10+ En İyi WordPress LMS Eklentisi (2022)

10+ En İyi WordPress LMS Eklentisi (2022)
0 789

WordPress siteniz için bir öğrenme yönetim sistemi (LMS) eklentisi mi arıyorsunuz?

Bir LMS eklentisi kullanarak, WordPress sitenizi tek satır kod yazmadan kolayca Udemy gibi bir çevrimiçi öğrenme platformuna dönüştürebilirsiniz. Bu eklentiler, doğrudan kontrol panelinizden çevrimiçi kurslar oluşturmanıza, yönetmenize ve satmanıza yardımcı olur.

Bu yazıda, piyasadaki en iyi WordPress LMS eklentilerini karşılaştırdık.

Başlamadan önce, bir LMS’nin ne olduğuna ve bir LMS eklentisinde nelere dikkat edilmesi gerektiğine hızlıca bir göz atalım.

En İyi WordPress LMS Eklentisi Nasıl Seçilir?

Hiç şüphe yok ki e-Öğrenim platformlarına olan talep her geçen gün artıyor. Akademik kurslar, teknik konular veya çocukların öğrenimi olsun, insanlar çevrimiçi olarak etkileşimli ve ilgi çekici LMS çözümleri ararlar.

Ve bir WordPress LMS eklentisinin yardımıyla, bu tür öğrenme hizmetlerini doğrudan web sitenizde sağlayabilirsiniz. Tek bir gösterge panosunda çevrimiçi kurslar oluşturmanın, öğrencilerin ilerlemesini izlemenin ve kurs çalışmalarına not vermenin kolay bir yolunu sunar.

Sitenizde e-Öğrenim kursları vermenizi sağlayan birçok LMS eklentisi ve üyelik eklentisi bulacaksınız. Ancak, en iyi WordPress LMS eklentilerinin sunduğu özelliklerden bazıları şunlardır:

 • Kurs Oluşturma: İyi bir LMS eklentisi, pdf’ler, videolar, not defterleri ve daha fazlası gibi farklı türde kurs içeriği oluşturmanıza olanak tanır.
 • Kurs İlerlemesi: Bu, öğrencilerinize kurs ilerlemelerini ön uçta gösteren bir göstergedir.
 • Kayıt: En iyi LMS ve üyelik eklentileri, öğrencileri kaydetmenize, üyelik planları oluşturmanıza ve bunları sorunsuz bir şekilde yönetmenize olanak tanır.
 • Oyunlaştırma: Ödüller ve sertifikalar gibi oyun benzeri öğeler, öğrenci katılımını artırmak için önemlidir.
 • Ödeme Entegrasyonu: Para kazanma için PayPal, Stripe ve daha fazlası gibi ödeme ağ geçitleriyle sorunsuz entegrasyonlar sunan bir kurs eklentisine ihtiyacınız var.
 • İçerik Damlama: Bu özellik, kurslarınızı haftalık, aylık ve yıllık gibi belirli aralıklarla yayınlamanıza olanak tanır.
 • Sınavlar ve Testler: Kurslarınıza katılımı artırmak için sınavlar, yarışmalar ve testler yapmanıza olanak tanıyan bir WordPress LMS eklentisine ihtiyacınız olacak.
 • Topluluk Forumu: e-Öğrenim platformunuz için bir öğrenci topluluğu oluşturmak istiyorsanız, BuddyPress ve bbPress gibi araçlarla entegrasyonlara ihtiyacınız var.

Bununla birlikte, size tüm bu gerekli özellikleri sağlayan en iyi WordPress LMS eklentileri için seçimlerimize göz atalım.

En İyi WordPress LMS Eklentileri

WordPress için en iyi öğrenme yönetim sistemi LMS eklentilerini inceledik. Bu eklentiler, web sitenizde kolaylıkla kurslar oluşturmanıza ve sunmanıza yardımcı olacaktır.

Öyleyse başlayalım!

1. MemberPress

10+ En İyi WordPress LMS Eklentisi (2022)

MemberPress , birden fazla üyelik düzeyine sahip çevrimiçi kurslar oluşturmanıza olanak tanıyan, hepsi bir arada bir üyelik eklentisidir. Ve en iyi yanı, tüm bunları bir kod satırına dokunmadan yapabilirsiniz.

