10 En İyi Pazar Yeri WordPress Teması

0 1.078

Bir çevrimiçi mağaza, evinizin rahatlığında para kazanmanın harika bir yoludur. Daha da iyisi, satmak için mutlaka bir ürününüz olması gerekmiyor. Her satıştan bir komisyon veya sabit bir kesinti alırken, başkalarının ürünlerini satması için bir satıcı pazarı oluşturabilirsiniz.

Neyse ki, WordPress gibi platformlar ve bir pazar yeri teması ile pazar yerinizi mümkün olduğunca çabuk hazır hale getirebilirsiniz.

İster hizmet tabanlı bir pazar yeri, ister fiziksel ve dijital ürünler satan bir pazar yeri oluşturmak isteyin, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda e-ticaret WordPress teması vardır . Dönüşüm sağlayan profesyonel ve çekici tasarımlar sunar, ancak hepsi bir pazar yeri için destek sunmaz.

Size zaman kazandırmak için, çok satıcılı pazar yerleri düşünülerek özel olarak tasarlanmış WordPress için en iyi 10 pazar yeri temasını listeledik.

1. Martfury

10 En İyi Pazar Yeri WordPress TemasıMartfury WordPress teması, mobil cihazlar için optimize edilmiş modern ve temiz bir tasarıma sahiptir. Tema, her türden pazar yeri için kullanılabilecek, seçilebilecek çok sayıda demoya sahiptir. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu Elementor’u kullanarak kolayca özel düzenler oluşturabilirsiniz. Kodlamayı öğrenmeden farklı pazar yerlerini veya ürün kategorilerini sergilemek için kullanın.

Martfury teması, Dokan, WC Marketplace ve WC Vendors eklentilerinin yanı sıra WooCommerce ile bütünleşir. Tamamen özelleştirilebilir ve hızlı yüklemek için optimize edilmiştir. Buna ek olarak, fırsatlar geri sayımı, gelişmiş canlı arama, yerleşik mega menü, günlük fırsatlar ve daha fazlası gibi özelliklere de sahip olacaksınız.

2. Exertio

10 En İyi Pazar Yeri WordPress TemasıHizmetler için bir pazar yeri oluşturmak istiyorsanız, Exertio teması harika bir seçimdir. Tema, teklif gönderme, manuel olarak ödeme oluşturma ve serbest çalışanları bir projeye davet etme yeteneği dahil olmak üzere serbest çalışan bir pazar oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Tema, tek bir tıklamayla içe aktarabileceğiniz ve bunları başlangıç ​​noktası olarak kullanabileceğiniz 4 hazır ana sayfa demosu sunar.

Exertio, Elementor sayfa oluşturucu eklentisi ile çalışan ve aynı zamanda WooCommerce ile entegre olan duyarlı bir temadır. Buna ek olarak tema, sosyal oturum açma, serbest çalışan profilleri, kimlik doğrulama ve serbest çalışan bir pazaryeri için diğer önemli özellikleri destekler. Tamamlanan her işten sabit bir ücret alabilir veya komisyon kazanabilirsiniz. Temanın özelleştirilmesi de kolaydır ve tasarım sürecinde size zaman kazandıran yeniden kullanılabilir bölümlere sahiptir.

3. Eidmart

10 En İyi Pazar Yeri WordPress Teması

Eidmart teması, satıcıların yazılım, tema veya eklenti satabilecekleri bir pazar yeri oluşturmak için harika bir seçimdir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç demo vardır ve bunlar tek bir tıklamayla içe aktarılabilir. Demolar ayrıca pazarda gezinmeyi kolaylaştıran modern ve temiz bir tasarıma sahiptir.

Tema, en son fırsatları sergilemek için kullanabileceğiniz bir üst çubuk, sabit bir fiyat gösterme yeteneği, ürün galerisinde birden fazla resim, canlı önizleme düğmesi ve daha fazlası ile birlikte gelir. Tema, kolay sayfa düzenleme ve oluşturma için Easy Digital Downloads eklentisi ve Elementor ile bütünleşir. Buna ek olarak, tema bbPress ve Front-End Submission eklentisi ile bütünleşir.

4. e-Lab

10 En İyi Pazar Yeri WordPress TemasıeLab teması, AliExpress’e benzer bir pazar yeri oluşturmayı kolaylaştırır. Dokan ve WC Satıcıları eklentisi ile uyumludur. Tema, alıcılarınıza mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak ve dönüşüm oranınızı artırmak için hızlı yüklenecek şekilde optimize edildi. Tamamen duyarlı ve çok sayıda özelleştirme seçeneğine sahip.

Tema, web siteniz için sayfalar düzenlemek ve oluşturmak için sürükle ve bırak özelliklerini kullanmanıza izin veren X Builder eklentisini kullanır. Web sitesi tasarım sürecinizi hızlandırmak için önceden hazırlanmış 10 demodan herhangi birini de içe aktarabilirsiniz. Bunun da ötesinde, tema, ortalama sipariş değerinizi ve genel kârınızı artırmak için ürün paketlerini tek tek ürün sayfalarında sergileme özelliğine sahiptir.

5. Dealsdot

10 En İyi Pazar Yeri WordPress TemasıDealsdot teması canlı ve renkli bir tasarıma sahiptir. Ancak, varsayılan renkleri kolayca değiştirebilir ve temanın tarzınıza uygun olmasını sağlayabilirsiniz. Bölgenizdeki en iyi fırsatları sağlamaya odaklanan çok satıcılı bir pazar yeri oluşturmak istiyorsanız bu tema harika bir seçimdir. Tema, WooCommerce eklentisi ile uyumludur ve tamamen duyarlıdır.

