışlarınızı artırmanıza da yardımcı olabilir .

Son olarak, bu eklentiler web sitenizde sosyal kanıtlardan yararlanabilir . Bu, takipçilerinizi ve tweet’lerinizi görüntüleyebileceğiniz bir sosyal widget ekleyerek yapılabilir.

Bunlar, Twitter eklentilerini kullanmanın web sitenize veya çevrimiçi işletmenize fayda sağlayabilmesinin birkaç nedenidir.

başlamaya hazır mısın? Kontrol etmeniz gereken en iyi Twitter eklentilerine girelim.

1. Smash Balloon: Twitter Feeds

WordPress için En İyi Twitter Eklentileri

Smash Balloon Twitter Feeds , WordPress web sitenizde özelleştirilebilir bir Twitter feed’i görüntülemenizi sağlayan en popüler Twitter eklentilerinden biridir. Smash Balloon ile, siteniz için özel bir Twitter yayını oluşturmak için artık bir geliştirici tutmanıza gerek yok. Twitter içeriğinizi görüntülemek artık çok kolay ve tek bir kod satırı bile yazmadan yapılabilir.

Bu sadece Twitter için değil, Facebook, Instagram ve YouTube gibi diğer sosyal siteler için de geçerlidir. Bu, kullanıcıların doğrudan web sitenizden sosyal içeriğinizle etkileşim kurmasını sağlar. Web sitenizin daha çekici görünmesini sağlamak için sosyal medya feed’inizi markanıza uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Sitenizdeki sosyal kanıtlardan yararlanmak için feed’inizdeki beğeni, paylaşım, yorum ve reaksiyon sayısını her bir öğenin altındaki özelleştirilebilir bir açılır kutuda da görüntüleyebilirsiniz.

2. Monarch

WordPress için En İyi Twitter EklentileriMonarch sadece bir Twitter eklentisi değildir. İçeriğinizi sosyal platformlarda paylaşmanızı kolaylaştıran güçlü bir sosyal paylaşım eklentisidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 35’ten fazla farklı sosyal paylaşım simgesi sunuyor. Bunları web sitenizde kolayca görüntüleyebilirsiniz ve kullanıcılar içeriğinizi zaman çizelgesinde tek bir tıklama ile paylaşabilirler.

Düğmeleri 5 farklı yerde görüntüleyebilirsiniz. İçeriğinizin üstünde veya altında kayan bir kenar çubuğu, otomatik açılır pencereler ve açılır pencereler veya resimler ve videolar üzerinde olabilir. Düğmelerinizin şeklini, rengini, boyutlarını ve fareyle üzerine gelme efektlerini de seçebilirsiniz.

3. Social Warfare

WordPress için En İyi Twitter EklentileriSocial Warfare , web sitenize muhteşem ve mobil duyarlı Twitter paylaşım düğmeleri eklemenizi sağlayan hafif ancak süper hızlı bir Twitter eklentisidir. Ayrıca, tweet’lerinize özelleştirilebilir resimler eklemenizi sağlar.

Bunun dışında, içeriğinize kullanıcılarınız tarafından kolayca paylaşılabilen iki taraflı alıntılar eklemenize olanak tanır. Social Warfare ile Pinterest’ten web sitenize resim ve açıklamalar da yükleyebilirsiniz.

Ancak sosyal varlığınızı büyütmeye yeni başlıyorsanız endişelenmeyin. Social Warfare, sosyal sayınızı minimum sayıya ulaşana kadar gizlemenizi sağlar.

4. Grow Social Pro

WordPress için En İyi Twitter EklentileriEskiden Social Pug olarak bilinen Grow , içeriğinize 10’dan fazla farklı sosyal paylaşım düğmesinden eklemenizi sağlayan harika bir sosyal paylaşım eklentisidir. Bunlardan biri Tweet düğmesi. Bu düğmeleri sitenize ekleyerek, içeriğinizi okuyucularınız için kolayca paylaşılabilir hale getirirsiniz. Bu, herhangi bir ek pazarlama çabası olmadan içeriğinizi tanıtmanın harika bir yoludur.

İçeriğinize, varsayılan yayın başlığı yerine kullanıcılarınızın paylaşabileceği özel tweet’ler eklemenizi sağlar. Bu seçenek Twitter tarafından kullanılan karakter sınırıyla harikalar yaratır. Paylaşım düğmeleri yazılarınızda veya sayfalarınızda herhangi bir yere yerleştirilebilir ve markanıza uyacak şekilde özelleştirilebilir.

5. Easy Social Share Buttons

WordPress için En İyi Twitter EklentileriKolay Sosyal Paylaşım Düğmeleri , ziyaretçilerinizin içeriğinizi Twitter, Facebook, Pinterest ve daha fazlası gibi sosyal platformlarda paylaşmasını kolay ve hızlı hale getirir. Bu eklentinin kullanımı kolaydır ve ziyaretçilerin içeriğinizi nasıl paylaştığı ve görüntülediği üzerinde tam kontrole sahipsiniz.