Kurslarınızı WordPress kontrol panelinizde kolayca oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan yerleşik LMS özelliklerine sahiptir. Derslerinizi, not kitaplarınızı, sınavlarınızı ve daha fazlasını özelleştirmek için kullanabileceğiniz görsel bir sürükle ve bırak kursu oluşturucu vardır.

10+ En İyi WordPress LMS Eklentisi (2022)Sınıf Modu ayarıyla , kurslarınızın tasarımını ve stilini otomatik olarak değiştirebilirsiniz. Bu, çevrimiçi sınıflarınızın öğrenme deneyimini iyileştirmeye yardımcı olur.

Sınıflarınızda yerleşik ilerleme izleyicileri bulunur, böylece öğrenciler her bir kurstaki ilerlemelerini takip edebilir ve bunlar üzerinde çalışabilir. Yönetici olarak, nasıl performans gösterdiklerini de takip edebilirsiniz.

10+ En İyi WordPress LMS Eklentisi (2022)ÜyePress, WordPress için sınırsız kurs oluşturmanıza ve bir ödeme duvarının arkasındaki kursları kısıtlamanıza izin veren en iyi kurs eklentisidir. PayPal, Stripe ve Authorize.net gibi ödeme işlemcileriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

Bu LMS eklentisi, hem tek seferlik ödemeler hem de yinelenen abonelikler ayarlamanıza olanak tanır. Böylece kurs müfredatınız için esnek bir fiyatlandırma yapısıyla kazancınızı artırabilirsiniz.

Ayrıca, kurs içeriğinizi yayınlamanıza izin veren güçlü erişim denetimi ve damla besleme kurallarına da sahip olursunuz. Bu, bireysel kursları satabileceğiniz veya kurs paketleri için abonelik kuralları oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

Bu eklenti, üyelik sitelerinde kurs satmak ve bir öğrenci topluluğu oluşturmak isteyenler için harika çalışıyor.

Önemli Noktalar:

 • Üyelik seviyelerine sahip çoklu kurslar
 • Hem tek seferlik hem de yinelenen ödemeleri kabul eder
 • İçerik damlaması ve erişim denetimi kuralları
 • Yerleşik kurs ilerleme izleyicisi
 • Mailchimp, Drip ve daha fazlasıyla e-posta pazarlama entegrasyonu
 • Etkileşimli sınıf tasarımları
 • İndirim kuponları oluşturun
 • Herhangi bir WordPress temasıyla uyumlu
 • bbPress ile forum entegrasyonu

Fiyatlandırma:

Fiyatlandırma planları, 1 site lisansı için yıllık 179 dolardan başlar. MemberPress ayrıca 14 günlük para iade garantisi sunar.

2. LearnDash

10+ En İyi WordPress LMS Eklentisi (2022)LearnDash , kurs oluşturmayı ve satmayı çok kolaylaştıran en iyi WordPress LMS eklentisidir. Sınırsız kurslar, dersler, öğreticiler ve testler oluşturmanıza olanak tanıyan basit bir sürükle ve bırak kurs oluşturucu ile birlikte gelir.

LearnDash, kurs içeriği oluşturmanın yanı sıra, öğrencilerinize sertifikalar vermenizi sağlar. Bu onlara bir kursu veya sınavı başarıyla tamamlama motivasyonu verir.

Damla besleme özelliği ile derslerinizi tek seferde teslim edebilir veya farklı aralıklarla programlayabilirsiniz. Ayrıca, öğrencileriniz için kurs ön koşullarını belirleme seçeneği sunar. Bu, ancak bir öncekini bitirdikten sonra yeni bir derse başlayabilecekleri anlamına gelir.

Ayrıca LearnDash, öğrencilerinizin kursları tamamlarken kazandıkları puanlara göre yeni kursların kilidini açmasına olanak tanır. Bu şekilde, çevrimiçi kurslarınızda kullanıcı katılımını artırabilirsiniz.

Kurslarınızdan para kazanmanıza yardımcı olmak için LearnDash, PayPal, Stripe ve 2Checkout ile birden fazla ödeme seçeneği eklemenize olanak tanır. Tüm çevrimiçi kursunuz için geleneksel üyelik erişimini ayarlama seçenekleri vardır. Öğrencilerin abonelik modelleri için tek seferlik veya yinelenen ödemeler yapmasına izin verebilirsiniz.

LearnDash’in bir başka harika özelliği de Multiple Instructors eklentisidir. Bununla, diğer kullanıcıların kurslarını oluşturmasına ve ödeme almasına izin verebilirsiniz. Bu, diğer eğitmenlerden komisyonlarla daha fazla gelir elde etmenizi sağlar.

