WordPress Web Siteniz İçin En İyi 7 E-posta Doğrulama Aracı

0 1.128

WordPress web siteniz için saygın bir e-posta doğrulama aracı mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, doğru yere geldiniz.

E-posta doğrulama araçları, pazarlamacıların ve işletme sahiplerinin yeni potansiyel müşterileri e-posta listelerine eklemeden önce doğrulamalarına olanak tanır. Bu, yalnızca gelecekteki kampanyalar, içerik ve stratejiler için kullanabilecekleri en değerli kullanıcı bilgilerini toplamalarını sağlar.

Yeni potansiyel müşterileri doğrulamak, ödeme yapma olasılığı olmayan kullanıcıları filtrelemek anlamına gelir. Sonuç olarak, markanızı keşfetmek isteyen meşru kullanıcılar için yer açar.

E-posta doğrulama araçlarının neden bu kadar değerli olduğuna dair birkaç nedeni inceleyelim.

Neden bir E-posta Doğrulama Aracı Kullanmalı?

Bir e-posta doğrulama aracı kullanmanın gerekli olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Potansiyel müşterilerinizi doğrulamanın siz ve işiniz için yararlı olmasının birkaç nedeni vardır.

1. Paradan ve Zamandan Tasarruf Edin

Kaynaklardan tasarruf ettiğinizde, işinizi büyütmek ve hedeflerinize ulaşmak için kendinize daha fazla zaman ve para verirsiniz. E-posta doğrulama araçları, etkileşimli müşterilere dönüşmeyecek istenmeyen postaları ve geçici e-posta adreslerini filtreler. İşi sizin yerinize yaparlar, böylece yalnızca birlikte çalışabileceğiniz doğrulanmış, güvenilir kişileriniz olduğunu bilirsiniz.

2. Alakalı Bir Hedef Kitle Oluşturun

Alakasız kişilerden kurtulmak, size doğru hedef kitle ile bir e-posta listesi oluşturmak için daha fazla alan sağlar. Doğru kişilere pazarlama yapmazsanız, kampanyalarınız veya ürünleriniz ne kadar harika olursa olsun çabalarınız boşa gidecektir. Potansiyel müşterilerinizi doğrulamak, pazarlama stratejilerinizin doğru kullanıcılara ulaşmasını sağlar, böylece katılımı artırabilir ve onları dönüşüm hunisi boyunca taşıyabilirsiniz.

3. Geliri Artırın

E-posta kişilerinizi doğrulamak size pazarlamanız için belirli bir hedef kitle sağladığından, bunu kendi yararınıza kullanabilirsiniz. Hedefli e-posta pazarlama kampanyaları oluşturmak, mesajınızı, ürünlerinizi ve daha fazlasını kişiselleştirmenize olanak tanır. Ve hedef kitlenizin ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına ne kadar hitap ederseniz, ödeme yapan müşterilere dönüşme olasılıkları o kadar artar.

Artık neden yararlı olduklarını bildiğimize göre, WordPress web siteniz için kullanabileceğiniz 7’den fazla e-posta doğrulama aracına geçelim.

1. OptinMonster

WordPress Web Siteniz İçin En İyi 7 E-posta Doğrulama AracıOptinMonster , WordPress siteniz için kullanabileceğiniz en iyi e-posta doğrulama aracıdır. WordPress için 1 numaralı müşteri adayı oluşturma aracı olarak, OptinMonster’ın potansiyel müşterilerinizi doğrulamak ve e-posta pazarlama kampanyalarınızı güçlendirmek için ihtiyaç duyduğunuz şeye sahip olması akıllıca değildir.

OptinMonster, potansiyel müşterileri doğrulamak için bir potansiyel müşteri doğrulama sistemi olan TruLead ™ kullanır. Geçici e-posta hesaplarını, istenmeyen postaları ve diğer etkin olmayan kullanıcıları e-posta listenizden filtreler, böylece etkin ve ilgili bir tane oluşturabilirsiniz.

Bu teknolojiyle, ücretsiz e-posta adresleri, desenler, karakterler, belirli IP adresleri ve rol tabanlı e-postalar dahil olmak üzere zayıf potansiyel işaretlerini engelleyebilirsiniz. Bu, kişilerinizi ileride kullanmak üzere manuel olarak güncellemenize ve düzenlemenize zaman kazandırır.

2. MailFloss

WordPress Web Siteniz İçin En İyi 7 E-posta Doğrulama AracıMailFloss ile e-posta doğrulamasını ayarlamak 60 saniyeden uzun sürmez. MailChimp, Constant Contact, ConvertKit, Drip, Campaign Monitor ve daha fazlası dahil olmak üzere en popüler e-posta servis sağlayıcılarıyla entegre olur.

Hiçbir kodlama veya teknik bilgi olmadan bile kurulum kolaydır. MailFloss’un tüm özelliklerinden yararlanmak için geliştiricilere gerek yoktur.

Otomatik abonelikten çıkma, otomatik kaldırma ve otomatik etiketleme ile birlikte gelir, böylece istenmeyen bilgileri filtrelemek çok kolaydır. E-posta kampanyanızın analizlerini inceleyin ve doğrudan gelen kutunuza gönderilen ayrıntılı raporları alın.