Kolayca kupon kodları oluşturabilir, hızlı fırsatları tanıtabilir ve satıcılarınız için otomatik ödeme planları oluşturabilirsiniz. Tema, birden fazla komisyon türü ayarlamanıza olanak tanır ve satıcılarınız, pazar yerinizde satış yaparak ne kadar kazandıklarını kolayca görebilir.

6. Besa

10 En İyi Pazar Yeri WordPress TemasıElementor sayfa oluşturucu eklentisi ve WooCommerce entegrasyonu sayesinde Besa temasının kullanımı kolaydır. Elementor’un sürükle ve bırak özelliklerini kullanarak sayfaları kolayca düzenleyebilir ve herhangi bir kodlama olmadan sıfırdan sayfalar oluşturabilirsiniz. Tema, çok yönlü tasarımı sayesinde her türlü pazar yerini oluşturmak için kullanılabilir.

Tema aynı zamanda Dokan ve WC Satıcıları gibi çok satıcılı eklentilerle de uyumludur, ayrıca mobil akıllı sepete ekleme açılır penceresi, yerleşik mega menü, Ajax canlı arama ve daha fazlası gibi özellikler içerir. Ayrıca özelleştirmesi kolaydır ve tamamen duyarlıdır.

7. Meup

10 En İyi Pazar Yeri WordPress TemasıMeup teması, bir etkinlik pazarı oluşturmak için kullanılabilecek başka bir duyarlı ve çok yönlü temadır. Tema, 10 farklı etkinlik listeleme stili ile modern ve profesyonel bir tasarıma sahiptir. Etkinlikleriniz için farklı bilet türleri oluşturabilirsiniz ve tema aynı zamanda tek gün, birden çok gün ve yinelenen etkinlikleri de destekler. Satıcılar etkinlikleri kolayca yönetebilir, kârlarını görebilir, katılımcı listesini görüntüleyebilir ve daha fazlasını yapabilir.

Rezervasyonlar, düzinelerce ödeme ağ geçidine erişmenizi sağlayan WooCommerce aracılığıyla gerçekleştirilir. Tema ayrıca Elementor sayfa oluşturucu eklentisiyle özel bir üst bilgi ve alt bilgi oluşturmanıza da olanak tanır.

8. Mayosis

10 En İyi Pazar Yeri WordPress Temasıİşte bir dijital ürün pazarı oluşturmak için kullanılabilecek başka bir modern pazar yeri teması. Satıcılarınız daha sonra temalar, eklentiler, yazı tipleri, grafikler, fotoğraflar, şablonlar ve daha fazlasını satabilir. Tema duyarlı ve tek bir tıklama ile içe aktarılabilen birkaç farklı demo ile birlikte geliyor.

Tema, satıcıların kazançlarını görmesini kolaylaştırır ve her satıştan komisyon veya sabit ücret kazanabilirsiniz. Güçlü tema seçenekleri paneli sayesinde temanın özelleştirilmesi kolaydır ve ayrıca Canlı Sepet işleviyle birlikte gelir.

9. ThemePlace

10 En İyi Pazar Yeri WordPress Teması

ThemePlace teması, ürünlerinizi ilgi odağı haline getiren temiz ve minimal bir tasarıma sahiptir. Kolayca dijital bir pazar yeri oluşturabilir ve ses ve video dosyaları, stok fotoğraflar, yazı tipleri ve daha fazlasını satan satıcılara sahip olabilirsiniz. Tema tamamen duyarlıdır ve Easy Digital Downloads eklentisi ile bütünleşir.

Satıcılar ürünlerini ön uçtan gönderebilir ve kazançlarını ve ödeme durumlarını kolayca görebilir. Temanın güçlü bir tema seçenekleri paneli vardır ve Elementor sayfa oluşturucu eklentisi ile bütünleşir. Ayrıca tasarım sürecinizi hızlandırmak için tek tıklamayla demo içe aktarma özelliği ile birlikte gelir.

10. Marketo

10 En İyi Pazar Yeri WordPress TemasıMarketo teması, ThemeForest’taki en popüler pazar yeri temalarından biridir ve özelliklerle doludur. Her türlü çok satıcılı pazar yeri oluşturmak için kullanılabilir. Tema, Dokan ve Elementor ile bütünleşir. Tek bir tıklama ile içe aktarılabilen birden fazla demo sunar.

Marketo temasının özelleştirilmesi kolaydır ve üst bilgi ve alt bilginizi özelleştirme, benzersiz ürün sayfaları oluşturma, listelerinize Google Haritalar ekleme, yerleşik mega menüler ve daha fazlası gibi özellikler sunar. Tema duyarlı ve SEO için optimize edilmiş kodla birlikte hızlı yüklenecek şekilde optimize edilmiştir.


Gördüğünüz gibi, modern ve zengin özelliklere sahip pazar yeri WordPress temaları sıkıntısı yok.

Hizmetler, dijital ürünler veya fiziksel ürünler için bir pazar yeri oluşturmak istiyorsanız, bu listedeki temalar pazarınızı hızlı bir şekilde başlatmanıza yardımcı olacaktır.

Peki siz en çok hangisini beğendiniz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında paylaşın. Ve bu makaleyi en sevdiğiniz sosyal medya platformunda paylaştığınızdan emin olun.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.