Girişimciler, eğitim kuruluşları ve okullar için öğrencilere çevrimiçi öğrenme kursları sağlamak için mükemmel bir kurs eklentisidir.

Önemli Noktalar:

 • Ön uç öğrenci profili
 • Önceden tasarlanmış kurs şablonları
 • Metin ve multimedya ile kurs oluşturma
 • Kısa sınavlar ve ödevler için seçenekler
 • Sertifikasyon ve rozetler gibi oyunlaştırma öğeleri
 • Dinamik kurs forumu desteği
 • Damla Besleme içerik özelliği
 • Zapier entegrasyonu
 • Otomatik e-posta bildirimleri

Fiyatlandırma:

Tek bir site lisansı için 159 dolardan başlar.

3. Teachable

10+ En İyi WordPress LMS Eklentisi (2022)Teachable , kolaylıkla güzel çevrimiçi kurslar oluşturmanıza olanak tanıyan bağımsız bir çevrimiçi kurs oluşturma aracıdır. Çevrimiçi kurslarınızı mevcut sitenize entegre edebilir veya öğretilebilir bir alt etki alanında barındırabilirsiniz.

Teachable ile, ücretli çevrimiçi kurslarınızı başlatabilir ve dönüşümlerinizi artırmak için onları tanıtabilirsiniz. E-posta pazarlama entegrasyonu, analitik ve bağlı kuruluş pazarlaması gibi güçlü araçlarla birlikte gelir.

Öğrenim deneyimini öğrenciler için daha da ilgi çekici hale getirmek için testler ve tartışma forumları oluşturmanıza olanak tanır.

Para kazanma söz konusu olduğunda, Teachable tüm kurs ücretlerinizi üstlenir ve PayPal ve Stripe gibi ödeme işlemcileriyle ödeme alırsınız. Ancak, ücretli kursların her satışı için %5 işlem ücreti ödemeniz gerekir.

Bu nedenle, bire bir koçluk ve özel ders sunan yeni başlayanlar ve eğitmenler için en iyi LMS WordPress eklentisidir.

Önemli Noktalar:

 • Damlama kursu entegrasyonu
 • Özel alan desteği
 • Kupon kodları ekleme seçeneği
 • E-posta pazarlama özelliği
 • Öğrenci tartışma forumları

Fiyatlandırma: 

Temel özelliklere sahip ücretsiz bir sürümü mevcuttur. İşletmenizi büyütmek için ayda 29 ABD dolarından başlayan fiyatlarla profesyonel bir plana yükseltebilirsiniz.

4. LifterLMS

10+ En İyi WordPress LMS Eklentisi (2022)Siteniz için zengin özelliklere sahip bir kurs eklentisi arayan bir WordPress kullanıcısıysanız, LifterLMS harika bir seçimdir. Eğitim modülleri, dersler, öğreticiler, kategoriler ve daha fazlasıyla çok katmanlı kurslar oluşturmanıza olanak tanır.

LifterLMS ile kurslar oluşturabilir ve bunları tercihlerinize göre kolayca özelleştirebilirsiniz. Öğrenme platformunuzun markanızla eşleşmesini sağlamak için onu Elementor gibi bir sayfa oluşturucuyla bile entegre edebilirsiniz.

LifterLMS, içerik ekleme, kurs ön koşulları ve grup üyelikleri gibi özelliklerle kurslarınız üzerinde tam kontrol sağlar.

LearnDash’e benzer şekilde, LifterLMS de başarı rozetleri, sertifikalar, sosyal öğrenme, 1:1 özel koçluk ve daha fazlası gibi güçlü özellikler sağlayarak katılıma yoğun bir şekilde odaklanır.

LifterLMS, web sitelerinde çevrimiçi üyelik kursu oluşturmak ve satmak isteyen herkes için mükemmeldir.

Önemli Noktalar:

 • Stripe, PayPal ve Authorize.net ile ödeme seçenekleri
 • Ücretli üyelik planları sunabilme
 • Entegrasyon e-posta pazarlama sağlayıcıları
 • Kurs paketleri satma seçenekleri
 • Kişiselleştirilmiş e-posta bildirimleri

Fiyatlandırma: 

Yıllık 120 dolardan başlıyor. Premium eklentiler, her biri 99 ABD Doları karşılığında tek tek satın alınabilir veya 299 ABD Doları tutarında bir paket seti ile büyük tasarruf sağlayabilir.