Her düğme herhangi bir WordPress temasıyla güzel çalışır, bu nedenle başlamak için temanızı değiştirmeniz gerekmez. Düğmeler ayrıca mobil cihazlarda harika görünüyor. Ayrıca, düğmelerinizi istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. İçeriğinizin içinde, içeriğinizin üstünde veya altında, medya dosyalarınızda vb. Olabilir.

Genel olarak, Kolay Sosyal Paylaşım Düğmeleri, içeriğinizi Twitter’da paylaşmak için düğmelerinizi yerleştirebileceğiniz 14 farklı yer sunar.

6. Social Snap

WordPress için En İyi Twitter EklentileriSocial Snap , içeriğinizi paylaşılabilir hale getirmenin kolay yollarını sunan başka bir Twitter eklentisidir. Takipçi sayılarınızı otomatik olarak gösterecek sosyal bağlantıları da kullanabilirsiniz. Takipçilerinizi içeriğinizi tweetlemeye teşvik etmek için gönderilerinize ve sayfalarınıza tweet tıklama kutularını görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca, kullanıcılarınızın favori sosyal ağlarını kullanarak web sitenize giriş yapmalarına da izin verebilirsiniz. Eklentinin sunduğu bir başka şaşırtıcı özellik de eski yayınları artırma özelliğidir. Bu şekilde, yayınlarınızı her zaman otomatik olarak farklı sosyal ağlarda yayınlayarak taze tutabilirsiniz.

7. Recent Tweets Widget

WordPress için En İyi Twitter EklentileriSon Tweetler Widget’ı bu listedeki diğer eklentilerden biraz farklıdır. Yeni Twitter API v1.1’i kullanır ve tweetleri önbellekte saklar. Böylece, veritabanınızdaki durum mesajlarını okuyacak ve Twitter’ın sayfaları sizin için yüklemesini beklemenize gerek olmayacak.

Ayar seçeneklerinde, önbelleği ne sıklıkta güncellemek istediğinizi seçebilirsiniz. Eklenti tüm temalarla uyumludur ve tüm modern eklentilerin yanında harika çalışır.

8. WP Twitter Feeds

WordPress için En İyi Twitter EklentileriWP Twitter Feeds , twitter özet akışlarınızı Twitter API’sını kullanarak web sitenizde görüntülemenizi sağlayan başka bir şaşırtıcı Twitter eklentisidir. Tweetlerinizi sergilemek için bir widget ekleyebilirsiniz ve bunu yapmak kolaydır.

Ayrıca, herhangi bir kodlama gerektirmez. Her şey sadece birkaç tıklama ile yapılabilir.

WP Twitter Feeds, bir dizi özelleştirme seçeneği de sunar. Bunları eklentinin ayarlar sayfasında bulabilirsiniz. Burada, tweet’lerinizin solma efektlerinin süresini, görüntülenecek tweet’lerin sayısını ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz.

9. Inline Tweet Sharer

WordPress için En İyi Twitter Eklentileriİçeriğinizi doğrudan Twitter’da paylaşmak için bağlantılar oluşturmak istiyorsanız Inline Tweet Sharer harika bir seçenektir. Bu bağlantıları ziyaretçilerinizin dikkatini çekecek şekilde vurgulayabilir veya normal metin olarak tutabilirsiniz. Eklenti Gutenberg ile uyumludur.

Bu eklentiyi kullanmak için temanızı değiştirmeniz gerekmez. Tüm temalar ve eklentilerle de uyumludur. Ayrıca, kullanımı çok kolaydır.

10. WP Social

WordPress için En İyi Twitter EklentileriWP Social , Twitter’da içerik paylaşmanıza izin veren başka bir Twitter eklentisidir. Ayrıca Facebook, Pinterest ve diğer sosyal platformlarda da paylaşabilirsiniz. Sosyal platformlarınızda bulunan takipçi, abone veya hayran sayısını göstermek için bir widget görüntüleyebilirsiniz.

WP Social, tek bir tıklamayla kullanılabilen güzel, kullanıma hazır şablonlar sunar. Ayrıca, sosyal hesap bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Sosyal medya sayılarınızı ve paylaşımlarınızı web sitenizde görüntülemek için bir widget veya bir kısa kod kullanabilirsiniz. Ve bu istediğiniz herhangi bir yerden olabilir.

Bunlar, web siteniz için kontrol edebileceğiniz birkaç Twitter eklentisidir. Bu makalenin, Twitter’da içerik paylaşımını sizin için kolaylaştıracak en iyi eklentiyi bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Küçük bir eklenti daha fazla trafik kazanmanıza ve sosyal medya varlığınızı oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Ancak işletmenizi trafikten daha başarılı hale getirmek için trafiğinizi uzun vadeli müşterilere de dönüştürmeniz gerekir. Bunun için güçlü bir e-posta listesine ihtiyacınız var. 

Bu makale, e-posta pazarlama stratejinize yardımcı olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

 

prestashop desteği

WordPress Desteği

WordPress desteği ile çevrimiçi stenizi bir üst seviyeye taşıyın!

SAYFAYI ZİYARET EDİN

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.