3. ZeroBounce

WordPress Web Siteniz İçin En İyi 7 E-posta Doğrulama AracıZeroBounce , listenizdeki herhangi bir e-posta adresini doğrulamak için çalışan bir e-posta doğrulama aracıdır. E-posta listenizin temiz kalmasını sağlamak için birden fazla doğrulama süreci ile birlikte gelir.

ZeroBounce ile e-posta listenizi yükleyebilir, e-postaları tek tek doğrulayabilir, önemli müşteri verilerini takip edebilir ve düzenleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Zapier, Asana, MailChimp ve daha fazlası gibi en popüler pazarlama hizmetleriyle bütünleşir.

ZeroBounce bir saatten daha kısa bir sürede 100.000 e-postayı doğrulayabilir, istenmeyen postaları ortadan kaldırabilir ve e-posta teslim oranınızı artırabilir.

4. EmailListVerify

WordPress Web Siteniz İçin En İyi 7 E-posta Doğrulama AracıEmailListVerify , e-posta listenizi doğrulamak ve temizlemek için başka bir popüler seçenektir. İstenmeyen e-posta adreslerini izlemek ve istenmeyen postaları ortadan kaldırmak için çeşitli kontrol noktaları kullanır. Etkin olmayan veya geçersiz hesaplara bağlananlar listenizden otomatik olarak kaldırılır, böylece değerli iletişim bilgilerine yer açabilirsiniz.

Ayrıca, EmailListVerify ayrıca sözdizimi hatalarını, yüksek hemen çıkma oranlarını ve spam tuzaklarını da kontrol eder. Sadece mevcut listenizi indirirsiniz, sistemde çalıştırırsınız ve doğrulanmış abonelerin yeni ve geliştirilmiş listesini indirirsiniz.

EmailListVerify, yinelenen e-postaları kaldırır, kötü e-postaları veritabanına ulaşmadan önce yakalar ve kayıtlarınızı daha fazla doğrulamak için bir MTA doğrulayıcı kullanır.

5. Clearout

WordPress Web Siteniz İçin En İyi 7 E-posta Doğrulama AracıClearout , listenizi 20’den fazla denetimden geçiren bir e-posta doğrulama ve doğrulama hizmetidir. Kişi listenizi sıralamak ve temizlemek yalnızca birkaç dakika süren bulut tabanlı bir araçtır.

Clearout ile bir seferde 1 milyona kadar e-postadan oluşan bir liste yükleyebilirsiniz! Orta ve büyük ölçekli işletmeler için bu, birçok kişiyle aynı anda ilgileneceği için harika bir çözümdür. Daha fazla anlık sonuç için kişileri tek tek doğrulayabilirsiniz.

Clearout, kişiler listenizdeki önemli veri parçalarını bulur ve gelecekteki stratejiler için ayrı bir potansiyel müşteri listesi oluşturmak için kullanır. Bu, mevcut süreçlerinizi iyileştirmenize ve listenizi yalnızca doğrulanmış kullanıcıları içerecek şekilde daraltmanıza yardımcı olur.

6. Data Validation

WordPress Web Siteniz İçin En İyi 7 E-posta Doğrulama AracıDataValidation , büyük ve küçük işletmeler tarafından kullanılan bir başka popüler e-posta doğrulama aracıdır.

DataValidation ile, kişi listelerini temiz tutarak doğrudan e-posta servis sağlayıcınızdan içe aktarabilirsiniz. E-posta denetleyicisi listenizi analiz eder ve verilerinizi verimli bir şekilde izleyebilmeniz için size ücretsiz bir kalite raporu sunar.

DataValidation’ın API’si, gerçek zamanlı ve toplu posta doğrulaması için kullanılır, böylece listenizi istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz. Web siteniz için kullandığınız popüler e-posta pazarlama sağlayıcıları ve diğer hizmetlerle entegre etmek de kolaydır .

7. e-Mail Checker

WordPress Web Siteniz İçin En İyi 7 E-posta Doğrulama Aracıe-Mail Checker, e-posta listelerini geliştirmek ve kişilerini iyileştirmek isteyen B2B işletmeler için harika bir seçenektir.

E-posta Denetleyicisi, listenizin ilgili kullanıcı verileriyle temiz kalmasını sağlamak için sözdizimi denetimi, etki alanı denetimi ve posta kutusu denetimi kullanır. Bu özellikler, belirli alanlardan veya adreslerden gelen e-postaların geçerli olmasını ve doğru kriterleri karşılamasını sağlar.

Bu yazılım bulut tabanlı altyapı üzerinde çalışır, böylece listenize her zaman erişebilirsiniz. E-ticaret uygulamalarıyla entegre olur, böylece aynı anda birçok yeni abone toplayan işletmeler listelerini kolayca filtreleyebilir.

Ve bu kadar! WordPress siteniz için en iyi e-posta doğrulama araçları hakkındaki bu gönderiyi beğeneceğinizi umuyoruz.

Web siteniz ve işletmeniz için neden önemli olduğunun yanı sıra bir e-posta listesi oluşturma sürecinde size yol gösterecektir.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.