5. LearnPress

10+ En İyi WordPress LMS Eklentisi (2022)LearnPress , ihtiyaç duyacağınız tüm önemli özelliklerle birlikte gelen ücretsiz bir WordPress LMS eklentisidir. Bu listedeki diğer LMS eklentilerinin çoğundan farklı olarak LearnPress, tüm düzeylerdeki kullanıcılar için işe alımı kolaylaştıran bir kurulum sihirbazıyla birlikte gelir.

Kurslar oluşturmanıza ve ayrıca LearnPress kullanan farklı web sitelerinden kursları dışa veya içe aktarmanıza olanak tanıyan basit bir kurs oluşturucuya sahiptir. Çekirdek eklentinin hafif olması amaçlanmıştır, ancak güçlü uzantılarla genişletebilirsiniz.

Ayrıca, bu LMS WordPress eklentisi, bbPress forumları, BuddyPress sosyal ağları ile sorunsuz bir şekilde entegre olmanıza ve WooCommerce kullanarak güçlü vitrin özellikleri eklemenize olanak tanır .

LearnPress, bir öğrenme topluluğu oluşturmak ve sık sık sınavlar oluşturmak veya bilgi tabanlı web siteleri aracılığıyla ürün satmak isteyen herkes için harikadır.

Önemli Noktalar:

 • Öğrenci istek listesi özelliği
 • Sosyal kanıt için kullanıcı tarafından oluşturulan inceleme
 • Ön koşullu dersler seçeneği
 • Herhangi bir WordPress temasında iyi çalışır
 • İçerik damlatma ve test işlevi
 • Çoklu ödeme ağ geçitleri

Fiyatlandırma:

Çekirdek eklenti ücretsizdir. Premium eklentiler için fiyatlandırma, tek seferlik ücret ile 19,99 ABD Doları ile 29,99 ABD Doları arasında değişmektedir.

6. WP Courseware

10+ En İyi WordPress LMS Eklentisi (2022)WP Courseware , WordPress sitenizde çevrimiçi kurslar oluşturmak ve satmak için kullanımı kolay bir çözümdür. Kurs oluşturmayı sorunsuz hale getiren bir sürükle ve bırak kurs oluşturucu ile birlikte gelir.

Böylece ders ünitelerinizi ihtiyaçlarınıza göre kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz. Bu kurs eklentisi, içeriğinizi kayıttan sonra belirli sürelerde yayınlamanıza izin veren içerik ekleme seçeneği de sunar.

WP Courseware ile öğrenci etkileşimini artırmak için testler oluşturma seçeneğine sahip olursunuz. Gelişmiş quiz türleri oluşturmanıza, zamanlayıcılar ayarlamanıza ve limitleri tekrarlamanıza olanak tanır.

WP Courseware, öğrenci etkinlikleri tarafından tetiklenen kişiselleştirilmiş e-postalar gönderen gelişmiş otomasyon araçlarıyla birlikte gelir. Öğrencilerinizin yeterliliğini artırmaya yardımcı olmak için, öğrencilerin puanlarına göre gönderilmek üzere yapılandırılabilen özel geri bildirim mesajları ayarlayabilirsiniz.

Herhangi bir kodlama olmadan sınav oluşturma, testler için zamanlayıcı ayarlama vb. gelişmiş özelliklere sahip bir çevrimiçi kurs oluşturmak istiyorsanız, bu eklenti tam size göre.

Önemli Noktalar:

 • Yerleşik alışveriş sepeti işlevi
 • Stripe ve PayPal entegrasyonu
 • İçerik damla besleme seçenekleri
 • Sınav not sistemi
 • Otomatik bildirimler

Fiyatlandırma:

İki web sitesi için yıllık 129 dolardan başlıyor.

7. Sensei10+ En İyi WordPress LMS Eklentisi (2022)

Sensei , WordPress web sitenizi gelişmiş bir öğrenme platformuna dönüştüren güçlü bir premium eklentidir. WordPress tabanlı önde gelen e-ticaret eklentisi WooCommerce’in arkasındaki aynı ekip tarafından oluşturulmuştur .

Sensei, tam özellikli bir üyelik eklentisi değildir. Çevrimiçi kursların oluşturulmasını ve yayınlanmasını yönetir, ancak erişim satmak için bunu üyelik veya e-ticaret eklentileriyle birlikte kullanmanız gerekir.

Sensei ile kurs oluşturmak kolay ve basittir. Size içeriğiniz, notlarınız ve siteye kayıtlı öğrenciler hakkında genel bir bakış sunan basit raporlama olanakları sağlar.

Ancak akılda tutulması gereken bir şey, Sensei’nin WordPress için diğer en iyi LMS eklentileriyle karşılaştırıldığında zengin özelliklere sahip olmadığıdır. Ayrıca, temel işlevleri geliştirmek için yalnızca sınırlı uzantılar mevcuttur.

Ücretsiz olarak profesyonel bir çevrimiçi kurs oluşturmak istiyorsanız Sensei harika bir seçenektir.

Önemli Noktalar:

 • Kurs ilerleme takibi
 • Tamamlanan kurslar için sertifikalar
 • Quiz oluşturma ve not verme özelliği
 • İçerik damla besleme
 • WooCommerce ile entegrasyon

Fiyatlandırma: 

Tek bir site lisansı için 129 dolardan başlar.

8. Namaste! LMS

10+ En İyi WordPress LMS Eklentisi (2022)Namaste! LMS , WordPress için ücretsiz bir LMS eklentisidir. Ön koşullu dersleri tamamladıktan sonra derslere erişim için farklı kurallar oluşturmanıza olanak tanır.

Ücretsiz çekirdek eklenti ile işlevsel bir öğrenme web sitesi oluşturabilirsiniz. Ancak, Namaste’ye yükseltmeniz gerekecek! Daha gelişmiş özellikler elde etmek için LMS premium sürümü.

Bu sürüm, öğrenciler için sertifikalar ve rozetler, öğrencileri analiz etmek için bir notlandırma sistemi ve daha fazlası gibi özelliklere erişmenizi sağlayacaktır.

Bu dedi, Namaste! LMS, ücretsiz bir çevrimiçi kurs oluşturmak isteyen herkes için iyi bir seçenektir. Öğrenme platformunuzu büyütmek istiyorsanız profesyonel planları satın alabilirsiniz.

Önemli Noktalar:

 • Öğrencinin performansını analiz etmek için not sistemi
 • Kurs ilerleme çubuğu
 • Sertifikalar ve rozetler
 • Ön koşul ders kuralları

Fiyatlandırma:

Eklentinin ücretsiz sürümü WordPress.org’da mevcuttur.

9. Tutor LMS

10+ En İyi WordPress LMS Eklentisi (2022)Tutor LMS , en iyi WordPress LMS eklentileri listesine yeni bir ektir. Ve çok çeşitli özellikleri nedeniyle popüler bir öğrenme yönetim sistemi eklentisi haline geldi.

TutorLMS ile, basit bir sürükle ve bırak kurs oluşturucu kullanarak etkileşimli kurslar oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, birden fazla soru türüyle eğlenceli testler oluşturmanıza olanak tanıyan bir test oluşturucuya da erişebilirsiniz.

Ayrıca, bu LMS eklentisi, sorularınız için zamanlayıcılar ayarlamanıza ve limitleri yeniden almanıza olanak tanır. Bu, kullanıcı deneyimini daha çekici hale getirir.

Bu eklentinin temel sürümü, temel LMS özellikleriyle ücretsizdir. İşletmeniz büyüdükçe içerik ekleme, derecelendirme sistemi ve daha fazlası gibi daha fazla özellik sunan bir profesyonel plan satın alabilirsiniz.

Önemli Noktalar: 

 • Sınavlar için 10 farklı soru türü
 • Zamanlayıcılar ve tekrar alma limitleri için ayarlar
 • Kurs bitirme sertifikaları
 • Etkileşim için Soru-Cevap bölümü ekleme seçeneği
 • Öğrenci profili yönetimi

Fiyatlandırma:

Ücretsiz sürüm WordPress.org’da mevcuttur. Premium versiyonun fiyatı yıllık 149 dolardan başlıyor.

10. MasterStudy LMS

10+ En İyi WordPress LMS Eklentisi (2022)MasterStudy LMS , StylemixThemes tarafından oluşturulan ücretsiz bir WordPress LMS eklentisidir. Sitenizde harika çevrimiçi dersler oluşturmanıza, özelleştirmenize ve yönetmenize olanak tanır.

MasterStudy LMS ile videolar, resimler, grafikler ve diğer dosyalar gibi kurs oluşturmak için multimedya ekleyebilirsiniz. Bu, e-Öğrenim sitenizdeki kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yardımcı olur.

Ayrıca kısa sınavlar ve geri sayım sayaçlarıyla etkileşimi artırabilirsiniz. Sonunda, doğru/yanlış cevaplarla sınav sonuçlarını gösterebilirsiniz.

Ayrıca WooCommerce, PayPal ve Stripe ile sorunsuz entegrasyon sunar. Bu, tam teşekküllü bir öğrenme sitesi kurmanıza ve kurslarınızı satmanıza olanak tanır.

Premium sürümü MasterStudy Pro ile kurs paketleri, puan ödül sistemi ve Zoom sınıf entegrasyonu gibi daha fazla özelliğe erişebilirsiniz.

Önemli Noktalar:

 • Çeşitli ders türleri (metin, video, slayt gösterisi)
 • Gerçek zamanlı sınav geri sayım sayaçları
 • Mesajlaşma ve duyuru sistemi
 • Sertifika oluşturma

Fiyatlandırma:

Ücretsiz sürüm indirilebilir. Profesyonel sürüm, ekstra özellikler, 7/24 destek ve 69 $ karşılığında kullanıma hazır demolarla birlikte gelir.

11. Good ÖYS

10+ En İyi WordPress LMS Eklentisi (2022)Good LMS, WordPress için en iyi LMS eklentileri listemizde bir sonraki sırada. Good LMS ile çevrimiçi kurslar oluşturmak kolaydır çünkü WordPress blog yazısı oluşturmaya çok benzer.

Bu, doğrudan WordPress panosundan testler, kurslar, not defterleri ve sertifikalar oluşturmanıza olanak tanır. Yeni öğrencileri davet etmek için kurslarınız için kupon kodları bile oluşturabilirsiniz.

Ayrıca Good LMS, öğrencilere puanlarını ve ilerlemelerini, kurs rozetlerini ve daha fazlasını görebilecekleri kendi hesaplarına erişim sağlar.

Good LMS, size gelecekteki güncellemeleri ve GoodLayers’tan 6 aylık destek sağlayan normal bir lisans için 32 ABD Doları tutarındadır. Desteğinizi 1 yıl uzatmak istiyorsanız, fazladan 10,13 ABD doları ödemeniz gerekir.

Bu eklenti, çevrimiçi kurslar oluşturmak için birinci sınıf ancak ucuz bir LMS çözümüdür.

Önemli Noktalar: 

 • Kullanımı kolay arayüz
 • Özelleştirilebilir sınav ayarları
 • Çoklu sınav tekrarları
 • İndirim kupon kodu oluşturma
 • Öğrenci arka uç özelliği
 • Sertifika ve rozetler

Fiyatlandırma:

Bir kerelik maliyet yıllık 32 $ ‘dır.

En İyi WordPress LMS Eklentisi Hangisi?

Piyasadaki en iyi WordPress LMS eklentilerini karşılaştırdık. Gereksinimlerinize bağlı olarak bu LMS eklentilerinden herhangi birini seçebilirsiniz.

WordPress web siteniz için doğru olanı seçme konusunda yardım istiyorsanız, önerilerimize devam edebilirsiniz:

 • MemberPress : Endüstri standardı LMS özellikleri ve en kapsamlı üyelik işlevselliği ile birlikte gelen en iyi LMS WordPress eklentisi. Ayrıca, WordPress sitenizin temel işlevlerini geliştiren kullanışlı uzantılar sunar.
 • LearnDash : Bu öğrenme yönetim sistemi eklentisi, kolayca sınırsız kurs oluşturmanıza ve öğrencilerle etkileşimi artırmak için oyunlaştırma eklemenize olanak tanır
 • LifterLMS : Güçlü kurs oluşturma ve yönetim özelliklerine erişmenizi sağlar, böylece kursları sorunsuz bir şekilde teslim edebilirsiniz.

Ve hepsi bu! Bu WordPress LMS karşılaştırma makalesinin siteniz için en iyi LMS platformunu bulmanıza yardımcı olduğunu umuyoruz.

Bu gönderiler, öğrenim platformunuzu büyütmenize, kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve çevrimiçi kurslarınız için daha fazla kayıt almanıza yardımcı olacak bilgilerle doludur.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.